Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów)
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów)
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Bonus Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   32   659   571   594   566   583   30   3617 
2 Paweł Arciszewski 7 Renault Team     50   616   554   593   553   568   30   2964 
3 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559     659   549   594   582       2943 
4 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   378     394   419   423   381   406     2401 
5 Tomasz Skalski 4 Renault Team     26   0   506   538   492   516   30   2108 
6 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team     11     471   465   458   488   30   1912 
7 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600       600       600     1800 
8 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team           584   558   568     1710 
9 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0         599   504   584     1687 
10 Mateusz Hanke 3 Renault Team         528   540   541       1609 
11 Patryk Badura 50 Michelin Team   496         514     531     1541 
12 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team     4     431   465     456   30   1382 
13 Adrian Jusiński 191 TRW MTB Racing           600   598       1198 
14 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584             599     1183 
15 Andrey Diaivov 229 special one         576       570     1146 
16 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551         584         1135 
17 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542             582     1124 
18 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534             584     1118 
19 Piotr Car 130 MISTRAL   549       556           1105 
20 Michał Wyżlic 443 Komobike Scott           584   521       1105 
21 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531             561     1092 
22 Michał Glanz 444 Warszawski Klub Kolarski           571   510   0     1081 
23 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas   496             567     1063 
24 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467       507           974 
25 Eduard Tomashevskiy 148 Quest Team     100   660           30   690 
26 Piotr Żebrowski 144 PTR OPTIMA Team     34   623           30   653 
27 Maciej Samborski 33 Bliska Team     55   587           30   617 
28 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team     65   587           30   617 
29 Mateusz Goszczyński 163       611             611 
30 Bartosz Banach 298 TORUS- APTEKA GEMINI Gdańsk             600       600 
31 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599                 599 
32 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team   599                 599 
33 Krzysztof Łukasik 372 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław               593     593 
34 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578                 578 
35 Michał Różański 351 Trigar mtb team           577         577 
36 Daniel Pepla 6 Renault Team   527   80             30   557 
37 Bartek Męziński 170 Finisher Warmia MTB       555             555 
38 Piotr Urbanowicz 157       553             553 
39 Bartosz Jechanowski 155 KK24h       550             550 
40 Wojciech Zych 156 PTR OPTIMA Team       545             545 
41 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   0               526 
42 Massimo Berton 331 acido lattico team   493   15             30   523 
43 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517                 517 
44 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507                 507 
45 Paweł Jaworski 448 Mazury MTB Team           505   0       505 
46 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495                 495 
47 Mariusz Taporowski 415               488     488 
48 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team         485           485 
49 Andrzej Poczopko 263 ABC OPRAWA MUZYCZNA         483           483 
50 Karol Kozłowski 210 Bliska Team             482       482 
51 Andrzej Masłowski 171 Sprint SBR Bank         482           482 
52 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team   480                 480 
53 Bartłomiej Klus 275   448   30             30   478 
54 Arkadiusz Daniel 297 GRUPETTO Mrągowo         475           475 
55 Nikolai Chifin 342 MTB1.RU         460           460 
56 Sergey Akifyev 149 MTB1.RU         460           460 
57 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458                 458 
58 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         441           441 
59 Jan Charkiewicz 131 MISTRAL   0       440           440 
60 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   438                 438 
61 Daniel Bryk 258           437         437 
62 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK   429                 429 
63 Ryszard Kulik 365 PT MAZURY TEAM             428       428 
64 Marek Walczak 410 Clear Bike Team               413     413 
65 Arkadiusz Hanas 291 Akademia Kolarstwa Olsztyn             389       389 
66 Mariusz Borkowski 424               367     367 
67 Dawid Janus 403 ZuzgaRacingTeam:P   0   0             30   30 
68 Andrei Mourygin 47   0                
69 Łukasz Gajda 343 Équipe de fou         0          
70 Piotr Roman 192 Akademia Kolarstwa Olsztyn           0        
71 Dawid Wilewski 295             0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Bonus Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600       600       600     1800 
2 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0         599   504   584     1687 
3 Mateusz Hanke 3 Renault Team         528   540   541       1609 
4 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542             582     1124 
5 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534             584     1118 
6 Piotr Car 130 MISTRAL   549       556           1105 
7 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531             561     1092 
8 Michał Glanz 444 Warszawski Klub Kolarski           571   510   0     1081 
9 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467       507           974 
10 Maciej Samborski 33 Bliska Team     55   587           30   617 
11 Mateusz Goszczyński 163       611             611 
12 Krzysztof Łukasik 372 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław               593     593 
13 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578                 578 
14 Michał Różański 351 Trigar mtb team           577         577 
15 Bartosz Jechanowski 155 KK24h       550             550 
16 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495                 495 
17 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team         485           485 
18 Karol Kozłowski 210 Bliska Team             482       482 
19 Arkadiusz Daniel 297 GRUPETTO Mrągowo         475           475 
20 Nikolai Chifin 342 MTB1.RU         460           460 
21 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458                 458 
22 Dawid Wilewski 295             0      
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Bonus Punkty
1 Paweł Arciszewski 7 Renault Team     50   616   554   593   553   568   30   2964 
2 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team     11     471   465   458   488   30   1912 
3 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team           584   558   568     1710 
4 Patryk Badura 50 Michelin Team   496         514     531     1541 
5 Adrian Jusiński 191 TRW MTB Racing           600   598       1198 
6 Andrey Diaivov 229 special one         576       570     1146 
7 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551         584         1135 
8 Michał Wyżlic 443 Komobike Scott           584   521       1105 
9 Eduard Tomashevskiy 148 Quest Team     100   660           30   690 
10 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team     65   587           30   617 
11 Bartosz Banach 298 TORUS- APTEKA GEMINI Gdańsk             600       600 
12 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599                 599 
13 Bartek Męziński 170 Finisher Warmia MTB       555             555 
14 Wojciech Zych 156 PTR OPTIMA Team       545             545 
15 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   0               526 
16 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517                 517 
17 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507                 507 
18 Paweł Jaworski 448 Mazury MTB Team           505   0       505 
19 Mariusz Taporowski 415               488     488 
20 Andrzej Poczopko 263 ABC OPRAWA MUZYCZNA         483           483 
21 Bartłomiej Klus 275   448   30             30   478 
22 Sergey Akifyev 149 MTB1.RU         460           460 
23 Daniel Bryk 258           437         437 
24 Mariusz Borkowski 424               367     367 
25 Dawid Janus 403 ZuzgaRacingTeam:P   0   0             30   30 
26 Andrei Mourygin 47   0                
27 Łukasz Gajda 343 Équipe de fou         0          
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Bonus Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   32   659   571   594   566   583   30   3617 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559     659   549   594   582       2943 
3 Tomasz Skalski 4 Renault Team     26   0   506   538   492   516   30   2108 
4 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team     4     431   465     456   30   1382 
5 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584