Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów, a w przypadku cyklu Nickelodeon Race pięciu ukończonych etapów)
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów, a w przypadku cyklu Nickelodeon Race pięciu ukończonych etapów)
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Krzysztof Łukasik 372 Renault Team   597   600     1197 
2 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   591     1191 
3 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl   569   586     1155 
4 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   569   543     1112 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   560   550     1110 
6 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   473   506     979 
7 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com   462   477     939 
8 Patryk Piasecki 500 Cryospace Olsztyn     591     591 
9 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM   569       569 
10 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team   569       569 
11 Arturas Remeika 78 BIKEXPERT Cycling Team   560       560 
12 Paweł Ciunel 292 Centrum Rowerowe Olsztyn Team     546     546 
13 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   543       543 
14 Patryk Muśko 262 MUŚKO-TEAM     540     540 
15 Andrzej Rozpłoch 143 PTR Dojlidy Białystok   539       539 
16 Piotr Car 130 MISTRAL   531       531 
17 Paweł Arciszewski 7 Renault Team   525       525 
18 Bartosz Grędziński 416 Kross Staff Team   0   511     511 
19 Łukasz Matusiak 195 GATTA BIKE-RS     511     511 
20 Matas Dumčius 241 S - Sportas   499       499 
21 Patryk Badura 50 Michelin Team   485       485 
22 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI   485       485 
23 PaweŁ RudziŃski 106     477     477 
24 Krzysztof Żebrowski 88 MTB Suwałki   463       463 
25 Mikahail Tumielevich 135 MTB EŁK- PROSTKI   457       457 
26 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński     452     452 
27 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI     449     449 
28 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl     441     441 
29 Sławomir Wawrzyniak 43 Cryospace Olsztyn     441     441 
30 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl   0   371     371 
31 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   0      
32 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl   0      
33 Witold Mikielski 111 Bliska Team   0      
34 Krzysztof Olszewski 141 Cryospace Olsztyn   0      
35 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team   0      
36 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0      
37 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   0      
38 Tautvydas Luksas 232 MTBCC team   0      
39 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team   0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Krzysztof Łukasik 372 Renault Team   597   600     1197 
2 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   591     1191 
3 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl   569   586     1155 
4 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team   569       569 
5 Paweł Ciunel 292 Centrum Rowerowe Olsztyn Team     546     546 
6 Patryk Muśko 262 MUŚKO-TEAM     540     540 
7 Piotr Car 130 MISTRAL   531       531 
8 Bartosz Grędziński 416 Kross Staff Team   0   511     511 
9 Matas Dumčius 241 S - Sportas   499       499 
10 Krzysztof Żebrowski 88 MTB Suwałki   463       463 
11 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl   0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   569   543     1112 
2 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   560   550     1110 
3 Arturas Remeika 78 BIKEXPERT Cycling Team   560       560 
4 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   543       543 
5 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI   485       485 
6 Mikahail Tumielevich 135 MTB EŁK- PROSTKI   457       457 
7 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team   0      
8 Tautvydas Luksas 232 MTBCC team   0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   473   506     979 
2 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com   462   477     939 
3 Patryk Piasecki 500 Cryospace Olsztyn     591     591 
4 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM   569       569 
5 Andrzej Rozpłoch 143 PTR Dojlidy Białystok   539       539 
6 Paweł Arciszewski 7 Renault Team   525       525 
7 Łukasz Matusiak 195 GATTA BIKE-RS     511     511 
8 Patryk Badura 50 Michelin Team   485       485 
9 PaweŁ RudziŃski 106     477     477 
10 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl     441     441 
11 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl   0   371     371 
12 Witold Mikielski 111 Bliska Team   0      
13 Krzysztof Olszewski 141 Cryospace Olsztyn   0      
14 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   0      
15 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0      
16 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team   0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński     452     452 
2 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI     449     449 
3 Sławomir Wawrzyniak 43 Cryospace Olsztyn     441     441 
4 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   0      

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 328 Cryospace Olsztyn   380   394     774 
2 Adam Płoski 166 T4B BIKE TEAM   369   386     755 
3 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl   363   390     753 
4 Tomasz Skalski 4 Renault Team   356   365     721 
5 Kamil Łopatek 254 Cryospace Olsztyn   344   374     718 
6 Piotr Duda 114   348   365     713 
7 Piotr Sobierajski 98 wtw-poland.com   355   355     710 
8 Maksymilian Dawid 100 Cryospace Olsztyn   326   375     701 
9 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM   331   362     693 
10 Bartosz Samborski 35 Bliska Team   341   349     690 
11 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team   347   341     688 
12 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team   326   359     685 
13 Rafał Banul 217 Cryospace Olsztyn   338   347     685 
14 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn   336   345     681 
15 Grzegorz Ostrowski 179 T4B BIKE TEAM   338   343     681 
16 Arkadiusz Wyszkowski 167 T4B BIKE TEAM   335   345     680 
17 Bartłomiej Klus 103   333   346     679 
18 Krzysztof Kindrasz 106 Giżyckie Ustawki Rowerowe   320   358     678 
19 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h   333   341     674 
20 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team   327   346     673 
21 Maciej Karwowski 204 KK24h   325   345     670 
22 Rafał Skorobogaty 340 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   325   343     668 
23 Martin Fedor 450 T4B BIKE TEAM   322   345     667 
24 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn   326   341     667 
25 Konrad Banul 272 Cryospace Olsztyn   318   347     665 
26 Wojciech Syrwid 110   334   321     655 
27 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE   316   332     648 
28 Radek Leszczyński 75 GRUPETTO Mrągowo   315   332     647 
29 Piotr Roman 192 Akademia Kolarstwa Olsztyn   311   328     639 
30 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM   308   319     627 
31 Marek Szyrwiński 520 Akademia Kolarstwa Olsztyn   305   318     623 
32 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn   307   314     621 
33 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   307   314     621 
34 Wiesław Podeszwa 206 KK24h   306   314     620 
35 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   300   315     615 
36 Wojciech Namiotko 504 Akademia Kolarstwa Olsztyn   300   314     614 
37 Krzysztof Krygielski 115 Cryospace Olsztyn   300   314     614 
38 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo   310   302     612 
39 Wiesław Kamiński 203 KK24h   291   309     600 
40 Eryk Chiliński 398 OLIKOM TEAM   288   311     599 
41 Marcin Stolarczyk 503 Akademia Kolarstwa Olsztyn   286   312     598 
42 Witold Zagożdżon 289 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   282   305     587 
43 Michał Jurkowski 457   261   297     558 
44 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   244   305     549 
45 Andrzej Piasecki 133   258   291     549 
46 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki   265   280     545 
47 Piotr Szyman Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   244   290     534 
48 Rafał Roszczyk 224   248   284     532 
49 Arkadiusz Hanas 291 Akademia Kolarstwa Olsztyn   239   292     531 
50 Paweł Hogiel 206   238   278     516 
51 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl   400       400 
52 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team     400     400 
53 Paweł Ciunel 292 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   393       393 
54 Daniel Pepla 6 Renault Team   386       386 
55 Michał Wróblewski 46 Monteria Team JW2568     385     385 
56 Krzysztof Żebrowski 88 MTB Suwałki     385     385 
57 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl     378     378 
58 Konrad Furmański 236 Baran Cycling Team     377     377 
59 Witold Mikielski 111 Bliska Team     372     372 
60 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   372       372 
61 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team     365     365 
62 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów     363     363 
63 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0   363     363 
64 Ernest Greś 259 SKK Sokół     362     362 
65 Łukasz Łukaszewski 411   356       356 
66 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team   356       356 
67 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów   354       354 
68 Kacper Dakszewicz 44 DBK GROUP Bike Team   0   350     350 
69 Lukasz Twarkowski 117   0   347     347 
70 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team     346     346 
71 BartŁomiej Nalazek 225 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   0   344     344 
72 Marek Trzeszkowski 427 Michelin Team   344       344 
73 Marcin Rećko 261 SKK Sokół     341     341 
74 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo     341     341 
75 PaweŁ RudziŃski 106   340       340 
76 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl   340       340 
77 Paweł Rawdanowicz 303 MTB Ostróda Team   336       336 
78 Sławomir Pomian 148 Bliska Team   333       333 
79 Piotr Bagiński 31 Bliska Team     332     332 
80 Dariusz Golub 381 MTB TEAM EŁK     330     330 
81 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team     329     329 
82 Marcin Rogiński 252 T4B BIKE TEAM     328     328 
83 Paweł Skórka 394 Kętrzyn Bike Team   327       327 
84 Marcin Bielski 269 GRUPETTO Mrągowo   316       316 
85 Maciej Gęsicki 244   0   315     315 
86 Jakub Sprusiński 86 T4B BIKE TEAM   0   314     314 
87 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team     314     314 
88 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl   312       312 
89 Karol Polewaczyk 173 MSR DCM Mrągowo     311     311 
90 Karol Ołdakowski 123   0   311     311 
91 Mariusz Olchowy 422 LOTTO     308     308 
92 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   308       308 
93 Adam Bazydło 248 OLIKOM TEAM   308       308 
94 Piotr Kowalski 205 KK24h   307       307 
95 Błażej Glinko 380 EuropeGAS SsangYong TEAM   0   307     307 
96 Bartosz Iwaniuk 66 Michelin Team     306     306 
97 Daniel Kucharski 178     306     306 
98 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn     306     306 
99 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI     305     305 
100 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe   298       298 
101 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM     298     298 
102 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl     298     298 
103 Lech Brochacki 215 MTB EŁK- PROSTKI     297     297 
104 Mariusz Naruszewicz 264     296     296 
105 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl     296     296 
106 Tomasz Grzybek 455     293     293 
107 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team     292     292 
108 Janusz Jastrzębowski 182 Kross Staff Team   291       291 
109 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   0   290     290 
110 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY     288     288 
111 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team   288       288 
112 Mariusz Morawski 20     287     287 
113 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK     286     286 
114 Zbigniew Brzozowsk 18 Sprint-rowery.pl   284       284 
115 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team     282     282 
116 Jarosław Kulesza 180     281     281 
117 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team     279     279 
118 Robert Sawicki 227   279       279 
119 Robert Maszkowski 399 MTB EŁK- PROSTKI     278     278 
120 Zbigniew Kołatka 231   278       278 
121 Marcin Przęzak 171 Kross Staff Team   277       277 
122 Mateusz Zieliński 392 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   276       276 
123 Łukasz Byszewski 266     274     274 
124 Rafał Kłos 85 T4B BIKE TEAM   274       274 
125 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie     274     274 
126 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka   270       270 
127 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn   267       267 
128 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl   262       262 
129 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn     251     251 
130 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team   240       240 
131 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn   233       233 
132 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM   220   0     220 
133 Michał Dargacz 9 Renault Team   0      
134 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   0      
135 Arkadiusz Szymaniak 247   0      
136 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia   0      
137 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   0      
138 Łukasz Arciszewski 285 EuropeGAS SsangYong TEAM   0      
139 Jakub Grala 31 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0      
140 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko   0      
141 Igor Petryczko 81 T4B BIKE TEAM   0      
142 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team     0    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Maksymilian Dawid 100 Cryospace Olsztyn   326   375     701 
2 Konrad Banul 272 Cryospace Olsztyn   318   347     665 
3 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl   400       400 
4 Ernest Greś 259 SKK Sokół     362     362 
5 Jakub Niewiarowski 47 Grupa Szalonych Rowerzystów   354       354 
6 Maciej Gęsicki 244   0   315     315 
7 Szymon Błasik 179 Jastrzębie Łaskie     274     274 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 328 Cryospace Olsztyn   380   394     774 
2 Arkadiusz Wyszkowski 167 T4B BIKE TEAM   335   345     680 
3 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   307   314     621 
4 Eryk Chiliński 398 OLIKOM TEAM   288   311     599 
5 Paweł Ciunel 292 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   393       393 
6 Krzysztof Żebrowski 88 MTB Suwałki     385     385 
7 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl     378     378 
8 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0   363     363 
9 BartŁomiej Nalazek 225 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   0   344     344 
10 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo     341     341 
11 Piotr Bagiński 31 Bliska Team     332     332 
12 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn     306     306 
13 Mateusz Zieliński 392 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   276       276 
14 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn   267       267 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Bonus Punkty
1 Tomasz Skalski 4 Renault Team   356   365     721 
2 Piotr Duda 114   348   365     713 
3 Piotr Sobierajski 98 wtw-poland.com   355   355     710 
4 Arek Trzciński