Kalendarz - Milko Mazury MTB Etap 7
Wyścig o Jelenie Rogi
Miejscowość: Ryn
Data rozpoczęcia: 28.08.2021, 08:00
Data zakończenia: 29.08.2021, 17:00
RYN PogodaStart: 28.08.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Kacper | Bogus | Ł J R 5 Młodzik | |
2 | Wiktor | Gałas | Ł J R 5 Młodzik | |
3 | Zuzanna | Gruszewska | Ł J R 5 Młodzik | |
4 | Piotr | Kaczyński | Ł J R 5 Młodzik | |
5 | Ewa | Lelas | Ł J R 5 Młodzik | |
6 | Radek | Nalewajk | Ł J R 5 Młodzik | |
7 | Karol | Napiórkowski | Ł J R 5 Młodzik | |
8 | Patryk | OkrĄgŁy | Ł J R 5 Młodzik | |
9 | Kasjan | Parda | Ł J R 5 Młodzik | |
10 | Kacper | Siergiej | Ł J R 5 Młodzik | |
11 | Patryk | SobociŃski | Ł J R 5 Młodzik | |
12 | Michał | Szczepkowski | Ł J R 5 Młodzik | |
13 | NINA | SZULIŃSKA | Ł J R 5 Młodzik | |
14 | Michał | Szymański | Ł J R 5 Młodzik | |
15 | Stanisław | Wierzbicki | Ł J R 5 Młodzik | |
16 | Maciej | Zęgota | Ł J R 5 Młodzik | |
17 | Mateusz | Łagodziński | Ł J R 5 Młodzik |
Start: 28.08.2021 11:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Marcelina | Bazydło | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
2 | Antoni | Gosławski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
3 | Daniel | Grądzki | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
4 | Szymon | Głogowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
5 | Tomasz | Janowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
6 | Wiktor | KAJETANIAK | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
7 | Jakub | Lutkiewicz | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
8 | Tadeusz | MICHALSKI | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
9 | Adrian | Mitrowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
10 | Maksymilian | Orłowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
11 | Bartłomiej | Sobiech | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
12 | Oskar | Sokołowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
13 | Juliusz | Szurpicki | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
14 | Filip | Weber | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
15 | Patrycja | Żebrowska | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
16 | Mateusz | Ziółkowski | Ł J R 4 Żak / Żaczka | |
17 | Gabriel | Łaszczych | Ł J R 4 Żak / Żaczka |
Start: 28.08.2021 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria | Bełbot | Ł J R 3 Wentylki | |
2 | Alexander | Białobłocki | Ł J R 3 Wentylki | |
3 | Bartosz | Białocerkowiec | Ł J R 3 Wentylki | |
4 | Szymon | Bokuniewicz | Ł J R 3 Wentylki | |
5 | Adrian | Gałas | Ł J R 3 Wentylki | |
6 | Jan | Kuprian | Ł J R 3 Wentylki | |
7 | Nikodem | Okrągły | Ł J R 3 Wentylki | |
8 | Maksymilian | Prałat | Ł J R 3 Wentylki | |
9 | Wiktor | Schillo | Ł J R 3 Wentylki | |
10 | Piotr | Sutuła | Ł J R 3 Wentylki | |
11 | Klaudia | Sutuła | Ł J R 3 Wentylki | |
12 | Laura | Szulińska | Ł J R 3 Wentylki | |
13 | Marcel | Szurpicki | Ł J R 3 Wentylki | |
14 | Milena | Szymańska | Ł J R 3 Wentylki | |
15 | Oskar | Taraszkiewicz | Ł J R 3 Wentylki | |
16 | Kuba | Terlik | Ł J R 3 Wentylki | |
17 | Szymon | Wierzbicki | Ł J R 3 Wentylki | |
18 | Błażej | Wróblewski | Ł J R 3 Wentylki | |
19 | Alan | Zabost | Ł J R 3 Wentylki |
Start: 28.08.2021 12:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Olivia | Białobłocka | Ł J R 2 Bystrzaki | |
2 | Marcel | Bogucki | Ł J R 2 Bystrzaki | |
3 | Olaf | Chrostek | Ł J R 2 Bystrzaki | |
4 | Franciszek | Czerepak | Ł J R 2 Bystrzaki | |
5 | Maksymilian | Dąbrowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
6 | Diana | Fereniec | Ł J R 2 Bystrzaki | |
7 | Michalina | Gosławska | Ł J R 2 Bystrzaki | |
8 | Joachim | Grzelak | Ł J R 2 Bystrzaki | |
9 | Hubert | Jakubowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
10 | Iga | Rawdanowicz | Ł J R 2 Bystrzaki | |
11 | Antoni | Saługa | Ł J R 2 Bystrzaki | |
12 | Kornelia | Szczepkowska | Ł J R 2 Bystrzaki | |
13 | Nikodem | Szczepkowski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
14 | Filip | Tunkiewicz | Ł J R 2 Bystrzaki | |
15 | Dawid | Waleńdziewski | Ł J R 2 Bystrzaki | |
16 | Liliana | Wawryńczuk | Ł J R 2 Bystrzaki | |
17 | Jan | Zaborowicz | Ł J R 2 Bystrzaki | |
18 | Aleksander | Zera | Ł J R 2 Bystrzaki |
Start: 28.08.2021 13:05
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Jerzy | Bałdyga | Ł J R 1 Skrzaty | |
2 | Leon | Bednarek | Ł J R 1 Skrzaty | |
3 | Julia | Bełbot | Ł J R 1 Skrzaty | |
4 | Amelia | Burnos | Ł J R 1 Skrzaty | |
5 | Leon | Grochowski | Ł J R 1 Skrzaty | |
6 | Jeremiasz | Jonik | Ł J R 1 Skrzaty | |
7 | Marcel | Kleszcz | Ł J R 1 Skrzaty | |
8 | Teodor | Klus | Ł J R 1 Skrzaty | |
9 | Hanna | Koleśnik | Ł J R 1 Skrzaty | |
10 | Zofia | Koleśnik | Ł J R 1 Skrzaty | |
11 | Hanna | Korol | Ł J R 1 Skrzaty | |
12 | Idzi | Kwiatkowski | Ł J R 1 Skrzaty | |
13 | Aureliusz | Maj | Ł J R 1 Skrzaty | |
14 | Julian | Mateusiak | Ł J R 1 Skrzaty | |
15 | Leon | Nowalski | Ł J R 1 Skrzaty | |
16 | Leonard | Osadowski | Ł J R 1 Skrzaty | |
17 | Kuba | Świderski | Ł J R 1 Skrzaty | |
18 | Iga | Szklarska | Ł J R 1 Skrzaty |
Start: 28.08.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Helena | Białobłocka | FK OPEN | |
2 | Łukasz | Czerepak | FM OPEN | |
3 | Marcin | Czerwiec | FM OPEN | |
4 | Sebastian | Gruszewski | FM OPEN | |
5 | Paweł | Jaryst | FM OPEN | |
6 | Mateusz | Kawecki | FM OPEN | |
7 | Maciej | Kowalski | FM OPEN | |
8 | Joachim | Kowalski | FM OPEN | |
9 | Agnieszka | Las-czerepak | FK OPEN | |
10 | Dominik | Piechowski | FM OPEN | |
11 | Miłosz | Serowik | FM OPEN | |
12 | Aneta | Szymańska | FK OPEN | |
13 | Marcin | Wierzbicki | FM OPEN | |
14 | Mikołaj | Zera | FM OPEN |
Start: 29.08.2021 10:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz | Barański | PRO M5 | |
2 | Marcin | Białobłocki | PRO M3 | |
3 | Jakub | BUDZIŃSKI | PRO M2 | |
4 | Radomir | Chmiel | PRO M3 | |
5 | Paweł | Ciunel | PRO M3 | |
6 | Dominik | Jakubowski | PRO M2 | |
7 | Arkadiusz | JusiŃski | PRO M4 | |
8 | Krzysztof | Kindrasz | PRO M4 | |
9 | Ryszard | Kulik | PRO M5 | |
10 | Kamil | Kuszmider | PRO M2 | |
11 | Krzysztof | Majkowski | PRO M2 | |
12 | Maciej | Michalski | PRO M4 | |
13 | Tomasz | Piotrowski | PRO M4 | |
14 | Andrzej | Poczopko | PRO M4 | |
15 | Piotr | Polus | PRO M3 | |
16 | Michał | Przekop | PRO M2 | |
17 | Dawid | Przybylski | PRO M2 | |
18 | Piotr | Sobierajski | PRO M4 | |
19 | Mateusz | Wiszniewski | PRO M3 | |
20 | Michał | Wróblewski | PRO M3 | |
21 | Michał | Wyżlic | PRO M4 | |
22 | Paweł | Zalewski | PRO M4 |
Start: 29.08.2021 10:15
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Abdallah | Ait Si Bayh | EM3 | |
2 | Dariusz | Aleksandrowicz | EM4 | |
3 | Rafał | Banul | EM4 | |
4 | Adam | Bazydło | EM5 | |
5 | Paweł | Bednarek | EM3 | |
6 | Rafał | Boroński | EM3 | |
7 | Adam | Buczyński | EM4 | |
8 | Wojciech | Damięcki | EM3 | |
9 | Arkadiusz | Domel | EM3 | |
10 | Tomek | Dudziński | EM3 | |
11 | Paweł | Dzięgielewski | EM3 | |
12 | Marek | Ejzemberg | EM4 | |
13 | Piotr | Fiedorowicz | EM4 | |
14 | Łukasz | Gorbacz | EM4 | |
15 | Wiesław | Grala | EM6 | |
16 | Bartosz | Grędziński | EM3 | |
17 | Tomasz | Grzybek | EM4 | |
18 | Marcin | Hinz | EM3 | |
19 | Bartosz | Iwaniuk | EM3 | |
20 | Małgorzata | Jakubowska | EK4 | |
21 | Gabriela | Janowicz | EK1 | |
22 | Dawid | Janus | EM3 | |
23 | Kostas | Kardelis | EMJ | |
24 | Maciej | Karwowski | EM4 | |
25 | Marek | Klimas | EM6 | |
26 | Bartłomiej | Klus | EM3 | |
27 | Wojciech | Kowalczyk | EM2 | |
28 | Zbigniew | Kołatka | EM5 | |
29 | Anna | Kołatka | EK2 | |
30 | Wojciech | Krom | EM3 | |
31 | Beata | Kruba | EK4 | |
32 | Anna | Kruszyńska | EK4 | |
33 | Igor | Kubacki | EMJ | |
34 | Andrzej | Leszczyński | EM4 | |
35 | Przemysław | Michalczyk | EM4 | |
36 | Rafał | Mielnicki | EM3 | |
37 | Bartosz | Naczk | EM3 | |
38 | Łukasz | Nalewajk | EM3 | |
39 | Tomasz | Olender | EM2 | |
40 | Adrianna | Osińska | EK2 | |
41 | Anna | Ostrowska | EK5 | |
42 | Grzegorz | Ostrowski | EM6 | |
43 | Marcin | Paciepnik | EM4 | |
44 | Damian | Perkowski | EM2 | |
45 | SZYMON | PEŁSZYŃSKI | EM1 | |
46 | Zdzisław | Piechowski | EM4 | |
47 | Adrian | Piłat | EM3 | |
48 | Maciej | Pogorzelski | EM4 | |
49 | Marta | Raszkiewicz | EK3 | |
50 | Piotr | Roman | EM4 | |
51 | Paweł | Rudziński | EM4 | |
52 | Łukasz | Sikora | EM2 | |
53 | Tomasz | Skalski | EM4 | |
54 | Rafał | Skorobogaty | EM4 | |
55 | Sławomir | Sokolnicki | EM5 | |
56 | Anna | Tracz | EK4 | |
57 | Povilas | Trimailovas | EM2 | |
58 | Marcin | Trykacz | EM4 | |
59 | Magdalena | Wiesiołek | EK3 | |
60 | Dariusz | Wisniewski | EM5 | |
61 | Arkadiusz | Wyszkowski | EM3 | |
62 | Mariusz | Włodarczyk | EM4 | |
63 | Krzysztof | Zieliński | EM4 | |
64 | Marcin | Żuczkowski | EM4 |
Start: 29.08.2021 14:00
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wiktor | Adamiuk | HM5 | |
2 | Emilia | Andrzejczyk | HK3 | |
3 | Marcin | Andrzejczyk | HM3 | |
4 | Karol | BALCERCZYK | HMM | |
5 | Jacek | Baran | HM3 | |
6 | Marcin | Bielski | HM3 | |
7 | Arkadiusz | Bińczak | HM4 | |
8 | Bartosz | Bogucki | HM4 | |
9 | Łukasz | Bokuniewicz | HM3 | |
10 | Jakub | BRUTKOWSKI | HMJ | |
11 | Bartek | Bryński | HM5 | |
12 | Krzysztof | Brzeziński | HM4 | |
13 | Bartłomiej | Chodań | HM2 | |
14 | Tomasz | Chrostek | HM4 | |
15 | Janusz | Chrostek | HM4 | |
16 | Rafał | Czerepak | HM3 | |
17 | Piotr | Dągowski | HM1 | |
18 | Jacek | Dągowski | HM4 | |
19 | Mikolaj | Dawid | HMM | |
20 | Jan | Deptuła | HM5 | |
21 | Katarzyna | Deptuła | HK3 | |
22 | Jacek | Dubrowski | HM4 | |
23 | Sebastian | Fiedorowicz | HM2 | |
24 | Grzegorz | Fijałkowski | HM3 | |
25 | Slawomir | Furmanek | HM4 | |
26 | Bartłomiej | Galicki | HM4 | |
27 | Adam | Galkowski | HM4 | |
28 | Andrzej | Gaweł | HM6 | |
29 | Marek | Giak | HM3 | |
30 | Grzegorz | Gontarz | HM3 | |
31 | Zenon | Gołębiowski | HM6 | |
32 | Piotr | Grochowski | HM4 | |
33 | Hadrian | Gruszewski | HM1 | |
34 | Czesław | Gudan | HM6 | |
35 | Artur | Guzewicz | HM3 | |
36 | Marek | Janowski | HM4 | |
37 | Marcin | Judycki | HM4 | |
38 | Arkadiusz | Justynowicz | HM3 | |
39 | Feliks | Kaczanowski | HM6 | |
40 | Rafał | Kadziewicz | HM3 | |
41 | Marek | Karczewski | HM5 | |
42 | Tomasz | Kazukiewicz | HM4 | |
43 | Tomasz | Kopciewski | HM5 | |
44 | Michał | Kopeć | HM3 | |
45 | Maciej | Korol | HM4 | |
46 | Radosław | Kosiński | HM4 | |
47 | Edward | Kowalewski | HM6 | |
48 | Daniel | Kozioł | HM2 | |
49 | Magdalena | Kołodziejczyk | HK3 | |
50 | Adam | Krawczyk | HM5 | |
51 | Marcin | Kruszczynski | HM4 | |
52 | Szymon | Kuprian | HM3 | |
53 | Mateusz | Kus | HMJ | |
54 | Ryszard | Lenkiewicz | HM5 | |
55 | Eugeniusz | Loewnau | HM5 | |
56 | Rafał | Mackiewicz | HM3 | |
57 | Tomasz | Malinowski | HM4 | |
58 | Paweł | Martyniuk | HM4 | |
59 | Piotr | Michalski | HM4 | |
60 | Piotr | Michaluk | HM3 | |
61 | Piotr | Morawski | HM4 | |
62 | Karol | Napiórkowski | HM3 | |
63 | Adam | Nowakowski | HM3 | |
64 | Wojciech | Nowalski | HM3 | |
65 | Anna | Ochrymczuk | HK4 | |
66 | Daniel | Osiecki | HM4 | |
67 | Szymon | Osiecki | HM2 | |
68 | Maciej | Parzych | HMJ | |
69 | Mariusz | Paszczyk | HM4 | |
70 | Katarzyna | Paszczyk | HK5 | |
71 | Justinas | Pavlovas | HMM | |
72 | Wiktor | Polonis | HM4 | |
73 | Andrzej | Postój | HM6 | |
74 | Mateusz | Potocki | HM2 | |
75 | Paweł | Rawdanowicz | HM4 | |
76 | Michał | Rejzner | HM3 | |
77 | Marcin | Ruszczyk | HM3 | |
78 | Daniel | Ruszczyk | HM3 | |
79 | Michał | Sanecki | HM4 | |
80 | Adam | Saługa | HM3 | |
81 | Marek | Siekacz | HM4 | |
82 | Marcel | Skrocki | HMM | |
83 | Wiktor | SoboŃ | HM3 | |
84 | Jolanta | Sosnowska-dłoniak | HK5 | |
85 | Wojciech | Sowa | HM5 | |
86 | Artur | Stachacz | HM5 | |
87 | Sylwester | Staszczuk | HM4 | |
88 | Krzysztof | Syrewicz | HM5 | |
89 | Jacek | Szałaj | HM3 | |
90 | Zdzisław | Szklarski | HM4 | |
91 | Konrad | Szkopiński | HM2 | |
92 | Kacper | TARASZKIEWICZ | HM1 | |
93 | Dawid | Tobaj | HMJ | |
94 | Robert | Waleńdziewski | HM3 | |
95 | Wojciech | Wojtczuk | HM3 | |
96 | Arek | Wyrzykowski | HM3 | |
97 | Arkadiusz | Włodarczyk | HM5 | |
98 | Grzegorz | Zaranko | HM4 | |
99 | Michał | Zaranko | HM1 | |
100 | Robert | Żebrowski | HM4 | |
101 | Jędrzej | Żebrowski | HM2 | |
102 | Jacek | Zera | HM4 | |
103 | Robert | Żuralski | HM3 | |
104 | Dawid | Łosowski | HM4 |
Start: 29.08.2021 11:30
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Ignacy | Bystry | SR 1 | |
2 | Marcel | Cieśliński | SR 1 | |
3 | Helena | Dzięgielewska | SR 1 | |
4 | Emilia | Kleszcz | SR 1 | |
5 | Tymoteusz | Kuprian | SR 1 | |
6 | Marcel | Kuszmider | SR 1 | |
7 | Ignacy | Sobieraj | SR 1 | |
8 | Paweł | Sutuła | SR 1 |
Start: 29.08.2021 11:40
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Wojciech | Beń | SR 2 | |
2 | Filip | Kowalski | SR 2 | |
3 | Franciszek | Lipski | SR 2 | |
4 | Ignacy | Mołas | SR 2 | |
5 | Szymon | Suchodolski | SR 2 | |
6 | Leon | Szewczyk | SR 2 | |
7 | Adam | Żyjewski | SR 2 |
Start: 29.08.2021 11:55
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Kamil | Ambroziak | SR 3 | |
2 | Filip | Bałdyga | SR 3 | |
3 | Karolina | Grzybek | SR 3 | |
4 | Jasmina | Janeczko | SR 3 | |
5 | Kacper | Kleszcz | SR 3 | |
6 | Maja | KROM | SR 3 |
Start: 29.08.2021 12:10
Zgłoszeni
Lp. | Imię | Nazwisko | Kategoria wiekowa | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | Stanisław | Dzięgielewski | SR 4 | |
2 | Alvin | Fereniec | SR 4 | |
3 | Alicja | Giak | SR 4 | |
4 | Dalia | Kindrasz | SR 4 | |
5 | Szymon | Kowalski | SR 4 | |
6 | Franek | Kowanda | SR 4 | |
7 | Amelia | Kozielska | SR 4 | |
8 | Aleksandra | Napiórkowska | SR 4 | |
9 | Antoni | Sobieraj | SR 4 | |
10 | Filip | Suchodolski | SR 4 | |
11 | Nina | Wywigacz | SR 4 | |
12 | Julian | Żyjewski | SR 4 |
Szósty sezon Milko Mazury MTB już niebawem !
Milko Mazury MTB to najszybciej rozwijający się cykl wyścigów kolarstwa górskiego w Polsce. Projekt, który upowszechniania dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży. Organizatorzy namawiają na aktywność, zdrowy tryb życia i rodzinne spędzanie czasu. Do tej pory udział w projekcie wzięło blisko 16 000 zawodników i zawodniczek z całej Polski, a zmagania na trasach obserwowało około 150 000 kibiców. Projekt Milko Mazury MTB otrzymał od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego certyfikat „Produkt Warmia Mazury”.
W sezonie 2021 w ramach Milko Mazury MTB odbędzie się aż 10 emocjonujących wyścigów zorganizowanych w najatrakcyjniejszych mazurskich miejscowościach. Centra turystycznych miast znów staną się areną zmagań setek kolarzy z Polski i z zagranicy. Centrum Mikołajek, Park Rogera Goemaer’a w Giżycku, Rynek Główny w Pasymiu, tereny rekreacyjne w Iławie, Ośrodek Piękny Brzeg w Węgorzewie, Eko Marina w Piszu i Miasteczko Mrongoville w Mrągowie to tylko jedne z wielu lokalizacji, które odwiedzimy w ramach Milko Mazury MTB 2021.
Milko Mazury MTB to nie tylko wymagające trasy dla doświadczonych kolarzy startujących w wyścigach PRO, Expert i Hobby. Organizatorzy przygotowali także trasę FUN, dedykowaną początkującym rowerzystom. Udział w tej rywalizacji to świetna zabawa oraz okazja do poznania ciekawych tras rowerowych. Trasy wszystkich wyścigów wytyczono tak, by przebiegały przez najatrakcyjniejsze tereny leśne, przygotowywane są specjalne ścieżki rowerowe typu singletrack poprowadzone wzdłuż stromych brzegów mazurskich jezior. Prowadzona jest Klasyfikacja Generalna Indywidualna i Drużynowa. Dodatkowo uczestnicy powalczą o tytuły i koszulki „Leśnego Sprintera” i „Górala na Mazurach” zdobywając dodatkowe punkty na premiach. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja.
Nie zapomniano także o najmłodszych, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch wyścigach: ŁACIATE JUNIOR RACE – Liga Szkółek Kolarskich oraz ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING. Liga Szkółek Kolarskich to wyścig dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Wyścig dedykowany jest dla wszystkich małych rowerzystów. ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING to wyścigi dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Rywalizacja odbywa się na rowerkach biegowych STRIDER na specjalnie przygotowanym torze STRIDER ZONE, organizator zapewnia rowerki i akcesoria. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu. Wyścigi dla dzieci dopasowane zostały odpowiednio do grup wiekowych:
Wyścig ŁACIATE JUNIOR RACE - Liga Szkółek Kolarskich
ŁACIATE JUNIOR RACE 1 Skrzaty – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 6 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 2 Bystrzaki - Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 7 do 8 lat
ŁACIATE JUNIOR RACE 3 Wentylki – Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 9 do 10 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 4 Żak / Żaczka (kat. PZKol) – Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 11 do 12 lat;
ŁACIATE JUNIOR RACE 5 Młodzik / Młodziczka (kat. PZKol) - Chłopcy i Dziewczynki w wieku od 13 do 14 lat;
Wyścig ŁACIATE JUNIOR STRIDER RACING
STRIDER Racing 1 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku do 2 lat;
STRIDER Racing 2 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 3 lata;
STRIDER Racing 3 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 4 lata;
STRIDER Racing 4 – Chłopcy i Dziewczynki w wieku 5 lata;
Serdecznie zapraszamy całe rodziny na rowerową przygodę z Milko Mazury MTB. Zachęcamy również kibiców do aktywnego wsparcia kolarzy. Nic tak nie niesie na trasie jak dobry i głośny doping. Koniecznie odwiedźcie nas w jednej z 10 lokalizacji. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.mazurymtb.pl oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/MilkoMazuryMTB .
Organizator: Stowarzyszenie Luz Grupa
Sponsor Tytularny: Milko
Sponsor Strategiczny: Łaciate Junior
Partner Strategiczny: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Strider Polska,
Partner Główny: LOTTO
Kalendarz Milko Mazury MTB 2021
Komunikat Startowy Milko Mazury MTB Etap 7 Ryn - Wyścig o Jelenie Rogi
Adres Biura Zawodów:
Plaża Miejska w Rynie
ul. Wallenroda 10, 11-520 Ryn
Strona Internetowa Miasta i Gminy Ryn: https://www.miastoryn.pl/
Bazę wyścigu stanowić będzie Miasteczko Sportowe zlokalizowane przy plaży miejskiej w Rynie.
Specyfikacja wyścigu PRO:
- 76,8 km (735 metrów przewyższenia) - 3 rundy po 25,6 km (245 metrów przewyższenia na rundzie)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu EXPERT:
- 51,2 km (490 metrów przewyższenia) - 2 rundy po 25,6 km (245 metrów przewyższenia na rundzie)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu HOBBY:
- 25,6 km (245 metrów przewyższenia) - 1 runda 25,6 km (245 metrów przewyższenia na rundzie)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, ziemia fajnie klei, mnóstwo wystających korzeni
Specyfikacja wyścigu FUN:
- 13,5 km (100 metrów przewyższenia na rundzie)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- dużo ścieżek typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde,
Specyfikacja wyścigu Łaciate Junior Race - Liga Szkółek Kolarskich:
ŁACIATE JUNIOR RACE 5 - Wyścig Młodzik / Młodziczka
- 13,5 km (100 metrów przewyższenia na rundzie)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- ścieżki typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
- podłoże dość suche, zazwyczaj twarde,
ŁACIATE JUNIOR RACE 4 - Wyścig Żak / Żaczka
- 10,4 km (90 metrów przewyższenia) - 2 rundy skrócone po 5,2 km (2x45 metrów przewyższenia)
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- ścieżki typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
ŁACIATE JUNIOR RACE 3 - Wentylki
- 5,2 km (45 metrów przewyższenia) - 1 runda skrócona 5,2 km
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- ścieżki typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
ŁACIATE JUNIOR RACE 2 - Wyścig Bystrzaki
- 5,2 km (45 metrów przewyższenia) - 1 runda skrócona 5,2 km
- interwałowy charakter trasy, lekko pofałdowany teren,
- ścieżki typu singletrack, kręte zjazdy i podjazdy
ŁACIATE JUNIOR RACE 1 - Wyścig Skrzaty
- 1,2 km (1 runda 1,2km poprowadzona po drodze szutrowej)
- prosty odcinek trasy poprowadzony po asfalcie i drodze szutrowej,
Wyścig zostanie zorganizowany na czterech dystansach: PRO, EXPERT, HOBBY i FUN.
Szczegółowy harmonogram przeprowadzenia wyścigu znajduje się tu:
https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/harmonogram-przeprowadzenia-wyscigow-milko-mazury-mtb-2021
Trudność trasy PRO, Expert i Hobby w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 3
Trudność trasy FUN w skali Milko Mazury MTB (skala:1 - 5) - 2
Trasa wyścigu PRO, EXPERT i HOBBY zostanie oznaczona niebieskimi strzałkami.
Trasa wyścigu FUN zostanie oznaczona różowymi strzałkami.
Trasa wyścigu ŁACIATE JUNIOR RACE - Liga Szkółek Kolarskich zostanie oznaczona pomarańczowymi strzałkami.
Zalecany ogumienie: Opony z szerokim bieżnikiem, ( np. Schwalbe Racing Ralph, Rocket Ron, )
Wizualizacja 3D:
Łaciate Junior Strider Racing
Harmonogram imprezy:
Wyścig Łaciate Junior RACE – Liga Szkółek Kolarskich
limit uczestników: 150 osób
28 sierpnia 2021
Kategoria Młodzik / Młodziczka
8:00 – 9:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
9:45 – wejście w sektor startowy
10:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 40 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii
Kategoria Żak / Żaczka
9:00 – 10:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
10:45 – wejście w sektor startowy
11:00 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 20 – 25 minut dla zwycięzcy
12:00 – Dekoracja kategorii
Kategoria Wentylki / Bystrzaki
11:00 – 12:15 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:15 – wejście w sektor startowy Wentylki ( sektor 1 )
12:15 – wejście w sektor startowy Bystrzaki ( sektor 2 )
12:30 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: 10 – 15 minut dla zwycięzcy
13:30– Dekoracja kategorii
Kategoria Skrzaty
11:00 – 12:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów
12:50 – wejście w sektor startowy Skrzaty
13:05 – start wyścigu / ramy czasowe rywalizacji: ok. 10 minut dla zwycięzcy
13:30 – Dekoracja Kategorii
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 7 Ryn - Wyśig o Jelenie Rogi, wyścig FUN
limit uczestników: 150 osób
28 sierpnia 2021
8:00 - 9.45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii FUN
9.45 – wejście w sektor startowy kategorii FUN (sektor 2)
10.00 – start wyścigu FUN / ramy czasowe rywalizacji: 30 – 45 minut dla zwycięzcy
11:45 – Dekoracja kategorii FUN
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 7 Ryn - Wyśig o Jelenie Rogi, wyścig PRO i EXPERT
limit uczestników: 150 osób
29 sierpnia 2021
Kategoria PRO
8:00 – 09:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii PRO
9:45 – wejście w sektor startowy kategorii PRO
10:00 – start wyścigu PRO / ramy czasowe rywalizacji: 120 – 150 minut dla zwycięzcy
13:00 – Dekoracja kategorii PRO
Kategoria EXPERT
8:00 – 10:00 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii EXPERT
10:05 – wejście w sektor startowy kategorii EXPERT
10:15 – start wyścigu EXPERT / ramy czasowe rywalizacji: 90 – 120 minut dla zwycięzcy
13:15 – Dekoracja kategorii EXPERT
Wyścig Milko Mazury MTB Etap 7 Ryn - Wyśig o Jelenie Rogi, wyścig HOBBY
limit uczestników: 150 osób
29 sierpnia 2021
12:30 – 13:45 – Zgłoszenia w Biurze Zawodów dla kategorii HOBBY
13:45 – wejście w sektor startowy kategorii HOBBY
14:00 – start wyścigu HOBBY / ramy czasowe rywalizacji: 60 – 75 minut dla zwycięzcy
16:00 – Dekoracja kategorii HOBBY
Wyścigi Łaciate Junior Strider Racing
29 sierpnia 2021r.
Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 1
8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów
11.30 - start wyścigu
12.30 - dekoracja kategorii
Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 2
8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów
11.40 - start wyścigu
12.30 - dekoracja kategorii
Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 3
8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów
11.55 - start wyścigu
12.30 - dekoracja kategorii
Kategoria Łaciate Junior Strider Racing 4
8.00 - 11.15 - zgłoszenia w Biurze Zawodów
12.10 - start wyścigu
12.30 - dekoracja kategorii
Trasa Wyścigu Łaciate Junior Strider Racing ustawiona zostanie na promenadzie przy Plaży Miejskiej w Rynie.
Pobierz tapetę Milko Mazury MTB na urządzenia mobilne
02-07-2021
Przygotowaliśmy dla Was dwie tapety na urzadzenia mobilne. Świetnie sprawdzają się na telefonach i laptopach. Jeśli lubicie nasze wyścigi to te tapety są właśnie dla Was.
Pobierz tapety: