Kalendarz - Dzień 1 Mistrzostw Polski MTB XCO/XCR
Mistrzostwa Polski MTB XCO/XCR - dzień pierwszy
Miejscowość: Mrągowo
Data rozpoczęcia: 20.07.2018, 14:30
Data zakończenia: 20.07.2018, 19:00
Wyścig Młodzieżowych Sztafet Mieszanych (Junior Młodszy, Juniorka Młodsza)
( Kategoria Młodzieżowe Sztafety Mieszane (Junior Młodszy / Juniorka Młodsza) ) Wyścig Młodzieżowych Sztafet Mieszanych (Młodzik, Młodziczka)
( Kategoria Młodzieżowe Sztafety Mieszane (Młodzik / Młodziczka) ) Wyścig sztafet o Mistrzostwo Polski MTB XCR
( Kategoria Sztafeta MTB XCR )
( Kategoria Młodzieżowe Sztafety Mieszane (Junior Młodszy / Juniorka Młodsza) ) Wyścig Młodzieżowych Sztafet Mieszanych (Młodzik, Młodziczka)
( Kategoria Młodzieżowe Sztafety Mieszane (Młodzik / Młodziczka) ) Wyścig sztafet o Mistrzostwo Polski MTB XCR
( Kategoria Sztafeta MTB XCR )
Start: 14:30
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10063847000 | Jakub | ADAMCZYK | Junior Młodszy | POL | |
2 | 10055319484 | Dorota | BIELECKA | Juniorka Młodsza | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
3 | 10054907438 | Konrad | BRYŁKA | Junior Młodszy | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
4 | 10048988014 | Filip | BRZÓSKA | Junior Młodszy | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
5 | 10059236567 | Milena | DRELAK | Juniorka Młodsza | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
6 | 10055322215 | Hanna | FIJAŁKOWSKA | Juniorka Młodsza | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
7 | 10090471981 | Michał | FROŃ | Juniorka Młodsza | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
8 | 10068139349 | Małgorzata | GŁOGOWSKA | Juniorka Młodsza | MSR MRĄGOWO | POL |
9 | 10073431610 | Michał | GŁOWIK | Junior Młodszy | UKS SPORT BRALIN | POL |
10 | 10059632348 | Mateusz | JÓZEFIAK | Junior Młodszy | UKS SPORT BRALIN | POL |
11 | 10077251083 | Julita | MENDEL | Juniorka Młodsza | UKS SPORT BRALIN | POL |
12 | 10059397326 | Miłosz | OŚKO | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
13 | 10059407228 | Bartosz | SAMUL | Junior Młodszy | MSR MRĄGOWO | POL |
14 | 10058445110 | Matylda | SZCZECIŃSKA | Juniorka Młodsza | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
15 | 10055323225 | Adam | WĄSOWICZ | Junior Młodszy | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
16 | 10054675446 | Julia | ZIĘBA | Juniorka Młodsza | LKK LUKS SŁAWNO/ HUROM SŁAWNO ACCENT | POL |
Start: 15:45
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10078001219 | Tatiana | GROMADA | Młodziczka | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
2 | 10081065409 | Julia | JUSIAK | Młodzik | POL | |
3 | 10063941168 | Iwo | PACAŁOWSKI | Młodzik | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
4 | 10079020224 | Gabriela | RUTKA | Młodziczka | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
5 | 10059090259 | Jakub | SKAŁECKI | Młodzik | POL | |
6 | 10054555107 | Brajan | ŚWIDER | Młodzik | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
7 | 10059584151 | Michał | WALOSZEK | Młodzik | GRUPA KOLARSKA GLIWICE | POL |
8 | 10065793969 | Marianna | ŻYLIK | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
Start: 17:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10013848449 | Tomasz | BAL | Elita mężczyzn | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
2 | 10053200743 | Maciej | BIEDROŃCZYK | Junior | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
3 | 10011026860 | Marcin | BUDZIŃSKI | U23 mężczyźni | WIBATECH MERX WROCŁAW | POL |
4 | 10009883068 | Tomasz | BUDZIŃSKI | U23 mężczyźni | WIBATECH MERX WROCŁAW | POL |
5 | 10056461660 | Justyna | CEBULA | Juniorka Młodsza | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
6 | 10011041311 | Wojciech | CENIUCH | U23 mężczyźni | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
7 | 10008195975 | Karolina | CIERLUK | Elita kobiet | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO | POL |
8 | 10010907329 | Klaudia | CZABOK | U23 kobiety | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / Specialized | POL |
9 | 10058441874 | Konrad | CZABOK | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / Specialized | POL |
10 | 10055321811 | Dominik | DAŃKOWSKI | Junior | POL | |
11 | 10009547107 | Mikołaj | DZIEWA | U23 mężczyźni | SGR SPECIALIZED | POL |
12 | 10054543282 | Julita | FIRA | Juniorka | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
13 | 10055994747 | Paweł | GARCZYK | Junior | OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE | POL |
14 | 10058802087 | Michał | GLANZ | U23 mężczyźni | NIEZRZESZONY / ŚWIAT ROWERÓW TEAM | POL |
15 | 10054545104 | Marcin | GOLEŃ | Junior | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
16 | 10058443692 | Dominik | GÓRAK | Junior | CCC DEVELOPMENT TEAM | POL |
17 | 10034812270 | Nikodem | GRZENKOWICZ | Junior | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
18 | 10055179543 | Konrad | GUT | Junior | KS ROMET FACTORY TEAM BOLESŁAWIEC | POL |
19 | 10009547410 | Filip | HELTA | U23 mężczyźni | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
20 | 10054879550 | Gabriela | HUDYKA | Juniorka | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
21 | 10015729946 | Albert | HUDYKA | U23 mężczyźni | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
22 | 10055320494 | Szymon | HYRLIK | Junior | KKWNEXELO WAŁBRZYCH | POL |
23 | 10064072423 | Marta | KOC | U23 kobiety | POL | |
24 | 10005679029 | Marek | KONWA | Elita mężczyzn | UKS KRUPIŃSKI SUSZEC/ KONWA BIKE | POL |
25 | 10015730552 | Jakub | KOWALCZYK | U23 mężczyźni | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
26 | 10048446430 | Jan | KRUKOWSKI | U23 mężczyźni | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
27 | 10062374721 | Piotr | KryŃski | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
28 | 10059394801 | Michał | LACHOWICZ | Junior | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
29 | 10054544696 | Maja | LATAWIEC | Juniorka | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
30 | 10011041412 | Stanislaw | NOWAK | U23 mężczyźni | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
31 | 10054545407 | Jakub | ORKISZ | Junior | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
32 | 10015773392 | Karol | OSTASZEWSKI | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
33 | 10079023456 | Patryk | PIECH | Junior | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
34 | 10009549531 | Patrycja | PIOTROWSKA | U23 kobiety | FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / Cargo Express. | POL |
35 | 10007885878 | Aleksandra | PODGÓRSKA | Elita kobiet | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
36 | 10004064179 | Dariusz | POROŚ | Elita mężczyzn | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
37 | 10059128251 | Michał | ŚLIWIŃSKI | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
38 | 10010171644 | Jakub | SOLARZ | U23 mężczyźni | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
39 | 10004607379 | Katarzyna | SOLUS-MIŚKOWICZ | Elita kobiet | KSM TREK RACING TEAM | POL |
40 | 10058441167 | Julian | SZEREMETA | U23 mężczyźni | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
41 | 10015559588 | Kamil | TARNAWSKI | U23 mężczyźni | POL | |
42 | 10011219850 | Michał | TOPÓR | U23 mężczyźni | MTB RACING TEAM TARNÓW | POL |
43 | 10007882646 | Marta | TUROBOŚ | Elita kobiet | LKK LUKS SŁAWNO/ HUROM SŁAWNO ACCENT | POL |
44 | 10054550457 | Agnieszka | TYLKA | Juniorka Młodsza | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
45 | 10054672820 | Arkadiusz | WACH | Junior | LKK LUKS SŁAWNO | POL |
46 | 10009547612 | Gabriela | WOJTYŁA | U23 kobiety | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
47 | 10008822233 | Jakub | ZAMROŹNIAK | U23 mężczyźni | JBG-2 CRYOSPACE | POL |
48 | 10011194891 | Jarosław | ŻUR | U23 mężczyźni | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |