Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 1 - 14.04.2019 - Gałkowo - Wyścig szlakiem Starowierców



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:09:52  600 
2 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  03:09:52  599 
3 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   03:09:52  599 
4 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  03:11:45  594 
5 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:19:48  570 
6 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM  03:20:49  567 
7 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:27:53  547 
8 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  03:32:45  535 
9 Rafał Lewandowski 29 Bike-Sport Działdowo   04:46:39  397 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  03:09:52  599 
2 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   03:09:52  599 
3 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:19:48  570 
4 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:27:53  547 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM  03:20:49  567 
2 Rafał Lewandowski 29 Bike-Sport Działdowo   04:46:39  397 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:09:52  600 
2 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  03:11:45  594 
3 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  03:32:45  535 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:10:27  500 
2 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  02:11:29  496 
3 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:11:31  496 
4 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  02:11:34  495 
5 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:13:20  489 
6 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  02:15:03  482 
7 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:24  478 
8 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  02:16:25  500 
9 Jakub Budziński 108 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:16:26  478 
10 Szymon Gryn 150 MTB EŁK- PROSTKI  02:16:29  477 
11 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  02:17:33  474 
12 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  02:18:32  470 
13 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  02:18:33  470 
14 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  02:24:50  450 
15 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  02:28:01  440 
16 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:28:29  439 
17 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:21  436 
18 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:30:35  433 
19 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:30:56  432 
20 Paweł Rawdanowicz 156 MTB Ostróda Team  02:32:28  427 
21 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  02:32:43  427 
22 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:26  425 
23 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:42  424 
24 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:35:34  419 
25 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:35:42  418 
26 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:44  418 
27 Aptem Naumov 76   02:36:12  417 
28 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  02:38:18  412 
29 Antoni Wińcza 109 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:38:32  411 
30 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  02:39:18  428 
31 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  02:40:23  406 
32 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:42:08  402 
33 Radek Leszczyński 50 GRUPETTO Mrągowo  02:42:16  402 
34 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:44:05  397 
35 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:45:21  394 
36 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  02:47:53  388 
37 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:49:01  385 
38 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:52:04  379 
39 Arkadiusz Justynowicz 89   02:53:52  375 
40 Marcin Gołdas 53 GRZMOT Podlasia  02:58:30  365 
41 Andrzej Wróblewski 52 GRZMOT Podlasia  02:58:30  365 
42 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:09  376 
43 Michał Jurkowski 87   03:04:51  352 
44 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  03:13:10  353 
45 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  03:14:24  335 
46 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:16:00  332 
47 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:17:55  344 
48 Tomasz Budzisz 162   03:46:46  287 
49 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:49:38  297 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  02:39:18  428 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  02:16:25  500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:09  376 
2 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:17:55  344 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  03:13:10  353 
2 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:49:38  297 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  02:15:03  482 
2 Szymon Gryn 150 MTB EŁK- PROSTKI  02:16:29  477 
3 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:42:08  402 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:11:31  496 
2 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:30:35  433 
3 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:44  418 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  02:11:29  496 
2 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  02:11:34  495 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:13:20  489 
4 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:24  478 
5 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  02:18:33  470 
6 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  02:24:50  450 
7 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:21  436 
8 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:30:56  432 
9 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  02:32:43  427 
10 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:26  425 
11 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:35:34  419 
12 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:35:42  418 
13 Radek Leszczyński 50 GRUPETTO Mrągowo  02:42:16  402 
14 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:45:21  394 
15 Arkadiusz Justynowicz 89   02:53:52  375 
16 Marcin Gołdas 53 GRZMOT Podlasia  02:58:30  365 
17 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:16:00  332 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:10:27  500 
2 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team  02:18:32  470 
3 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  02:28:01  440 
4 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:28:29  439 
5 Paweł Rawdanowicz 156 MTB Ostróda Team  02:32:28  427 
6 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:42  424 
7 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  02:38:18  412 
8 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:49:01  385 
9 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:52:04  379 
10 Andrzej Wróblewski 52 GRZMOT Podlasia  02:58:30  365 
11 Michał Jurkowski 87   03:04:51  352 
12 Tomasz Budzisz 162   03:46:46  287 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Antoni Wińcza 109 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:38:32  411 
2 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  02:40:23  406 
3 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  02:47:53  388 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:44:05  397 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jakub Budziński 108 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:16:26  478 
2 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  02:17:33  474 
3 Aptem Naumov 76   02:36:12  417 
4 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  03:14:24  335 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:07:24  400 
2 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:08:02  396 
3 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:11:17  378 
4 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:11:54  374 
5 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:11:55  374 
6 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:11:56  374 
7 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:11:57  374 
8 Mateusz Siemaszko 83 CTS  01:12:34  371 
9 Marian Opęchowski 104 MSR MRĄGOWO   01:13:24  367 
10 Paweł Skórka 80   01:13:51  365 
11 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:13:53  364 
12 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:13:53  364 
13 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:13:54  364 
14 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:15:37  356 
15 Tadas Żilionis 119 Sprint-rowery.pl  01:15:41  356 
16 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:15:45  355 
17 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:52  355 
18 Sylwester Szymański 107 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:16:08  354 
19 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:16:17  353 
20 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:16:25  352 
21 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:17:21  348 
22 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:17:33  347 
23 Tomasz Damięcki 28   01:17:33  347 
24 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:17:33  347 
25 Kamil Nikitiuk 95   01:17:52  346 
26 Marek Giak 151 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:18:50  341 
27 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:19:57  337 
28 Karol Ołdakowski 477   01:20:09  336 
29 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:20:10  336 
30 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:11  336 
31 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:20:37  334 
32 Łukasz Gorbacz 165   01:20:52  333 
33 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:21:12  332 
34 Wojciech Wojtczuk 154   01:21:18  331 
35 Michał Mrowiec 111   01:21:20  331 
36 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:21:27  330 
37 Bartosz Smoługa 55   01:21:44  329 
38 Wojciech Buła 79 Meteoryt MTB Szczytno  01:22:22  327 
39 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:24:19  319 
40 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:24:25  319 
41 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:25:38  314 
42 Arkadiusz Wyrzykowski 153 Szprycha Giżycko  01:25:39  314 
43 Tolek Żurawski 41   01:25:40  314 
44 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:35  311 
45 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:26:46  310 
46 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:53  310 
47 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:14  309 
48 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:27:38  307 
49 Arunas Pavlovas 112 Velomanai Team  01:28:29  304 
50 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:28:41  303 
51 Wojciech Wyszyński 125   01:28:50  303 
52 Igor Kubacki 77   01:29:09  302 
53 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:29:52  299 
54 Daniel .muchopszczół Osiecki 45   01:30:10  298 
55 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:30:15  298 
56 Bartosz Weinert 86   01:30:57  296 
57 Stanisław Bałdyga 140 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:31:04  296 
58 Łukasz Półkośnik 44 Pie3cki Team  01:31:18  295 
59 Grzegorz Kornacki 163   01:31:44  293 
60 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:54  293 
61 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:32:34  291 
62 Karolina Kaszewiak 91   01:32:58  400 
63 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  01:34:47  284 
64 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:53  387 
65 Henryk Dembiński 155 LKK ZIEMIA LUBAWSKA  01:35:58  280 
66 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:36:49  278 
67 Marek Janowski 74   01:37:01  277 
68 Mariusz Gęsicki 51 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:40:34  268 
69 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:40:59  266 
70 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:43:53  259 
71 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:44:13  258 
72 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:45:26  255 
73 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:46:38  252 
74 Paweł Król 135   01:50:36  243 
75 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:52:27  239 
76 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:54:42  234 
77 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:55:38  233 
78 Bartosz Stępka 73   01:58:54  226 
79 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:00:09  309 
80 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  02:01:45  221 
81 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:05:00  215 
82 Marek Szymański 159   02:09:21  208 
83 Aleksander Potocki 136 Potocki Gałkowo  02:10:51  205 
84 Radosław Szepietowski 58   02:13:02  202 
85 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:23:28  187 
86 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:27:21  252 
87 Klaudia Danielska 92   02:34:49  240 
88 Dorota Sikorska Potocka 137 Potocki Gałkowo  03:59:45  155 
89 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  DNF 
90 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marian Opęchowski 104 MSR MRĄGOWO   01:13:24  367 
2 Tadas Żilionis 119 Sprint-rowery.pl  01:15:41  356 
3 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:24:19  319 
4 Igor Kubacki 77   01:29:09  302 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:07:24  400 
2 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:19:57  337 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:08:02  396 
2 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:11:17  378 
3 Kamil Nikitiuk 95   01:17:52  346 
4 Wojciech Buła 79 Meteoryt MTB Szczytno  01:22:22  327 
5 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:11:56  374 
2 Mateusz Siemaszko 83 CTS  01:12:34  371 
3 Paweł Skórka 80   01:13:51  365 
4 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:13:53  364 
5 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:13:53  364 
6 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:15:37  356 
7 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:52  355 
8 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:17:33  347 
9 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:17:33  347 
10 Marek Giak 151 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:18:50  341 
11 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:11  336 
12 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:20:37  334 
13 Wojciech Wojtczuk 154   01:21:18  331 
14 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:21:27  330 
15 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:24:25  319 
16 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:25:38  314 
17 Arkadiusz Wyrzykowski 153 Szprycha Giżycko  01:25:39  314 
18 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:35  311 
19 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:27:38  307 
20 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:29:52  299 
21 Daniel .muchopszczół Osiecki 45   01:30:10  298 
22 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:30:15  298 
23 Bartosz Weinert 86   01:30:57  296 
24 Łukasz Półkośnik 44 Pie3cki Team  01:31:18  295 
25 Grzegorz Kornacki 163   01:31:44  293 
26 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:54  293 
27 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  01:34:47  284 
28 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:36:49  278 
29 Marek Janowski 74   01:37:01  277 
30 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:40:59  266 
31 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:43:53  259 
32 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:45:26  255 
33 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:46:38  252 
34 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:52:27  239 
35 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:55:38  233 
36 Bartosz Stępka 73   01:58:54  226 
37 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  02:01:45  221 
38 Radosław Szepietowski 58   02:13:02  202 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:11:54  374 
2 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:11:57  374 
3 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:13:54  364 
4 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:16:25  352 
5 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:17:21  348 
6 Tomasz Damięcki 28   01:17:33  347 
7 Karol Ołdakowski 477   01:20:09  336 
8 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:20:10  336 
9 Łukasz Gorbacz 165   01:20:52  333 
10 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:21:12  332 
11 Michał Mrowiec 111   01:21:20  331 
12 Bartosz Smoługa 55   01:21:44  329 
13 Tolek Żurawski 41   01:25:40  314 
14 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:14  309 
15 Arunas Pavlovas 112 Velomanai Team  01:28:29  304 
16 Wojciech Wyszyński 125   01:28:50  303 
17 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:32:34  291 
18 Paweł Król 135   01:50:36  243 
19 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:54:42  234 
20 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:05:00  215 
21 Aleksander Potocki 136 Potocki Gałkowo  02:10:51  205 
22 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:15:45  355 
2 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:26:46  310 
3 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:28:41  303 
4 Mariusz Gęsicki 51 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:40:34  268 
5 Marek Szymański 159   02:09:21  208 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:11:55  374 
2 Sylwester Szymański 107 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:16:08  354 
3 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM  01:16:17  353 
4 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:53  310 
5 Stanisław Bałdyga 140 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:31:04  296 
6 Henryk Dembiński 155 LKK ZIEMIA LUBAWSKA  01:35:58  280 
7 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:44:13  258 
8 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   02:23:28  187 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karolina Kaszewiak 91   01:32:58  400 
2 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:53  387 
3 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:00:09  309 
4 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:27:21  252 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Klaudia Danielska 92   02:34:49  240 
2 Dorota Sikorska Potocka 137 Potocki Gałkowo  03:59:45  155 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:05:19  200 
2 Kacper Górecki 1045   00:05:28  194 
3 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:49  200 
4 Julia Brodowska 1055   00:06:22  182 
5 Wiktoria Bełbot 1050   00:06:26  180 
6 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:06:28  164 
7 Patryk Kuczyński 1018   00:07:33  140 
8 Maria Osiecka 1010   00:08:22  139 
9 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:08:33  124 
10 Bartosz Kosior * 1006   00:08:48  120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:05:19  200 
2 Kacper Górecki 1045   00:05:28  194 
3 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:49  200 
4 Julia Brodowska 1055   00:06:22  182 
5 Wiktoria Bełbot 1050   00:06:26  180 
6 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:06:28  164 
7 Patryk Kuczyński 1018   00:07:33  140 
8 Maria Osiecka 1010   00:08:22  139 
9 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:08:33  124 
10 Bartosz Kosior * 1006   00:08:48  120 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:08:36  200 
2 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:31  180 
3 Oliwier Kalista 1040 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:54  174 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:54  174 
5 Oskar Kupiecki 1024 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:45  160 
6 Marcel Żurawski 1007   00:11:29  150 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:13  140 
8 Zuzanna Deptuła 1002   00:12:39  200 
9 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:11  130 
10 Dawid Wyżykowski 1013   00:13:34  126 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:14:45  171 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:08:36  200 
2 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:31  180 
3 Oliwier Kalista 1040 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:54  174 
4 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:09:54  174 
5 Oskar Kupiecki 1024 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:45  160 
6 Marcel Żurawski 1007   00:11:29  150 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:13  140 
8 Zuzanna Deptuła 1002   00:12:39  200 
9 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:11  130 
10 Dawid Wyżykowski 1013   00:13:34  126 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:14:45  171 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1028 Sprint-rowery.pl  00:10:08  200 
2 Justinas Pavlovas 1044 Sprint-rowery.pl  00:10:27  193 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:21  178 
4 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:25  177 
5 Aiste Butautaite 1003 Sprint-rowery.pl  00:11:44  200 
6 Damian Błażyński 1005 OLIKOM TEAM  00:11:44  172 
7 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:57  169 
8 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:35  160 
9 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:57  156 
10 Maciej Nowicki 1021   00:13:21  151 
11 Szymon Dobrosielski 1032 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:27  150 
12 Karolina Sowa 1022   00:13:33  172 
13 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:36  160 
14 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:53  135 
15 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:15:23  152 
16 Mikołaj Mrowiec 1043   00:16:32  122 
17 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:19:01  106 
18 Antonina Żurawska 1008   00:21:01  111 
19 Ksawery Jackiewicz 1042 Potocki Gałkowo  00:25:33  79 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1028 Sprint-rowery.pl  00:10:08  200 
2 Justinas Pavlovas 1044 Sprint-rowery.pl  00:10:27  193 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:21  178 
4 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:25  177 
5 Aiste Butautaite 1003 Sprint-rowery.pl  00:11:44  200 
6 Damian Błażyński 1005 OLIKOM TEAM  00:11:44  172 
7 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:57  169 
8 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:35  160 
9 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:57  156 
10 Maciej Nowicki 1021   00:13:21  151 
11 Szymon Dobrosielski 1032 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:13:27  150 
12 Karolina Sowa 1022   00:13:33  172 
13 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:14:36  160 
14 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:53  135 
15 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:15:23  152 
16 Mikołaj Mrowiec 1043   00:16:32  122 
17 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:19:01  106 
18 Antonina Żurawska 1008   00:21:01  111 
19 Ksawery Jackiewicz 1042 Potocki Gałkowo  00:25:33  79 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:57  200 
2 Filip Suchodolski 0   00:00:59  200 
3 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:05  175 
4 Aleksandra Napiórkowska 0   00:01:20  142 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:57  200 
2 Filip Suchodolski 0   00:00:59  200 
3 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:05  175 
4 Aleksandra Napiórkowska 0   00:01:20  142 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:01:38  200 
2 Janek Napiwodzki 0   00:01:39  197 
3 Maksymilian Wołosz 0   00:02:00  163 
4 Julia Bełbot 0   00:02:05  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:01:38  200 
2 Janek Napiwodzki 0   00:01:39  197 
3 Maksymilian Wołosz 0   00:02:00  163 
4 Julia Bełbot 0   00:02:05  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:18  200 
2 Robert Wojtczuk 0   00:01:20  200 
3 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:30  173 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:18  200 
2 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:30  173 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny