Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów)
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów)
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   32   659   571   30   1842 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559     659   549     1767 
3 Paweł Arciszewski 7 Renault Team     50   616   554   30   1200 
4 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600       600     1200 
5 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   378     394   419     1191 
6 Piotr Car 130 MISTRAL   549       556     1105 
7 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467       507     974 
8 Eduard Tomashevskiy 148 Quest Team     100   660     30   690 
9 Piotr Żebrowski 144 PTR OPTIMA Team     34   623     30   653 
10 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team     65   587     30   617 
11 Maciej Samborski 33 Bliska Team     55   587     30   617 
12 Mateusz Goszczyński 163       611       611 
13 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team   599           599 
14 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599           599 
15 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584           584 
16 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578           578 
17 Andrey Diaivov 229 special one         576     576 
18 Daniel Pepla 6 Renault Team   527   80       30   557 
19 Bartek Męziński 170 Finisher Warmia MTB       555       555 
20 Piotr Urbanowicz 157       553       553 
21 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551           551 
22 Bartosz Jechanowski 155 KK24h       550       550 
23 Wojciech Zych 156 PTR OPTIMA Team       545       545 
24 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542           542 
25 Tomasz Skalski 4 Renault Team     26   0   506   30   536 
26 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534           534 
27 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531           531 
28 Mateusz Hanke 3 Renault Team         528     528 
29 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   0         526 
30 Massimo Berton 331 acido lattico team   493   15       30   523 
31 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517           517 
32 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507           507 
33 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team     11     471   30   501 
34 Patryk Badura 50 Michelin Team   496           496 
35 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas   496           496 
36 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495           495 
37 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team         485     485 
38 Andrzej Poczopko 263 ABC OPRAWA MUZYCZNA         483     483 
39 Andrzej Masłowski 171 Sprint SBR Bank         482     482 
40 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team   480           480 
41 Bartłomiej Klus 275   448   30       30   478 
42 Arkadiusz Daniel 297 GRUPETTO Mrągowo         475     475 
43 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team     4     431   30   461 
44 Sergey Akifyev 149 MTB1.RU         460     460 
45 Nikolai Chifin 342 MTB1.RU         460     460 
46 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458           458 
47 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         441     441 
48 Jan Charkiewicz 131 MISTRAL   0       440     440 
49 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   438           438 
50 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK   429           429 
51 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0   0       30   30 
52 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0          
53 Andrei Mourygin 47   0          
54 Łukasz Gajda 343 Équipe de fou         0    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600       600     1200 
2 Piotr Car 130 MISTRAL   549       556     1105 
3 Jakub Mozolewski 336 SKK Sokół   467       507     974 
4 Maciej Samborski 33 Bliska Team     55   587     30   617 
5 Mateusz Goszczyński 163       611       611 
6 Paulius Natalevičius 79 FOCUS Vilnius   578           578 
7 Bartosz Jechanowski 155 KK24h       550       550 
8 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas   542           542 
9 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels   534           534 
10 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas   531           531 
11 Mateusz Hanke 3 Renault Team         528     528 
12 Piotr Andrzejczyk 41 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   495           495 
13 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team         485     485 
14 Arkadiusz Daniel 297 GRUPETTO Mrągowo         475     475 
15 Nikolai Chifin 342 MTB1.RU         460     460 
16 Wiktor Gindorowicz 36 Bliska Team   458           458 
17 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM   0          
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Paweł Arciszewski 7 Renault Team     50   616   554   30   1200 
2 Eduard Tomashevskiy 148 Quest Team     100   660     30   690 
3 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team     65   587     30   617 
4 Krzysztof Krzywy 25 NEXUS Team   599           599 
5 Andrey Diaivov 229 special one         576     576 
6 Bartek Męziński 170 Finisher Warmia MTB       555       555 
7 Radomir Chmiel 68 Michelin Team   551           551 
8 Wojciech Zych 156 PTR OPTIMA Team       545       545 
9 Arturas Remeika 78 Jokers- Santa Monica Networks   526   0         526 
10 Jakub Ołowski 332 Tri Negu   517           517 
11 Jacek Banaszewski 23 Milsport BLU Team   507           507 
12 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team     11     471   30   501 
13 Patryk Badura 50 Michelin Team   496           496 
14 Andrzej Poczopko 263 ABC OPRAWA MUZYCZNA         483     483 
15 Bartłomiej Klus 275   448   30       30   478 
16 Sergey Akifyev 149 MTB1.RU         460     460 
17 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P   0   0       30   30 
18 Andrei Mourygin 47   0          
19 Łukasz Gajda 343 Équipe de fou         0    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team   582   32   659   571   30   1842 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team   559     659   549     1767 
3 Piotr Żebrowski 144 PTR OPTIMA Team     34   623     30   653 
4 Andrzej Kaiser 27 Eurobike Kaczmarek Electric Team   599           599 
5 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   584           584 
6 Daniel Pepla 6 Renault Team   527   80       30   557 
7 Piotr Urbanowicz 157       553       553 
8 Tomasz Skalski 4 Renault Team     26   0   506   30   536 
9 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas   496           496 
10 Andrzej Masłowski 171 Sprint SBR Bank         482     482 
11 Adam Ptasiński 24 Milsport BLU Team   480           480 
12 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team     4     431   30   461 
13 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         441     441 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Marek Klimas 151 BarczewoBiega   378     394   419     1191 
2 Massimo Berton 331 acido lattico team   493   15       30   523 
3 Jan Charkiewicz 131 MISTRAL   0       440     440 
4 Paweł Jędrzejewski 8 Renault Team   438           438 
5 Sławomir Olszewski 177 MTB TEAM EŁK   429           429 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Bonus Punkty
1 Radek Zysk 46 GRUPETTO Mrągowo   400   70   440     30   870 
2 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team   382   40   413     30   825 
3 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ   400     424       824 
4 Piotr Bienenda 29 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   399     392       791 
5 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team   390   16   362     30   782 
6 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM   372     397       769 
7 Lukasz Twarkowski 117   377     379       756 
8 Piotr Duda 114   380     361       741 
9 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE   372     368       740 
10 Paweł Treliński 214 GRUPETTO Mrągowo   354   24   342     30   726 
11 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team   347   11   349     30   726 
12 Andrzej Podpirko 329 Agiz Team   355     366       721 
13 Radek Leszczyński 75 GRUPETTO Mrągowo   329   6   347     30   706 
14 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team   350   4   325     30   705 
15 Kamil Łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn   343   22   332     30   705 
16 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn   351     350       701 
17 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team   333   28   334     30   697 
18 Tomasz Jarczyk 76 RDLP Olsztyn MTB Team   358     337       695 
19 Grzegorz Kordiukiewicz 286 EuropeGAS SsangYong TEAM   357     337       694 
20 Rafał Gierejko 124 Grupa Szalonych Rowerzystów   344     349       693 
21 Wiesław Zalewski 268   337     341       678 
22 Mariusz Rynkiewicz 201 KK24h   335     336       671 
23 Dominik Minkina 150   326     331       657 
24 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM   332     320       652 
25 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów   328     323       651 
26 Piotr Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   318   2   298     30   646 
27 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team   298   0   309     30   637 
28 Sławomir Charubin 136 Mazury MTB Team   324     298       622 
29 Arkadiusz Domel 108 Akademia Kolarstwa Olsztyn   320     295       615 
30 Bartek Radź 287 EuropeGAS SsangYong TEAM   301     283       584 
31 Piotrek Kaczyński 226 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   288     269       557 
32 Jarosław Perkowski 81 MTB Suwałki   290     259       549 
33 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko   273     271       544 
34 Daniel Pepla 6 Renault Team     80   420     30   450 
35 Massimo Berton 331 acido lattico team     15   392     30   422 
36 Paweł Ciunel 292 Centrum Rowerowe Olsztyn Team       418       418 
37 Kacper Dakszewicz 44 DBK GROUP Bike Team   374   20   0     30   404 
38 Sławomir Wawrzyniak 43 Nawigator   373           373 
39 Bartosz Samborski 35 Bliska Team   343   9   0     30   373 
40 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com   0     373       373 
41 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana   0   12   343     30   373 
42 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372           372 
43 Adam Buczyński 104 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   372     0       372 
44 Arek Trzciński 77 Kross Staff Team   367           367 
45 Adrian Piłat 290       363       363 
46 Piotr Bagiński 31 Bliska Team   354           354 
47 BartŁomiej Nalazek 225 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO       350       350 
48 Marcin Jerenkiewicz 169 Mazury MTB Team   350   0         350 
49 Mariusz Nadany 288 SKK Sokół       348       348 
50 Ryszard Cimoszuk 125 Grupa Szalonych Rowerzystów   0     347       347 
51 Damian Klimowicz 129 Grupa Szalonych Rowerzystów   346           346 
52 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE   343     0       343 
53 Michał Szepietowski 97 Kętrzyn Bike Team   343           343 
54 Bartłomiej Klus 275     30   309     30   339 
55 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team   338           338 
56 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki   338           338 
57 Jarosław Wesołowski 42 Akademia Kolarstwa Olsztyn   335           335 
58 Wojciech Syrwid 110   334           334 
59 Bartosz Iwaniuk 153 Michelin Team       301     30   331 
60 Kacper Szewczak 92     8   301     30   331 
61 Krzysztof Majkowski 207 MAJKOWSKI-instalacje.pl       330       330 
62 Sergey Akifyev 149 MTB1.RU       329       329 
63 Marcin Kozioł 102 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   328           328 
64 Igor Czobot 45 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   326           326 
65 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię   325           325 
66 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów   325   3         325 
67 Krzysztof Kindrasz 106 Giżyckie Ustawki Rowerowe   323           323 
68 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   322           322 
69 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team   321           321 
70 Wojciech Pilichowski 120 Grupa Szalonych Rowerzystów   321           321 
71 Janusz Jarzyna 159       318       318 
72 Bartłomiej Kondratowicz 16 Team MUSTANG Pasłęk   317           317 
73 Kazimierz Mydło 65 Michelin Team   317           317 
74 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team   317           317 
75 Jacek Gomoła 232 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO   313           313 
76 Grzegorz Koziorowski 154 Akademia Kolarstwa Olsztyn       310       310 
77 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team   308           308 
78 Piotr Tomaszewski 14 Zabłudów Team   305           305 
79 Ireneusz Tarnicki 246 Mazury MTB Team   303           303 
80 Michał Kuprianowicz 127 Grupa Szalonych Rowerzystów   302           302 
81 Michał Borowiec 300 MKK Korba   301           301 
82 Robert Kwiatkowski 123 Grupa Szalonych Rowerzystów   300           300 
83 Dawid Janus 72 ZuzgaRacingTeam:P     0   266     30   296 
84 Marek Żebrowski 195 KK24h   291           291 
85 Szymon Oryszczak 52 Michelin Team       289       289 
86 Jacek Jarocki 12   289           289 
87 Andrzej Piasecki 133   289           289 
88 Wojciech Bułakecki 13 MASTERS Giżycko   285           285 
89 Miłosz Lenart 93 Runners Team Kętrzyn