Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2021

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Milko Mazury MTB Etap 5 Milko Mazury MTB Etap 6 Milko Mazury MTB Etap 7 Milko Mazury MTB Etap 8 Milko Mazury MTB Etap 9 Milko Mazury MTB Etap 10 Punkty
1 Joachim Kowalski 116   185   199   200   176   191   200   179   199     187   1176 
2 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło     174   194   161     199   200   200     200   1167 
3 Maciej Kowalski 114   176   200   194   0   126   172   198   198     177   1143 
4 Marcin Czerwiec 117   167     167     174     177   162     146   993 
5 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława   118   156   138   96   148   135   165   131     121   873 
6 Bogdan Żołnowski 306 TK Masters Giżycko       185       180     180       545 
7 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło               199   191       390 
8 Michał Wojnowski 6 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   169     193                 362 
9 Oskar Muraszko 7 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   176     183                 359 
10 Krzysztof Wróbel 626                 161     152   313 
11 Marcin Wierzbicki 589             131   0   129       260 
12 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   200                     200 
13 Pawel Martyniuk 546           200             200 
14 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława         200               200 
15 Michał Sanecki 125   184                     184 
16 Kacper Konera 3 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   180                     180 
17 Tomasz Cierpicki 523         179               179 
18 Janusz Łaszczych 665 Kurpie Kadzidło                 179       179 
19 Daniel Szczepański 53   179                     179 
20 Łukasz Czerepak 606 TK Masters Giżycko               173         173 
21 Dominik Piechowski 604               171         171 
22 Przemek Pfeifer 545           167             167 
23 Tomasz Kuczyński 654 Kurpie Kadzidło                     166   166 
24 Wiktor Dobkowski 549 REGIONALNY KLUB KOLARSKI KURPIE OSTROŁĘKA           166             166 
25 Mateusz Kawecki 605               165         165 
26 Arek Plezia 139 MTB Ostróda Team   162                     162 
27 Wojciech Karczewski 503   160                     160 
28 Piotr Solecki 327 MTB MKS TRUSO ELBLĄG       156                 156 
29 Piotr Szczepkowski 521         146               146 
30 Jarosław Kuśmierek 548           143             143 
31 Ryszard Saługa 625 TK Masters Giżycko                 141       141 
32 Karol BazydŁo 636 TK Masters Giżycko                     141   141 
33 Kacper Ruczyński 55   121                     121 
34 Norbert Ruczyński 54   121                     121 
35 Robert Tomaszewski 142   113                     113 
36 Zenon Grabowiecki 128   0                    
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Milko Mazury MTB Etap 5 Milko Mazury MTB Etap 6 Milko Mazury MTB Etap 7 Milko Mazury MTB Etap 8 Milko Mazury MTB Etap 9 Milko Mazury MTB Etap 10 Punkty
1 Joachim Kowalski 116   185   199   200   176   191   200   179   199     187   1176 
2 Mikołaj Zera 413 Kurpie Kadzidło     174   194   161     199   200   200     200   1167 
3 Maciej Kowalski 114   176   200   194   0   126   172   198   198     177   1143 
4 Marcin Czerwiec 117   167     167     174     177   162     146   993 
5 Sebastian Gruszewski 137 MkK - Mława   118   156   138   96   148   135   165   131     121   873 
6 Bogdan Żołnowski 306 TK Masters Giżycko       185       180     180       545 
7 Miłosz Serowik 1183 Kurpie Kadzidło               199   191       390 
8 Michał Wojnowski 6 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   169     193                 362 
9 Oskar Muraszko 7 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   176     183                 359 
10 Krzysztof Wróbel 626                 161     152   313 
11 Marcin Wierzbicki 589             131   0   129       260 
12 Robert Żebrowski 276 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   200                     200 
13 Pawel Martyniuk 546           200             200 
14 Hadrian GRUSZEWSKI 136 MkK - Mława         200               200 
15 Michał Sanecki 125   184                     184 
16 Kacper Konera 3 MTB MKS TRUSO ELBLĄG   180                     180 
17 Tomasz Cierpicki 523         179               179 
18 Janusz Łaszczych 665 Kurpie Kadzidło                 179       179 
19 Daniel Szczepański 53   179                     179 
20 Łukasz Czerepak 606 TK Masters Giżycko               173         173 
21 Dominik Piechowski 604               171         171 
22 Przemek Pfeifer 545           167             167 
23 Tomasz Kuczyński 654 Kurpie Kadzidło                     166   166 
24 Wiktor Dobkowski 549 REGIONALNY KLUB KOLARSKI KURPIE OSTROŁĘKA           166             166 
25 Mateusz Kawecki 605               165         165 
26 Arek Plezia 139 MTB Ostróda Team   162                     162 
27 Wojciech Karczewski 503   160                     160 
28 Piotr Solecki 327 MTB MKS TRUSO ELBLĄG       156                 156 
29 Piotr Szczepkowski 521         146               146 
30 Jarosław Kuśmierek 548           143             143 
31 Ryszard Saługa 625 TK Masters Giżycko                 141       141 
32 Karol BazydŁo 636 TK Masters Giżycko                     141   141 
33 Kacper Ruczyński 55   121                     121 
34 Norbert Ruczyński 54   121                     121 
35 Robert Tomaszewski 142   113                     113 
36 Zenon Grabowiecki 128   0                    

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Milko Mazury MTB Etap 5 Milko Mazury MTB Etap 6 Milko Mazury MTB Etap 7 Milko Mazury MTB Etap 8 Milko Mazury MTB Etap 9 Milko Mazury MTB Etap 10 Punkty
1 Marcin Białobłocki 168 Bialoblocki ProCoaching   600     600   597   600   594   600   600       3597 
2 Kamil Kuszmider 246 KK Catena Wyszków   565   576   569   565     587