Wyniki
Milko Mazury MTB Etap 4 - 25.06.2022 - 26.06.2022 - Mikołajki - W krainie Sielawowego Króla
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Patryk |
SOBOCIŃSKI |
1140 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:23
|
200 |
2 |
STANISŁAW |
WIERZBICKI |
1079 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:37
|
198 |
3 |
Mateusz |
Łagodziński |
1031 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:32:39
|
198 |
4 |
Patryk |
OKRĄGŁY |
1138 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:45
|
197 |
5 |
Maksymilian |
Orłowski |
1159 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:34:09
|
189 |
6 |
Gabriel |
Łaszczych |
1118 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:20
|
178 |
7 |
Mikołaj |
Linowski |
1136 |
|
00:37:18
|
173 |
8 |
Bartłomiej |
Sobiech |
163 |
Kurpie Kadzidło |
00:37:22
|
173 |
9 |
Filip |
Kobus |
1162 |
|
00:40:08
|
161 |
10 |
Igor |
Maziński |
1102 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:40:14
|
160 |
11 |
NINA |
SZULIŃSKA |
1153 |
|
00:41:41
|
200 |
12 |
Jakub |
Łyszcz |
1115 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:43:33
|
148 |
13 |
Adrian |
Mitrowski |
1135 |
TK Masters Giżycko |
00:44:44
|
144 |
14 |
Grzegorz |
Małecki |
1011 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:46:17
|
139 |
15 |
Daniel |
Grądzki |
1151 |
|
00:53:05
|
122 |
16 |
Michał |
Klisko |
1076 |
|
00:53:37
|
120 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Patryk |
SOBOCIŃSKI |
1140 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:23
|
200 |
2 |
STANISŁAW |
WIERZBICKI |
1079 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:37
|
198 |
3 |
Mateusz |
Łagodziński |
1031 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:32:39
|
198 |
4 |
Patryk |
OKRĄGŁY |
1138 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:45
|
197 |
5 |
Maksymilian |
Orłowski |
1159 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:34:09
|
189 |
6 |
Gabriel |
Łaszczych |
1118 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:20
|
178 |
7 |
Mikołaj |
Linowski |
1136 |
|
00:37:18
|
173 |
8 |
Bartłomiej |
Sobiech |
163 |
Kurpie Kadzidło |
00:37:22
|
173 |
9 |
Filip |
Kobus |
1162 |
|
00:40:08
|
161 |
10 |
Igor |
Maziński |
1102 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:40:14
|
160 |
11 |
NINA |
SZULIŃSKA |
1153 |
|
00:41:41
|
200 |
12 |
Jakub |
Łyszcz |
1115 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:43:33
|
148 |
13 |
Adrian |
Mitrowski |
1135 |
TK Masters Giżycko |
00:44:44
|
144 |
14 |
Grzegorz |
Małecki |
1011 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:46:17
|
139 |
15 |
Daniel |
Grądzki |
1151 |
|
00:53:05
|
122 |
16 |
Michał |
Klisko |
1076 |
|
00:53:37
|
120 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Filip |
Weber |
1057 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:20:57
|
200 |
2 |
Błażej |
Wróblewski |
1001 |
Szprycha Giżycko |
00:22:29
|
186 |
3 |
Kinga |
Słomion |
1068 |
BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS |
00:22:48
|
200 |
4 |
Wiktor |
Karwowski |
1101 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:22:55
|
182 |
5 |
Maksymilian |
Prałat |
1077 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:23:41
|
176 |
6 |
Aleksander |
Białek |
1042 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:23:53
|
175 |
7 |
Lena |
Jaroszczuk |
1054 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:23:53
|
190 |
8 |
Seweryn |
Dąbrowski |
1113 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:24:08
|
173 |
9 |
Wojciech |
Wierkin |
1160 |
|
00:25:47
|
162 |
10 |
Jakub |
PodgÓrny |
1122 |
TK Masters Giżycko |
00:25:48
|
162 |
11 |
Oliwier |
Koczkodan |
1156 |
Kurpie Kadzidło |
00:25:59
|
161 |
12 |
Wiktoria |
Bełbot |
1090 |
TK Masters Giżycko |
00:26:15
|
173 |
13 |
Igor |
Domurad |
1038 |
Kurpie Kadzidło |
00:26:41
|
157 |
14 |
Nataniel |
Domurad |
1164 |
DMD |
00:26:47
|
156 |
15 |
Wojciech |
Sobiech |
1155 |
Kurpie Kadzidło |
00:27:06
|
154 |
16 |
Natalia |
Gutowska |
1112 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:27:12
|
167 |
17 |
Patrycja |
Żebrowska |
1096 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:27:25
|
166 |
18 |
Oskar |
Gutowski |
1114 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:28:44
|
145 |
19 |
Wiktor |
Urban |
1167 |
3T Białystok |
00:28:50
|
145 |
20 |
Tomasz |
Janowski |
1015 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:29:56
|
139 |
21 |
Bartosz |
Żyndul |
1157 |
TK Masters Giżycko |
00:32:36
|
128 |
22 |
Jan |
Sokołowski |
1047 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:34:10
|
122 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Filip |
Weber |
1057 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:20:57
|
200 |
2 |
Błażej |
Wróblewski |
1001 |
Szprycha Giżycko |
00:22:29
|
186 |
3 |
Kinga |
Słomion |
1068 |
BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS |
00:22:48
|
200 |
4 |
Wiktor |
Karwowski |
1101 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:22:55
|
182 |
5 |
Maksymilian |
Prałat |
1077 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:23:41
|
176 |
6 |
Aleksander |
Białek |
1042 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:23:53
|
175 |
7 |
Lena |
Jaroszczuk |
1054 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:23:53
|
190 |
8 |
Seweryn |
Dąbrowski |
1113 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:24:08
|
173 |
9 |
Wojciech |
Wierkin |
1160 |
|
00:25:47
|
162 |
10 |
Jakub |
PodgÓrny |
1122 |
TK Masters Giżycko |
00:25:48
|
162 |
11 |
Oliwier |
Koczkodan |
1156 |
Kurpie Kadzidło |
00:25:59
|
161 |
12 |
Wiktoria |
Bełbot |
1090 |
TK Masters Giżycko |
00:26:15
|
173 |
13 |
Igor |
Domurad |
1038 |
Kurpie Kadzidło |
00:26:41
|
157 |
14 |
Nataniel |
Domurad |
1164 |
DMD |
00:26:47
|
156 |
15 |
Wojciech |
Sobiech |
1155 |
Kurpie Kadzidło |
00:27:06
|
154 |
16 |
Natalia |
Gutowska |
1112 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:27:12
|
167 |
17 |
Patrycja |
Żebrowska |
1096 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:27:25
|
166 |
18 |
Oskar |
Gutowski |
1114 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:28:44
|
145 |
19 |
Wiktor |
Urban |
1167 |
3T Białystok |
00:28:50
|
145 |
20 |
Tomasz |
Janowski |
1015 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:29:56
|
139 |
21 |
Bartosz |
Żyndul |
1157 |
TK Masters Giżycko |
00:32:36
|
128 |
22 |
Jan |
Sokołowski |
1047 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:34:10
|
122 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Tymoteusz |
Fiedorowicz |
1089 |
Trek Gdynia Młode Wilki |
00:23:55
|
200 |
2 |
Maksymilian |
Dąbrowski |
1073 |
Belta Team Gdańsk |
00:24:43
|
193 |
3 |
Joachim |
Grzelak |
1174 |
Warmia Aktywnie |
00:24:43
|
193 |
4 |
Adrian |
Gałas |
1085 |
|
00:25:32
|
187 |
5 |
Laura |
Szulińska |
1152 |
|
00:26:14
|
200 |
6 |
Jan |
Zaborowicz |
1064 |
Belta Team Gdańsk |
00:26:28
|
180 |
7 |
Jan |
Kuprian |
581 |
Warmia Aktywnie |
00:26:43
|
179 |
8 |
Olaf |
Chrostek |
1058 |
Kurpie Kadzidło |
00:26:55
|
177 |
9 |
Adam |
Kowalski |
1158 |
|
00:28:16
|
169 |
10 |
Tymoteusz |
Domurad |
1166 |
DMD |
00:28:40
|
166 |
11 |
Filip |
Tunkiewicz |
80 |
|
00:29:05
|
164 |
12 |
Piotr |
Sutuła |
1120 |
TK Masters Giżycko |
00:29:52
|
160 |
13 |
Dawid |
Waleńdziewski |
1059 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:57
|
159 |
14 |
Kornelia |
Szczepkowska |
1087 |
|
00:31:03
|
168 |
15 |
Zofia |
Czapczyk |
1051 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:31:18
|
167 |
16 |
Maciej |
Wątorczyk |
1161 |
|
00:32:01
|
149 |
17 |
Tomasz |
Rutkowski |
1170 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:27
|
147 |
18 |
Milena |
Szymańska |
1065 |
TK Masters Giżycko |
00:32:29
|
161 |
19 |
Szymon |
Bokuniewicz |
1171 |
Auto-Rekin |
00:32:49
|
145 |
20 |
Artur |
Cichoń |
1172 |
|
00:33:03
|
144 |
21 |
Aleksander |
Małecki |
1169 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:33:18
|
143 |
22 |
Jullia |
Wróbel |
1154 |
|
00:39:37
|
132 |
23 |
Kuba |
Terlik |
1173 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Tymoteusz |
Fiedorowicz |
1089 |
Trek Gdynia Młode Wilki |
00:23:55
|
200 |
2 |
Maksymilian |
Dąbrowski |
1073 |
Belta Team Gdańsk |
00:24:43
|
193 |
3 |
Joachim |
Grzelak |
1174 |
Warmia Aktywnie |
00:24:43
|
193 |
4 |
Adrian |
Gałas |
1085 |
|
00:25:32
|
187 |
5 |
Laura |
Szulińska |
1152 |
|
00:26:14
|
200 |
6 |
Jan |
Zaborowicz |
1064 |
Belta Team Gdańsk |
00:26:28
|
180 |
7 |
Jan |
Kuprian |
581 |
Warmia Aktywnie |
00:26:43
|
179 |
8 |
Olaf |
Chrostek |
1058 |
Kurpie Kadzidło |
00:26:55
|
177 |
9 |
Adam |
Kowalski |
1158 |
|
00:28:16
|
169 |
10 |
Tymoteusz |
Domurad |
1166 |
DMD |
00:28:40
|
166 |
11 |
Filip |
Tunkiewicz |
80 |
|
00:29:05
|
164 |
12 |
Piotr |
Sutuła |
1120 |
TK Masters Giżycko |
00:29:52
|
160 |
13 |
Dawid |
Waleńdziewski |
1059 |
Kurpie Kadzidło |
00:29:57
|
159 |
14 |
Kornelia |
Szczepkowska |
1087 |
|
00:31:03
|
168 |
15 |
Zofia |
Czapczyk |
1051 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:31:18
|
167 |
16 |
Maciej |
Wątorczyk |
1161 |
|
00:32:01
|
149 |
17 |
Tomasz |
Rutkowski |
1170 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
00:32:27
|
147 |
18 |
Milena |
Szymańska |
1065 |
TK Masters Giżycko |
00:32:29
|
161 |
19 |
Szymon |
Bokuniewicz |
1171 |
Auto-Rekin |
00:32:49
|
145 |
20 |
Artur |
Cichoń |
1172 |
|
00:33:03
|
144 |
21 |
Aleksander |
Małecki |
1169 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:33:18
|
143 |
22 |
Jullia |
Wróbel |
1154 |
|
00:39:37
|
132 |
23 |
Kuba |
Terlik |
1173 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Leon |
Bednarek |
1091 |
MSR Mrągowo |
00:17:23
|
200 |
2 |
Aleksander |
Zera |
1039 |
Kurpie Kadzidło |
00:17:23
|
200 |
3 |
Iga |
Rawdanowicz |
1012 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:17:49
|
200 |
4 |
Aleksander |
Urban |
1168 |
|
00:20:18
|
171 |
5 |
Marcel |
Bogucki |
313 |
Michelin Team |
00:20:19
|
171 |
6 |
Franciszek |
Czerepak |
1131 |
TK Masters Giżycko |
00:21:05
|
164 |
7 |
Tymek |
Wierzbicki |
1081 |
|
00:21:08
|
164 |
8 |
Antonina |
Czapczyk |
1119 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:21:30
|
165 |
9 |
Hanna |
Korol |
86 |
Warmia Aktywnie |
00:23:28
|
151 |
10 |
Tymoteusz |
Bednarczyk |
1175 |
|
00:23:34
|
147 |
11 |
Remigiusz |
Leśków |
1128 |
|
00:23:44
|
146 |
12 |
Natalia |
Sienic |
1094 |
|
00:23:50
|
149 |
13 |
Pola |
Domurad |
1165 |
DMD |
00:24:22
|
146 |
14 |
Marcel |
Kleszcz |
1083 |
FAMILY KLESZCZ |
00:24:54
|
139 |
15 |
Iga |
Szklarska |
1061 |
Kurpie Kadzidło |
00:33:16
|
107 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Leon |
Bednarek |
1091 |
MSR Mrągowo |
00:17:23
|
200 |
2 |
Aleksander |
Zera |
1039 |
Kurpie Kadzidło |
00:17:23
|
200 |
3 |
Iga |
Rawdanowicz |
1012 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:17:49
|
200 |
4 |
Aleksander |
Urban |
1168 |
|
00:20:18
|
171 |
5 |
Marcel |
Bogucki |
313 |
Michelin Team |
00:20:19
|
171 |
6 |
Franciszek |
Czerepak |
1131 |
TK Masters Giżycko |
00:21:05
|
164 |
7 |
Tymek |
Wierzbicki |
1081 |
|
00:21:08
|
164 |
8 |
Antonina |
Czapczyk |
1119 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
00:21:30
|
165 |
9 |
Hanna |
Korol |
86 |
Warmia Aktywnie |
00:23:28
|
151 |
10 |
Tymoteusz |
Bednarczyk |
1175 |
|
00:23:34
|
147 |
11 |
Remigiusz |
Leśków |
1128 |
|
00:23:44
|
146 |
12 |
Natalia |
Sienic |
1094 |
|
00:23:50
|
149 |
13 |
Pola |
Domurad |
1165 |
DMD |
00:24:22
|
146 |
14 |
Marcel |
Kleszcz |
1083 |
FAMILY KLESZCZ |
00:24:54
|
139 |
15 |
Iga |
Szklarska |
1061 |
Kurpie Kadzidło |
00:33:16
|
107 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Julian |
Żyjewski |
93 |
MSR Mrągowo |
00:08:23
|
200 |
2 |
Szymon |
Kowalski |
1028 |
Sklep SpoRTowy |
00:08:25
|
199 |
3 |
Alicja |
Giak |
84 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
00:09:41
|
200 |
4 |
Małgorzata |
Janowska |
1013 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:10:36
|
182 |
5 |
Aleksandra |
Napiórkowska |
1063 |
Warmia Aktywnie |
00:11:39
|
166 |
6 |
Nina |
Wywigacz |
1129 |
|
00:12:46
|
151 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Julian |
Żyjewski |
93 |
MSR Mrągowo |
00:08:23
|
200 |
2 |
Szymon |
Kowalski |
1028 |
Sklep SpoRTowy |
00:08:25
|
199 |
3 |
Alicja |
Giak |
84 |
LOTTO Bike Team Olsztyn |
00:09:41
|
200 |
4 |
Małgorzata |
Janowska |
1013 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:10:36
|
182 |
5 |
Aleksandra |
Napiórkowska |
1063 |
Warmia Aktywnie |
00:11:39
|
166 |
6 |
Nina |
Wywigacz |
1129 |
|
00:12:46
|
151 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Łagodziński |
39 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:36:22
|
200 |
2 |
Jędrzej |
Żebrowski |
255 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:36:24
|
199 |
3 |
Maciej |
Kowalski |
28 |
Sklep SpoRTowy |
00:36:38
|
198 |
4 |
Janusz |
Łaszczych |
303 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:59
|
196 |
5 |
Julia |
Słomion |
71 |
BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS |
00:37:51
|
200 |
6 |
Kacper |
Bogus |
361 |
TK Masters Giżycko |
00:38:19
|
189 |
7 |
Michał |
Szymański |
70 |
TK Masters Giżycko |
00:38:42
|
187 |
8 |
Dawid |
Wójcik |
100 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:39:19
|
184 |
9 |
Natalia |
Chrostek |
58 |
Kurpie Kadzidło |
00:40:12
|
188 |
10 |
Marcin |
Czerwiec |
261 |
|
00:41:00
|
177 |
11 |
Krzysztof |
Domurad |
395 |
Kurpie Kadzidło |
00:41:51
|
173 |
12 |
Marek |
Janowski |
72 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:42:56
|
169 |
13 |
Katarzyna |
Waleńdziewska |
61 |
Kurpie Kadzidło |
00:44:12
|
171 |
14 |
Ewelina |
Dzieńkowska |
595 |
MSR Olsztyn |
00:44:51
|
168 |
15 |
Katarzyna |
Szklarska |
64 |
Kurpie Kadzidło |
00:45:05
|
167 |
16 |
Elżbieta |
Zera |
41 |
Kurpie Kadzidło |
00:46:35
|
162 |
17 |
Dominik |
Dudzicki |
360 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
09:00:00
|
13 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Julia |
Słomion |
71 |
BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS |
00:37:51
|
200 |
2 |
Natalia |
Chrostek |
58 |
Kurpie Kadzidło |
00:40:12
|
188 |
3 |
Katarzyna |
Waleńdziewska |
61 |
Kurpie Kadzidło |
00:44:12
|
171 |
4 |
Ewelina |
Dzieńkowska |
595 |
MSR Olsztyn |
00:44:51
|
168 |
5 |
Katarzyna |
Szklarska |
64 |
Kurpie Kadzidło |
00:45:05
|
167 |
6 |
Elżbieta |
Zera |
41 |
Kurpie Kadzidło |
00:46:35
|
162 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Łagodziński |
39 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:36:22
|
200 |
2 |
Jędrzej |
Żebrowski |
255 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
00:36:24
|
199 |
3 |
Maciej |
Kowalski |
28 |
Sklep SpoRTowy |
00:36:38
|
198 |
4 |
Janusz |
Łaszczych |
303 |
Kurpie Kadzidło |
00:36:59
|
196 |
5 |
Kacper |
Bogus |
361 |
TK Masters Giżycko |
00:38:19
|
189 |
6 |
Michał |
Szymański |
70 |
TK Masters Giżycko |
00:38:42
|
187 |
7 |
Dawid |
Wójcik |
100 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:39:19
|
184 |
8 |
Marcin |
Czerwiec |
261 |
|
00:41:00
|
177 |
9 |
Krzysztof |
Domurad |
395 |
Kurpie Kadzidło |
00:41:51
|
173 |
10 |
Marek |
Janowski |
72 |
UKS Ostróda Sport Team |
00:42:56
|
169 |
11 |
Dominik |
Dudzicki |
360 |
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ |
09:00:00
|
13 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Białobłocki |
338 |
Bialoblocki ProCoaching |
02:51:58
|
600 |
2 |
Kamil |
Kuszmider |
347 |
KK Załuski Team |
02:53:20
|
595 |
3 |
Šarūnas |
Pacevičius |
365 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
03:01:47
|
567 |
4 |
Michał |
Wyżlic |
355 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
03:09:22
|
544 |
5 |
Paweł |
Oktaba |
357 |
TK Masters Giżycko |
03:09:29
|
544 |
6 |
Mateusz |
Wiszniewski |
271 |
wtw-poland.com |
03:11:21
|
539 |
7 |
Igor |
Kubacki |
383 |
MLEKPOL TEAM |
03:24:16
|
505 |
8 |
Marek |
Ejzemberg |
167 |
Kurpie Kadzidło |
03:27:47
|
496 |
9 |
Adrian |
Szufnara |
384 |
|
03:59:01
|
431 |
10 |
Piotr |
Wanat |
600 |
MSR Olsztyn |
04:08:57
|
414 |
11 |
Tomasz |
Chabowski |
289 |
MSR Olsztyn |
DNF
|
0 |
12 |
Zbigniew |
Chabowski |
390 |
Akademia Kolarstwa Olsztyn |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Paweł |
Oktaba |
357 |
TK Masters Giżycko |
03:09:29
|
544 |
2 |
Igor |
Kubacki |
383 |
MLEKPOL TEAM |
03:24:16
|
505 |
3 |
Piotr |
Wanat |
600 |
MSR Olsztyn |
04:08:57
|
414 |
4 |
Tomasz |
Chabowski |
289 |
MSR Olsztyn |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Marcin |
Białobłocki |
338 |
Bialoblocki ProCoaching |
02:51:58
|
600 |
2 |
Kamil |
Kuszmider |
347 |
KK Załuski Team |
02:53:20
|
595 |
3 |
Šarūnas |
Pacevičius |
365 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
03:01:47
|
567 |
4 |
Adrian |
Szufnara |
384 |
|
03:59:01
|
431 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Michał |
Wyżlic |
355 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
03:09:22
|
544 |
2 |
Mateusz |
Wiszniewski |
271 |
wtw-poland.com |
03:11:21
|
539 |
3 |
Marek |
Ejzemberg |
167 |
Kurpie Kadzidło |
03:27:47
|
496 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Zbigniew |
Chabowski |
390 |
Akademia Kolarstwa Olsztyn |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Damięcki |
102 |
KP PSP MRĄGOWO |
02:01:13
|
500 |
2 |
BartŁomiej |
Nalazek |
101 |
KP PSP MRĄGOWO |
02:01:30
|
498 |
3 |
Michał |
Kopeć |
298 |
MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ |
02:01:49
|
497 |
4 |
Mikołaj |
SZELIGA |
382 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:02:36
|
494 |
5 |
Paweł |
Bednarek |
83 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
02:05:38
|
482 |
6 |
Mariusz |
Nadany |
231 |
Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
02:05:58
|
481 |
7 |
Łukasz |
Gorbacz |
34 |
Szprycha Giżycko |
02:06:23
|
479 |
8 |
Tomasz |
Skalski |
317 |
EVANLITE |
02:06:43
|
478 |
9 |
Marcin |
Trykacz |
35 |
Szprycha Giżycko |
02:10:46
|
463 |
10 |
Wiesław |
Grala |
52 |
MLEKPOL TEAM |
02:11:35
|
460 |
11 |
Marcin |
Hinz |
369 |
SKALMAR OBŁYNOS RACING |
02:14:49
|
449 |
12 |
Przemysław |
Michalczyk |
391 |
EVANLITE |
02:16:44
|
443 |
13 |
Tomasz |
Olender |
189 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
02:17:37
|
440 |
14 |
Mariusz |
Tomaszkiewicz |
224 |
|
02:17:52
|
439 |
15 |
Łukasz |
Lewicki |
183 |
KKS Masters Brodnica |
02:18:11
|
438 |
16 |
Piotr |
Sobierajski |
198 |
wtw-poland.com |
02:18:23
|
437 |
17 |
Adam |
Buczyński |
196 |
Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
02:18:46
|
436 |
18 |
Mindaugas |
Kavaliauskas |
371 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
02:21:09
|
429 |
19 |
SŁawomir |
DŁoniak |
59 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:22:00
|
426 |
20 |
Rafał |
Mielnicki |
376 |
Kurpie Kadzidło |
02:24:13
|
420 |
21 |
Rafal |
Siennicki |
358 |
MCP Bike team |
02:24:22
|
419 |
22 |
Grzegorz |
Fijałkowski |
109 |
Szprycha Giżycko |
02:24:24
|
419 |
23 |
Karol |
Ołdakowski |
386 |
|
02:25:12
|
417 |
24 |
Robert |
Żebrowski |
76 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:25:17
|
417 |
25 |
Sławomir |
Wawrzyniak |
254 |
Cryospace Olsztyn |
02:25:37
|
416 |
26 |
Karol |
Zalewski |
379 |
|
02:27:50
|
409 |
27 |
Daniel |
Radzki |
501 |
Michelin Team |
02:29:29
|
405 |
28 |
Nikola |
GLINIECKA |
330 |
SKK Sokół |
02:30:11
|
500 |
29 |
Dariusz |
Zduńczyk |
232 |
|
02:30:58
|
401 |
30 |
Jacek |
Dobryniewski |
372 |
|
02:32:01
|
398 |
31 |
Artur |
Guzewicz |
14 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:32:03
|
398 |
32 |
SZYMON |
PEŁSZYŃSKI |
367 |
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
02:33:18
|
395 |
33 |
Wiesław |
Zalewski |
333 |
MLEKPOL TEAM |
02:33:37
|
394 |
34 |
Mateusz |
Chmielewski |
388 |
MTB EŁK- PROSTKI |
02:36:08
|
388 |
35 |
Zofia |
ROWIŃSKA |
341 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:37:46
|
475 |
36 |
Konstanty |
Sawicki |
381 |
MSR Olsztyn |
02:38:45
|
381 |
37 |
Katarzyna |
Salik |
50 |
MLEKPOL TEAM |
02:39:32
|
470 |
38 |
Paweł |
Koźmiński |
502 |
Michelin Team |
02:40:51
|
376 |
39 |
Karol |
Dobryniewski |
380 |
|
02:44:01
|
369 |
40 |
Bartosz |
Iwaniuk |
505 |
Michelin Team |
02:44:21
|
368 |
41 |
Rafał |
Kadziewicz |
596 |
MSR Olsztyn |
02:49:23
|
357 |
42 |
Tomasz |
Budzisz |
385 |
|
02:51:07
|
354 |
43 |
Witold |
Kamiński |
165 |
KKS Masters Brodnica |
03:10:15
|
318 |
44 |
Piotr |
Panek |
237 |
PAN-BIKE |
DNF
|
0 |
45 |
Mariusz |
Włodarczyk |
44 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
DNF
|
0 |
46 |
Lunyte |
Jurgita |
370 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
DNF
|
0 |
47 |
Jakub |
Piszczatowski |
378 |
|
DNF
|
0 |
48 |
Leonas |
Jarmoska |
389 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Mikołaj |
SZELIGA |
382 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:02:36
|
494 |
2 |
Mindaugas |
Kavaliauskas |
371 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
02:21:09
|
429 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
SZYMON |
PEŁSZYŃSKI |
367 |
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku |
02:33:18
|
395 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Tomasz |
Olender |
189 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
02:17:37
|
440 |
2 |
Konstanty |
Sawicki |
381 |
MSR Olsztyn |
02:38:45
|
381 |
3 |
Jakub |
Piszczatowski |
378 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Damięcki |
102 |
KP PSP MRĄGOWO |
02:01:13
|
500 |
2 |
BartŁomiej |
Nalazek |
101 |
KP PSP MRĄGOWO |
02:01:30
|
498 |
3 |
Michał |
Kopeć |
298 |
MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ |
02:01:49
|
497 |
4 |
Paweł |
Bednarek |
83 |
RAFBIKE CYCLING TEAM |
02:05:38
|
482 |
5 |
Mariusz |
Nadany |
231 |
Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka |
02:05:58
|
481 |
6 |
Marcin |
Hinz |
369 |
SKALMAR OBŁYNOS RACING |
02:14:49
|
449 |
7 |
Mariusz |
Tomaszkiewicz |
224 |
|
02:17:52
|
439 |
8 |
Łukasz |
Lewicki |
183 |
KKS Masters Brodnica |
02:18:11
|
438 |
9 |
Rafał |
Mielnicki |
376 |
Kurpie Kadzidło |
02:24:13
|
420 |
10 |
Grzegorz |
Fijałkowski |
109 |
Szprycha Giżycko |
02:24:24
|
419 |
11 |
Karol |
Zalewski |
379 |
|
02:27:50
|
409 |
12 |
Artur |
Guzewicz |
14 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:32:03
|
398 |
13 |
Mateusz |
Chmielewski |
388 |
MTB EŁK- PROSTKI |
02:36:08
|
388 |
14 |
Rafał |
Kadziewicz |
596 |
MSR Olsztyn |
02:49:23
|
357 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Łukasz |
Gorbacz |
34 |
Szprycha Giżycko |
02:06:23
|
479 |
2 |
Tomasz |
Skalski |
317 |
EVANLITE |
02:06:43
|
478 |
3 |
Marcin |
Trykacz |
35 |
Szprycha Giżycko |
02:10:46
|
463 |
4 |
Przemysław |
Michalczyk |
391 |
EVANLITE |
02:16:44
|
443 |
5 |
Piotr |
Sobierajski |
198 |
wtw-poland.com |
02:18:23
|
437 |
6 |
Adam |
Buczyński |
196 |
Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team |
02:18:46
|
436 |
7 |
Rafal |
Siennicki |
358 |
MCP Bike team |
02:24:22
|
419 |
8 |
Karol |
Ołdakowski |
386 |
|
02:25:12
|
417 |
9 |
Robert |
Żebrowski |
76 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:25:17
|
417 |
10 |
Daniel |
Radzki |
501 |
Michelin Team |
02:29:29
|
405 |
11 |
Dariusz |
Zduńczyk |
232 |
|
02:30:58
|
401 |
12 |
Jacek |
Dobryniewski |
372 |
|
02:32:01
|
398 |
13 |
Paweł |
Koźmiński |
502 |
Michelin Team |
02:40:51
|
376 |
14 |
Karol |
Dobryniewski |
380 |
|
02:44:01
|
369 |
15 |
Bartosz |
Iwaniuk |
505 |
Michelin Team |
02:44:21
|
368 |
16 |
Tomasz |
Budzisz |
385 |
|
02:51:07
|
354 |
17 |
Piotr |
Panek |
237 |
PAN-BIKE |
DNF
|
0 |
18 |
Mariusz |
Włodarczyk |
44 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Sławomir |
Wawrzyniak |
254 |
Cryospace Olsztyn |
02:25:37
|
416 |
2 |
Wiesław |
Zalewski |
333 |
MLEKPOL TEAM |
02:33:37
|
394 |
3 |
Witold |
Kamiński |
165 |
KKS Masters Brodnica |
03:10:15
|
318 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wiesław |
Grala |
52 |
MLEKPOL TEAM |
02:11:35
|
460 |
2 |
SŁawomir |
DŁoniak |
59 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
02:22:00
|
426 |
3 |
Leonas |
Jarmoska |
389 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Nikola |
GLINIECKA |
330 |
SKK Sokół |
02:30:11
|
500 |
2 |
Zofia |
ROWIŃSKA |
341 |
KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI |
02:37:46
|
475 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Lunyte |
Jurgita |
370 |
Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’ |
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Katarzyna |
Salik |
50 |
MLEKPOL TEAM |
02:39:32
|
470 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Karol |
BALCERCZYK |
362 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
01:05:44
|
400 |
2 |
Wojciech |
Kowalczyk |
116 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
01:05:47
|
399 |
3 |
Adam |
Nowakowski |
11 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:05:48
|
399 |
4 |
Marcin |
Okoński |
166 |
|
01:05:52
|
399 |
5 |
Hadrian |
GRUSZEWSKI |
150 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
01:06:41
|
394 |
6 |
Arkadiusz |
Włodarczyk |
151 |
MSR MRĄGOWO |
01:07:26
|
389 |
7 |
Paweł |
Rawdanowicz |
77 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:07:27
|
389 |
8 |
Adam |
Saługa |
110 |
Halo pizza Giżycko |
01:08:13
|
385 |
9 |
Arkadiusz |
Justynowicz |
126 |
RANT BARTOSZYCE |
01:08:38
|
383 |
10 |
Wiktor |
SoboŃ |
270 |
MSR Olsztyn |
01:08:40
|
382 |
11 |
Jędrzej |
Kordas |
114 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:08:40
|
382 |
12 |
Daniel |
Kozioł |
164 |
STRAVA MTB Team |
01:08:40
|
382 |
13 |
Janusz |
Chrostek |
60 |
Kurpie Kadzidło |
01:09:01
|
380 |
14 |
Wojciech |
Wojtczuk |
115 |
GR Węgorzewo |
01:09:13
|
379 |
15 |
Bartłomiej |
Chodań |
30 |
Szprycha Giżycko |
01:09:56
|
375 |
16 |
Jacek |
Dubrowski |
144 |
STRAVA MTB Team |
01:10:03
|
375 |
17 |
Maciej |
PARZYCH |
319 |
MSR Mrągowo |
01:10:25
|
373 |
18 |
Jakub |
ŁUKASZEWICZ |
149 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
01:11:26
|
368 |
19 |
Rafał |
Czerepak |
366 |
TK Masters Giżycko |
01:11:29
|
367 |
20 |
SZYMON |
KOBES |
282 |
MSR MRĄGOWO |
01:11:29
|
367 |
21 |
Bartosz |
Sikorski |
283 |
MSR Olsztyn |
01:12:31
|
362 |
22 |
Piotr |
Jakubowski |
148 |
STRAVA MTB Team |
01:12:39
|
361 |
23 |
Patryk |
OKRĄGŁY |
1138 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
01:12:42
|
361 |
24 |
Sebastian |
Fiedorowicz |
375 |
|
01:12:47
|
361 |
25 |
Zdzisław |
Szklarski |
68 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:23
|
358 |
26 |
Robert |
Waleńdziewski |
56 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:24
|
358 |
27 |
Krzysztof |
Zieliński |
49 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:13:31
|
357 |
28 |
Krzysztof |
Brzeziński |
287 |
|
01:13:33
|
357 |
29 |
Piotr |
Studniak |
111 |
|
01:14:05
|
354 |
30 |
Zenon |
Gołębiowski |
40 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:14:52
|
351 |
31 |
Arkadiusz |
Wyrzykowski |
212 |
Auto-Rekin |
01:15:43
|
347 |
32 |
Tomasz |
Malinowski |
147 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:16:06
|
345 |
33 |
Adam |
Bazydło |
555 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:16:49
|
342 |
34 |
Krzysztof |
Kapuściński |
75 |
MSR Olsztyn |
01:16:51
|
342 |
35 |
Wiktor |
Gałas |
90 |
|
01:17:07
|
340 |
36 |
Jacek |
Zera |
162 |
Kurpie Kadzidło |
01:17:27
|
339 |
37 |
Karol |
Tarkowian |
221 |
|
01:17:51
|
337 |
38 |
Rafał |
Boroński |
69 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:18:30
|
334 |
39 |
Michał |
Szczepkowski |
91 |
|
01:18:30
|
334 |
40 |
Rafał |
Mackiewicz |
120 |
Piasecki Concept |
01:18:31
|
334 |
41 |
Tomasz |
Kazukiewicz |
346 |
|
01:18:34
|
334 |
42 |
Tomek |
Buczynski |
180 |
Kurpie Kadzidło |
01:20:23
|
327 |
43 |
Grzegorz |
Zielinski |
177 |
3life MTB team |
01:20:42
|
325 |
44 |
Michał |
Zera |
277 |
|
01:20:46
|
325 |
45 |
Szymon |
Paluch |
141 |
MSR Olsztyn |
01:20:47
|
325 |
46 |
Wiktor |
Adamiuk |
193 |
STRAVA MTB Team |
01:20:57
|
324 |
47 |
Adam |
Krawczyk |
291 |
TK Masters Giżycko |
01:21:26
|
322 |
48 |
Tomasz |
Kopciewski |
280 |
MSR Mrągowo |
01:21:32
|
322 |
49 |
Michał |
Sanecki |
191 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:21:33
|
322 |
50 |
Sławomir |
Charubin |
363 |
MLEKPOL TEAM |
01:21:37
|
322 |
51 |
Emilia |
Andrzejczyk |
219 |
DAMAR Transport |
01:21:41
|
400 |
52 |
Sebastian |
Narbut |
106 |
|
01:22:22
|
319 |
53 |
Robert |
Sikora |
227 |
|
01:22:50
|
317 |
54 |
Andrzej |
Postój |
6 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:24:01
|
312 |
55 |
Marek |
Siekacz |
349 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:24:07
|
312 |
56 |
Piotr |
Szczawiński |
331 |
|
01:24:50
|
309 |
57 |
Michał |
Szram |
187 |
KKS Masters Brodnica |
01:24:57
|
309 |
58 |
Mirosław |
Gesek |
510 |
Michelin Team |
01:25:38
|
307 |
59 |
Mateusz |
Potocki |
302 |
|
01:25:50
|
306 |
60 |
Jakub |
Dąbrowski |
368 |
|
01:25:52
|
306 |
61 |
Piotr |
Sohn |
414 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:25:54
|
306 |
62 |
Anna |
Ochrymczuk |
55 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:26:34
|
377 |
63 |
Andrzej |
Ochocki |
170 |
KKS Masters Brodnica |
01:26:38
|
303 |
64 |
Magdalena |
Kołodziejczyk |
305 |
OSP Krutyń |
01:27:00
|
375 |
65 |
Arkadiusz |
Pietrulewicz |
215 |
|
01:28:07
|
298 |
66 |
Jakub |
Zera |
159 |
Kurpie Kadzidło |
01:28:13
|
298 |
67 |
Marcin |
Andrzejczyk |
295 |
DAMAR Transport |
01:28:35
|
296 |
68 |
Grzegorz |
Jabczyński |
192 |
Morsy Mrągowo |
01:28:55
|
295 |
69 |
Eugeniusz |
Loewnau |
242 |
|
01:29:30
|
293 |
70 |
Barbara |
Ellert-panek |
275 |
BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN-BIKE |
01:29:31
|
364 |
71 |
Marek |
Bernat |
351 |
MSR Olsztyn |
01:30:20
|
291 |
72 |
Bartosz |
Bogucki |
515 |
Michelin Team |
01:30:52
|
289 |
73 |
Arkadiusz |
Sadowski |
339 |
|
01:31:26
|
287 |
74 |
Katarzyna |
Deptuła |
328 |
Kurpie Kadzidło |
01:32:10
|
354 |
75 |
Rafal |
Puczkowski |
293 |
|
01:32:10
|
285 |
76 |
Dominik |
Lisiewski |
404 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:34:28
|
278 |
77 |
Ryszard |
Lenkiewicz |
325 |
TK Masters Giżycko |
01:34:33
|
278 |
78 |
Krzysztof |
Siurnicki |
373 |
|
01:34:56
|
276 |
79 |
Jan |
Deptuła |
140 |
MSR Olsztyn |
01:40:13
|
262 |
80 |
Jarosław |
Kuzia |
374 |
|
01:40:36
|
261 |
81 |
Basia |
Wichman |
598 |
MSR Olsztyn |
01:40:39
|
324 |
82 |
Edward |
Kowalewski |
262 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:40:53
|
260 |
83 |
Radosław |
Szepietowski |
216 |
|
01:41:46
|
258 |
84 |
Jarosław |
Kasprowicz |
233 |
|
01:42:21
|
256 |
85 |
Jolanta |
Sosnowska-dłoniak |
10 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:42:34
|
318 |
86 |
Piotr |
Napiwodzki |
387 |
|
01:47:10
|
245 |
87 |
Andrzej |
Gaweł |
359 |
|
02:15:54
|
193 |
88 |
Mateusz |
Jasiński |
138 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Patryk |
OKRĄGŁY |
1138 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
01:12:42
|
361 |
2 |
Jakub |
Zera |
159 |
Kurpie Kadzidło |
01:28:13
|
298 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Karol |
BALCERCZYK |
362 |
Szkółka Kolarska Glob-Metal Mrągowo |
01:05:44
|
400 |
2 |
Maciej |
PARZYCH |
319 |
MSR Mrągowo |
01:10:25
|
373 |
3 |
Jakub |
ŁUKASZEWICZ |
149 |
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
01:11:26
|
368 |
4 |
Wiktor |
Gałas |
90 |
|
01:17:07
|
340 |
5 |
Michał |
Szczepkowski |
91 |
|
01:18:30
|
334 |
6 |
Jakub |
Dąbrowski |
368 |
|
01:25:52
|
306 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Hadrian |
GRUSZEWSKI |
150 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
01:06:41
|
394 |
2 |
SZYMON |
KOBES |
282 |
MSR MRĄGOWO |
01:11:29
|
367 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Kowalczyk |
116 |
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn |
01:05:47
|
399 |
2 |
Marcin |
Okoński |
166 |
|
01:05:52
|
399 |
3 |
Daniel |
Kozioł |
164 |
STRAVA MTB Team |
01:08:40
|
382 |
4 |
Bartłomiej |
Chodań |
30 |
Szprycha Giżycko |
01:09:56
|
375 |
5 |
Sebastian |
Fiedorowicz |
375 |
|
01:12:47
|
361 |
6 |
Piotr |
Sohn |
414 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:25:54
|
306 |
7 |
Dominik |
Lisiewski |
404 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:34:28
|
278 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Adam |
Nowakowski |
11 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:05:48
|
399 |
2 |
Adam |
Saługa |
110 |
Halo pizza Giżycko |
01:08:13
|
385 |
3 |
Arkadiusz |
Justynowicz |
126 |
RANT BARTOSZYCE |
01:08:38
|
383 |
4 |
Wiktor |
SoboŃ |
270 |
MSR Olsztyn |
01:08:40
|
382 |
5 |
Jędrzej |
Kordas |
114 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:08:40
|
382 |
6 |
Wojciech |
Wojtczuk |
115 |
GR Węgorzewo |
01:09:13
|
379 |
7 |
Rafał |
Czerepak |
366 |
TK Masters Giżycko |
01:11:29
|
367 |
8 |
Bartosz |
Sikorski |
283 |
MSR Olsztyn |
01:12:31
|
362 |
9 |
Piotr |
Jakubowski |
148 |
STRAVA MTB Team |
01:12:39
|
361 |
10 |
Arkadiusz |
Wyrzykowski |
212 |
Auto-Rekin |
01:15:43
|
347 |
11 |
Karol |
Tarkowian |
221 |
|
01:17:51
|
337 |
12 |
Rafał |
Boroński |
69 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:18:30
|
334 |
13 |
Rafał |
Mackiewicz |
120 |
Piasecki Concept |
01:18:31
|
334 |
14 |
Szymon |
Paluch |
141 |
MSR Olsztyn |
01:20:47
|
325 |
15 |
Sebastian |
Narbut |
106 |
|
01:22:22
|
319 |
16 |
Robert |
Sikora |
227 |
|
01:22:50
|
317 |
17 |
Michał |
Szram |
187 |
KKS Masters Brodnica |
01:24:57
|
309 |
18 |
Mateusz |
Potocki |
302 |
|
01:25:50
|
306 |
19 |
Marcin |
Andrzejczyk |
295 |
DAMAR Transport |
01:28:35
|
296 |
20 |
Grzegorz |
Jabczyński |
192 |
Morsy Mrągowo |
01:28:55
|
295 |
21 |
Arkadiusz |
Sadowski |
339 |
|
01:31:26
|
287 |
22 |
Krzysztof |
Siurnicki |
373 |
|
01:34:56
|
276 |
23 |
Radosław |
Szepietowski |
216 |
|
01:41:46
|
258 |
24 |
Piotr |
Napiwodzki |
387 |
|
01:47:10
|
245 |
25 |
Mateusz |
Jasiński |
138 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Paweł |
Rawdanowicz |
77 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:07:27
|
389 |
2 |
Janusz |
Chrostek |
60 |
Kurpie Kadzidło |
01:09:01
|
380 |
3 |
Jacek |
Dubrowski |
144 |
STRAVA MTB Team |
01:10:03
|
375 |
4 |
Zdzisław |
Szklarski |
68 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:23
|
358 |
5 |
Robert |
Waleńdziewski |
56 |
Kurpie Kadzidło |
01:13:24
|
358 |
6 |
Krzysztof |
Zieliński |
49 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:13:31
|
357 |
7 |
Krzysztof |
Brzeziński |
287 |
|
01:13:33
|
357 |
8 |
Piotr |
Studniak |
111 |
|
01:14:05
|
354 |
9 |
Tomasz |
Malinowski |
147 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:16:06
|
345 |
10 |
Krzysztof |
Kapuściński |
75 |
MSR Olsztyn |
01:16:51
|
342 |
11 |
Jacek |
Zera |
162 |
Kurpie Kadzidło |
01:17:27
|
339 |
12 |
Tomasz |
Kazukiewicz |
346 |
|
01:18:34
|
334 |
13 |
Tomek |
Buczynski |
180 |
Kurpie Kadzidło |
01:20:23
|
327 |
14 |
Grzegorz |
Zielinski |
177 |
3life MTB team |
01:20:42
|
325 |
15 |
Michał |
Zera |
277 |
|
01:20:46
|
325 |
16 |
Michał |
Sanecki |
191 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:21:33
|
322 |
17 |
Marek |
Siekacz |
349 |
Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team |
01:24:07
|
312 |
18 |
Piotr |
Szczawiński |
331 |
|
01:24:50
|
309 |
19 |
Arkadiusz |
Pietrulewicz |
215 |
|
01:28:07
|
298 |
20 |
Bartosz |
Bogucki |
515 |
Michelin Team |
01:30:52
|
289 |
21 |
Rafal |
Puczkowski |
293 |
|
01:32:10
|
285 |
22 |
Jarosław |
Kuzia |
374 |
|
01:40:36
|
261 |
23 |
Jarosław |
Kasprowicz |
233 |
|
01:42:21
|
256 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Arkadiusz |
Włodarczyk |
151 |
MSR MRĄGOWO |
01:07:26
|
389 |
2 |
Adam |
Bazydło |
555 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:16:49
|
342 |
3 |
Wiktor |
Adamiuk |
193 |
STRAVA MTB Team |
01:20:57
|
324 |
4 |
Adam |
Krawczyk |
291 |
TK Masters Giżycko |
01:21:26
|
322 |
5 |
Tomasz |
Kopciewski |
280 |
MSR Mrągowo |
01:21:32
|
322 |
6 |
Sławomir |
Charubin |
363 |
MLEKPOL TEAM |
01:21:37
|
322 |
7 |
Mirosław |
Gesek |
510 |
Michelin Team |
01:25:38
|
307 |
8 |
Andrzej |
Ochocki |
170 |
KKS Masters Brodnica |
01:26:38
|
303 |
9 |
Eugeniusz |
Loewnau |
242 |
|
01:29:30
|
293 |
10 |
Jan |
Deptuła |
140 |
MSR Olsztyn |
01:40:13
|
262 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Zenon |
Gołębiowski |
40 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:14:52
|
351 |
2 |
Andrzej |
Postój |
6 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:24:01
|
312 |
3 |
Marek |
Bernat |
351 |
MSR Olsztyn |
01:30:20
|
291 |
4 |
Ryszard |
Lenkiewicz |
325 |
TK Masters Giżycko |
01:34:33
|
278 |
5 |
Edward |
Kowalewski |
262 |
OLIKOM TEAM Pisz |
01:40:53
|
260 |
6 |
Andrzej |
Gaweł |
359 |
|
02:15:54
|
193 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Magdalena |
Kołodziejczyk |
305 |
OSP Krutyń |
01:27:00
|
375 |
2 |
Barbara |
Ellert-panek |
275 |
BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN-BIKE |
01:29:31
|
364 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Emilia |
Andrzejczyk |
219 |
DAMAR Transport |
01:21:41
|
400 |
2 |
Anna |
Ochrymczuk |
55 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:26:34
|
377 |
3 |
Katarzyna |
Deptuła |
328 |
Kurpie Kadzidło |
01:32:10
|
354 |
4 |
Basia |
Wichman |
598 |
MSR Olsztyn |
01:40:39
|
324 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Jolanta |
Sosnowska-dłoniak |
10 |
Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team |
01:42:34
|
318 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Emilia |
Kleszcz |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:21
|
200 |
2 |
Siemowit |
Leszczyński |
|
00:01:32
|
200 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Emilia |
Kleszcz |
0 |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:21
|
200 |
2 |
Siemowit |
Leszczyński |
0 |
|
00:01:32
|
200 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Ignacy |
Bystry |
|
00:01:05
|
200 |
2 |
Agata |
Siwik |
|
00:01:10
|
200 |
3 |
Tymoteusz |
Kuprian |
Warmia Aktywnie |
00:01:11
|
183 |
4 |
Leon |
Grabowski |
|
00:01:31
|
142 |
5 |
Leon |
Szuliński |
|
00:01:35
|
136 |
6 |
Mia |
Soliwoda |
|
00:01:41
|
138 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Ignacy |
Bystry |
0 |
|
00:01:05
|
200 |
2 |
Agata |
Siwik |
0 |
|
00:01:10
|
200 |
3 |
Tymoteusz |
Kuprian |
0 |
Warmia Aktywnie |
00:01:11
|
183 |
4 |
Leon |
Grabowski |
0 |
|
00:01:31
|
142 |
5 |
Leon |
Szuliński |
0 |
|
00:01:35
|
136 |
6 |
Mia |
Soliwoda |
0 |
|
00:01:41
|
138 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Beń |
RANT BARTOSZYCE |
00:01:37
|
200 |
2 |
Ignacy |
Mołas |
|
00:01:41
|
192 |
3 |
Amelia |
Cimochowska |
|
00:01:49
|
200 |
4 |
Nadia |
Szufnara |
|
00:01:56
|
187 |
5 |
Mikołaj |
Męzik |
|
00:01:58
|
164 |
6 |
Mieszko |
Leszczyński |
|
00:01:59
|
163 |
7 |
Kaja |
Sikora |
|
00:02:34
|
141 |
8 |
Albert |
Kuta |
|
00:03:15
|
99 |
9 |
Jan |
Mosteniec |
|
00:03:41
|
87 |
10 |
Hubert |
Osełkowski |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Wojciech |
Beń |
0 |
RANT BARTOSZYCE |
00:01:37
|
200 |
2 |
Ignacy |
Mołas |
0 |
|
00:01:41
|
192 |
3 |
Amelia |
Cimochowska |
0 |
|
00:01:49
|
200 |
4 |
Nadia |
Szufnara |
0 |
|
00:01:56
|
187 |
5 |
Mikołaj |
Męzik |
0 |
|
00:01:58
|
164 |
6 |
Mieszko |
Leszczyński |
0 |
|
00:01:59
|
163 |
7 |
Kaja |
Sikora |
0 |
|
00:02:34
|
141 |
8 |
Albert |
Kuta |
0 |
|
00:03:15
|
99 |
9 |
Jan |
Mosteniec |
0 |
|
00:03:41
|
87 |
10 |
Hubert |
Osełkowski |
0 |
|
DNF
|
0 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kacper |
Kleszcz |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:53
|
200 |
2 |
Julek |
Szuliński |
|
00:01:57
|
193 |
3 |
Kacper |
Jabłoński |
|
00:02:53
|
130 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kacper |
Kleszcz |
0 |
FAMILY KLESZCZ |
00:01:53
|
200 |
2 |
Julek |
Szuliński |
0 |
|
00:01:57
|
193 |
3 |
Kacper |
Jabłoński |
0 |
|
00:02:53
|
130 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kuba |
Wilczak |
2004 |
MSR Olsztyn |
01:07:50
|
400 |
2 |
Janowski |
Marek |
2013 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:10:33
|
384 |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
Miejsce |
Imię |
Nazwisko |
Numer startowy |
Klub |
Czas |
Punkty |
1 |
Kuba |
Wilczak |
2004 |
MSR Olsztyn |
01:07:50
|
400 |
2 |
Janowski |
Marek |
2013 |
UKS Ostróda Sport Team |
01:10:33
|
384 |