Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Na skraju Puszczy Piskiej - etap 8 PISZ !

25-02-2019

Po raz drugi ścigać się będziemy w Piszu, tym razem w bardziej wakacyjnym wydaniu. Środek wakacji, piękna plaża miejska w Piszu, malownicze jezioro Roś i fantastyczna trasa prowadząca po granicy Puszczy Piskiej to wystarczająco silne argumenty by wystartować w tym wyścigu. 

Trasa w całości zaprojektowana została przez zawodników Olikom Team z Pisza to gwarantuje emocje !!!

Tereny po których ścigać się będziecie w Piszu to ścisła okolica Puszczy Piskiej, dominują tu piękne, gęste lasy porastające pagórkowaty, mazurski teren. Na trasie czekać na Was będą fantastycznie przygotowane singletrack'i oraz mnóstwo podjazdów i efektownych zjazdów wynalezionych przez lokalnych riderów. Trasa względem zeszłorocznego wyścigu przeszła spore modyfikacje. Całkowicie usunięte zostały odcinki poprowadzone po polach. Ich miejsce zastąpiły malownicze dukty leśne i nowe sekcje singletrack przygotowane przez Olikom Team. Tym sposobem runda skróciła się czyniąc wyścig jeszcze bardziej ciekawym i dynamicznym.

Pamiętajcie, że Pisz to świetne miejsce do spędzenia wakacyjnego weekendu. Znajdziecie tu bogatą bazę noclegową i masę atrakcji dla całej rodziny. Pisz to przede wszystkim szlak Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Można tu żeglować, pływać motorówką, kajakiem, skuterem wodnym, lub zwyczajnie schłodzić się w czystej wodzie jeziora Roś. Czy można chcieć coś więcej...

Bądźcie tam razem z nami !