Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         600   600 
2 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl         599   599 
3 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków         599   599 
4 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team         594   594 
5 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         570   570 
6 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM         567   567 
7 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         547   547 
8 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI         535   535 
9 Rafał Lewandowski 29 Bike-Sport Działdowo         397   397 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         600   600 
2 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team         594   594 
3 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI         535   535 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl         599   599 
2 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków         599   599 
3 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         570   570 
4 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         547   547 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM         567   567 
2 Rafał Lewandowski 29 Bike-Sport Działdowo         397   397 

Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team         500   500 
2 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko   40       496   496 
3 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         496   496 
4 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko         495   495 
5 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko         489   489 
6 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl         482   482 
7 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         478   478 
8 Jakub Budziński 108 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         478   478 
9 Szymon Gryn 150 MTB EŁK- PROSTKI         477   477 
10 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl         474   474 
11 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team         470   470 
12 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team         470   470 
13 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN         450   450 
14 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team         440   440 
15 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com         439   439 
16 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         436   436 
17 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team         433   433 
18 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK         432   432 
19 Paweł Rawdanowicz 156 MTB Ostróda Team         427   427 
20 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team         427   427 
21 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         425   425 
22 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         424   424 
23 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team         419   419 
24 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM   31       418   418 
25 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         418   418 
26 Aptem Naumov 76         417   417 
27 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM         412   412 
28 Antoni Wińcza 109 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         411   411 
29 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo         406   406 
30 Radek Leszczyński 50 GRUPETTO Mrągowo         402   402 
31 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM   38       402   402 
32 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team         397   397 
33 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P         394   394 
34 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI         388   388 
35 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO         385   385 
36 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI         379   379 
37 Arkadiusz Justynowicz 89   32       375   375 
38 Marcin Gołdas 53 GRZMOT Podlasia         365   365 
39 Andrzej Wróblewski 52 GRZMOT Podlasia         365   365 
40 Michał Jurkowski 87         352   352 
41 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl         335   335 
42 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team         332   332 
43 Tomasz Budzisz 162         287   287 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team         500   500 
2 Tomasz SKALSKI 4 Renault Team         470   470 
3 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team         440   440 
4 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com         439   439 
5 Paweł Rawdanowicz 156 MTB Ostróda Team         427   427 
6 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         424   424 
7 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM         412   412 
8 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO         385   385 
9 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI         379   379 
10 Andrzej Wróblewski 52 GRZMOT Podlasia         365   365 
11 Michał Jurkowski 87         352   352 
12 Tomasz Budzisz 162         287   287 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko   40       496   496 
2 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko         495   495 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko         489   489 
4 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         478   478 
5 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team         470   470 
6 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN         450   450 
7 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         436   436 
8 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK         432   432 
9 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team         427   427 
10 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         425   425 
11 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team         419   419 
12 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM   31       418   418 
13 Radek Leszczyński 50 GRUPETTO Mrągowo         402   402 
14 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P         394   394 
15 Arkadiusz Justynowicz 89   32       375   375 
16 Marcin Gołdas 53 GRZMOT Podlasia         365   365 
17 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team