Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2022

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Maciej Kowalski 28 Sklep SpoRTowy   200   180   199   198   777 
2 Marcin Łagodziński 39 UKS Ostróda Sport Team   184   185   200   200   769 
3 Marek Janowski 72 UKS Ostróda Sport Team   181   170   181   169   701 
4 Dawid Wójcik 100 UKS Ostróda Sport Team   172   131   180   184   667 
5 Michał Szymański 70 TK Masters Giżycko   184   164     187   535 
6 Janusz Łaszczych 303 Kurpie Kadzidło     180     196   376 
7 Marcin Czerwiec 261     177     177   354 
8 Damian Milewski 258 Belta Team Gdańsk     200       200 
9 Jędrzej Żebrowski 255 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team         199   199 
10 Oskar Muraszko 18 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   197         197 
11 Kacper Konera 12 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   193         193 
12 Nikodem Labuda 260 MKK PST MISTRAL LĘBORK     192       192 
13 Kacper Bogus 361 TK Masters Giżycko         189   189 
14 Antek Koniuszewski 67 Belta Team Gdańsk   188         188 
15 Krzysztof Wróbel 73   187         187 
16 Marcel Struzik 53 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   183         183 
17 Dawid Kamiński 47 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   181         181 
18 Piotr Solecki 19 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   180         180 
19 Mateusz Stefaniak 46 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   173         173 
20 Krzysztof Domurad 395 Kurpie Kadzidło         173   173 
21 Marcin Wierzbicki 78   169         169 
22 Igor Maziński 45 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ   168         168 
23 Tomasz Rogulski 310       146     146 
24 Nikodem Włodarski 54 Epidemia Cyklozy MTB Susz Junior   134         134 
25 Martyna Teske 16 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   117         117 
26 Dominik Dudzicki 360 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ         13   13 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Maciej Kowalski 28 Sklep SpoRTowy   200   180   199   198   777 
2 Marcin Łagodziński 39 UKS Ostróda Sport Team   184   185   200   200   769 
3 Marek Janowski 72 UKS Ostróda Sport Team   181   170   181   169   701 
4 Dawid Wójcik 100 UKS Ostróda Sport Team   172   131   180   184   667 
5 Michał Szymański 70 TK Masters Giżycko   184   164     187   535 
6 Janusz Łaszczych 303 Kurpie Kadzidło     180     196   376 
7 Marcin Czerwiec 261     177     177   354 
8 Damian Milewski 258 Belta Team Gdańsk     200       200 
9 Jędrzej Żebrowski 255 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team         199   199 
10 Oskar Muraszko 18 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   197         197 
11 Kacper Konera 12 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   193         193 
12 Nikodem Labuda 260 MKK PST MISTRAL LĘBORK     192       192 
13 Kacper Bogus 361 TK Masters Giżycko         189   189 
14 Antek Koniuszewski 67 Belta Team Gdańsk   188         188 
15 Krzysztof Wróbel 73   187         187 
16 Marcel Struzik 53 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   183         183 
17 Dawid Kamiński 47 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   181         181 
18 Piotr Solecki 19 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   180         180 
19 Mateusz Stefaniak 46 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARKI SEKCJA MŁODZIEŻOWA   173         173 
20 Krzysztof Domurad 395 Kurpie Kadzidło         173   173 
21 Marcin Wierzbicki 78   169         169 
22 Igor Maziński 45 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ   168         168 
23 Tomasz Rogulski 310       146     146 
24 Nikodem Włodarski 54 Epidemia Cyklozy MTB Susz Junior   134         134 
25 Martyna Teske 16 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   117         117 
26 Dominik Dudzicki 360 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ         13   13 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Michał Wyżlic 355 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn   580   589   557   544   1690 
2 Mateusz Wiszniewski 271 wtw-poland.com     552   555   539   1646 
3 Marcin Białobłocki 338 Bialoblocki ProCoaching       600   600   1200 
4 Kamil Kuszmider 347 KK Załuski Team       590   595   1185 
5 Paweł Oktaba 357 TK Masters Giżycko       519   544   1063 
6 Igor Kubacki 383 MLEKPOL TEAM       497   505   1002 
7 Marek Ejzemberg 167 Kurpie Kadzidło     504   0   496   1000 
8 Tomasz Jagodziński 202 Rowersi Cycling Team     600       600 
9 Šarūnas Pacevičius 365 Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’         567   567 
10 Łukasz Góralewski 337 KK Catena Wyszków       563     563 
11 Radomir Chmiel 507 Michelin Team   573   558       558 
12 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko   551     550     550 
13 Daniel Słomiński 350 M2 MTB WASILKÓW       482     482 
14 Tomasz Chabowski 289 MSR Olsztyn     476     0   476 
15 Adrian Szufnara 384         431   431 
16 Piotr Wanat 600 MSR Olsztyn   534   0     414   414 
17 Kacper Danielewski 288 AUTO LAND       0    
18 Przemysław BARANOWSKI 342 Bialoblocki ProCoaching       0    
19 Zbigniew Chabowski 390 Akademia Kolarstwa Olsztyn         0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Paweł Oktaba 357 TK Masters Giżycko       519   544   1063 
2 Igor Kubacki 383 MLEKPOL TEAM       497   505   1002 
3 Tomasz Chabowski 289 MSR Olsztyn     476     0   476 
4 Piotr Wanat 600 MSR Olsztyn   534   0     414   414 
5 Kacper Danielewski 288 AUTO LAND       0    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Marcin Białobłocki 338 Bialoblocki ProCoaching       600   600   1200 
2 Kamil Kuszmider 347 KK Załuski Team       590   595   1185 
3 Tomasz Jagodziński 202 Rowersi Cycling Team     600       600 
4 Šarūnas Pacevičius 365 Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’         567   567 
5 Łukasz Góralewski 337 KK Catena Wyszków       563     563 
6 Radomir Chmiel 507 Michelin Team   573   558       558 
7 Daniel Słomiński 350 M2 MTB WASILKÓW       482     482 
8 Adrian Szufnara 384         431   431 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Michał Wyżlic 355 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn   580   589   557   544   1690 
2 Mateusz Wiszniewski 271 wtw-poland.com     552   555   539   1646 
3 Marek Ejzemberg 167 Kurpie Kadzidło     504   0   496   1000 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko   551     550     550 
5 Przemysław BARANOWSKI 342 Bialoblocki ProCoaching       0    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Zbigniew Chabowski 390 Akademia Kolarstwa Olsztyn         0  

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO   473   482   482   500   1937 
2 Paweł Bednarek 83 RAFBIKE CYCLING TEAM   475   499   458   482   1914 
3 Przemysław Michalczyk 391 EVANLITE   475   493   467   443   1878 
4 Mariusz Nadany 231 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka   467   475   455