Kalendarz - Milko Mazury MTB Etap 8
Na skraju Puszczy Piskiej
Miejscowość: Pisz
Data rozpoczęcia: 04.08.2019, 08:00
Data zakończenia: 04.08.2019, 18:00
Start: 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Oskar | Duszak | JR 3 | MSR MRĄGOWO |
2 | Oliwia | Giak | JR 3 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
3 | Daria | Gorban | JR 3 | DUSSN 8 |
4 | Anna | Jankowska | JR 3 | wtw-poland.com |
5 | Oskar | Krysiewicz | JR 3 | |
6 | Karol | Napiórkowski | JR 3 | AKO Team |
7 | Patryk | OkrĄgŁy | JR 3 | |
8 | Piotr | Osiecki | JR 3 | CYKLON KĘTRZYN |
9 | Michał | POLEWACZYK | JR 3 | MSR Mrągowo |
10 | Kacper | Siergiej | JR 3 | |
11 | Karolina | Sowa | JR 3 | Szprycha Giżycko |
Start: 10:20
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksander | Banul | JR 2 | Cryospace Olsztyn |
2 | Marcelina | Bazydło | JR 2 | OLIKOM TEAM Pisz |
3 | Zuzanna | Deptuła | JR 2 | |
4 | Szymon | Głogowski | JR 2 | MSR Mrągowo |
5 | Tomasz | Janowski | JR 2 | MTB Ostróda Team |
6 | Maksymilian | Orłowski | JR 2 | MSR Mrągowo |
7 | Krzysztof | Osiecki | JR 2 | CYKLON KĘTRZYN |
8 | Maria | Pomichowska | JR 2 | |
9 | Alicja | Skrodzka | JR 2 | OLIKOM TEAM Pisz |
10 | Hubert | Sokołowski | JR 2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
11 | Filip | Stachelek | JR 2 | |
12 | Aleksander | Walinowicz | JR 2 | MSR Mrągowo |
13 | Szymon | Wiszniewski | JR 2 | wtw-poland.com |
Start: 10:40
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | JR 1 | |
2 | Szymon | Bokuniewicz | JR 1 | Auto-Rekin |
3 | Julia | Brodowska | JR 1 | |
4 | Szymon | Chętnik | JR 1 | |
5 | Tatiana | Ciborska | JR 1 | KS SPEED JASŁO |
6 | Aleksander | Gąsiewski | JR 1 | MTB EŁK- PROSTKI |
7 | Kacper | Górecki | JR 1 | |
8 | Michalina | Grędzińska | JR 1 | |
9 | Hubert | Jakubowski | JR 1 | AKO Team |
10 | Aleksander | Judycki | JR 1 | KRAMER S.A. |
11 | Bartosz | Kosior | JR 1 | |
12 | Patryk | Kuczyński | JR 1 | CYKLON KĘTRZYN |
13 | Katarzyna | Małż | JR 1 | |
14 | Maria | Osiecka | JR 1 | CYKLON KĘTRZYN |
15 | Olaf | Półkośnik | JR 1 | DABARTI / PIE3CKI TEAM |
16 | Marcel | Rudziński | JR 1 | Twister Team |
17 | Pola | Rumińska | JR 1 | MTB Ostróda Team |
18 | Julian | Wyszyński | JR 1 |
Start: 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr | Buczyński | PRO M4 | MyBike |
2 | Bartosz | Grędziński | PRO M3 | Kross Staff Team |
3 | Dominik | Jakubowski | PRO M2 | |
4 | Arkadiusz | JusiŃski | PRO M4 | Renault Team |
5 | Artur | Korc | PRO M4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
6 | Paweł | Kowalkowski | PRO M3 | Piasecki Concept |
7 | Krzysztof | Majkowski | PRO M2 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
8 | Bartosz | MIKLER | PRO M2 | Victoria Jarocin Accent Team |
9 | Grzegorz | Ostrowski | PRO M5 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
10 | Damian | Perkowski | PRO M2 | PT MAZURY Team Ełk |
11 | Andrzej | Poczopko | PRO M4 | Cryospace Olsztyn |
12 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | wtw-poland.com |
13 | Jarosław | WOŁOSIUK | PRO M3 | Cryospace Olsztyn |
14 | Kamil | ŁOPATEK | PRO M3 | Cryospace Olsztyn |
Start: 11:45
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | EM2 | MICHELIN ALDO TEAM |
2 | Rafał | Banul | EM4 | Cryospace Olsztyn |
3 | Marta | Białkowska | EK3 | |
4 | Michał | Bogdański | EM3 | MTB Ełk |
5 | Ewelina | Bojdzińska | EK3 | Velcredo |
6 | Lech | Brochacki | EM5 | MTB EŁK- PROSTKI |
7 | Piotr | Brzóska | EM5 | |
8 | Rafał | Charucki | EM3 | Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
9 | Damian | Ciborski | EM4 | KS SPEED JASŁO |
10 | Wojciech | Damięcki | EM2 | KP PSP MRĄGOWO |
11 | Arkadiusz | Domel | EM3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
12 | Tomek | Dudziński | EM3 | CYKLON KĘTRZYN |
13 | Mirosław | Gesek | EM4 | MICHELIN ALDO TEAM |
14 | Krzysztof | Gołaszewski | EM3 | MTB TEAM EŁK |
15 | Krystian | Gurba | EM3 | UNIPRO-BUD ELBLĄG |
16 | Małgorzata | Jakubowska | EK4 | AKO Team |
17 | Piotrek | Kaczyński | EM4 | KP PSP MRĄGOWO |
18 | Maciej | Karwowski | EM4 | MLEKPOL TEAM |
19 | Bartłomiej | Klus | EM3 | MLEKPOL TEAM |
20 | Wojciech | Krom | EM3 | Cryospace Olsztyn |
21 | Krzysztof | Krygielski | EM4 | Cryospace Olsztyn |
22 | Maciej | Krysztoforski | EM3 | Velcredo |
23 | Ryszard | Kulik | EM4 | PT MAZURY Team Ełk |
24 | RadosŁaw | Kusiek | EM4 | KP PSP MRĄGOWO |
25 | Piotr | Marzec | EM3 | RANT BARTOSZYCE |
26 | Robert | Maszkowski | EM4 | MTB EŁK- PROSTKI |
27 | Przemysław | Michalczyk | EM3 | Renault Team |
28 | Mariusz | Nadany | EM2 | SKK Sokół |
29 | BartŁomiej | Nalazek | EM2 | KP PSP MRĄGOWO |
30 | Anna | Ochrymczuk | EK4 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
31 | Sławomir | Olszewski | EM6 | PT MAZURY Team Ełk |
32 | Anna | Ostrowska | EK5 | 3S BIKE TEAM CIECHANÓW |
33 | Łukasz | Pączkowski | EM3 | |
34 | Zdzisław | Piechowski | EM3 | PT MAZURY Team Ełk |
35 | Tomasz | Piotrowski | EM4 | Cryospace Olsztyn |
36 | Jakub | Piszczatowski | EM2 | |
37 | Daniel | Radzki | EM3 | MICHELIN ALDO TEAM |
38 | Marta | Raszkiewicz | EK3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
39 | PaweŁ | Rudziński | EM3 | Twister Team |
40 | Paweł | Sikora | EM3 | Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
41 | Rafał | Skorobogaty | EM3 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
42 | Piotr | Sobierajski | EM4 | wtw-poland.com |
43 | Rafał | Stefański | EM4 | KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
44 | Dariusz | Sudoł | EM4 | AKO Team |
45 | Anna | Świderska | EK4 | MTB TEAM EŁK |
46 | Pawel | Szczygielski | EM3 | THE BARBERS GDANSK |
47 | Piotrek | Szymański | EM3 | KP PSP MRĄGOWO |
48 | Arek | Trzciński | EM4 | Kross Staff Team |
49 | Karol | Trzciński | EM3 | Kross Staff Team |
50 | Dariusz | Wisniewski | EM5 | AKO Team |
51 | Magda | Worotnicka | EK2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
52 | Michał | Wróblewski | EM3 | Szprycha Giżycko |
53 | Mariusz | Włodarczyk | EM4 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
54 | Wiesław | Zalewski | EM5 | MLEKPOL TEAM |
55 | Marcin | Żuczkowski | EM4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
56 | Robert | Łachacz | EM4 | |
57 | Łukasz | Łubiński | EM3 | EuropeGAS SsangYong TEAM |
58 | Łukasz | Łukaszewski | EM3 | Szprycha Giżycko |
Start: 11:55
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł | Antoniak | HM3 | OLIKOM TEAM Pisz |
2 | Adam | Bazydło | HM4 | OLIKOM TEAM Pisz |
3 | Paweł | Bednarek | HM3 | |
4 | Bogusław | Bednarek | HM5 | |
5 | Bartosz | Bogucki | HM3 | MICHELIN ALDO TEAM |
6 | Łukasz | Bokuniewicz | HM3 | Auto-Rekin |
7 | Marcin | Boratyński | HM4 | |
8 | Przemek | Bronikowski | HM4 | OLIKOM TEAM Pisz |
9 | Bartek | Bryński | HM5 | |
10 | Wojciech | Buła | HM2 | |
11 | Mateusz | Chmielewski | HM2 | MTB EŁK- PROSTKI |
12 | Bartłomiej | Chodań | HM2 | |
13 | Aneta | Ciborowska | HK4 | SEBA SPORT |
14 | Rafał | Czerepak | HM3 | MASTERS Giżycko |
15 | Tomasz | Damięcki | HM4 | |
16 | Jan | Deptuła | HM4 | KRAMER S.A. |
17 | Katarzyna | Deptuła | HK3 | KK24h |
18 | Zenon | Dobrzyn | HM6 | Szprycha Giżycko |
19 | Grzegorz | Fijałkowski | HM2 | |
20 | Krzysztof | Gąsiewski | HM3 | MTB EŁK- PROSTKI |
21 | Michał | Gawek | HM4 | Xtreme Sport Ostrołęka |
22 | Marta | Gawek | HKJ | Xtreme Sport Ostrołęka |
23 | Marek | Giak | HM3 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
24 | Łukasz | Gorbacz | HM4 | |
25 | Tatyana | Gorban | HK3 | |
26 | Zenon | Gołębiowski | HM6 | OLIKOM TEAM Pisz |
27 | Bartłomiej | Gołębiowski | HM5 | |
28 | Wiesław | Grela | HM6 | MTB EŁK- PROSTKI |
29 | Czesław | Gudan | HM5 | TK Masters Giżycko |
30 | Tomasz | Gutowski | HM6 | AKO Team |
31 | Dominik | Jakubczyk | HM2 | |
32 | Piotr | Jankowski | HMJ | wtw-poland.com |
33 | Arkadiusz | Jankowski | HM4 | |
34 | Gabriela | Janowicz | HKJ | MDK UKS PRZYJAŹŃ |
35 | Marek | Janowski | HM3 | MTB Ostróda Team |
36 | Urszula | Judycka | HK3 | KRAMER S.A. |
37 | Maciej | Judycki | HM3 | KRAMER S.A. |
38 | Marcin | Judycki | HM3 | KRAMER S.A. |
39 | Arkadiusz | Justynowicz | HM3 | |
40 | Feliks | Kaczanowski | HM6 | OSP Krutyń |
41 | Jerzy | Klech | HM4 | |
42 | Szymon | Kobes | HMJ | |
43 | Adam | Kontakiewicz | HM4 | |
44 | Grzegorz | Kornacki | HM3 | |
45 | Edward | Kowalewski | HM6 | OLIKOM TEAM Pisz |
46 | Anna | Kozikowska | HK3 | Szprycha Giżycko |
47 | Magdalena | Kołodziejczyk | HK2 | |
48 | Paweł | Król | HM4 | |
49 | Eryk | Krysiewicz | HM1 | |
50 | Igor | Kubacki | HMJ | |
51 | Arkadiusz | KuczyŃski | HM3 | |
52 | Piotr | Kulas | HM4 | OSP Krutyń |
53 | Szymon | Kuprian | HM3 | |
54 | Katarzyna | Kuźma | HK3 | |
55 | Artur | Lenczewski | HM3 | |
56 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | MASTERS Giżycko |
57 | Marcin | Lipiński | HM3 | OLIKOM TEAM Pisz |
58 | Paweł | Martyniuk | HM3 | AKO Team |
59 | Arkadiusz | Matwiejczyk | HM4 | |
60 | Mirosław | Milewski | HM3 | OLIKOM TEAM Pisz |
61 | Rafał | Molenda | HM3 | Szprycha Giżycko |
62 | Tatiana | Mrowiec | HK3 | |
63 | Monika | Mrozowska | HM3 | |
64 | Konrad | Nakielski | HM3 | OSP Krutyń |
65 | Łukasz | Nalewajk | HM3 | wtw-poland.com |
66 | Jacek | Niedźwiedzki | HM5 | |
67 | Wojciech | Nowalski | HM3 | Szprycha Giżycko |
68 | Daniel | Osiecki | HM3 | CYKLON KĘTRZYN |
69 | Karol | Ołdakowski | HM4 | |
70 | Katarzyna | Pawłów | HK3 | AKO Team |
71 | Robert | Pierzchała | HM4 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
72 | Maciej | Pogorzelski | HM3 | wtw-poland.com |
73 | Taisiia | Ponomereva | HM3 | |
74 | Andrzej | Postój | HM6 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
75 | Paweł | Radomski | HM4 | Agr Płońsk |
76 | Grzegorz | Rapczyński | HM3 | MTB EŁK- PROSTKI |
77 | Jacek | Raszkiewicz | HM5 | |
78 | Michał | Rejzner | HM3 | AKO Team |
79 | Marek | Remiszewski | HM5 | OLIKOM TEAM Pisz |
80 | Leszek | Rumiński | HM4 | MTB Ostróda Team |
81 | Mariusz | Rynkiewicz | HM4 | KK24h |
82 | Wiktor | Rynkiewicz | HM3 | |
83 | Grzegorz | Siemionko | HM4 | |
84 | Łukasz | Skrodzki | HM3 | OLIKOM TEAM Pisz |
85 | Witold | Skwarski | HM6 | Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
86 | Michał | Smolak | HM3 | |
87 | Bartosz | Smoługa | HM4 | |
88 | Wojciech | Sowa | HM5 | Szprycha Giżycko |
89 | Tomasz | Sternicki | HM4 | GRUPETTO Mrągowo |
90 | Marcin | Szczesny | HM3 | wtw-poland.com |
91 | Radosław | Szepietowski | HM3 | |
92 | Zdzisław | Szklarski | HM4 | KK24h |
93 | Paweł | Targoński | HM3 | |
94 | Mariusz | Tomaszkiewicz | HM3 | AKO Team |
95 | Marcin | Trykacz | HM4 | Szprycha Giżycko |
96 | Katarzyna | Wiszniewska | HK3 | wtw-poland.com |
97 | Robert | Wittlieb | HM4 | MTB EŁK- PROSTKI |
98 | Wojciech | Wojtczuk | HM3 | |
99 | Nikodem | Wróblewski | HMJ | KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
100 | Arek | Wyrzykowski | HM3 | |
101 | Wojciech | Wyszyński | HM4 | |
102 | Rafał | Zajk | HM3 | |
103 | Grzegorz | Zaranko | HM4 | OLIKOM TEAM Pisz |
104 | Michał | Zaranko | HM1 | OLIKOM TEAM Pisz |
105 | Dariusz | Zduńczyk | HM4 | PZU SPORT TEAM |
106 | Dawid | Łosowski | HM4 |
Start: 12:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jakub | Brodowski | SR 1 | |
2 | Adam | Kuczyński | SR 1 | |
3 | Dominik | Puczel | SR 1 |
Start: 12:10
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Szymon | Chmielewski | SR 2 | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
2 | Alicja | Giak | SR 2 | LOTTO Bike Team Olsztyn |
3 | Monika | Lipińska | SR 2 | OLIKOM TEAM Pisz |
4 | Aleksandra | Napiórkowska | SR 2 | AKO Team |
Start: 12:20
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Julia | Bełbot | SR 3 | |
2 | Iga | Ciechanowska | SR 3 | |
3 | Franciszek | Gorczyński | SR 3 | |
4 | Marcel | Judycki | SR 3 | KRAMER S.A. |
5 | Maksymilian | Judycki | SR 3 | KRAMER S.A. |
6 | Aureliusz | Maj | SR 3 | |
7 | Leon | Mkrtczjan | SR 3 | |
8 | Stanisław | Roguziński | SR 3 | |
9 | Iga | Szklarska | SR 3 | KK24h |
Start: 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Marcel | Bogucki | SR 4 | MICHELIN ALDO TEAM |
2 | Tamara | Gorban | SR 4 | |
3 | Nina | Kuczyńska | SR 4 | CYKLON KĘTRZYN |
4 | Bartosz | Puczel | SR 4 | |
5 | Zofia | Wyrzykowska | SR 4 |
Po raz drugi ścigać się będziemy w Piszu, tym razem w bardziej wakacyjnym wydaniu. Środek wakacji, piękna plaża miejska w Piszu, malownicze jezioro Roś i fantastyczna trasa prowadząca po granicy Puszczy Piskiej to wystarczająco silne argumenty by wystartować w tym wyścigu.
Trasa w całości zaprojektowana została przez zawodników Olikom Team z Pisza - to gwarantuje emocje !!!
Tereny po których ścigać się będziecie w Piszu to ścisła okolica Puszczy Piskiej, dominują tu piękne, gęste lasy porastające pagórkowaty, mazurski teren. Na trasie czekać na Was będą fantastycznie przygotowane singletrack'i oraz mnóstwo podjazdów i efektownych zjazdów wynalezionych przez lokalnych riderów. Trasa względem zeszłorocznego wyścigu przeszła spore modyfikacje. Całkowicie usunięte zostały odcinki poprowadzone po polach. Ich miejsce zastąpiły malownicze dukty leśne i nowe sekcje singletrack przygotowane przez Olikom Team. Tym sposobem runda skróciła się czyniąc wyścig jeszcze bardziej ciekawym i dynamicznym.
Pamiętajcie, że Pisz to świetne miejsce do spędzenia wakacyjnego weekendu. Znajdziecie tu bogatą bazę noclegową i masę atrakcji dla całej rodziny. Pisz to przede wszystkim szlak Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Można tu żeglować, pływać motorówką, kajakiem, skuterem wodnym, lub zwyczajnie schłodzić się w czystej wodzie jeziora Roś. Czy można chcieć coś więcej...
Bądźcie tam razem z nami.
Tak było rok temu:
Strider Cup Mazury MTB: https://www.youtube.com/watch?v=E5XpHV04cSE
Nickelodeon Race: https://www.youtube.com/watch?v=hC5XoSfBjUs
Wyścigi PRO, Expert, Hobby: https://www.youtube.com/watch?v=IqvorJACCAo
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 8 Pisz - Na skraju Puszczy Piskiej
31-07-2019
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 8 Pisz - Na skraju Puszczy Piskiej
Start i Meta zlokalizowana w Eko Marinie w Piszu.
Adres Biura Zawodów:
Plaża Miejska w Piszu
Eko Marina / aleja Turystów
12-200 Pisz
Trasa szybka, dynamiczna, premiująca szybkich zawodników. Umiejętniości jazdy na kole na pewno się tu przydadzą. W środkowej części trasy charakterystyka trasy zmienia się na mocno interwałową. Rozpoczynają się pierwsze podjazdy, łagodne i długie przeplatają się z krótkimi, sztywymi podjazdami. W tej części przeważają odcinki techniczne. Mnóstwo wąskich ścieżek typu singletrack, trasa wije się po stromych zboczach jeziora Kociołek. Kolejne kilometry to już jazda po duktach leśnych Nadleśnictwa Pisz. W tej części znów będzie szybko i dynamicznie. Uczestnicy przemierzać będą pojezierze jeziora Roś.
Wyścig zostanie zorganizowany na trzech dystansach po tej samej trasie.
Specyfikacja 1 rundy:
- ok. 32,5 km
- ok. 470 metrów przewyższenia na 1 rundzie
- dużo sekcji technicznych typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei,
- kilka odcinków z piaszczystym podłożem
- wyścig bardzo szybki, dynamiczny, mocno interwałowy
- trasa bardzo malownicza, kilka technicznych sekcji singletrack,
Trudność trasy w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 4
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Wyścig PRO: 3 rundy - 97,5 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 65 km
Wyścig Hobby: 1 rundy - 32,5 km
Trasa oznaczona niebieskimi strzałkami.
Organizator wprowadza limitu wjazdu na 3 okrążenie, w wyścigu PRO do godziny 14:50.
Mapa w aplikacji strava:
https://www.strava.com/activities/2580312966
Mapa w aplikacji veloviewer:
https://veloviewer.com/athletes/745893/activities/2580312966
Wizualizacja 3D:
https://www.relive.cc/view/1505914681
Nickelodeon Race
Trasa wyścigu Nickelodeon Race 2 i 3 prowadzić będzie po części trasy wyścigów głównych.
Wyścig Nickelodeon Race 1: 1 runda - ok. 1 500 metrów
Wyścig Nickelodeon Race 2: 1 runda - ok. 3 km
Wyścig Nickelodeon Race 3: 3 rundy - ok. 4,5 km
Wszystkie trasy Nickelodeon Race oznaczone zostaną pomarańczowymi strzałkami.
Mapa:
Strider Cup Mazury MTB
Trasa Wyścigu Strider Cup Mazury MTB ustawiona zostanie na terenie Eko Mariny w Piszu.
Harmonogram imprezy:
Wyścigi PRO, EXPERT i HOBBY przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
- godz. 8.30 - 11.10 - zapisy w Biurze Zawodów
- godz. 11:15 – ustawianie zawodników w sektorze startowych dystansu PRO
- godz. 11:30 – start zawodników dystansu PRO
- godz. 11:31 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu EXPERT
- godz. 11:35 – start zawodników dystansu EXPERT
- godz. 11:36 - ustawianie zawodników w sektorach start. dystansu HOBBY
- godz. 11:40 - start zawodników dystansu HOBBY
- godz. 14:30 – dekoracja zwycięzców dystansu HOBBY
- godz. 14:50 – dekoracja zwycięzców dystansu EXPERT
- godz. 15:10 – dekoracja zwycięzców dystansu PRO
- godz. 16:30 – zakończenie zawodów
Wyścigi dla dzieci przeprowadzone będą według następującego programu ramowego:
*** Nickelodeon Race ***
- godz. 8:30 – 09:30 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB / Nickelodeon Race
- godz. 09:45 – ustawianie zawodników w sektorach startowych Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start wyścigów Nickelodeon Race
- godz. 10:00 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 3
- godz. 10:20 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 2
- godz. 10:40 – start zawodników dystansu Nickelodeon RACE 1
- godz. 13.00 – dekoracja zwycięzców wyścigu Nickelodeon Race
*** Strider Cup Mazury MTB ***
- godz. 8:30 – 11:45 - zapisy w Biurze Zawodów Strider Cup Mazury MTB - godz. 12:00 - start wyścigu Strider Cup Mazury MTB
- godz. 13.30 – dekoracja zwycięzców wyścigu Strider Cup Mazury MTB
*****