Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB - Bike Park Poręby Time Trial

29-04-2020

Wiemy, że bardzo brakuje Wam rywalizacji i tak jak my nie możecie się już doczekać pierwszego ścigania na prawdziwej trasie. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalnie dla Was Bike Park Poręby w którym będziecie mogli zmierzyć się ze świetnie przygotowaną i w pełni oznaczoną trasą rodem z rasowego XCO. 

Ze względu na obecną sytuację zgromadzenia nie są na tę chwilę możliwe, więc proponujemy Wam rywalizację w formule Time Trial, czyli jazda na czas. Zwycięzcą zostanie kolarka i kolarz, którzy w najszybszym czasie pokonają 1 rundę w Bike Park Poręby. Za pomiar czasu posłuży nam aplikacja www.stava.com W linku poniżej znajdziecie przygotowany segment o nazwie BIKE PARK PORĘBY TIME TRIAL 2020, który posłuży za naszą klasyfikację. Próbować swoich sił możecie od 1 do 10 maja 2020r.  Szczegółowe zasady rywalizacji znajdziecie poniżej. 

 

Regulamin Milko Mazury MTB - Bike Park Poręby Time Trial

1. Celem wyścigu jest wyłonienie najszybszej kolarki i najszybszego kolarza, którzy w najkrótszym czasie pokonają oznaczony segment w Bike Parku Poręby. 

Link do segmentu: https://www.strava.com/segments/23745504 

2. Termin rywalizacji: 1 - 10 maja 2020

3. Udział w wyścigu może wziąć każdy kto indywidualnie stawi się na starcie segmentu BIKE PARK PORĘBY TIME TRIAL 2020 i rejestrując swój przejazd udokumentuje go za pomocą aplikacji www.strava.com .  

4. W klasyfikacji końcowej nagrodzene zostaną trzy pierwsze kolarki i trzej pierwsi kolarze z rankingu w segmencie BIKE PARK PORĘBY TIME TRIAL 2020. 

5. Cały segment BIKE PARK PORĘBY TIME TRIAL 2020 jest oznaczony niebieskimi strzałkami kierunkowymi i żółtymi planszami ostrzegawczymi ostrzegającymi o niebezpiecznych miejscach na trasie. Trasę należy pokonywać zgodnie z oznaczeniami. 

6. W rywalizacji nie mogą brać udział osoby, które do przejazdu po wyznaczonym segmencie wykorzystują rowery wspomagane elektrycznie lub inne dodatkowo napędzane jednoślady. 

7. Każdego dnia rywalizacji o godzinie 20:00 na naszym FB znajdziecie zaktualizowaną listę wyników.

 

Powodzenia