Kalendarz - Dzień 2 Mistrzostw Polski MTB XCO/XCR
Mistrzostwa Polski MTB XCO/XCR - dzień drugi
Miejscowość: Mrągowo
Data rozpoczęcia: 21.07.2018, 12:15
Data zakończenia: 21.07.2018, 18:00
Wyścig Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Junior Młodszy ) Wyścig Juniorek Młodszych o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Juniorka Młodsza ) Wyścig Młodzików o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Młodzik ) Wyścig Młodziczek o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Młodziczka ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV, Masters Kobiety
( Kategoria Masters II ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters III ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters IV ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters Kobiety )
( Kategoria Junior Młodszy ) Wyścig Juniorek Młodszych o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Juniorka Młodsza ) Wyścig Młodzików o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Młodzik ) Wyścig Młodziczek o Puchar Prezesa PZKol
( Kategoria Młodziczka ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV, Masters Kobiety
( Kategoria Masters II ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters III ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters IV ) Wyścig Masters II, Masters III, Masters IV i Masters Kobiety
( Kategoria Masters Kobiety )
Start: 12:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10063847000 | Jakub | ADAMCZYK | Junior Młodszy | POL | |
2 | 10059392777 | Jan | AMBROŻKIEWICZ | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
3 | 10054537323 | Jakub | BARWA | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ KĘTY | POL |
4 | 10058818154 | Jakub | BINKOWSKI | Junior Młodszy | KS STOMIL POZNAŃ | POL |
5 | 10054907438 | Konrad | BRYŁKA | Junior Młodszy | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
6 | 10048988014 | Filip | BRZÓSKA | Junior Młodszy | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
7 | 10058774203 | Kacper | CHOJNACKI | Junior Młodszy | UKS KRUPIŃSKI SUSZECKONWA BIKE | POL |
8 | 10079934448 | Maciej | DĄBROWSKI | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
9 | 10059241318 | Gabriel | DĄBROWSKI | Junior Młodszy | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | POL |
10 | 10065496909 | Kamil | GOSZCZYŃSKI | Junior Młodszy | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL |
11 | 10073431610 | Michał | GŁOWIK | Junior Młodszy | UKS SPORT BRALIN | POL |
12 | 10054879651 | Dawid | HUDYKA | Junior Młodszy | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
13 | 10058855742 | Michał | JASKUŁA | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
14 | 10059632348 | Mateusz | JÓZEFIAK | Junior Młodszy | UKS SPORT BRALIN | POL |
15 | 10059377926 | Konrad | KACPRZAK | Junior Młodszy | UKK HURAGAN WOŁOMIN | POL |
16 | 10081624571 | Maciej | KLIMASZEWSKI | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
17 | 10058249894 | Krzysztof | KLIMEK | Junior Młodszy | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
18 | 10059240510 | Michał | KOSZYKOWSKI | Junior Młodszy | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | |
19 | 10054643922 | Bartosz | KUFLEWSKI | Junior Młodszy | MLKS BASZTA BYTÓW | POL |
20 | 10053580558 | Stanisław | KUŹMICKI | Junior Młodszy | ZAK- BOGO TEAM SZCZECIN | POL |
21 | 10059377825 | Kamil | LACH | Junior Młodszy | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | POL |
22 | 10054530148 | Dawid | LENART | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ KĘTY | POL |
23 | 10059631338 | Michał | MARKOWSKI | Junior Młodszy | POL | |
24 | 10054657965 | Wojciech | MROCZKOWSKI | Junior Młodszy | POL | |
25 | 10059397326 | Miłosz | OŚKO | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
26 | 10054671810 | Igor | PACOCHA | Junior Młodszy | NIEZRZESZONY | POL |
27 | 10059407329 | Karol | POLEWACZYK | Junior Młodszy | MSR MRĄGOWO | POL |
28 | 10055588357 | Szymon | POMIAN | Junior Młodszy | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
29 | 10059389141 | Michał | POMORSKI | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
30 | 10059394191 | Patryk | RZEPECKI | Junior Młodszy | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
31 | 10059407228 | Bartosz | SAMUL | Junior Młodszy | MSR MRĄGOWO | POL |
32 | 10054876924 | Łukasz | SKOCZYLAS | Junior Młodszy | LUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW | POL |
33 | 10059128251 | Michał | ŚLIWIŃSKI | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR | POL |
34 | 10054671911 | Samuel | ŚWIERCZYŃSKI | Junior Młodszy | UKS "INTER-SOLAR"RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM | POL |
35 | 10058740352 | Mateusz | SZYMBARA | Junior Młodszy | RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA | POL |
36 | 10059407430 | Kacper | TARASZKIEWICZ | Junior Młodszy | MSR MRĄGOWO | POL |
37 | 10055323225 | Adam | WĄSOWICZ | Junior Młodszy | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
38 | 10083362285 | Marcin | ŁYSOŃ | Junior Młodszy | UKS SOKÓŁ KĘTY | POL |
Start: 13:45
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10054878136 | Oliwia | ARMATYS | Juniorka Młodsza | MTB RACING TEAM TARNÓW | POL |
2 | 10055319484 | Dorota | BIELECKA | Juniorka Młodsza | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
3 | 10056461660 | Justyna | CEBULA | Juniorka Młodsza | GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER | POL |
4 | 10059236567 | Milena | DRELAK | Juniorka Młodsza | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
5 | 10055322215 | Hanna | FIJAŁKOWSKA | Juniorka Młodsza | MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | POL |
6 | 10048402879 | Zuzanna | FLIS | Juniorka Młodsza | POL | |
7 | 10090471981 | Michał | FROŃ | Juniorka Młodsza | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
8 | 10068139349 | Małgorzata | GŁOGOWSKA | Juniorka Młodsza | MSR MRĄGOWO | POL |
9 | 10061085833 | Sandra | MEJA | Juniorka Młodsza | UKS SPORT BRALIN | POL |
10 | 10077251083 | Julita | MENDEL | Juniorka Młodsza | UKS SPORT BRALIN | POL |
11 | 10058445110 | Matylda | SZCZECIŃSKA | Juniorka Młodsza | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
12 | 10055319282 | Julia | TARNAWSKA | Juniorka Młodsza | KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH | POL |
13 | 10054550457 | Agnieszka | TYLKA | Juniorka Młodsza | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
14 | 10054544902 | Sabina | WIERZYCKA | Juniorka Młodsza | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
15 | 10059377118 | Dominika | WIŚNIEWSKA | Juniorka Młodsza | UKK HURAGAN WOŁOMIN | POL |
16 | 10054908246 | Patrycja | ZAWIERTA | Juniorka Młodsza | WKK WIERUSZÓW / PFLEIDERER | POL |
17 | 10054675446 | Julia | ZIĘBA | Juniorka Młodsza | LKK LUKS SŁAWNO/ HUROM SŁAWNO ACCENT | POL |
Start: 15:00
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10058558476 | Bartłomiej | BARWA | Młodzik | UKS SOKÓŁ KĘTY | POL |
2 | 10080165935 | Adam | DŁUGOSZ | Młodzik | RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" | POL |
3 | 10080570608 | Mateusz | GIGIELEWICZ | Młodzik | MSR MRĄGOWO | POL |
4 | 10058274752 | Jakub | GRYCMAN | Młodzik | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | POL |
5 | 10054764867 | Mateusz | GWIAZDA | Młodzik | RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" | POL |
6 | 10056617163 | Kacper | HOPPA | Młodzik | UKS COPERNICUS TORUŃCCC - SMS Toruń | POL |
7 | 10080754706 | Stanisław | JEKA | Młodzik | K.S KLIF CHŁAPOWO | POL |
8 | 10073657740 | Olaf | KONCEWICZ | Młodzik | UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK | POL |
9 | 10057439340 | Mateusz | KONWIŃSKI | Młodzik | NIEZRZESZONY | POL |
10 | 10065274617 | Szymon | LACHOWICZ | Młodzik | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
11 | 10080570305 | Nikodem | LEWAKOWSKI | Młodzik | MSR MRĄGOWO | POL |
12 | 10076422543 | Kacper | LEWEK | Młodzik | KS STOMIL POZNAŃ | POL |
13 | 10081959526 | MATEUSZ | MAZUREK | Młodzik | ETI LKKG LUBLIN | POL |
14 | 10054553083 | Olaf | OSTAFIN | Młodzik | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
15 | 10063941168 | Iwo | PACAŁOWSKI | Młodzik | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
16 | 10082669141 | Radosław | PARZYCH | Młodzik | POL | |
17 | 10059375296 | Maciej | PETRYSZYN | Młodzik | UKK HURAGAN WOŁOMIN | POL |
18 | 10082470087 | Jakub | PYSZNY | Młodzik | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | POL |
19 | 10049488572 | Filip | SIERADZKI | Młodzik | ZKS "STAL" RZESZÓW | POL |
20 | 10059090259 | Jakub | SKAŁECKI | Młodzik | POL | |
21 | 10054555107 | Brajan | ŚWIDER | Młodzik | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
22 | 10081552429 | Krzysztof | ŚWIERSKI | Młodzik | KS STOMIL POZNAŃ | POL |
23 | 10063941976 | Mateusz | SZYSZKO | Młodzik | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
24 | 10059584151 | Michał | WALOSZEK | Młodzik | GRUPA KOLARSKA GLIWICE | POL |
25 | 10058274651 | Filip | WIECZOREK | Młodzik | GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK | POL |
26 | 10055323023 | Wojciech | ŁUKASZEWICZ | Młodzik | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
Start: 15:02
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10056875831 | Laura | CHOMA | Młodziczka | TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM | POL |
2 | 10063941067 | Maja | CIEŚLA | Młodziczka | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
3 | 10062633789 | Julia | GAJDZIK | Młodziczka | STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW | POL |
4 | 10054901475 | Alicja | GIERGIEL | Młodziczka | POL | |
5 | 10078001219 | Tatiana | GROMADA | Młodziczka | RK ALUMINIUM BIKE TEAM | POL |
6 | 10081635281 | Katarzyna | JEDYNAK | Młodziczka | LKK LUKS SŁAWNO | POL |
7 | 10081065409 | Julia | JUSIAK | POL | ||
8 | 10065495390 | Malwina | KRZYCZKOWSKA | Młodziczka | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
9 | 10079020224 | Gabriela | RUTKA | Młodziczka | UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" | POL |
10 | 10065793969 | Marianna | ŻYLIK | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | POL |
Start: 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10054883994 | Grzegorz | ARMATYS | Masters II | MTB RACING TEAM TARNÓW | POL |
2 | 10003472984 | Miroslaw | BIENIASZ | Masters II | BIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC | POL |
3 | 10002776305 | Michał | BOGDZIEWICZ | Masters II | BOGDZIEWICZ TEAM | POL |
4 | 10003008600 | Bogdan | CZARNOTA | Masters II | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM | POL |
5 | 10062633890 | Piotr | GAJDZIK | Masters II | STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW | POL |
6 | 10061799791 | Mariusz | HAJZLER | Masters II | POL | |
7 | 10083531633 | Filip | HASSE | Masters II | POL | |
8 | 10063371494 | Przemyslaw | JANIK | Masters II | ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA | POL |
9 | 10057411250 | Arkadiusz | JusiŃski | Masters II | NIEZRZESZONY / EVANLITE | POL |
10 | Paweł | Kuflikowski | Masters II | POL | ||
11 | Grzegorz | Maleszka | Masters II | NIEZRZESZONY Centrum Rowerowe Olsztyn Team | POL | |
12 | 10068798848 | Marcin | MrÓz | Masters II | NIEZRZESZONY / MRÓZ EŁK | POL |
13 | 10058429144 | Krzysztof | PALUSZEK | Masters II | SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH | POL |
14 | 10004052358 | Tomasz | PIERWOCHA | Masters II | MTB TEAM RMF FM | POL |
15 | Tomasz | Pietrzycki | Masters II | POL | ||
16 | 10054884402 | Krystian | PIRÓG | Masters II | KS GORCE - THULE -JMP | POL |
17 | Tomasz | Skalski | Masters II | NIEZRZESZONY | POL | |
18 | 10079569383 | Tomasz | SUHAK | Masters II | POL | |
19 | 10054542777 | Leszek | ŚWIDER | Masters II | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | POL |
20 | 10011278151 | Jakub | WOLCENDORF | Masters II | NIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM | POL |
21 | 10059628409 | Piotr | ŻEBROWSKI | Masters II | PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK | POL |
22 | 10083168386 | Łukasz | ZIENKIEWICZ | Masters II | BOGDZIEWICZ TEAM | POL |
23 | 10057915549 | Janusz | ŁODEJ | Masters II | AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POL |
24 | 10003897461 | Rafał | ŁUKAWSKI | Masters II | KS STOMIL POZNAŃ | POL |
Start: 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10007312164 | Jacek | BRZÓZKA | Masters III | JBG-2 CRYOSPACE | POL |
2 | 10059833927 | Piotr | DZIEDZIC | Masters III | RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" | POL |
3 | 10016322353 | Mariusz | GOLIŃSKI | Masters III | POL | |
4 | 10064273594 | Tomasz | JARZĄBEK | Masters III | STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM | POL |
5 | 10073759992 | Remigiusz | KUŻMICKI | Masters III | POL | |
6 | 10058275257 | Wojciech | MUŚ | Masters III | POL | |
7 | 10058561409 | Krzysztof | PODOLSKI | Masters III | MTB TEAM RMF FM | POL |
8 | 10060901533 | Jerzy | STĘKIEL | Masters III | NIEZRZESZONY / T4B TEAM | POL |
9 | 10072640048 | Jarosław | WOJCZAL | Masters III | VYTYV | POL |
Start: 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10011278252 | Waldemar | BANASIŃSKI | Masters IV | NIEZRZESZONY BROWAR FORTUNA | POL |
2 | 10063298241 | Mieczysław | BEREZIK | Masters IV | NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI | POL |
3 | 10061001058 | Stanisław | JOPEK | Masters IV | TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE | POL |
4 | 10073136768 | Sławomir | KNIEĆ | Masters IV | NIEZRZESZONY | POL |
5 | 10059806140 | Andrzej | MISINA | Masters IV | GRUPA KOLARSKA GLIWICE | POL |
6 | 10083931656 | Piotr | SOZAŃSKI | Masters IV | POL | |
7 | 10081525753 | Paweł | WÓJCICKI | Masters IV | UKS "PODWILK" | POL |
8 | 10060897489 | Remigiusz | ZACHARA | Masters IV | TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE | POL |
9 | 10063525482 | Krzysztof | ZALEWSKI | Masters IV | QUEST ROAD | POL |
10 | 10059946889 | Leszek | ZIĘTKOWSKI | Masters IV | KKS 1926 BROŃ RADOM | POL |
11 | 10058521700 | Jan | ZOZULIŃSKI | Masters IV | VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE | POL |
Start: 16:15
Zgłoszeni
Lp. | UCI ID | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10083920744 | Sławomira | GAJDZIK | Masters kobiety | CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA | POL |
2 | 10083718761 | Marta | GARNEK | Masters kobiety | UKS DREAM-BIKE BIELAWA | POL |
3 | 10073439892 | Marzena | MONIUSZKO | Masters kobiety | NIEZRZESZONA | POL |
4 | 10004297888 | Dorota | WARCZYK | Masters kobiety | LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL |