Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2023

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Milko Mazury MTB Etap 5 Milko Mazury MTB Etap 6 Milko Mazury MTB Etap 7 Milko Mazury MTB Etap 8 Milko Mazury MTB Etap 9 Punkty
1 Kamil Kuszmider 3 KK Załuski Team   599   600   600   600     600   600   582   574   3599 
2 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko   530   591   523     542   583   593     523   3362 
3 Michał Bujan 237 MSR Olsztyn     564   505   546   533     560     505   3213 
4 Marcin Wasążnik 8 KK Załuski Team   521   535   463   521     488   504   487   450   3056 
5 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM   521   505   480   0   479   0   501   441   508   2994 
6 Mariusz Macegoniuk 284       434   451   484   462     565   406   2802 
7 Dawid Przybylski 99 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn   567     568     561     593       2289 
8 Dominik Jakubowski 393 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn           587   595       591   1773 
9 Šarūnas Pacevičius 477 Sprint-rowery.pl – KSM ,,Gaja’’         581         566   600   1747 
10 Jan Sobieraj 38 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn   567         557   559         1683 
11 Tomek Dudziński 89 CYKLON KĘTRZYN   475   535   0   498             1508 
12 Artur Sowiński 118 Kodzik Rowery   600               600     1200 
13 Marcin Białobłocki 454 Bialoblocki Team Ełk       588     587           1175 
14 Łukasz Góralewski 280 KK Catena Wyszków       552       559         1111 
15 Jakub Sobieraj 279 Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn       544     542           1086 
16 Radomir Chmiel 406 MICHELIN ALDO TEAM           559         514   1073 
17 Krzysztof Majkowski 459 Velcredo Factory Team       524       531         1055 
18 Kamil Sołomianko 282 Rosti MTB Team       438   472             910 
19 Marek Ejzemberg 238 XtremeSportOstrołęka     474   434               908 
20 Michał Glanz 399 JBG-2 Team           600           600 
21 Andrzej Poczopko 67 Cryospace Olsztyn     599                 599 
22 Mikołaj SZELIGA 423 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI             584         584 
23 Jarosław Wolcendorf 352 Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles         568             568 
24 Michał Wróblewski 30 Szprycha Giżycko         568             568 
25 Mateusz Maleszka 126 7R Rowmix Team p/b 72D   0           565         565 
26 Adam Kowalski 129 Kowal Mentoring   555                   555 
27 Piotr Andrzejczyk 518 DAMAR Transport                   549   549 
28 Marcin MrÓz 402 Bialoblocki Team Ełk           542           542 
29 Marcin Michalczewski 93   539                   539 
30 Kacper Danielewski 107 AUTO LAND           537           537 
31 Adrian Sikorski 433 AGR PODLASIE             536         536 
32 Piotr Wanat 420 KK Załuski Team               528       528 
33 Daniel Wojewódzki 416 KK Catena Wyszków             527