Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 5 - 03.06.2018 - Węgorzewo - Mazury MTB Etap 5 - Bike Tour Węgorzewo



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:55:47  600 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:58:01  592 
3 Krzysztof Krzywy 432 NEXUS Team  02:58:01  592 
4 Andrzej Kaiser 430 Eurobike Kaczmarek Electric Team  02:59:03  589 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  03:02:30  577 
6 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  03:04:22  572 
7 Piotr Car 134 Mistral Grodno Radio Białystok  03:07:13  563 
8 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:11:31  550 
9 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  03:12:35  547 
10 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  03:12:41  547 
11 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  03:18:26  531 
12 Witold Mikielski 111 Bliska Team  03:25:06  514 
13 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  03:30:01  502 
14 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:40:11  479 
15 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:43:47  471 
16 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:44:04  470 
17 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:45:04  468 
18 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  03:47:22  463 
19 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:50:19  600 
20 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
21 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  DNF 
22 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:50:19  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:55:47  600 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:58:01  592 
3 Piotr Car 134 Mistral Grodno Radio Białystok  03:07:13  563 
4 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:11:31  550 
5 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  03:18:26  531 
6 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  DNF 
7 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  03:04:22  572 
2 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  03:12:41  547 
3 Witold Mikielski 111 Bliska Team  03:25:06  514 
4 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  03:30:01  502 
5 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:43:47  471 
6 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  03:47:22  463 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Krzywy 432 NEXUS Team  02:58:01  592 
2 Andrzej Kaiser 430 Eurobike Kaczmarek Electric Team  02:59:03  589 
3 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  03:02:30  577 
4 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  03:12:35  547 
5 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:40:11  479 
6 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:44:04  470 
7 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:45:04  468 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wolcendorf 449 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  02:00:05  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:05:03  384 
3 Łukasz Łukaszewski 173   02:05:21  383 
4 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:40  382 
5 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  02:05:40  382 
6 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   02:07:13  377 
7 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  02:09:25  371 
8 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:10:19  368 
9 Piotr Duda 77   02:10:25  368 
10 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:11:06  366 
11 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:11:55  364 
12 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:12:53  361 
13 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:12:57  361 
14 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  02:14:12  357 
15 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR DCM Mrągowo  02:14:15  357 
16 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:14:20  357 
17 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:15:39  354 
18 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  02:15:53  353 
19 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  02:16:10  352 
20 Damian Klimowicz 448 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:16:20  352 
21 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:17:03  350 
22 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  02:17:41  348 
23 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:49  346 
24 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:19:40  343 
25 Andrzej Podpirko 272 Agiz Team  02:19:47  343 
26 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   02:19:58  343 
27 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  02:20:05  342 
28 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:20:09  342 
29 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:20:21  342 
30 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:20:33  341 
31 Bartłomiej Klus 426   02:21:11  340 
32 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:24:40  332 
33 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:24:59  331 
34 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:25:25  330 
35 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:25:50  329 
36 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:27:23  325 
37 Maciej Gęsicki 99   02:27:42  325 
38 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:28:17  323 
39 Tomasz Dodura 434 MTB TEAM EŁK  02:28:18  323 
40 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  02:28:28  323 
41 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:28:29  323 
42 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:29:25  400 
43 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   02:30:16  319 
44 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:31:23  317 
45 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  02:32:24  315 
46 Radosław Wróblewski 447 RJB Korsze  02:33:11  313 
47 Andrzej Sosna 427 MPS Bike Team  02:33:24  313 
48 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   02:34:08  311 
49 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:34:36  310 
50 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:05  309 
51 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  02:36:19  307 
52 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  02:40:17  372 
53 Michał Jurkowski 237   02:41:49  296 
54 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  02:44:04  292 
55 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  02:44:05  364 
56 Mariusz Morawski 263   02:44:06  292 
57 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:48:20  285 
58 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:49:11  283 
59 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:50:24  281 
60 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:52:39  278 
61 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  02:54:18  275 
62 Jerzy Klech 450   02:54:44  274 
63 Mariusz Naruszewicz 264   02:54:59  274 
64 Paweł Hogiel 108   02:55:49  273 
65 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:56:09  272 
66 Magda Chmielewska 57   02:56:17  339 
67 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:59:18  333 
68 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  DNF 
69 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  DNF 
70 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  DNF 
71 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
72 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
73 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
74 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
75 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  DNF 
76 Rafał Roszczyk 224   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 57   02:56:17  339 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  02:40:17  372 
2 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  02:44:05  364 
3 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:59:18  333 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:29:25  400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:10:19  368 
2 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:14:20  357 
3 Maciej Gęsicki 99   02:27:42  325 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:05:03  384 
2 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  02:05:40  382 
3 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  02:09:25  371 
4 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:11:06  366 
5 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  02:14:12  357 
6 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  02:16:10  352 
7 Damian Klimowicz 448 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:16:20  352 
8 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:24:59  331 
9 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wolcendorf 449 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  02:00:05  400 
2 Łukasz Łukaszewski 173   02:05:21  383 
3 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   02:07:13  377 
4 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:12:57  361 
5 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:15:39  354 
6 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  02:15:53  353 
7 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  02:17:41  348 
8 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:49  346 
9 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  02:20:05  342 
10 Bartłomiej Klus 426   02:21:11  340 
11 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:25:50  329 
12 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:27:23  325 
13 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  02:28:28  323 
14 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:31:23  317 
15 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  02:32:24  315 
16 Radosław Wróblewski 447 RJB Korsze  02:33:11  313 
17 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:48:20  285 
18 Mariusz Naruszewicz 264   02:54:59  274 
19 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:56:09  272 
20 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  DNF 
21 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  DNF 
22 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
23 Rafał Roszczyk 224   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Duda 77   02:10:25  368 
2 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:11:55  364 
3 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:12:53  361 
4 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:17:03  350 
5 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:19:40  343 
6 Andrzej Podpirko 272 Agiz Team  02:19:47  343 
7 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   02:19:58  343 
8 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:20:33  341 
9 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:25:25  330 
10 Tomasz Dodura 434 MTB TEAM EŁK  02:28:18  323 
11 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   02:30:16  319 
12 Andrzej Sosna 427 MPS Bike Team  02:33:24  313 
13 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:34:36  310 
14 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:05  309 
15 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  02:36:19  307 
16 Michał Jurkowski 237   02:41:49  296 
17 Mariusz Morawski 263   02:44:06  292 
18 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:50:24  281 
19 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  02:54:18  275 
20 Jerzy Klech 450   02:54:44  274 
21 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
22 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:20:21  342 
2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:28:17  323 
3 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:28:29  323 
4 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   02:34:08  311 
5 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:49:11  283 
6 Paweł Hogiel 108   02:55:49  273 
7 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:20:09  342 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:24:40  332 
3 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:52:39  278 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:40  382 
2 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR DCM Mrągowo  02:14:15  357 
3 Karol Polewaczyk 133 MSR DCM Mrągowo  02:44:04  292 
4 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  01:03:08  200 
2 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:03:29  198 
3 Julian Masłowski 425 Kambet Team  01:03:57  197 
4 Piotr Wiśniewski 72   01:05:55  191 
5 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:06:55  188 
6 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:06:56  188 
7 Bartosz Zięba 382 RANT BARTOSZYCE  01:07:24  187 
8 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:08:12  185 
9 Marcin Kierdelewicz 378 Zabłudów Team  01:08:38  183 
10 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:09:09  182 
11 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:09:10  182 
12 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  01:09:33  181 
13 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:10:24  179 
14 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:10:42  178 
15 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:10:45  178 
16 Wojciech Nowalski 274   01:11:38  176 
17 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:11:46  175 
18 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:11:52  175 
19 Marek Markiewicz 453 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:11:59  175 
20 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:12:00  175 
21 Karol Ołdakowski 123   01:12:42  173 
22 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:13:37  171 
23 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:13:40  171 
24 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:13:46  171 
25 Konrad Panglisz 436   01:13:49  171 
26 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:13:52  170 
27 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:14:11  170 
28 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:14:40  169 
29 Tomasz Sternicki 439 GRUPETTO Mrągowo  01:14:41  169 
30 Małgorzata Głogowska 242 MSR DCM Mrągowo  01:14:54  200 
31 Piotr Bobrowski 452   01:15:37  166 
32 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:48  166 
33 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:23  165 
34 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:17:02  163 
35 Michał Celmerowski 356 Kambet Team  01:17:26  163 
36 Bartosz Smoługa 221   01:17:32  162 
37 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:55  162 
38 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  01:18:00  161 
39 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:18:03  161 
40 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:19:28  158 
41 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:20:30  156 
42 Marek Karczewski 213 KK24h  01:20:51  156 
43 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:11  155 
44 Kamil Ciborowski 443 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:33  154 
45 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:51  154 
46 Hadrian Gruszewski 219   01:22:00  153 
47 Paweł Martyniuk 390   01:22:13  153 
48 Mirosław Walnicki 455 TK Masters Giżycko  01:22:23  153 
49 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:22:30  153 
50 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:22:42  152 
51 Paweł Lachowicz 323 MTB EŁK- PROSTKI  01:23:58  150 
52 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:24:07  150 
53 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:24:11  149 
54 Christrian Lampach 442 Lampach TEAM  01:26:02  146 
55 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:26:37  145 
56 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:28:46  142 
57 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:28:52  168 
58 Marek Sikora 438 Warmia Biskupiec  01:29:02  141 
59 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:29:04  168 
60 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:05  168 
61 Marcin Ruszczyk 225   01:30:11  140 
62 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:32:23  136 
63 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:32:57  135 
64 Karol Tarkowian 379   01:33:40  134 
65 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:34:24  133 
66 RuciŃski Radek 457   01:35:42  131 
67 Azuolas Butkus 282 Sprint-rowery.pl  01:38:08  128 
68 Marcin Banasiewicz 454   01:41:54  123 
69 Wojciech Czajka 429   01:42:50  122 
70 Łukasz Chołko 103   01:42:57  122 
71 Arkadiusz Matwiejczyk 102   01:43:47  121 
72 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:43:49  121 
73 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:44:50  120 
74 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:46:10  118 
75 Katarzyna Stypułkowska-Sosna 428 MPS Bike Team  01:47:01  139 
76 Maria Kamińska 208 KK24h  01:48:31  138 
77 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:49:22  115 
78 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:50:22  135 
79 Piotr Gasik 431   01:54:25  110 
80 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:37:55  94 
81 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   DNF 
82 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  DNF 
83 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  DNF 
84 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  DNF 
85 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  DNF 
87 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  DNF 
88 Marek MaŁecki 433 MTB TEAM EŁK  DNF 
89 Roman Styczeń 344 Hydropress MTB Team Elbląg  DNF 
90 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  01:03:08  200 
2 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:03:29  198 
3 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:06:56  188 
4 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  01:09:33  181 
5 Konrad Panglisz 436   01:13:49  171 
6 Hadrian Gruszewski 219   01:22:00  153 
7 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:22:30  153 
8 Paweł Lachowicz 323 MTB EŁK- PROSTKI  01:23:58  150 
9 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:24:11  149 
10 Marek Sikora 438 Warmia Biskupiec  01:29:02  141 
11 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:32:23  136 
12 Azuolas Butkus 282 Sprint-rowery.pl  01:38:08  128 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 382 RANT BARTOSZYCE  01:07:24  187 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:06:55  188 
2 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:08:12  185 
3 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:14:40  169 
4 Piotr Bobrowski 452   01:15:37  166 
5 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:17:02  163 
6 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:55  162 
7 Kamil Ciborowski 443 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:33  154 
8 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:34:24  133 
9 Łukasz Chołko 103   01:42:57  122 
10 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Masłowski 425 Kambet Team  01:03:57  197 
2 Marcin Kierdelewicz 378 Zabłudów Team  01:08:38  183 
3 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:09:09  182 
4 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:10:42  178 
5 Wojciech Nowalski 274   01:11:38  176 
6 Marek Markiewicz 453 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:11:59  175 
7 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:13:46  171 
8 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:14:11  170 
9 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:48  166 
10 Michał Celmerowski 356 Kambet Team  01:17:26  163 
11 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  01:18:00  161 
12 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:19:28  158 
13 Paweł Martyniuk 390   01:22:13  153 
14 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:22:42  152 
15 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:26:37  145 
16 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:28:46  142 
17 Marcin Ruszczyk 225   01:30:11  140 
18 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:32:57  135 
19 Karol Tarkowian 379   01:33:40  134 
20 Wojciech Czajka 429   01:42:50  122 
21 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:49:22  115 
22 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  DNF 
23 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   01:05:55  191 
2 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  01:09:10  182 
3 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:10:24  179 
4 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:10:45  178 
5 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:11:46  175 
6 Karol Ołdakowski 123   01:12:42  173 
7 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:13:52  170 
8 Tomasz Sternicki 439 GRUPETTO Mrągowo  01:14:41  169 
9 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:23  165 
10 Bartosz Smoługa 221   01:17:32  162 
11 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:18:03  161 
12 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:20:30  156 
13 Christrian Lampach 442 Lampach TEAM  01:26:02  146 
14 RuciŃski Radek 457   01:35:42  131 
15 Marcin Banasiewicz 454   01:41:54  123 
16 Arkadiusz Matwiejczyk 102   01:43:47  121 
17 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:46:10  118 
18 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   DNF 
19 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  DNF 
20 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  DNF 
21 Marek MaŁecki 433 MTB TEAM EŁK  DNF 
22 Roman Styczeń 344 Hydropress MTB Team Elbląg  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:11:52  175 
2 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:12:00  175 
3 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:13:40  171 
4 Marek Karczewski 213 KK24h  01:20:51  156 
5 Mirosław Walnicki 455 TK Masters Giżycko  01:22:23  153 
6 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:24:07  150 
7 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:44:50  120 
8 Piotr Gasik 431   01:54:25  110 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:13:37  171 
2 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:11  155 
3 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:21:51  154 
4 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:43:49  121 
5 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 242 MSR DCM Mrągowo  01:14:54  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:05  168 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:37:55  94 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:28:52  168 
2 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:29:04  168 
3 Katarzyna Stypułkowska-Sosna 428 MPS Bike Team  01:47:01  139 
4 Maria Kamińska 208 KK24h  01:48:31  138 
5 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:50:22  135 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Wolcendorf 0 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  00:00:45  200 
2 Piotr Pończocha 0   00:00:50  200 
3 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:03  142 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Wolcendorf 0 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles  00:00:45  200 
2 Piotr Pończocha 0   00:00:50  200 
3 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:03  142 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:31  200 
2 Teodor Klus 0   00:00:35  177 
3 Julia Bełbot 0   00:00:58  200 
4 Aleksandra Wojgianica 0   00:01:15  82 
5 Ignacy Boryczko 0 Leśne Żubry  00:01:28  70 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:31  200 
2 Teodor Klus 0   00:00:35  177 
3 Julia Bełbot 0   00:00:58  200 
4 Aleksandra Wojgianica 0   00:01:15  82 
5 Ignacy Boryczko 0 Leśne Żubry  00:01:28  70 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:01  200 
2 Michał Jakubiak 0   00:01:03  193 
3 Franciszek Pończocha 0 Dekortex  00:01:08  179 
4 Laura Szabunia 0 OLIKOM TEAM  00:01:12  200 
5 Tymoteusz Iwanowski 0   00:01:18  156 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:01  200 
2 Michał Jakubiak 0   00:01:03  193 
3 Franciszek Pończocha 0 Dekortex  00:01:08  179 
4 Laura Szabunia 0 OLIKOM TEAM  00:01:12  200 
5 Tymoteusz Iwanowski 0   00:01:18  156 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:45  200 
2 Kacper Boryczko 0 Leśne Żubry  00:00:49  200 
3 BŁaŻej Rogala 0   00:00:53  184 
4 Julia Kowalewska 0   00:00:57  171 
5 Jakub Kordala 0   00:00:59  166 
6 Bartosz Kosior * 0   00:01:01  160 
7 Marcin Kurowski 0   00:01:05  150 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:45  200 
2 Kacper Boryczko 0 Leśne Żubry  00:00:49  200 
3 BŁaŻej Rogala 0   00:00:53  184 
4 Julia Kowalewska 0   00:00:57  171 
5 Jakub Kordala 0   00:00:59  166 
6 Bartosz Kosior * 0   00:01:01  160 
7 Marcin Kurowski 0   00:01:05  150 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:02:21  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:02:29  189 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:02:30  200 
4 Michał Dyla 1135   00:03:13  146 
5 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:03:15  153 
6 Michał Giczewski 1136   00:03:16  143 
7 Jakub Minikowicz 1061   00:03:19  141 
8 Julia Brodowska 1088   00:03:20  150 
9 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:03:33  132 
10 Michalina Gredzinska 1040   00:03:34  140 
11 Wiktoria Bełbot 1082   00:03:35  139 
12 Jan Schab-ziniewicz 1130   00:03:45  125 
13 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:04:09  113 
14 Marcel Jabłonowski 1089   00:04:13  111 
15 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR DCM Mrągowo  00:04:15  110 
16 Jan Malinowski 1059   00:04:16  110 
17 Maciej Flis-Dzierzbicki 1125   00:04:31  104 
18 Julian Wyszyński 1066   00:04:49  97 
19 Julia Mozyro 1129   00:06:16  79 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:02:21  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:02:29  189 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:02:30  200 
4 Michał Dyla 1135   00:03:13  146 
5 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:03:15  153 
6 Michał Giczewski 1136   00:03:16  143 
7 Jakub Minikowicz 1061   00:03:19  141 
8 Julia Brodowska 1088   00:03:20  150 
9 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:03:33  132 
10 Michalina Gredzinska 1040   00:03:34  140 
11 Wiktoria Bełbot 1082   00:03:35  139 
12 Jan Schab-ziniewicz 1130   00:03:45  125 
13 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:04:09  113 
14 Marcel Jabłonowski 1089   00:04:13  111 
15 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR DCM Mrągowo  00:04:15  110 
16 Jan Malinowski 1059   00:04:16  110 
17 Maciej Flis-Dzierzbicki 1125   00:04:31  104 
18 Julian Wyszyński 1066   00:04:49  97 
19 Julia Mozyro 1129   00:06:16  79 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:06:40  200 
2 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:06:41  199 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:07:22  180 
4 Łukasz Soczewka 1116   00:07:36  175 
5 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:08:09  200 
6 Patrycja Soczewka 1115   00:08:21  195 
7 Valaityte Elze 1121 Sprint-rowery.pl  00:08:51  184 
8 Mieszko Niedziółka 1122   00:09:03  147 
9 Maciej Dyla 1134   00:09:58  133 
10 Tomasz Szymczak 1132   00:10:09  131 
11 Maciej Wojgianica 1133   00:10:31  126 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:06:40  200 
2 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:06:41  199 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:07:22  180 
4 Łukasz Soczewka 1116   00:07:36  175 
5 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:08:09  200 
6 Patrycja Soczewka 1115   00:08:21  195 
7 Valaityte Elze 1121 Sprint-rowery.pl  00:08:51  184 
8 Mieszko Niedziółka 1122   00:09:03  147 
9 Maciej Dyla 1134   00:09:58  133 
10 Tomasz Szymczak 1132   00:10:09  131 
11 Maciej Wojgianica 1133   00:10:31  126 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Głogowski 1046 MSR DCM Mrągowo  00:09:23  200 
2 Maciej Parzych 1044 MSR DCM Mrągowo  00:10:10  184 
3 Jan Kaźmierowski 1117 SKK Sokół  00:10:11  184 
4 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:20  181 
5 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:10:22  181 
6 Nikodem Lewakowski 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:35  177 
7 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:39  176 
8 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:11:23  164 
9 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:24  200 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:11:47  193 
11 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:51  158 
12 Szymon Wojtczuk 1118   00:12:18  152 
13 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:20  152 
14 Maciej Kossewski 1131 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:22  151 
15 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:12:29  150 
16 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:30  150 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team  00:12:35  181 
18 Valaityte Meda 1120 Sprint-rowery.pl  00:12:39  148 
19 Ola Królak 1123   00:12:41  147 
20 Dawid Jakubiak 1011   00:13:07  143 
21 Wiktoria Dziobak 1124   00:13:38  167 
22 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:14:22  158 
23 Antoni Stankiewicz 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Głogowski 1046 MSR DCM Mrągowo  00:09:23  200 
2 Maciej Parzych 1044 MSR DCM Mrągowo  00:10:10  184 
3 Jan Kaźmierowski 1117 SKK Sokół  00:10:11  184 
4 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:20  181 
5 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:10:22  181 
6 Nikodem Lewakowski 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:35  177 
7 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:39  176 
8 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:11:23  164 
9 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:24  200 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:11:47  193 
11 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:51  158 
12 Szymon Wojtczuk 1118   00:12:18  152 
13 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:20  152 
14 Maciej Kossewski 1131 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:22  151 
15 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:12:29  150 
16 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:30  150 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team  00:12:35  181 
18 Valaityte Meda 1120 Sprint-rowery.pl  00:12:39  148 
19 Ola Królak 1123   00:12:41  147 
20 Dawid Jakubiak 1011   00:13:07  143 
21 Wiktoria Dziobak 1124   00:13:38  167 
22 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:14:22  158 
23 Antoni Stankiewicz 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  DNF 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny