Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium czterech ukończonych etapów)
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium czterech ukończonych etapów)
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone po ostatnim etapie


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 102 Renault Team  599     627   600   600     571   2426 
2 Piotr Andrzejczyk 111 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  563     610     594   600   562   2367 
3 Tomasz Skalski 105 Renault Team  515   34   530   600   599   592   524   2355 
4 Paweł Arciszewski 103 Renault Team  582   56   595   0     545   576   2354 
5 Darek Tumaniec 124 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  479   26   523   591   537   0     2156 
6 Bartek Męziński 118 Finisher.pl  511         572   550   514   2147 
7 Sławomir Charubin 128 Mazury MTB Team  447     422   497     451     1817 
8 Daniel Bryk 136         441   476   476   411   1804 
9 Adam Buczyński 115 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  488     515   529         1532 
10 Artur Korc 294 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  600             600   1200 
11 Mariusz Tomporowski 137         676     506     1182 
12 Marcin Szafrański 22 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn      512     542       1054 
13 Dawid Janus 140 RANT BARTOSZYCE          405     389   794 
14 Piotr Żebrowski 4 PIE3CKI TEAM    64   632           696 
15 Tomasz Pietrzycki 3 PIE3CKI TEAM    58   636           694 
16 Paweł Król 130 Warszawski Klub Kolarski      660           660 
17 Andrzej Rozpłoch 119   550               550 
18 Jonasz Stelmaszyk 101 Renault Team  548               548 
19 Mateusz Hanke 106 Renault Team  539               539 
20 Witold Mikielski 109 BLISKA TEAM  533               533 
21 Bartosz Karczmarski 269 Renault Team            529     529 
22 Piotr Bienenda 114 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  0           0   512   512 
23 Adam Ptasiński 123 BLU Team Refleks  511               511 
24 Jan Charkiewicz 135 Mistra Białystok        497         497 
25 Piotr Kozdryk 117 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  481               481 
26 Rafał Skorobogaty 108 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn      476           476 
27 Przemysław Frej 131 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team       474           474 
28 Łukasz Twarzowski 19       451           451 
29 Marcin Kozioł 116 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  439               439 
30 Marcin Sieroński 132 GammaFinanse.pl      429           429 
31 Mirosław Puciłowski 133 BLISKA TEAM        418         418 
32 Radosław Miściur 251 Rowerowy Lidzbark            416     416 
33 Piotr Marzec 139           360   0     360 
34 Arkadiusz Cała 107 Mazury MTB Team    40   0           40 
35 Sebastian Żelazowski 127   0              
36 Jan Cirut 110 ExAequo.pl  0              
37 Łyjek Marek 138 Legion Serwis        0        
38 Przemysław Krynicki 126   0              
39 Wojciech Głąb 112   0              
40 Ryszard Cimoszuk 122 Grupa Szalonych Rowerzystów   0              
41 Robert Janecki 104 Renault Team  0              
42 Łukasz Dudko 113 bloomnet.eu  0              
43 Marcin Zawadzki 121 Sprint SBR Bank Team  0              
44 Marcin Siemieniuk 120 Sprint SBR Bank Team  0              
45 Paweł Koźmiński 134 Michelin Team      0          
46 Andrzej Chojnacki 125 Olsztyńskie Ustawki Szosowe  0              
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Piotr Andrzejczyk 111 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  563     610     594   600   562   2367 
2 Paweł Król 130 Warszawski Klub Kolarski      660           660 
3 Mateusz Hanke 106 Renault Team  539               539 
4 Witold Mikielski 109 BLISKA TEAM  533               533 
5 Bartosz Karczmarski 269 Renault Team            529     529 
6 Przemysław Frej 131 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team       474           474 
7 Marcin Sieroński 132 GammaFinanse.pl      429           429 
8 Piotr Marzec 139           360   0     360 
9 Andrzej Chojnacki 125 Olsztyńskie Ustawki Szosowe  0              
10 Marcin Zawadzki 121 Sprint SBR Bank Team  0              
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Paweł Arciszewski 103 Renault Team  582   56   595   0     545   576   2354 
2 Bartek Męziński 118 Finisher.pl  511         572   550   514   2147 
3 Daniel Bryk 136         441   476   476   411   1804 
4 Mariusz Tomporowski 137         676     506     1182 
5 Marcin Szafrański 22 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn      512     542       1054 
6 Dawid Janus 140 RANT BARTOSZYCE          405     389   794 
7 Tomasz Pietrzycki 3 PIE3CKI TEAM    58   636           694 
8 Andrzej Rozpłoch 119   550               550 
9 Jonasz Stelmaszyk 101 Renault Team  548               548 
10 Piotr Bienenda 114 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  0           0   512   512 
11 Piotr Kozdryk 117 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  481               481 
12 Rafał Skorobogaty 108 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn      476           476 
13 Łukasz Twarzowski 19       451           451 
14 Radosław Miściur 251 Rowerowy Lidzbark            416     416 
15 Arkadiusz Cała 107 Mazury MTB Team    40   0           40 
16 Łukasz Dudko 113 bloomnet.eu  0              
17 Jan Cirut 110 ExAequo.pl  0              
18 Przemysław Krynicki 126   0              
19 Marcin Siemieniuk 120 Sprint SBR Bank Team  0              
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 102 Renault Team  599     627   600   600     571   2426 
2 Tomasz Skalski 105 Renault Team  515   34   530   600   599   592   524   2355 
3 Darek Tumaniec 124 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  479   26   523   591   537   0     2156 
4 Adam Buczyński 115 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  488     515   529         1532 
5 Artur Korc 294 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  600             600   1200 
6 Piotr Żebrowski 4 PIE3CKI TEAM    64   632           696 
7 Adam Ptasiński 123 BLU Team Refleks  511               511 
8 Marcin Kozioł 116 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  439               439 
9 Sebastian Żelazowski 127   0              
10 Robert Janecki 104 Renault Team  0              
11 Wojciech Głąb 112   0              
12 Ryszard Cimoszuk 122 Grupa Szalonych Rowerzystów   0              
13 Paweł Koźmiński 134 Michelin Team      0          
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Sławomir Charubin 128 Mazury MTB Team  447     422   497     451     1817 
2 Jan Charkiewicz 135 Mistra Białystok        497         497 
3 Mirosław Puciłowski 133 BLISKA TEAM        418         418 
4 Łyjek Marek 138 Legion Serwis        0        

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  400   60   440   400   400     400   1700 
2 Tomasz Juchniewicz 27 7r Logistic Politechnika Gdańska  389     431     386   398   370   1604 
3 Michał Korbus 44 7r Logistic Politechnika Gdańska  357   50   402     384   385   379   1600 
4 Grzegorz Rokicki 40 7r Logistic Politechnika Gdańska  362   54   412     370     367   1565 
5 Rafał Wróblewski 36 CWT SZ  359     415     389   400   356   1563 
6 Przemek Michalczyk 1 Renault Team  337   48   418   326   351   378   355   1550 
7 Radosław Zysk 29 MSR Mrągowo  323     384   359     370   374   1487 
8 Tomasz Sośniak 41 7r Logistic Politechnika Gdańska  304   44   377     363   333   340   1457 
9 Maciej Piński 45 7r Logistic Politechnika Gdańska  321   46   380       354   332   1433 
10 Piotr Sobierajski 54 RANT BARTOSZYCE  314   18   363   341   345   365   329   1432 
11 Marcin Bielski 69 Mazury MTB Team  302   30   349   326     365   316   1386 
12 Marcin Lipiński 15   313   28   332   0   338   353     1364 
13 Bartłomiej Nalazek 21 Straż Pożarna    0   309   0   345   360   340   1354 
14 Paweł Treliński 30 MSR Mrągowo  306   20   323   350   315   339   252   1347 
15 Łukasz Twarzowski 19   0     229   327   331   341   343   1342 
16 Wiesław Zalewski 85       331   329   334   315   324   1318 
17 Krzysztof Żebrowski 7 MTB Suwałki  305     341   290   0   350   316   1312 
18 Dariusz Laskowski 220 Finisher.pl  314       318   337   342   315   1312 
19 Wojciech Syrwid 221         309   339   350   312   1310 
20 Patryk Gretkowski 38 7r Logistic Politechnika Gdańska  303       308   338   348   311   1305 
21 Adam Bazydło 13   284   6   320   312   325   205   308   1271 
22 Ryszard Gretkowski 37 7r Logistic Politechnika Gdańska  265     298   275   314   333   0   1220 
23 Michał Gretkowski 39 7r Logistic Politechnika Gdańska  275     311   282   331       1199 
24 Piotr Szymański 97 Straż Pożarna  239   16   272   0   307   319   279   1193 
25 Piotr Kaczyński 100 Straż Pożarna  234   0   245   267   288   315   280   1150 
26 Krzysztof Krygielski 209 Jeżdżę bo nie lubię      281     287   307   263   1138 
27 Radosław Kusiek 98 Straż Pożarna  259   8   296   0   288     279   1130 
28 Marek Klimas 16   243     261     292   307   264   1124 
29 Janusz Wróblewski 56 UKS Przyjaźń Bartoszyce  258   0   264   246     313   264   1099 
30 Tomasz Bujanowski 28 Krismar BIGSILVANT  243         247   321   285   1096 
31 Hubert Lis 51   310     271     256   259     1096 
32 Jarosław Osadkowski 207 GSZR        258   287   287   253   1085 
33 Mateusz Hanker 222 Renault Team        383   284   400     1067 
34 Paweł Hogiel 91   241     217   241   266   298   228   1046 
35 Tomasz Stańczyk 224 Stańczykprosailingteam        341     351   316   1008 
36 Czarek Gierszewski 232 Ekipa Ekstremalna          286   310   270   866 
37 Radosław Leszczyński 185           271   300   266   837 
38 Grzegorz Kozłowski 235           281   289   264   834 
39 Wojciech Zych 78 BLISKA TEAM  349   38   393   0         780 
40 Daniel Pepla 5 Renault Team  381         388       769 
41 Radomir Chmiel 223 Bloomnet Interactive        363   389       752 
42 Arkadiusz Daniel 31 MSR Mrągowo  351     396           747 
43 Rafał Skorobogaty 236           361   373     734 
44 Kazimierz Wiloch 245           363     344   707 
45 Piotr Żebrowski 4 PIE3CKI TEAM  370   64   270           704 
46 Rafał Gamza 12 Kross Centrum Rowerowe Olsztyn  327       0     369     696 
47 Bartosz Jechanowski 80 KK24h  287   42   364   0         693 
48 Kacper Szabłowski 23 KK24h  294   32   359           685 
49 Tomasz Jarczyk 46 RDLP Olsztyn MTB Team  336       345   0       681 
50 Andrzej Podpirko 203 Agiz Team Olsztyn      344   329         673 
51 Łukasz Łubiński 96 GSZR  0       0     353   304   657 
52 Paweł Jaworski 53 Mazury MTB Team  305         338       643 
53 Arkadiusz Jechanowski 90 KK24h  294   14   318   0         626 
54 Krzysztof Dębski 86       299         316   615 
55 Wojciech Pilichowski 8 Grupa Szalonych Rowerzystów   276       335         611 
56 Andrzej Piasecki 215       320   0