Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium czterech ukończonych etapów)
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium czterech ukończonych etapów)
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone po ostatnim etapie


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   600 
2 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599   599 
3 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team   599   599 
4 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584   584 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   582 
6 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578   578 
7 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559   559 
8 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551   551 
9 Piotr Car 130 MISTRAL   549   549 
10 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542   542 
11 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534   534 
12 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531   531 
13 Daniel Pepla 6 Renault Team   527   527 
14 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   526 
15 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517   517 
16 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507   507 
17 Patryk Badura 50 Michelin Team   496   496 
18 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas   496   496 
19 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495   495 
20 Berton Massimo 331 acido lattico team   493   493 
21 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team   480   480 
22 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467   467 
23 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458   458 
24 Bartłomiej Klus 253   448   448 
25 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   438   438 
26 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK   429   429 
27 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   378   378 
28 Jan Charkiewicz 131 MISTRAL   0  
29 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0  
30 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0  
31 Andrei Mourygin 47   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   600 
2 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578   578 
3 Piotr Car 130 MISTRAL   549   549 
4 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542   542 
5 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534   534 
6 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531   531 
7 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495   495 
8 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467   467 
9 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458   458 
10 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599   599 
2 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551   551 
3 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   526 
4 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517   517 
5 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507   507 
6 Bartłomiej Klus 253   448   448 
7 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0  
8 Andrei Mourygin 47   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team   599   599 
2 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584   584 
3 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   582 
4 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559   559 
5 Daniel Pepla 6 Renault Team   527   527 
6 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas   496   496 
7 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team   480   480 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Patryk Badura 50 Michelin Team   496   496 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Berton Massimo 331 acido lattico team   493   493 
2 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   438   438 
3 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK   429   429 
4 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   378   378 
5 Jan Charkiewicz 131 MISTRAL   0  

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo   400   400 
2 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ   400   400 
3 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   399   399 
4 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team   390   390 
5 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team   382   382 
6 Piotr Duda 114   380   380 
7 Lukasz Twarkowski 117   377   377 
8 Kacper Dakszewicz 44 DBK GROUP Bike Team   374   374 
9 Sławomir Wawrzyniak 43 Nawigator   373   373 
10 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372   372 
11 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM   372   372 
12 Adam Buczyński 104 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372   372 
13 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE   372   372 
14 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team   367   367 
15 Tomasz Jarczyk 76 RDLP Olsztyn MTB Team   358   358 
16 Grzegorz Kordiukiewicz 286 EuropeGAS SsangYong TEAM   357   357 
17 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team   355   355 
18 Piotr Bagiński 31 Bliska Team   354   354 
19 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo   354   354 
20 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn   351   351 
21 Marcin Jerenkiewicz 169 Mazury MTB Team   350   350 
22 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team   350   350 
23 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team   347   347 
24 Damian Klimowicz 129 Grupa Szalonych Rowerzystów   346   346 
25 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów   344   344 
26 Kamil Łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn   343   343 
27 Michał Szepietowski 97 Kętrzyn Bike Team   343   343 
28 Bartosz Samborski 35 Bliska Team   343   343 
29 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE   343   343 
30 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki   338   338 
31 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team   338   338 
32 Wiesław Zalewski 268   337   337 
33 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h   335   335 
34 Jarosław Wesołowski 42 Akademia Kolarstwa Olsztyn   335   335 
35 Wojciech Syrwid 110   334   334 
36 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team   333   333 
37 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM   332   332 
38 Radek Leszczyński 75 GRUPETTO Mrągowo   329   329 
39 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów   328   328 
40 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   328   328 
41 Igor Czobot 45 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   326   326 
42 Dominik Minkina 150   326   326 
43 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię   325   325 
44 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów   325   325 
45 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team   324   324 
46 Krzysztof Kindrasz 106 Giżyckie Ustawki Rowerowe   323   323 
47 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   322   322 
48 Wojciech Pilichowski 120 Grupa Szalonych Rowerzystów   321   321 
49 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team   321   321 
50 Arkadiusz Domel 108 Akademia Kolarstwa Olsztyn   320   320 
51 Piotr Szymański 228 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   318   318 
52 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team   317   317 
53 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team   317   317 
54 Bartłomiej Kondratowicz 16 Team MUSTANG Pasłęk   317   317 
55 Jacek Gomoła 232 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   313   313 
56 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team   308   308 
57 Piotr Tomaszewski 14 Zabłudów Team   305   305 
58 Ireneusz Tarnicki 246 Mazury MTB Team   303   303 
59 Michał Kuprianowicz 127 Grupa Szalonych Rowerzystów   302   302 
60 Michał Borowiec 300 MKK Korba   301   301 
61 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM   301   301 
62 Robert Kwiatkowski 123 Grupa Szalonych Rowerzystów   300   300 
63 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team   298   298 
64 Marek Żebrowski 195 KK24h   291   291 
65 Jarosław Perkowski 81 MTB Suwałki   290   290 
66 Andrzej Piasecki 133   289   289 
67 Jacek Jarocki 12   289   289 
68 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   288   288 
69 Wojciech Bułakecki 13 MASTERS Giżycko   285   285 
70 Miłosz Lenart 93 Runners Team Kętrzyn   283   283 
71 Łukasz Arciszewski 285 EuropeGAS SsangYong TEAM   282   282 
72 Dariusz Aleksandrowicz 194 KK24h   282   282 
73 Aleksander Sydoruk 74 RDLP Olsztyn MTB Team   281   281 
74 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team   280   280 
75 Wojciech Kuszpa 107 Mazury MTB Team   276   276 
76 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team   275   275 
77 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko   273   273 
78 Andrzej Goleń 73 GRUPETTO Mrągowo   269   269 
79 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki   265   265 
80 Andrzej Kudosz 96 MTB Gołdap   264   264 
81 Jarosław Osadkowski 122 Grupa Szalonych Rowerzystów   262   262 
82 Mateusz Łupińśki 128 Grupa Szalonych Rowerzystów   260   260 
83 Tadeusz Grzegorczyk 119 MTB TEAM EŁK   257   257 
84 Patryk Badura 50 Michelin Team   250   250 
85 Paweł Hogiel 206   244   244 
86 Tadeusz Kudosz 95 MTB Gołdap   244   244 
87 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team   243   243 
88 Michał Malanowski 116   241   241 
89 Hubert Dylewski 334   241   241 
90 Grzegorz Kozłowski 48 Kętrzyn Bike Team   0  
91 Krzysztof Tomaszewski 138   0  
92 Łukasz Półkośnik 32 Bliska Team   0  
93 Mariusz Morawski 20   0  
94 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com   0  
95 Michał Babiak 135 Prorys Team   0  
96 Janusz Wróblewski 294 MDK UKS Przejażń Bartoszyce   0  
97 Maciej Samborski 33 Bliska Team   0  
98 Piotr Wisniewski 205 PT MAZURY TEAM   0  
99 Sławomir Śniadach 230 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   0  
100 Zenon Malinowski 193 KK24h   0  
101 Andrzej Samborski 34 Bliska Team   0  
102 Paweł Nowosielski 49 Beko Mountain Bikers   0  
103 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0  
104 Ryszard Cimoszuk 125 Grupa Szalonych Rowerzystów   0  
105 Adam Bazydło 248 OLIKOM TEAM   0  
106 Damian Marciniak 200 KK24h   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn   351   351 
2 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów   344   344 
3 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team   321   321 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team   390   390 
2 Damian Klimowicz 129 Grupa Szalonych Rowerzystów   346   346 
3 Igor Czobot 45 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   326   326 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Patryk Badura 50 Michelin Team   250   250 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo   400   400 
2 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM   372   372 
3 Grzegorz Kordiukiewicz 286 EuropeGAS SsangYong TEAM   357   357 
4 Piotr Bagiński 31 Bliska Team   354   354 
5 Kamil Łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn   343   343 
6 Jarosław Wesołowski 42 Akademia Kolarstwa Olsztyn   335   335 
7 Arkadiusz Domel 108 Akademia Kolarstwa Olsztyn   320   320 
8 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM   301   301 
9 Marek Żebrowski 195 KK24h   291   291 
10 Łukasz Arciszewski 285 EuropeGAS SsangYong TEAM   282   282 
11 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team   280   280 
12 Wojciech Kuszpa 107 Mazury MTB Team   276   276 
13 Mateusz Łupińśki 128 Grupa Szalonych Rowerzystów   260   260 
14 Michał Malanowski 116   241   241 
15 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0  
16 Michał Babiak 135 Prorys Team   0  
17 Maciej Samborski 33 Bliska Team   0  
18 Krzysztof Tomaszewski 138   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ   400   400 
2 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   399   399 
3 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team   382   382 
4 Lukasz Twarkowski 117   377   377 
5 Marcin Jerenkiewicz 169 Mazury MTB Team   350   350 
6 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team   347   347 
7 Michał Szepietowski 97 Kętrzyn Bike Team   343   343 
8 Bartosz Samborski 35 Bliska Team   343   343 
9 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team   338   338 
10 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h   335   335 
11 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team   333   333 
12 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM   332   332 
13 Radek Leszczyński 75 GRUPETTO Mrągowo   329   329 
14 Dominik Minkina 150   326   326 
15 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów   325   325 
16 Krzysztof Kindrasz 106 Giżyckie Ustawki Rowerowe   323   323 
17 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   322   322 
18 Piotr Szymański 228 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   318   318 
19 Bartłomiej Kondratowicz 16 Team MUSTANG Pasłęk   317   317 
20 Jacek Gomoła 232 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   313   313 
21 Piotr Tomaszewski 14 Zabłudów Team   305   305 
22 Ireneusz Tarnicki 246 Mazury MTB Team   303   303 
23 Michał Kuprianowicz 127 Grupa Szalonych Rowerzystów   302   302 
24 Michał Borowiec 300 MKK Korba   301   301 
25 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team   298   298 
26 Jacek Jarocki 12   289   289 
27 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   288   288 
28 Andrzej Kudosz 96 MTB Gołdap   264   264 
29 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team   243   243 
30 Hubert Dylewski 334   241   241 
31 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com   0  
32 Grzegorz Kozłowski 48 Kętrzyn Bike Team   0  
33 Łukasz Półkośnik 32 Bliska Team   0  
34 Sławomir Śniadach 230 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   0  
35 Paweł Nowosielski 49 Beko Mountain Bikers   0  
36 Damian Marciniak 200 KK24h   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Piotr Duda 114   380   380 
2 Kacper Dakszewicz 44 DBK GROUP Bike Team   374   374 
3 Adam Buczyński 104 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372   372 
4 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372   372 
5 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE   372   372 
6 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team   367   367 
7 Tomasz Jarczyk 76 RDLP Olsztyn MTB Team   358   358 
8 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team   355   355 
9 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo   354   354 
10 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team   350   350 
11 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE   343   343 
12 Wojciech Syrwid 110   334   334 
13 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   328   328 
14 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów   328   328 
15 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię   325   325 
16 Wojciech Pilichowski 120 Grupa Szalonych Rowerzystów   321   321 
17 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team   317   317 
18 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team   308   308 
19 Robert Kwiatkowski 123 Grupa Szalonych Rowerzystów   300   300 
20 Jarosław Perkowski 81 MTB Suwałki   290   290 
21 Dariusz Aleksandrowicz 194 KK24h   282   282 
22 Aleksander Sydoruk 74 RDLP Olsztyn MTB Team   281   281 
23 Andrzej Goleń 73 GRUPETTO Mrągowo   269   269 
24 Jarosław Osadkowski 122 Grupa Szalonych Rowerzystów   262   262 
25 Adam Bazydło 248 OLIKOM TEAM   0  
26 Piotr Wisniewski 205 PT MAZURY TEAM   0  
27 Mariusz Morawski 20   0  
28 Ryszard Cimoszuk 125 Grupa Szalonych Rowerzystów   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 43 Nawigator   373   373 
2 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki   338   338 
3 Wiesław Zalewski 268   337   337 
4 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team   324   324 
5 Wojciech Bułakecki 13 MASTERS Giżycko   285   285 
6 Miłosz Lenart 93 Runners Team Kętrzyn   283   283 
7 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team   275   275 
8 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko   273   273 
9 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki   265   265 
10 Paweł Hogiel 206   244   244 
11 Andrzej Samborski 34 Bliska Team   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team   317   317 
2 Andrzej Piasecki 133   289   289 
3 Tadeusz Grzegorczyk 119 MTB TEAM EŁK   257   257 
4 Tadeusz Kudosz 95 MTB Gołdap   244   244 
5 Janusz Wróblewski 294 MDK UKS Przejażń Bartoszyce   0  
6 Zenon Malinowski 193 KK24h   0  

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Paweł Rawdanowicz 103 MTB Ostróda Team   200   200 
2 Stanisław Zaborowski 323   187   187 
3 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn   183   183 
4 Grzegorz Ziółkowski 318 ADIOSTRY TEAM   181   181 
5 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   179   179 
6 Hubert Lemański 199 KK24h   178   178 
7 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team   178   178 
8 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe   175   175 
9 Marek Karczewski 197 KK24h   174   174 
10 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM   173   173 
11 Szymon Wojtczak 203 KK24h   173   173 
12 Artur Świątek 17 RANT BARTOSZYCE   173   173 
13 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team   170   170 
14 Marcin Nowociński 280 Pasymskie Bractwo Sportowe   167   167 
15 Kacper Szewczak 92   165   165 
16 Maciej Sztrom 251 OLIKOM TEAM   164   164 
17 Marcin Ruszczyk 326   162   162 
18 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM   162   162 
19 Piotr Michalski 132 XBOX BIKE TEAM   161   161 
20 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl   161   161 
21 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com   160   160 
22 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki   160   160 
23 Stanisław Bałdyga 310 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   160   160 
24 Kajetan Melke 315   158   158 
25 Henryk Przygoda 260 Team MUSTANG Pasłęk   158   158 
26 Zdzisław Szklarski 202 KK24h   157   157 
27 Leszek Staranowicz 333 MTB Suwałki   157   157 
28 Mateusz Sadowski 317 RANT BARTOSZYCE   156   156 
29 Tomasz Deptuła 309   154   154 
30 Tomasz Borowiec 301 MKK Korba   154   154 
31 Kacper Gołkiewicz 302 MDK UKS PRZYJAŹŃ   153   153 
32 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki   153   153 
33 Mariusz Przygoda 261 Team MUSTANG Pasłęk   152   152 
34 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL   151   151 
35 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko   150   150 
36 Cezary Kroszkiewicz 137   148   148 
37 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe   147   147 
38 Łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM   144   144 
39 Eugeniusz Wawrzyn 85 MTB Suwałki   143   143 
40 Rafał Szerakowski 86 MTB Suwałki   141   141 
41 Arkadiusz Łopiński 319   137   137 
42 Jarosław Ciołko 312 Agr Podlasie   135   135 
43 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe   133   133 
44 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe   131   131 
45 Tomasz Zaciek 327   131   131 
46 Paweł Król 307   130   130 
47 Szymon Rutkowski 28 Beat Bike Pro Relo Team   125   125 
48 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com   118   118 
49 Ireneusz Turek 118 MTB TEAM EŁK   112   112 
50 Roman Łożyński 320 Urząd Miasta Giżycko   108   108 
51 Jaroslaw Sikora 279 Pasymskie Bractwo Sportowe   0  
52 Maciej Olszewski 255 OLIKOM TEAM   0  
53 Michał Gawek 196 KK24h   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Hubert Lemański 199 KK24h   178   178 
2 Kacper Gołkiewicz 302 MDK UKS PRZYJAŹŃ   153   153 
3 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe   147   147 
4 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe   133   133 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Szymon Wojtczak 203 KK24h   173   173 
2 Kajetan Melke 315   158   158 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Stanisław Zaborowski 323   187   187 
2 Grzegorz Ziółkowski 318 ADIOSTRY TEAM   181   181 
3 Kacper Szewczak 92   165   165 
4 Maciej Sztrom 251 OLIKOM TEAM   164   164 
5 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM   162   162 
6 Mateusz Sadowski 317 RANT BARTOSZYCE   156   156 
7 Cezary Kroszkiewicz 137   148   148 
8 Szymon Rutkowski 28 Beat Bike Pro Relo Team   125   125 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Marcin Nowociński 280 Pasymskie Bractwo Sportowe   167   167 
2 Marcin Ruszczyk 326   162   162 
3 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl   161   161 
4 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com   160   160 
5 Leszek Staranowicz 333 MTB Suwałki   157   157 
6 Zdzisław Szklarski 202 KK24h   157   157 
7 Tomasz Borowiec 301 MKK Korba   154   154 
8 Tomasz Deptuła 309   154   154 
9 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki   153   153 
10 Mariusz Przygoda 261 Team MUSTANG Pasłęk   152   152 
11 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL   151   151 
12 Łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM   144   144 
13 Arkadiusz Łopiński 319   137   137 
14 Tomasz Zaciek 327   131   131 
15 Paweł Król 307   130   130 
16 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com   118   118 
17 Maciej Olszewski 255 OLIKOM TEAM   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Paweł Rawdanowicz 103 MTB Ostróda Team   200   200 
2 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   179   179 
3 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team   178   178 
4 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe   175   175 
5 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team   170   170 
6 Piotr Michalski 132 XBOX BIKE TEAM   161   161 
7 Henryk Przygoda 260 Team MUSTANG Pasłęk   158   158 
8 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko   150   150 
9 Rafał Szerakowski 86 MTB Suwałki   141   141 
10 Jarosław Ciołko 312 Agr Podlasie   135   135 
11 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe   131   131 
12 Jaroslaw Sikora 279 Pasymskie Bractwo Sportowe   0  
13 Michał Gawek 196 KK24h   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Marek Karczewski 197 KK24h   174   174 
2 Artur Świątek 17 RANT BARTOSZYCE   173   173 
3 Stanisław Bałdyga 310 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   160   160 
4 Roman Łożyński 320 Urząd Miasta Giżycko   108   108 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn   183   183 
2 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM   173   173 
3 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki   160   160 
4 Eugeniusz Wawrzyn 85 MTB Suwałki   143   143 
5 Ireneusz Turek 118 MTB TEAM EŁK   112   112 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Julian Gieczewski 1005   200   200 
2 Artur Byczyński 1035   177   177 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Julian Gieczewski 1005   200   200 
2 Artur Byczyński 1035   177   177 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Filip Stasiak 1003   200   200 
2 Kacper Byczyński 1036   173   173 
3 Adam Kaczyński 1050   170   170 
4 Jan Malinowski 1039   134   134 
5 Błażej Wróblewski 1007   132   132 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Filip Stasiak 1003   200   200 
2 Kacper Byczyński 1036   173   173 
3 Adam Kaczyński 1050   170   170 
4 Jan Malinowski 1039   134   134 
5 Błażej Wróblewski 1007   132   132 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Jan Kaźmierowski 1002 SKK Sokół   200   200 
2 Michał Śliwiński 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   168   168 
3 Jan Organek 1040   165   165 
4 Jakub Supernak 1008   161   161 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Jan Kaźmierowski 1002 SKK Sokół   200   200 
2 Michał Śliwiński 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   168   168 
3 Jan Organek 1040   165   165 
4 Jakub Supernak 1008   161   161 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Maciej Ciżowski 1019 MDK UKS Przejażń Bartoszyce   200   200 
2 Oliwier Daszkiewicz 1049 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   190   190 
3 Mateusz Maleszka 1001 Renault Team   182   182 
4 Jakub Reginia 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   181   181 
5 Mateusz Gigelewicz 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   162   162 
6 Wiktor Pichler 1043 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   160   160 
7 Piotr Podgórny 1048 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   155   155 
8 Michał Polewaczyk 1041 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   152   152 
9 Radosław Parzych 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   138   138 
10 Filip Dudek 1042 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   116   116 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Maciej Ciżowski 1019 MDK UKS Przejażń Bartoszyce   200   200 
2 Oliwier Daszkiewicz 1049 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   190   190 
3 Mateusz Maleszka 1001 Renault Team   182   182 
4 Jakub Reginia 1047 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   181   181 
5 Mateusz Gigelewicz 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   162   162 
6 Wiktor Pichler 1043 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   160   160 
7 Piotr Podgórny 1048 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   155   155 
8 Michał Polewaczyk 1041 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   152   152 
9 Radosław Parzych 1045 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   138   138 
10 Filip Dudek 1042 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo   116   116 


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Katarzyna Citko 30 Bliska Team   400   400 
2 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki   382   382 
3 Ewa Duda 113 WAWA BIKE TEAM   366   366 
4 Izabela Podpirko 330 Agiz Team   366   366 
5 Marta Raszkiewicz 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn   362   362 
6 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki   356   356 
7 Kornelia Jackiewicz 335 SKK Sokół   351   351 
8 Jolanta Kulikowska 38 MPS Bike Team   349   349 
9 Barbara Badura 55 Michelin Team   318   318 
10 Aneta Plaszewska 56 Michelin Team   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Kornelia Jackiewicz 335 SKK Sokół   351   351 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Katarzyna Citko 30 Bliska Team   400   400 
2 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki   382   382 
3 Marta Raszkiewicz 109 Akademia Kolarstwa Olsztyn   362   362 
4 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki   356   356 
5 Barbara Badura 55 Michelin Team   318   318 
6 Aneta Plaszewska 56 Michelin Team   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Ewa Duda 113 WAWA BIKE TEAM   366   366 
2 Izabela Podpirko 330 Agiz Team   366   366 
3 Jolanta Kulikowska 38 MPS Bike Team   349   349 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Barbara Paszkowska 89 Sklep rowerowy Góra Rowerska   200   200 
2 Natalia Zysk 306 GRUPETTO Mrągowo   181   181 
3 Elżbieta Światek 18 RANT BARTOSZYCE   166   166 
4 Anna Koziatek 316 Mazury MTB Team   149   149 
5 Emilia Seroka 311 Agr Podlasie   148   148 
6 Kasia Akus 134   142   142 
7 Katsiaryna Stseshyts 313 Beko Mountain Bikers   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Natalia Zysk 306 GRUPETTO Mrągowo   181   181 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Barbara Paszkowska 89 Sklep rowerowy Góra Rowerska   200   200 
2 Anna Koziatek 316 Mazury MTB Team   149   149 
3 Emilia Seroka 311 Agr Podlasie   148   148 
4 Kasia Akus 134   142   142 
5 Katsiaryna Stseshyts 313 Beko Mountain Bikers   0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Elżbieta Światek 18 RANT BARTOSZYCE   166   166 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Urszula Gieczewska 1004   200   200 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Urszula Gieczewska 1004   200   200 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Punkty
1 Karolina Sowa 1009 &nbs