Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 8 - 21.07.2018 - Mrągowo - Mazury MTB Etap 8 - Pokonaj Górę Czterech Wiatrów XCO



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  01:15:28  600 
2 Eduard Tomashevskiy 586 WEST MTBO TEAM  01:20:48  560 
3 Łukasz Derheld 597 ASE Trek Gdynia  01:21:14  557 
4 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:25:47  527 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  01:28:57  509 
6 Matas Dumčius 144 S - Sportas  01:29:19  506 
7 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  01:33:16  485 
8 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  01:36:41  468 
9 Mariusz Nadany 560 SKK Sokół  01:38:21  460 
10 Daniel Dziemieszonek 581   01:38:37  459 
11 Witold Mikielski 111 Bliska Team  01:39:09  456 
12 Krzysztof Majkowski 587 MAJKOWSKI-instalacje.pl  01:39:37  454 
13 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  01:40:18  600 
14 Marcin Kudlak 594 MCP Bike team  01:41:08  447 
15 PaweŁ Rudziński 106   01:45:04  430 
16 Radosław Kamiński 589 T4B BIKE TEAM   01:45:22  429 
17 Tomasz Czapczyński 576 UKS SPORT BRALIN  01:46:10  426 
18 Mikołaj Poloch 575 Kołownik Włoszakowice  01:49:54  412 
19 Piotr Sędecki 580 BAUMAN BROTHERS  01:50:44  408 
20 Marcin Komsta 579 BAUMAN BROTHERS  02:00:15  376 
21 Emil MaŁyska 592   02:00:45  374 
22 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   02:06:10  358 
23 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
24 Dovydas Grigaitis 582   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  01:40:18  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  01:15:28  600 
2 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:25:47  527 
3 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  01:28:57  509 
4 Matas Dumčius 144 S - Sportas  01:29:19  506 
5 Mariusz Nadany 560 SKK Sokół  01:38:21  460 
6 Krzysztof Majkowski 587 MAJKOWSKI-instalacje.pl  01:39:37  454 
7 Tomasz Czapczyński 576 UKS SPORT BRALIN  01:46:10  426 
8 Mikołaj Poloch 575 Kołownik Włoszakowice  01:49:54  412 
9 Dovydas Grigaitis 582   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Eduard Tomashevskiy 586 WEST MTBO TEAM  01:20:48  560 
2 Łukasz Derheld 597 ASE Trek Gdynia  01:21:14  557 
3 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  01:33:16  485 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  01:36:41  468 
5 Daniel Dziemieszonek 581   01:38:37  459 
6 Witold Mikielski 111 Bliska Team  01:39:09  456 
7 Marcin Kudlak 594 MCP Bike team  01:41:08  447 
8 PaweŁ Rudziński 106   01:45:04  430 
9 Piotr Sędecki 580 BAUMAN BROTHERS  01:50:44  408 
10 Emil MaŁyska 592   02:00:45  374 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radosław Kamiński 589 T4B BIKE TEAM   01:45:22  429 
2 Marcin Komsta 579 BAUMAN BROTHERS  02:00:15  376 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   02:06:10  358 
2 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:08:11  400 
2 Norbert Łysiak 570 N-bike Academy  01:09:50  390 
3 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:10:08  388 
4 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:10:41  385 
5 Piotr Andrzejczyk 352 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:11:21  382 
6 Łukasz Łukaszewski 173   01:12:05  378 
7 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:13:20  371 
8 Rafał Gierejko 260 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  01:13:40  370 
9 Artur Szmyt 568 N-bike Academy  01:17:31  351 
10 Jakub Dudek 574   01:17:55  350 
11 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:18:00  349 
12 Lukasz Twarkowski 189   01:18:05  349 
13 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:18:55  345 
14 Paweł Nowakowski 562 MyBike  01:19:36  342 
15 Artur Smoliński 569 N-bike Academy  01:19:43  342 
16 Patryk Kowalski 590 SPORT SERWIS SANDOMIERZ   01:19:50  341 
17 Daniel Radzki 557   01:21:57  332 
18 Zdzisław Pogorzelski 572 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:22:35  330 
19 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:22:54  328 
20 Damian Klimowicz 448 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  01:23:24  327 
21 Maciej Gęsicki 99   01:23:38  326 
22 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:24:32  322 
23 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:25:14  319 
24 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:25:30  318 
25 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:25:55  317 
26 Wojciech Syrwid 190   01:26:18  316 
27 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:27:33  311 
28 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:27:41  311 
29 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:27:45  310 
30 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:28:05  309 
31 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   01:28:21  308 
32 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:28:28  308 
33 Filip Raczkowski 577 OnBikes Sport Team  01:29:40  304 
34 Paweł Adamczyk 567 Accelerating Poland Bike Team   01:29:50  303 
35 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:31:50  296 
36 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:29  276 
37 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:39:37  273 
38 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:39:58  272 
39 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:40:17  271 
40 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:40:33  271 
41 Bartłomiej Klus 15   01:40:34  271 
42 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:50  270 
43 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:40:54  270 
44 Mateusz Lachowski 588   01:40:59  270 
45 Marcin Krawczyk 595 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  01:41:09  269 
46 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:42:43  265 
47 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  01:42:52  265 
48 Izabela Dudek 573   01:43:05  400 
49 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:43:26  263 
50 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:43:38  397 
51 Konstanty Sawicki 413 Michelin Team  01:45:32  258 
52 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:45:54  257 
53 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:46:01  388 
54 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie   01:46:07  257 
55 Wojciech Barczak 529   01:46:27  256 
56 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   01:48:31  251 
57 Tomasz Budzisz 331   01:49:29  249 
58 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   DNF 
59 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
60 Paweł LEWKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
61 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
62 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  DNF 
63 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:43:38  397 
2 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Izabela Dudek 573   01:43:05  400 
2 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:46:01  388 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Gęsicki 99   01:23:38  326 
2 Mateusz Lachowski 588   01:40:59  270 
3 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie   01:46:07  257 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:10:08  388 
2 Piotr Andrzejczyk 352 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:11:21  382 
3 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:18:00  349 
4 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:22:54  328 
5 Damian Klimowicz 448 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  01:23:24  327 
6 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:28:28  308 
7 Marcin Krawczyk 595 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  01:41:09  269 
8 Paweł LEWKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
9 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Łukaszewski 173   01:12:05  378 
2 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:13:20  371 
3 Artur Szmyt 568 N-bike Academy  01:17:31  351 
4 Lukasz Twarkowski 189   01:18:05  349 
5 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:18:55  345 
6 Paweł Nowakowski 562 MyBike  01:19:36  342 
7 Daniel Radzki 557   01:21:57  332 
8 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:24:32  322 
9 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:25:14  319 
10 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:27:33  311 
11 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:27:41  311 
12 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   01:28:21  308 
13 Filip Raczkowski 577 OnBikes Sport Team  01:29:40  304 
14 Paweł Adamczyk 567 Accelerating Poland Bike Team   01:29:50  303 
15 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:31:50  296 
16 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:39:58  272 
17 Bartłomiej Klus 15   01:40:34  271 
18 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:50  270 
19 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:42:43  265 
20 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  01:42:52  265 
21 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:43:26  263 
22 Wojciech Barczak 529   01:46:27  256 
23 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   01:48:31  251 
24 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   DNF 
25 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Norbert Łysiak 570 N-bike Academy  01:09:50  390 
2 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:10:41  385 
3 Jakub Dudek 574   01:17:55  350 
4 Artur Smoliński 569 N-bike Academy  01:19:43  342 
5 Zdzisław Pogorzelski 572 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:22:35  330 
6 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:25:30  318 
7 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:25:55  317 
8 Wojciech Syrwid 190   01:26:18  316 
9 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:27:45  310 
10 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:28:05  309 
11 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:29  276 
12 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:39:37  273 
13 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:40:33  271 
14 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:40:54  270 
15 Tomasz Budzisz 331   01:49:29  249 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:40:17  271 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:08:11  400 
2 Rafał Gierejko 260 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  01:13:40  370 
3 Patryk Kowalski 590 SPORT SERWIS SANDOMIERZ   01:19:50  341 
4 Konstanty Sawicki 413 Michelin Team  01:45:32  258 
5 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:45:54  257 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:32:55  200 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:35:47  183 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:36:20  181 
4 Piotr Wiśniewski 72   00:37:38  174 
5 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:39:11  168 
6 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  00:39:21  167 
7 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:39:43  165 
8 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:40:39  161 
9 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:41:18  159 
10 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:41:22  159 
11 Adrian Majchrzak 598 STREFASPORTU.PL MWINVEST  00:41:32  158 
12 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:41:46  157 
13 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  00:42:00  156 
14 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:42:59  153 
15 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  00:43:33  151 
16 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:43:54  149 
17 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  00:44:03  149 
18 Karol Ołdakowski 123   00:44:12  148 
19 Kamil Dziedzic 607 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  00:44:13  148 
20 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:45:02  146 
21 Michał Guzenda 591 MCP Bike team  00:45:14  145 
22 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:45:40  144 
23 Klaudia Ostrowska 599 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:45:43  200 
24 Wojciech Nowalski 274   00:46:16  142 
25 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:46:17  142 
26 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:46:40  141 
27 Wojciech Wołosz 210 KK24h  00:46:50  140 
28 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:46:54  140 
29 Leszek Mariański 605   00:47:00  140 
30 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:47:01  140 
31 Piotr Przybylski 604   00:47:05  139 
32 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  00:47:13  139 
33 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:47:35  138 
34 Paweł Grabowski 585   00:47:40  138 
35 Paweł Zieliński 602   00:47:41  138 
36 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  00:47:44  137 
37 Bartosz Smoługa 221   00:47:45  137 
38 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:47:51  137 
39 Jan Goleń 578   00:47:58  137 
40 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:48:00  137 
41 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  00:48:46  134 
42 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  00:49:01  134 
43 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:49:13  133 
44 Maksymilian Makowski 606   00:49:26  133 
45 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:49:35  132 
46 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  00:49:57  131 
47 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  00:50:01  131 
48 Marek Karczewski 213 KK24h  00:50:09  131 
49 Marcin Ruszczyk 225   00:50:20  130 
50 Jacek Lichoń 584   00:50:35  130 
51 Wojciech Górski 63 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:51:00  129 
52 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  00:51:06  178 
53 Marek Jusow 571   00:51:45  127 
54 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:51:47  127 
55 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  00:52:55  172 
56 Robert Ropiak 130   00:53:14  123 
57 Magdalena Kruk 596 STREFASPORTU.PL MWINVEST  00:53:18  123 
58 Grzegorz Rapczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  00:53:30  123 
59 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:53:51  169 
60 Igor Kubacki 412   00:54:45  120 
61 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  00:55:22  118 
62 Magdalena Stużyńska 593 Mama Kęci  00:56:47  161 
63 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:00:08  109 
64 Tomasz Szeremeta 603   01:01:13  107 
65 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   01:01:13  107 
66 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:04:50  101 
67 Mieczysław Klimaszewski 246   01:06:52  98 
68 Wojciech Kurosad-kurasiewicz 583   01:08:12  96 
69 Jan Orłowski 600   01:09:56  94 
70 Natalia Karapuda 601 TVP3 Olsztyn  DNF 
71 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
72 Wojciech Czajka 490   DNF 
73 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:32:55  200 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:35:47  183 
3 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:40:39  161 
4 Michał Guzenda 591 MCP Bike team  00:45:14  145 
5 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  00:48:46  134 
6 Maksymilian Makowski 606   00:49:26  133 
7 Igor Kubacki 412   00:54:45  120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Jusow 571   00:51:45  127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:36:20  181 
2 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:39:11  168 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:39:43  165 
4 Adrian Majchrzak 598 STREFASPORTU.PL MWINVEST  00:41:32  158 
5 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  00:42:00  156 
6 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  00:44:03  149 
7 Paweł Zieliński 602   00:47:41  138 
8 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  00:49:57  131 
9 Magdalena Kruk 596 STREFASPORTU.PL MWINVEST  00:53:18  123 
10 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:43:54  149 
2 Kamil Dziedzic 607 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  00:44:13  148 
3 Wojciech Nowalski 274   00:46:16  142 
4 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:46:17  142 
5 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:46:40  141 
6 Wojciech Wołosz 210 KK24h  00:46:50  140 
7 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:47:01  140 
8 Piotr Przybylski 604   00:47:05  139 
9 Paweł Grabowski 585   00:47:40  138 
10 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:48:00  137 
11 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:49:13  133 
12 Marcin Ruszczyk 225   00:50:20  130 
13 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:51:47  127 
14 Robert Ropiak 130   00:53:14  123 
15 Grzegorz Rapczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  00:53:30  123 
16 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  00:55:22  118 
17 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:04:50  101 
18 Wojciech Czajka 490   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   00:37:38  174 
2 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  00:39:21  167 
3 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:41:18  159 
4 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:41:46  157 
5 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:42:59  153 
6 Karol Ołdakowski 123   00:44:12  148 
7 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:45:40  144 
8 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:46:54  140 
9 Leszek Mariański 605   00:47:00  140 
10 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  00:47:13  139 
11 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:47:35  138 
12 Bartosz Smoługa 221   00:47:45  137 
13 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:47:51  137 
14 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  00:49:01  134 
15 Jacek Lichoń 584   00:50:35  130 
16 Wojciech Górski 63 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:51:00  129 
17 Tomasz Szeremeta 603   01:01:13  107 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:41:22  159 
2 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  00:43:33  151 
3 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  00:47:44  137 
4 Jan Goleń 578   00:47:58  137 
5 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  00:50:01  131 
6 Marek Karczewski 213 KK24h  00:50:09  131 
7 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:00:08  109 
8 Wojciech Kurosad-kurasiewicz 583   01:08:12  96 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:45:02  146 
2 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:49:35  132 
3 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   01:01:13  107 
4 Mieczysław Klimaszewski 246   01:06:52  98 
5 Jan Orłowski 600   01:09:56  94 
6 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  00:52:55  172 
2 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:53:51  169 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Klaudia Ostrowska 599 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:45:43  200 
2 Magdalena Stużyńska 593 Mama Kęci  00:56:47  161 
3 Natalia Karapuda 601 TVP3 Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  00:51:06  178 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny