Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

W ten weekend tor Strider Racing stanie w samym centrum Mrągowa a dokładniej na promenadzie przy molo!

31-07-2020

Wspólnie z Miastem Mrągowo zapraszamy najmłodszych miłośników dwóch kółek do udziału w bezpłatnych wyścigach Łaciate Junior Strider Racing. Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę (1 i 2 sierpnia) na specjalnie przygotowanym torze, ustawionym na skwerze przy mrągowskim molo. W ramach zawodów dostępna będzie strefa przygód Strider, z której będą mogły korzystać wszystkie dzieci, które chcą przetestować rowerki biegowe.

Deptak przy mrągowskim molo stanie się w weekend miejscem rywalizacji i nauki jazdy na rowerkach biegowych. W sobotę i niedzielę (1 i 2 sierpnia), w godzinach od 10:00 do 16:00, na specjalnym torze najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w jeździe na rowerkach Strider. Wydarzenie odbędzie się w ramach drugiego etapu Milko Mazury MTB, który w weekend zagości w naszym mieście.

W sobotę zapraszamy do strefy przygód Strider gdzie animatorzy zachęcać będą dzieci do jazdy na rowerkach biegowych i zabawy z innymi dziećmi przy jednoczesnym usprawnianiu i rozwijaniu podstawowych umiejętności obsługi roweru.

W niedzielę zapraszamy do udziału w unikalnych wyścigach Łaciate Junior Strider Racing, które rozpoczną się o godz. 11:30. Zawody rozegrane będą w czterech grupach wiekowych:

STRIDER Racing 1 - do 2 lat (chłopcy i dziewczynki)
STRIDER Racing 2 - 3 lata (chłopcy i dziewczynki)
STRIDER Racing 3 - 4 lata (chłopcy i dziewczynki)
STRIDER Racing 4 -5 lat (chłopcy i dziewczynki)

Dekoracja najmłodszych pociech odbędzie się o 12:30

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji elektronicznej www.mazurymtb.pl

Nakręć się na ekologię!

W tym roku stawiamy na ekologię, która połączona została z akcją społeczną. Na każdym z etapó zbierane są nakrętki po wodzie, jogurtach i napojach, a dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie w całości na wypoczynek letni mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.
Jeżeli zbieracie nakrętki w domu i zastanawiacie się co z nimi zrobić? Zabierzcie je ze sobą i przekażcie w wyznaczonym miejscu przy bufecie.

Wydarzenie dofinansowane przez Gminę Miasto Mrągowo w ramach grantów na zadania w zakresie wspierania działań na rzecz osób, rodzin i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym, poprzez działania edukacyjne, organizację wypoczynku letniego i zimowego oraz imprez profilaktycznych.