Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium siedmiu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         570   585   567   525   2247 
2 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         600   599     590   1789 
3 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków         599   600   0   585   1784 
4 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI         535     587   561   1683 
5 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com           532   545   526   1603 
6 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM           499   494   509   1502 
7 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team           453   457   433   1343 
8 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl         599   594       1193 
9 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team         594     576     1170 
10 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team           583   564     1147 
11 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         547     582     1129 
12 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team           583     542   1125 
13 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM         567   538       1105 
14 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn             538   537   1075 
15 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI           493   466     959 
16 Daniel Radzki 407 Michelin Team           485     436   921 
17 Piotr KRYŃSKI 271 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM             600     600 
18 Arkadiusz PETKA 309 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK               600   600 
19 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn               599   599 
20 Andrey Dianov 264 AEON SCOTT TEAM             589     589 
21 Patryk MUŚKO 284 MUŚKO-TEAM             567     567 
22 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team             565     565 
23 Maciej Krysztoforski 283 Velcredo             564     564 
24 Maksymilian Dawid 260 Cryospace Olsztyn             545     545 
25 Witold Mikielski 315 Bliska Team               527   527 
26 Jacek Banaszewski 255 Milsport BLU Team             501     501 
27 Tomasz Maksymowicz 180 Krismar Big Silvant           501       501 
28 Grzegorz Ostrowski 313 T4B BIKE TEAM               486   486 
29 Maciej Mycielski 219           477       477 
30 Dariusz Jelski 280 MPS Bike Team Biłystok             462     462 
31 Łukasz Łukasiak 212 AK-SPED           461       461 
32 Dawid Sugier 319               430   430 
33 Andrzej Wielga 405 Michelin Team           426       426 
34 Jarosław Kulesza 276             423     423 
35 Marcin Seliga 339               414   414 
36 Mariusz Naruszewicz 263             407     407 
37 Rafał Lewandowski 29 Bike-Sport Działdowo         397         397 
38 Piotr Ludwicki 189           387       387 
39 Krzysztof Zdancewicz 340 GOŁDAP ZDYNA               0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         600   599     590   1789 
2 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI         535     587   561   1683 
3 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team           453   457   433   1343 
4 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team         594     576     1170 
5 Andrey Dianov 264 AEON SCOTT TEAM             589     589 
6 Dariusz Jelski 280 MPS Bike Team Biłystok             462     462 
7 Andrzej Wielga 405 Michelin Team           426       426 
8 Jarosław Kulesza 276             423     423 
9 Marcin Seliga 339               414   414 
10 Mariusz Naruszewicz 263             407     407 
11 Piotr Ludwicki 189           387       387 
12 Krzysztof Zdancewicz 340 GOŁDAP ZDYNA               0  
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team         570   585   567   525   2247 
2 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków         599   600   0   585   1784 
3 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl         599   594       1193 
4 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI         547     582     1129 
5 Piotr KRYŃSKI 271 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM             600     600 
6 Arkadiusz PETKA 309 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK               600   600 
7 Patryk MUŚKO 284 MUŚKO-TEAM             567     567 
8 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team             565     565 
9 Maksymilian Dawid 260 Cryospace Olsztyn             545     545 
10 Tomasz Maksymowicz 180 Krismar Big Silvant           501       501 
11 Dawid Sugier 319               430   430 
Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Prolog Milko Mazury MTB Milko Mazury MTB Etap 1 Milko Mazury MTB Etap 2 Milko Mazury MTB Etap 3 Milko Mazury MTB Etap 4 Punkty
1 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com           532   545   526   1603 
2 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM           499   494   509   1502 
3 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team           583   564     1147 
4 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team           583     542   1125 
5 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM         567   538       1105 
6 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn             538   537   1075 
7 Daniel Radzki 407 Michelin Team           485     436   921 
8 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn