Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 1 - 08.04.2018 - Gałkowo - Mazury MTB Etap 1 - Wyścig szlakiem Starowierców



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:28:38  600 
2 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  03:29:40  597 
3 Artur Korc 125 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:39:50  569 
4 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  03:39:53  569 
5 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM  03:39:56  569 
6 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team  03:39:58  569 
7 Arturas Remeika 58 BIKEXPERT Cycling Team  03:43:12  560 
8 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  03:43:14  560 
9 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  03:50:26  543 
10 Andrzej Rozpłoch 143 PTR Dojlidy Białystok  03:51:55  539 
11 Piotr Car 134 MISTRAL  03:55:43  531 
12 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  03:58:22  525 
13 Matas Dumčius 144 S - Sportas  04:10:31  499 
14 Patryk Badura 401 Michelin Team  04:17:46  485 
15 Marcin Mróz 98   04:17:49  485 
16 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  04:24:20  473 
17 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  04:30:00  463 
18 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  04:30:29  462 
19 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  04:33:48  600 
20 Mikahail Tumielevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  04:33:49  457 
21 Witold Mikielski 111 Bliska Team  DNF 
22 Krzysztof Olszewski 141 Sprint-rowery.pl  DNF 
23 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
24 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
25 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  DNF 
26 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   DNF 
27 Jonasz Stelmaszyk 13 Renault Team  DNF 
28 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  DNF 
29 Tautvydas Luksas 232 MTBCC team  DNF 
30 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
31 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  04:33:48  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:28:38  600 
2 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  03:29:40  597 
3 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  03:39:53  569 
4 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team  03:39:58  569 
5 Piotr Car 134 MISTRAL  03:55:43  531 
6 Matas Dumčius 144 S - Sportas  04:10:31  499 
7 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  04:30:00  463 
8 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  DNF 
9 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM  03:39:56  569 
2 Andrzej Rozpłoch 143 PTR Dojlidy Białystok  03:51:55  539 
3 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  03:58:22  525 
4 Patryk Badura 401 Michelin Team  04:17:46  485 
5 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  04:24:20  473 
6 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  04:30:29  462 
7 Witold Mikielski 111 Bliska Team  DNF 
8 Krzysztof Olszewski 141 Sprint-rowery.pl  DNF 
9 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
10 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
11 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   DNF 
12 Jonasz Stelmaszyk 13 Renault Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 125 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:39:50  569 
2 Arturas Remeika 58 BIKEXPERT Cycling Team  03:43:12  560 
3 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  03:43:14  560 
4 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  03:50:26  543 
5 Marcin Mróz 98   04:17:49  485 
6 Mikahail Tumielevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  04:33:49  457 
7 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  DNF 
8 Tautvydas Luksas 232 MTBCC team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:25:08  400 
2 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:27  393 
3 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:30:01  386 
4 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:32:38  380 
5 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  02:36:00  372 
6 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   02:37:19  369 
7 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  02:39:54  363 
8 Łukasz Łukaszewski 173   02:42:50  356 
9 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:42:54  356 
10 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:42:58  356 
11 Piotr Sobierajski 137 RANT BARTOSZYCE  02:43:10  355 
12 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:43:52  354 
13 Piotr Duda 77   02:46:36  348 
14 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:46:58  347 
15 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  02:48:27  344 
16 Marek Trzeszkowski 400 Michelin Team  02:48:28  344 
17 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  02:49:51  341 
18 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:50:16  340 
19 PaweŁ RudziŃski 106   02:50:30  340 
20 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:51:44  338 
21 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:51:45  338 
22 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:52:17  336 
23 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  02:52:37  336 
24 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:53:14  335 
25 Wojciech Syrwid 190   02:53:18  334 
26 Sławomir Pomian 148 Bliska Team  02:53:53  333 
27 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:53:57  333 
28 Bartłomiej Klus 15   02:54:03  333 
29 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  02:55:02  331 
30 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:56:09  400 
31 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:57:20  327 
32 Paweł Skórka 197 Kętrzyn Bike Team  02:57:21  327 
33 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:57:36  326 
34 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:57:37  326 
35 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  02:57:54  326 
36 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:58:08  325 
37 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:58:23  325 
38 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   03:00:08  322 
39 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  03:00:53  320 
40 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  03:02:22  318 
41 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  03:03:41  316 
42 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:03:42  316 
43 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  03:04:00  315 
44 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:05:43  312 
45 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:06:34  311 
46 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  03:07:07  310 
47 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:08:11  308 
48 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:08:15  308 
49 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  03:08:15  308 
50 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:08:33  307 
51 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:08:38  307 
52 Piotr Kowalski 205 KK24h  03:09:05  307 
53 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  03:09:13  306 
54 Marek Szyrwiński 520 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:10:07  305 
55 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:10:38  369 
56 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:13:01  300 
57 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:13:06  300 
58 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:13:18  300 
59 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  03:14:35  298 
60 Wiesław Kamiński 203 KK24h  03:19:04  291 
61 Janusz Jastrzębowski 172 Kross Staff Team  03:19:06  291 
62 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  03:21:25  288 
63 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  03:21:31  288 
64 Marcin Stolarczyk 503 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:22:59  286 
65 Zbigniew Brzozowsk 18 Sprint-rowery.pl  03:24:22  284 
66 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:37  282 
67 Robert Sawicki 227   03:27:26  279 
68 Zbigniew Kołatka 231   03:28:14  278 
69 Marcin Przęzak 171 Kross Staff Team  03:29:15  277 
70 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:30:02  276 
71 Rafał Kłos 85 T4B BIKE TEAM   03:31:14  274 
72 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  03:34:50  270 
73 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:43  267 
74 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  03:39:02  265 
75 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  03:41:26  262 
76 Michał Jurkowski 237   03:42:09  261 
77 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  03:44:40  258 
78 Rafał Roszczyk 224   03:53:18  248 
79 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:57:21  244 
80 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:57:21  244 
81 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  04:01:02  240 
82 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:02:54  239 
83 Paweł Hogiel 108   04:03:07  238 
84 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:08:13  233 
85 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  04:22:44  220 
86 Rafał Gamza 186 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
87 Karol Ołdakowski 123   DNF 
88 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
89 Arkadiusz Szymaniak 247   DNF 
90 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  DNF 
91 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  DNF 
92 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
93 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   DNF 
94 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
95 Igor Petryczko 81 T4B BIKE TEAM   DNF 
96 Jakub Grala 31 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
97 Maciej Gęsicki 99   DNF 
98 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
99 Lukasz Twarkowski 189   DNF 
100 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
101 Michał Dargacz 4 Renault Team  DNF 
102 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
103 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  DNF 
105 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:56:09  400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:10:38  369 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:25:08  400 
2 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:43:52  354 
3 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:57:36  326 
4 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  03:02:22  318 
5 Maciej Gęsicki 99   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:27  393 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:32:38  380 
3 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:53:14  335 
4 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:08:38  307 
5 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  03:21:25  288 
6 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:30:02  276 
7 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:43  267 
8 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
9 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  02:36:00  372 
2 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   02:37:19  369 
3 Łukasz Łukaszewski 173   02:42:50  356 
4 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:42:58  356 
5 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:46:58  347 
6 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  02:48:27  344 
7 Marek Trzeszkowski 400 Michelin Team  02:48:28  344 
8 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  02:49:51  341 
9 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:50:16  340 
10 PaweŁ RudziŃski 106   02:50:30  340 
11 Bartłomiej Klus 15   02:54:03  333 
12 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  02:55:02  331 
13 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:57:20  327 
14 Paweł Skórka 197 Kętrzyn Bike Team  02:57:21  327 
15 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:58:08  325 
16 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  03:00:53  320 
17 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  03:03:41  316 
18 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:03:42  316 
19 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  03:04:00  315 
20 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:08:11  308 
21 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:08:33  307 
22 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:13:18  300 
23 Marcin Stolarczyk 503 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:22:59  286 
24 Robert Sawicki 227   03:27:26  279 
25 Marcin Przęzak 171 Kross Staff Team  03:29:15  277 
26 Rafał Kłos 85 T4B BIKE TEAM   03:31:14  274 
27 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  03:34:50  270 
28 Rafał Roszczyk 224   03:53:18  248 
29 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:57:21  244 
30 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  04:01:02  240 
31 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  04:22:44  220 
32 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
33 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
34 Igor Petryczko 81 T4B BIKE TEAM   DNF 
35 Jakub Grala 31 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
36 Lukasz Twarkowski 189   DNF 
37 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
38 Michał Dargacz 4 Renault Team  DNF 
39 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:30:01  386 
2 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:42:54  356 
3 Piotr Sobierajski 137 RANT BARTOSZYCE  02:43:10  355 
4 Piotr Duda 77   02:46:36  348 
5 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:51:44  338 
6 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  02:52:37  336 
7 Wojciech Syrwid 190   02:53:18  334 
8 Sławomir Pomian 148 Bliska Team  02:53:53  333 
9 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:53:57  333 
10 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  02:57:54  326 
11 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:58:23  325 
12 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   03:00:08  322 
13 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:05:43  312 
14 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:06:34  311 
15 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  03:07:07  310 
16 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  03:08:15  308 
17 Piotr Kowalski 205 KK24h  03:09:05  307 
18 Marek Szyrwiński 520 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:10:07  305 
19 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:13:01  300 
20 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:13:06  300 
21 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  03:14:35  298 
22 Janusz Jastrzębowski 172 Kross Staff Team  03:19:06  291 
23 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  03:41:26  262 
24 Michał Jurkowski 237   03:42:09  261 
25 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:57:21  244 
26 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:02:54  239 
27 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:08:13  233 
28 Rafał Gamza 186 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
29 Karol Ołdakowski 123   DNF 
30 Arkadiusz Szymaniak 247   DNF 
31 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  DNF 
32 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:51:45  338 
2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:08:15  308 
3 Wiesław Kamiński 203 KK24h  03:19:04  291 
4 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:37  282 
5 Zbigniew Kołatka 231   03:28:14  278 
6 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  03:39:02  265 
7 Paweł Hogiel 108   04:03:07  238 
8 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:52:17  336 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  03:09:13  306 
3 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  03:21:31  288 
4 Zbigniew Brzozowsk 18 Sprint-rowery.pl  03:24:22  284 
5 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  03:44:40  258 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  02:39:54  363 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:57:37  326 
3 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72 PT MAZURY TEAM  01:20:15  200 
2 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:23:04  193 
3 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:24:41  189 
4 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  01:25:24  187 
5 Arkadiusz Daniel 238 GRUPETTO Mrągowo  01:25:28  187 
6 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:25:33  187 
7 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:02  186 
8 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:26:38  185 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  01:26:43  185 
10 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:27:38  183 
11 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:27:39  183 
12 Michał Gawek 194 Pie3cki Team  01:28:47  180 
13 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:29:02  180 
14 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:29:10  179 
15 Piotr Michalski 220 XBOX BIKE TEAM  01:29:34  179 
16 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:29:44  178 
17 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:29:47  178 
18 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:29:53  178 
19 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:25  175 
20 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:31:32  175 
21 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:32:21  173 
22 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:33:09  172 
23 Paweł Krywko 138 RANT BARTOSZYCE  01:33:10  172 
24 Tomasz Tuniewicz 230 Team MUSTANG Pasłęk  01:33:56  170 
25 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:35:05  168 
26 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  01:35:30  168 
27 Marcin Trykacz 59   01:35:31  168 
28 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:36:41  166 
29 Andrzej Bąkała 66 MTB Suwałki  01:36:42  165 
30 Paweł Worotnicki 199 Grupa Auto Wimar Team   01:37:17  164 
31 Petr Ugrovatov 41 Velomaster team  01:38:13  163 
32 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:38:19  163 
33 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:39:10  161 
34 Michał Niegowski 215 KK24h  01:39:14  161 
35 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:39:19  161 
36 Marek Żebrowski 218 KK24h  01:39:26  161 
37 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:39:59  160 
38 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  01:42:03  157 
39 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:42:41  156 
40 Michał Grotkowski 183 Warmia Biskupiec  01:42:45  156 
41 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  01:42:48  156 
42 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:42:56  200 
43 Tomasz Modzolewski 62 MTB Suwałki  01:43:03  155 
44 Petras Kiusas 32   01:43:05  155 
45 Hadrian Gruszewski 219   01:43:07  155 
46 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:43:10  155 
47 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:43:33  154 
48 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:44:03  197 
49 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:44:10  154 
50 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:19  153 
51 Marek Karczewski 213 KK24h  01:44:59  152 
52 Bartosz Smoługa 221   01:46:11  151 
53 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:46:17  151 
54 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:47:35  149 
55 Małgorzata Gołębiewska 184 MPS Bike Team  01:48:08  190 
56 Michał Bogdański 37 MTB Ełk  01:48:13  148 
57 Beata Stankiewicz 229 Team MUSTANG Pasłęk  01:48:31  189 
58 Magda Chmielewska 57   01:48:56  188 
59 Robert Ropiak 130   01:49:49  146 
60 Barbara Badura 402 Michelin Team  01:51:01  185 
61 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:51:38  143 
62 Arkadiusz Wyrzykowski 19   01:52:23  142 
63 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:52:34  142 
64 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:52:55  182 
65 Michał Kozłowski 113   01:53:06  141 
66 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:54:25  140 
67 Małgorzata Ogrodowska 96 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ  01:55:24  178 
68 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:56:25  137 
69 Szymon Kuprian 243   01:58:04  135 
70 Damian Marciniak 217 KK24h  01:59:38  134 
71 Józef Banaszewski 48   02:00:23  133 
72 Sławiomir Kusajda 233   02:01:08  132 
73 Oliwia Daszkiewicz 53 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  02:01:57  168 
74 Katarzyna Pawłów 501 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:03:11  167 
75 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:03:14  130 
76 Radosław Gołębiewski 185 MPS Bike Team  02:07:39  125 
77 Mieczysław Klimaszewski 246   02:08:33  124 
78 Daniel Osiecki 45   02:09:23  124 
79 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   02:10:50  122 
80 Karol Potocki 244 Potocki Gałkowo  02:11:01  122 
81 Mikołaj Merkler 132 MSR DCM Mrągowo  02:11:23  122 
82 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:11:40  121 
83 Marcin Ruszczyk 225   02:13:19  120 
84 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:13:45  120 
85 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:13:58  153 
86 Maria Kamińska 208 KK24h  02:14:40  152 
87 Dorota Sikorska Potocka 21 Potocki Gałkowo  02:15:56  151 
88 Jacek Zembrzuski 187   02:17:56  116 
89 Jan Deptuła 191   02:20:11  114 
90 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:20:28  114 
91 Łukasz Chołko 103   02:21:08  113 
92 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  02:25:01  141 
93 Aleksander Potocki 16 Potocki Gałkowo  02:25:40  110 
94 Jan Antochowski 241   02:39:03  100 
95 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   02:42:15  98 
96 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:43:59  97 
97 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  03:00:49  88 
98 Jarosław Szulc 74 CHORZELE MTB  03:07:39  85 
99 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:18:57  80 
100 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:19:18  80 
101 Daniel Medźwiedzki 128   DNF 
102 Paweł Król 175   DNF 
103 Jan Rynkiewicz 120   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:24:41  189 
2 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  01:25:24  187 
3 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:27:39  183 
4 Michał Grotkowski 183 Warmia Biskupiec  01:42:45  156 
5 Hadrian Gruszewski 219   01:43:07  155 
6 Mikołaj Merkler 132 MSR DCM Mrągowo  02:11:23  122 
7 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:13:45  120 
8 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:18:57  80 
9 Jan Rynkiewicz 120   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:51:38  143 
2 Karol Potocki 244 Potocki Gałkowo  02:11:01  122 
3 Daniel Medźwiedzki 128   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:23:04  193 
2 Arkadiusz Daniel 238 GRUPETTO Mrągowo  01:25:28  187 
3 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:26:02  186 
4 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:29:47  178 
5 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:29:53  178 
6 Paweł Worotnicki 199 Grupa Auto Wimar Team   01:37:17  164 
7 Marek Żebrowski 218 KK24h  01:39:26  161 
8 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:19  153 
9 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:03:14  130 
10 Łukasz Chołko 103   02:21:08  113 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  01:26:43  185 
2 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:31:32  175 
3 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:39:10  161 
4 Michał Niegowski 215 KK24h  01:39:14  161 
5 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:42:41  156 
6 Tomasz Modzolewski 62 MTB Suwałki  01:43:03  155 
7 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:43:10  155 
8 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:43:33  154 
9 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:47:35  149 
10 Michał Bogdański 37 MTB Ełk  01:48:13  148 
11 Robert Ropiak 130   01:49:49  146 
12 Arkadiusz Wyrzykowski 19   01:52:23  142 
13 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:52:34  142 
14 Michał Kozłowski 113   01:53:06  141 
15 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:54:25  140 
16 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:56:25  137 
17 Szymon Kuprian 243   01:58:04  135 
18 Damian Marciniak 217 KK24h  01:59:38  134 
19 Radosław Gołębiewski 185 MPS Bike Team  02:07:39  125 
20 Daniel Osiecki 45   02:09:23  124 
21 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   02:10:50  122 
22 Marcin Ruszczyk 225   02:13:19  120 
23 Jacek Zembrzuski 187   02:17:56  116 
24 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:43:59  97 
25 Paweł Król 175   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72 PT MAZURY TEAM  01:20:15  200 
2 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:27:38  183 
3 Michał Gawek 194 Pie3cki Team  01:28:47  180 
4 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:29:02  180 
5 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:29:10  179 
6 Piotr Michalski 220 XBOX BIKE TEAM  01:29:34  179 
7 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:25  175 
8 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:33:09  172 
9 Paweł Krywko 138 RANT BARTOSZYCE  01:33:10  172 
10 Tomasz Tuniewicz 230 Team MUSTANG Pasłęk  01:33:56  170 
11 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  01:35:30  168 
12 Marcin Trykacz 59   01:35:31  168 
13 Petr Ugrovatov 41 Velomaster team  01:38:13  163 
14 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:39:19  161 
15 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:39:59  160 
16 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  01:42:03  157 
17 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  01:42:48  156 
18 Bartosz Smoługa 221   01:46:11  151 
19 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:46:17  151 
20 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:11:40  121 
21 Jan Deptuła 191   02:20:11  114 
22 Aleksander Potocki 16 Potocki Gałkowo  02:25:40  110 
23 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   02:42:15  98 
24 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  03:00:49  88 
25 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:19:18  80 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:25:33  187 
2 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:26:38  185 
3 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:29:44  178 
4 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:35:05  168 
5 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:38:19  163 
6 Marek Karczewski 213 KK24h  01:44:59  152 
7 Sławiomir Kusajda 233   02:01:08  132 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:32:21  173 
2 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:36:41  166 
3 Andrzej Bąkała 66 MTB Suwałki  01:36:42  165 
4 Petras Kiusas 32   01:43:05  155 
5 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:44:10  154 
6 Józef Banaszewski 48   02:00:23  133 
7 Mieczysław Klimaszewski 246   02:08:33  124 
8 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:20:28  114 
9 Jan Antochowski 241   02:39:03  100 
10 Jarosław Szulc 74 CHORZELE MTB  03:07:39  85 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Oliwia Daszkiewicz 53 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  02:01:57  168 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:42:56  200 
2 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:44:03  197 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 57   01:48:56  188 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Gołębiewska 184 MPS Bike Team  01:48:08  190 
2 Barbara Badura 402 Michelin Team  01:51:01  185 
3 Małgorzata Ogrodowska 96 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ  01:55:24  178 
4 Katarzyna Pawłów 501 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:03:11  167 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Beata Stankiewicz 229 Team MUSTANG Pasłęk  01:48:31  189 
2 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:52:55  182 
3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:13:58  153 
4 Maria Kamińska 208 KK24h  02:14:40  152 
5 Dorota Sikorska Potocka 21 Potocki Gałkowo  02:15:56  151 
6 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  02:25:01  141 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:04:06  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO  00:04:25  200 
3 Paulina Szymańska 0   00:04:50  182 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:04:06  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO  00:04:25  200 
3 Paulina Szymańska 0   00:04:50  182 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:02:00  200 
2 Asoly Pechkova 0 Sportkidsby  00:02:10  200 
3 Tomasz Kosior 0   00:02:25  165 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:02:00  200 
2 Asoly Pechkova 0 Sportkidsby  00:02:10  200 
3 Tomasz Kosior 0   00:02:25  165 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michal Patejuk 0   00:02:15  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:02:30  180 
3 Iga Rawdanowicz 0 MTB Ostróda Team  00:02:36  200 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:02:50  183 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michal Patejuk 0   00:02:15  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:02:30  180 
3 Iga Rawdanowicz 0 MTB Ostróda Team  00:02:36  200 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:02:50  183 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Elisey Piachkou 0 Sportkidsby  00:02:56  200 
2 Jan Berlinski 0   00:03:06  189 
3 Maria Osiecka 0   00:03:20  200 
4 Bartosz Kosior * 0   00:03:25  171 
5 Rozalia Furska 0   00:03:30  190 
6 Marcel Jabłonowski 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Elisey Piachkou 0 Sportkidsby  00:02:56  200 
2 Jan Berlinski 0   00:03:06  189 
3 Maria Osiecka 0   00:03:20  200 
4 Bartosz Kosior * 0   00:03:25  171 
5 Rozalia Furska 0   00:03:30  190 
6 Marcel Jabłonowski 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:02  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033   00:06:18  200 
3 Dawid Wyrzykowski 1023   00:07:14  174 
4 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:07:53  153 
5 Malwina Patejuk 1031   00:08:02  150 
6 Adam Szafranski 1029   00:08:03  156 
7 Staś Darowski 1008   00:09:33  131 
8 Michalina Gredzinska 1040   00:10:48  111 
9 Wiktoria Dakszewicz 1036   00:14:48  81 
10 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:02  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033   00:06:18  200 
3 Dawid Wyrzykowski 1023   00:07:14  174 
4 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:07:53  153 
5 Malwina Patejuk 1031   00:08:02  150 
6 Adam Szafranski 1029   00:08:03  156 
7 Staś Darowski 1008   00:09:33  131 
8 Michalina Gredzinska 1040   00:10:48  111 
9 Wiktoria Dakszewicz 1036   00:14:48  81 
10 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077   00:10:41  200 
2 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:59  194 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:11:17  189 
4 Piotr Osiecki 1034   00:11:24  187 
5 Hanna Szafranska 1028   00:12:31  200 
6 Dominika Trzeszczkowska 1035 Ustawki Szosowe  00:13:27  186 
7 Kuba Darowski 1009   00:13:46  155 
8 Maja Patejuk 1030   00:16:10  154 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077   00:10:41  200 
2 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:59  194 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:11:17  189 
4 Piotr Osiecki 1034   00:11:24  187 
5 Hanna Szafranska 1028   00:12:31  200 
6 Dominika Trzeszczkowska 1035 Ustawki Szosowe  00:13:27  186 
7 Kuba Darowski 1009   00:13:46  155 
8 Maja Patejuk 1030   00:16:10  154 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1018   00:13:00  200 
2 Mateusz Gigielewicz 1015 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:45  189 
3 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:03  185 
4 Oliwier Daszkiewicz 1012 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:47  175 
5 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:09  171 
6 Hanna Sawicka 1026 Michelin Team  00:15:35  200 
7 Kinga Kosińska 1032 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:16:17  191 
8 Mikolaj Dawid 1037 Ako team Olsztyn  00:16:21  159 
9 Zuzanna Gruszewska 1039   00:16:38  187 
10 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:16:42  155 
11 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:12  151 
12 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:17:24  179 
13 Oliwia Giak 1038 LOTTO  00:18:57  164 
14 Julia Karwowska 1006 KK24h  00:21:00  148 
15 Dawid Jakubiak 1011   00:22:57  113 
16 Karolina Sowa 1022   00:25:51  120 
17 Kasia Rynkiewicz 1010   00:27:03  115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1018   00:13:00  200 
2 Mateusz Gigielewicz 1015 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:45  189 
3 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:03  185 
4 Oliwier Daszkiewicz 1012 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:47  175 
5 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:09  171 
6 Hanna Sawicka 1026 Michelin Team  00:15:35  200 
7 Kinga Kosińska 1032 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:16:17  191 
8 Mikolaj Dawid 1037 Ako team Olsztyn  00:16:21  159 
9 Zuzanna Gruszewska 1039   00:16:38  187 
10 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:16:42  155 
11 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:12  151 
12 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:17:24  179 
13 Oliwia Giak 1038 LOTTO  00:18:57  164 
14 Julia Karwowska 1006 KK24h  00:21:00  148 
15 Dawid Jakubiak 1011   00:22:57  113 
16 Karolina Sowa 1022   00:25:51  120 
17 Kasia Rynkiewicz 1010   00:27:03  115 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny