Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 2 - 22.04.2018 - Giżycko - Mazury MTB Etap 2 - Bitwa o Twierdzę Boyen



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:12:04  600 
2 Patryk Piasecki 399 JBG2 CryoSpace Team  02:13:52  591 
3 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:53  591 
4 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:15:08  586 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:23:52  550 
6 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:02  546 
7 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:55  543 
8 Patryk Muśko 262 MUŚKO-TEAM   02:26:37  540 
9 Łukasz Matusiak 195 GATTA BIKE-RS  02:34:53  511 
10 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:34:56  511 
11 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:36:20  506 
12 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:45:54  477 
13 PaweŁ RudziŃski 106   02:45:54  477 
14 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  02:47:05  600 
15 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  02:55:14  452 
16 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI  02:56:18  449 
17 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  02:59:28  441 
18 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  02:59:35  441 
19 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  03:33:34  371 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  02:47:05  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:12:04  600 
2 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:53  591 
3 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:15:08  586 
4 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:02  546 
5 Patryk Muśko 262 MUŚKO-TEAM   02:26:37  540 
6 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:34:56  511 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 JBG2 CryoSpace Team  02:13:52  591 
2 Łukasz Matusiak 195 GATTA BIKE-RS  02:34:53  511 
3 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:36:20  506 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:45:54  477 
5 PaweŁ RudziŃski 106   02:45:54  477 
6 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  02:59:35  441 
7 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  03:33:34  371 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:23:52  550 
2 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:55  543 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  02:55:14  452 
2 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI  02:56:18  449 
3 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  02:59:28  441 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  01:25:14  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:26:27  394 
3 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:27:25  390 
4 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:28:14  386 
5 Michał Wróblewski 46 Monteria Team JW2568  01:28:30  385 
6 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:28:31  385 
7 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  01:30:01  378 
8 Konrad Furmański 236 Baran Cycling Team  01:30:19  377 
9 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:30:52  375 
10 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  01:31:00  374 
11 Witold Mikielski 111 Bliska Team  01:31:31  372 
12 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:33:10  365 
13 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:33:21  365 
14 Piotr Duda 77   01:33:24  365 
15 Rafał Gierejko 260 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:33:51  363 
16 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:33:55  363 
17 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:33:57  362 
18 Ernest Greś 259 SKK Sokół  01:34:08  362 
19 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:34:46  359 
20 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  01:35:13  358 
21 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:35:48  355 
22 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:37:23  350 
23 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  01:37:35  349 
24 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:38:00  347 
25 Lukasz Twarkowski 189   01:38:02  347 
26 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:38:14  347 
27 Bartłomiej Klus 15   01:38:18  346 
28 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:38:23  346 
29 Adam Ptasiński 276 Milsport BLU Team  01:38:26  346 
30 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:38:41  345 
31 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:38:44  345 
32 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:46  345 
33 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:38:48  345 
34 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:38:58  344 
35 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:39:11  343 
36 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:39:11  343 
37 Marcin Rećko 261 SKK Sokół  01:39:44  341 
38 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:39:48  341 
39 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:49  341 
40 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:39:53  341 
41 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:39:53  341 
42 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  01:42:27  332 
43 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:42:31  332 
44 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:42:33  332 
45 Dariusz Golub 251 MTB TEAM EŁK  01:43:13  330 
46 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  01:43:25  329 
47 Marcin Rogiński 252 T4B BIKE TEAM   01:43:40  328 
48 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:43:41  328 
49 Wojciech Syrwid 190   01:46:03  321 
50 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:46:45  319 
51 Marek Szyrwiński 520 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:02  318 
52 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:05  315 
53 Maciej Gęsicki 99   01:48:06  315 
54 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:48:16  314 
55 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:48:18  314 
56 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:18  314 
57 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:48:23  314 
58 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:48:24  314 
59 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:24  314 
60 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   01:48:29  314 
61 Marcin Stolarczyk 503 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:49:03  312 
62 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  01:49:22  311 
63 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  01:49:22  311 
64 Karol Ołdakowski 123   01:49:32  311 
65 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  01:49:59  400 
66 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:50:00  309 
67 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:50:03  399 
68 Mariusz Olchowy 422 LOTTO  01:50:41  308 
69 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:53  307 
70 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:51:14  306 
71 Daniel Kucharski 178   01:51:13  306 
72 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  01:51:15  306 
73 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:25  305 
74 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:51:30  305 
75 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:51:31  305 
76 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  01:51:49  393 
77 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:52:42  302 
78 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  01:54:10  298 
79 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   01:54:10  298 
80 Michał Jurkowski 237   01:54:36  297 
81 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:54:40  297 
82 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  01:54:50  296 
83 Mariusz Naruszewicz 264   01:54:50  296 
84 Tomasz Grzybek 258   01:56:05  293 
85 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:56:28  292 
86 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:56:45  292 
87 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  01:57:06  291 
88 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:22  290 
89 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:23  290 
90 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:57:59  288 
91 Mariusz Morawski 263   01:58:29  287 
92 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  01:58:57  286 
93 Marta Raszkiewicz 117 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:16  368 
94 Rafał Roszczyk 224   01:59:51  284 
95 Konstanty Sawicki 413 Michelin Team  02:00:29  282 
96 Jarosław Kulesza 180   02:00:55  281 
97 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:01:24  280 
98 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:02:00  279 
99 Paweł Hogiel 108   02:02:31  278 
100 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  02:02:37  278 
101 Łukasz Byszewski 266   02:04:11  274 
102 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie   02:04:14  274 
103 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:15:29  251 
104 Andrzej Podpirko 272 Agiz Team  DNF 
105 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  01:49:59  400 
2 Marta Raszkiewicz 117 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:16  368 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:50:03  399 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  01:51:49  393 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:30:52  375 
2 Ernest Greś 259 SKK Sokół  01:34:08  362 
3 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:38:14  347 
4 Maciej Gęsicki 99   01:48:06  315 
5 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie   02:04:14  274 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:26:27  394 
2 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:28:31  385 
3 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  01:30:01  378 
4 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:33:55  363 
5 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:38:44  345 
6 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:38:58  344 
7 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:39:48  341 
8 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:42:33  332 
9 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:24  314 
10 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  01:49:22  311 
11 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:51:14  306 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:28:14  386 
2 Michał Wróblewski 46 Monteria Team JW2568  01:28:30  385 
3 Konrad Furmański 236 Baran Cycling Team  01:30:19  377 
4 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  01:31:00  374 
5 Witold Mikielski 111 Bliska Team  01:31:31  372 
6 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:33:10  365 
7 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:33:57  362 
8 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  01:35:13  358 
9 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  01:37:35  349 
10 Lukasz Twarkowski 189   01:38:02  347 
11 Bartłomiej Klus 15   01:38:18  346 
12 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:38:23  346 
13 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:39:11  343 
14 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:39:53  341 
15 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  01:42:27  332 
16 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:42:31  332 
17 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:46:45  319 
18 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:48:16  314 
19 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:48:23  314 
20 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   01:48:29  314 
21 Marcin Stolarczyk 503 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:49:03  312 
22 Daniel Kucharski 178   01:51:13  306 
23 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  01:51:15  306 
24 Mariusz Naruszewicz 264   01:54:50  296 
25 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:22  290 
26 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:23  290 
27 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:57:59  288 
28 Rafał Roszczyk 224   01:59:51  284 
29 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:02:00  279 
30 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  02:02:37  278 
31 Łukasz Byszewski 266   02:04:11  274 
32 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  01:25:14  400 
2 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:33:21  365 
3 Piotr Duda 77   01:33:24  365 
4 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:34:46  359 
5 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:35:48  355 
6 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:37:23  350 
7 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:38:00  347 
8 Adam Ptasiński 276 Milsport BLU Team  01:38:26  346 
9 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:46  345 
10 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:38:48  345 
11 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:39:53  341 
12 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  01:43:25  329 
13 Marcin Rogiński 252 T4B BIKE TEAM   01:43:40  328 
14 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:43:41  328 
15 Wojciech Syrwid 190   01:46:03  321 
16 Marek Szyrwiński 520 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:02  318 
17 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:05  315 
18 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:48:18  314 
19 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:18  314 
20 Karol Ołdakowski 123   01:49:32  311 
21 Mariusz Olchowy 422 LOTTO  01:50:41  308 
22 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:51:30  305 
23 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:51:31  305 
24 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:52:42  302 
25 Michał Jurkowski 237   01:54:36  297 
26 Tomasz Grzybek 258   01:56:05  293 
27 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:56:28  292 
28 Mariusz Morawski 263   01:58:29  287 
29 Jarosław Kulesza 180   02:00:55  281 
30 Andrzej Podpirko 272 Agiz Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:39:11  343 
2 Dariusz Golub 251 MTB TEAM EŁK  01:43:13  330 
3 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:50:00  309 
4 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:25  305 
5 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  01:54:10  298 
6 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   01:54:10  298 
7 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:54:40  297 
8 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  01:54:50  296 
9 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:56:45  292 
10 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:01:24  280 
11 Paweł Hogiel 108   02:02:31  278 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:38:41  345 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:48:24  314 
3 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  01:57:06  291 
4 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  01:58:57  286 
5 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:15:29  251 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:27:25  390 
2 Rafał Gierejko 260 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:33:51  363 
3 Marcin Rećko 261 SKK Sokół  01:39:44  341 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:49  341 
5 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  01:49:22  311 
6 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:53  307 
7 Konstanty Sawicki 413 Michelin Team  02:00:29  282 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  01:01:17  200 
2 Piotr Wiśniewski 72   01:04:43  189 
3 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:06:48  183 
4 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:07:07  182 
5 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:07:45  180 
6 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:08:04  180 
7 Marek Giak 456 LOTTO  01:08:11  179 
8 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:08:29  178 
9 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:08:32  178 
10 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:08:59  177 
11 Marcin Trykacz 59   01:09:14  177 
12 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:09:20  176 
13 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:09:22  176 
14 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:09:55  175 
15 Michał Gawek 194 Pie3cki Team  01:10:29  173 
16 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:10:57  172 
17 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:11:31  171 
18 Wojciech Nowalski 274   01:11:33  171 
19 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:12:27  169 
20 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:13:34  166 
21 Marius Lazdauskas 155 Sprint-rowery.pl  01:14:05  165 
22 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:28  164 
23 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:15:04  163 
24 Marek Karczewski 213 KK24h  01:15:32  162 
25 Michał Niegowski 215 KK24h  01:15:34  162 
26 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:16:55  159 
27 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:56  159 
28 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:16:59  159 
29 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:17:00  159 
30 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:01  159 
31 Cezary Mielniczek 265 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:17:10  158 
32 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:18:23  156 
33 Michał Bogdański 37 MTB Ełk  01:18:31  156 
34 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:18:38  155 
35 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:18:42  155 
36 Cezary Pendras 271 MTB Suwałki  01:18:44  155 
37 Bartosz Smoługa 221   01:18:47  155 
38 Marcin Ruszczyk 225   01:19:20  154 
39 Hadrian Gruszewski 219   01:19:21  154 
40 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:19:30  154 
41 Michał Grotkowski 183 Warmia Biskupiec  01:20:05  153 
42 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:20:59  200 
43 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:35  150 
44 Małgorzata Głogowska 242 MSR DCM Mrągowo  01:21:46  198 
45 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:23:13  147 
46 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:23:50  146 
47 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:24:36  144 
48 Paweł Król 176   01:24:48  144 
49 Mateusz Potocki 277   01:26:53  141 
50 Michał Babiak 275 Prorys Team  01:27:59  139 
51 Olaf Chmielewski 273   01:29:35  136 
52 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:30:31  135 
53 Hubert Mysiukiewicz 278   01:30:34  135 
54 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:30:56  134 
55 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:09  175 
56 Bartek Brynski 239   01:33:03  131 
57 Katarzyna Pawłów 501 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:37  169 
58 Czesław Gudan 93   01:42:19  119 
59 Józef Banaszewski 48   01:43:10  118 
60 Grzegorz Lendzioszek 201 KK24h  01:45:26  116 
61 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:45:44  115 
62 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:46:22  115 
63 Maria Kamińska 208 KK24h  01:51:01  145 
64 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:53:10  108 
65 Jacek Pietryszyn 267 Sama rama bez pedałów  02:17:52  88 
66 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  DNF 
67 Łukasz Półkośnik 39 Bliska Team  DNF 
68 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  DNF 
69 Łukasz Tylkowski 44   DNF 
70 Paweł Balcerak 214 KK24h  DNF 
71 Jonasz Borkowski 257   DNF 
72 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  DNF 
73 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  01:01:17  200 
2 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:06:48  183 
3 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:07:07  182 
4 Marius Lazdauskas 155 Sprint-rowery.pl  01:14:05  165 
5 Cezary Pendras 271 MTB Suwałki  01:18:44  155 
6 Hadrian Gruszewski 219   01:19:21  154 
7 Michał Grotkowski 183 Warmia Biskupiec  01:20:05  153 
8 Olaf Chmielewski 273   01:29:35  136 
9 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  DNF 
10 Jonasz Borkowski 257   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:30:56  134 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:08:29  178 
2 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:08:59  177 
3 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:10:57  172 
4 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:28  164 
5 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:17:00  159 
6 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:01  159 
7 Mateusz Potocki 277   01:26:53  141 
8 Hubert Mysiukiewicz 278   01:30:34  135 
9 Łukasz Tylkowski 44   DNF 
10 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Giak 456 LOTTO  01:08:11  179 
2 Wojciech Nowalski 274   01:11:33  171 
3 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:12:27  169 
4 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:13:34  166 
5 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:15:04  163 
6 Michał Niegowski 215 KK24h  01:15:34  162 
7 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:56  159 
8 Cezary Mielniczek 265 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:17:10  158 
9 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:18:23  156 
10 Michał Bogdański 37 MTB Ełk  01:18:31  156 
11 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:18:38  155 
12 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:18:42  155 
13 Marcin Ruszczyk 225   01:19:20  154 
14 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:35  150 
15 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:24:36  144 
16 Paweł Król 176   01:24:48  144 
17 Michał Babiak 275 Prorys Team  01:27:59  139 
18 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:30:31  135 
19 Grzegorz Lendzioszek 201 KK24h  01:45:26  116 
20 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:53:10  108 
21 Jacek Pietryszyn 267 Sama rama bez pedałów  02:17:52  88 
22 Łukasz Półkośnik 39 Bliska Team  DNF 
23 Paweł Balcerak 214 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   01:04:43  189 
2 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:07:45  180 
3 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:08:04  180 
4 Marcin Trykacz 59   01:09:14  177 
5 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:09:22  176 
6 Michał Gawek 194 Pie3cki Team  01:10:29  173 
7 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:11:31  171 
8 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:16:55  159 
9 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:16:59  159 
10 Bartosz Smoługa 221   01:18:47  155 
11 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:45:44  115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:08:32  178 
2 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:09:20  176 
3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:09:55  175 
4 Marek Karczewski 213 KK24h  01:15:32  162 
5 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:23:13  147 
6 Bartek Brynski 239   01:33:03  131 
7 Czesław Gudan 93   01:42:19  119 
8 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:19:30  154 
2 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:23:50  146 
3 Józef Banaszewski 48   01:43:10  118 
4 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:46:22  115 
5 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 242 MSR DCM Mrągowo  01:21:46  198 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:20:59  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:09  175 
2 Katarzyna Pawłów 501 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:37  169 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Kamińska 208 KK24h  01:51:01  145 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dalia Kindrasz 0 Giżyckie Ustawki Rowerowe  00:01:08  200 
2 Adam Pietryszyn 0   00:01:16  200 
3 Alicja Giak 0 LOTTO  00:01:19  172 
4 Teodor Majcher 0   00:01:24  180 
5 Julia Jurczyk 0   00:02:21  96 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dalia Kindrasz 0 Giżyckie Ustawki Rowerowe  00:01:08  200 
2 Adam Pietryszyn 0   00:01:16  200 
3 Alicja Giak 0 LOTTO  00:01:19  172 
4 Teodor Majcher 0   00:01:24  180 
5 Julia Jurczyk 0   00:02:21  96 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:00:40  200 
2 Witold Andrukajtis 0   00:01:00  133 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:11  112 
4 Mattia Liberati 0   00:01:45  76 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Klus 0   00:00:40  200 
2 Witold Andrukajtis 0   00:01:00  133 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:11  112 
4 Mattia Liberati 0   00:01:45  76 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:59  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:05  181 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:08  200 
4 Agata Zatorska 0   00:01:17  176 
5 Maja Kulesza 0   00:01:30  151 
6 Michał Jakubiak 0   00:01:36  122 
7 Błażej Korc 0   00:01:46  111 
8 Aleksandra Wójcik 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:59  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:05  181 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:08  200 
4 Agata Zatorska 0   00:01:17  176 
5 Maja Kulesza 0   00:01:30  151 
6 Michał Jakubiak 0   00:01:36  122 
7 Błażej Korc 0   00:01:46  111 
8 Aleksandra Wójcik 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:22  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:01:26  200 
3 Maja Gajewniak 0   00:01:32  178 
4 Tymon Borkowski 0   00:01:38  175 
5 Maja Grzeszczak 0   00:01:54  143 
6 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:55  149 
7 Marcel Jabłonowski 0   00:02:30  114 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:22  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:01:26  200 
3 Maja Gajewniak 0   00:01:32  178 
4 Tymon Borkowski 0   00:01:38  175 
5 Maja Grzeszczak 0   00:01:54  143 
6 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:55  149 
7 Marcel Jabłonowski 0   00:02:30  114 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:05:59  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:06:01  198 
3 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:39  200 
4 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:42  198 
5 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:06:56  172 
6 Piotr Pietryszyn 1063   00:07:00  170 
7 Michalina Gredzinska 1040   00:07:17  182 
8 Aleksander Djordjević 1064   00:07:19  163 
9 Michał Zawadzki 1068   00:07:33  158 
10 Miłosz Sieklucki 1053   00:07:36  157 
11 Zosia Sapieha 1055   00:08:06  164 
12 Jan Malinowski 1059   00:08:35  139 
13 Wiktoria Bełbot 1069   00:08:55  149 
14 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:08:59  133 
15 Jakub Minikowicz 1061   00:09:04  131 
16 Marysia Szyrmer 1054   00:09:28  140 
17 Julian Wyszyński 1066   00:10:10  117 
18 Maja Jakubiak 1056   00:10:20  128 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:05:59  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:06:01  198 
3 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:39  200 
4 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:42  198 
5 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:06:56  172 
6 Piotr Pietryszyn 1063   00:07:00  170 
7 Michalina Gredzinska 1040   00:07:17  182 
8 Aleksander Djordjević 1064   00:07:19  163 
9 Michał Zawadzki 1068   00:07:33  158 
10 Miłosz Sieklucki 1053   00:07:36  157 
11 Zosia Sapieha 1055   00:08:06  164 
12 Jan Malinowski 1059   00:08:35  139 
13 Wiktoria Bełbot 1069   00:08:55  149 
14 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:08:59  133 
15 Jakub Minikowicz 1061   00:09:04  131 
16 Marysia Szyrmer 1054   00:09:28  140 
17 Julian Wyszyński 1066   00:10:10  117 
18 Maja Jakubiak 1056   00:10:20  128 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Rećko 1060 SKK Sokół  00:09:36  200 
2 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:11  188 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:10:20  185 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:31  182 
5 Maria Tetla 1043   00:14:29  200 
6 Zuzanna Djordjević 1062   00:15:10  190 
7 Malwina Ostasz 1041   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Rećko 1060 SKK Sokół  00:09:36  200 
2 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:11  188 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:10:20  185 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:31  182 
5 Maria Tetla 1043   00:14:29  200 
6 Zuzanna Djordjević 1062   00:15:10  190 
7 Malwina Ostasz 1041   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Głogowski 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:22  200 
2 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:14  185 
3 Antoni Stankiewicz 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:43  178 
4 Oliwier Daszkiewicz 1012 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:50  177 
5 Mikołaj Szeliga 1067 Suwalska Szkółka Kolarska  00:13:02  174 
6 Nikodem Lewakowski 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:32  167 
7 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:02  161 
8 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:31  156 
9 Karol Kamiński 1065 Suwalska Szkółka Kolarska  00:14:33  156 
10 Zuzanna Gruszewska 1039   00:15:11  200 
11 Artur Korc 1057   00:15:29  146 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:15:27  147 
13 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:45  144 
14 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:15:47  192 
15 Maciej Kossewski 1019 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:16:51  134 
16 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:17:03  133 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO  00:17:04  177 
18 Konrad Ługiewicz 1052   00:17:44  128 
19 Zofia Tetla 1042   00:19:00  159 
20 Karolina Sowa 1022   00:19:05  159 
21 Julia Karwowska 1006 KK24h  00:19:08  158 
22 Dawid Jakubiak 1011   00:19:15  118 
23 Karolina Ługiewicz 1051   00:19:19  157 
24 Ignas Kertenis 1018   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Głogowski 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:22  200 
2 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:14  185 
3 Antoni Stankiewicz 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:43  178 
4 Oliwier Daszkiewicz 1012 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:50  177 
5 Mikołaj Szeliga 1067 Suwalska Szkółka Kolarska  00:13:02  174 
6 Nikodem Lewakowski 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:32  167 
7 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:02  161 
8 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:14:31  156 
9 Karol Kamiński 1065 Suwalska Szkółka Kolarska  00:14:33  156 
10 Zuzanna Gruszewska 1039   00:15:11  200 
11 Artur Korc 1057   00:15:29  146 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:15:27  147 
13 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:45  144 
14 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:15:47  192 
15 Maciej Kossewski 1019 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:16:51  134 
16 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:17:03  133 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO  00:17:04  177 
18 Konrad Ługiewicz 1052   00:17:44  128 
19 Zofia Tetla 1042   00:19:00  159 
20 Karolina Sowa 1022   00:19:05  159 
21 Julia Karwowska 1006 KK24h  00:19:08  158 
22 Dawid Jakubiak 1011   00:19:15  118 
23 Karolina Ługiewicz 1051   00:19:19  157 
24 Ignas Kertenis 1018   DNF 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny