Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Klasyfikacja cyklu - 2020

Objaśnienia

liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - zaznaczone są punkty brane pod uwagę przy liczeniu klasyfikacji generalnej (uczestnik nie spełnia kryterium sześciu ukończonych etapów )
liczba punktów - punkty za etap Eliminator XC, zostaną doliczone jeżeli zawodnik ukończy 6 wyścigów dla danego dystansu.


Miejsce Imię Nazwisko Nr. startowy Klub Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5 Etap 6 Etap 7 Etap 8 Punkty
1 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   581   565   577   600   573     594   599   3524 
2 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   557   559   587   570     558   552   598   3429 
3 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   556   521   532   562       581   600   3352 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com   521   505   520   545   541   533   542   561   3243 
5 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn     505   510     492   521   532   561   3121 
6 Jarosław WOŁOSIUK 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team   600   600       600   600   599     2999 
7 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com         507   486   480   516   539   2528 
8 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko   504       0   555   546     598   2203 
9 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY   462   433         461   478     1834 
10 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński   462   0         448   450     1360 
11 Piotr KRYŃSKI 222 Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team   599   599               1198 
12 Marcin MRÓZ 309 MTB TEAM EŁK         591       592     1183 
13 Dominik JAKUBOWSKI 153 LKS MAZOWSZE TERESIN   582   0           600     1182 
14 Bartosz Grędziński 120 Kross Staff Team           553   545       1098 
15 Krzysztof Majkowski 396 T4B BIKE TEAM       464   516           980 
16 Martin Fedor 426 T4B BIKE TEAM             468     508   976 
17 Michał GLANZ Swiat Rowerów Team       600             600 
18 Marcin Białobłocki 156                 598   598 
19 Przemysław BARANOWSKI 155 Bialoblocki ProCoaching               595     595 
20 Arkadiusz JUSIŃSKI 447 Swiat Rowerów Team         591           591 
21 Paweł Kowalkowski 480 Piasecki Concept             590       590 
22 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn   590   0               590 
23 Radomir Chmiel 400 Michelin Team         585           585 
24 Krzysztof Krzywy 137 Cycling Planet   581                 581 
25 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko                 579   579 
26 Paweł Oktaba 176 MASTERS Giżycko                 578   578 
27 Dariusz POROŚ 374 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW       569             569 
28 Šarūnas Pacevičius 77 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“   566                 566 
29 Patryk Badura 401 Michelin Team         0         561   561 
30 Michał Wyżlic 496 KOLARSKI ORBEA               549     549 
31 Andrzej Kaiser 148 STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM   548                 548 
32 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn         538       0     538 
33 Arkadiusz Wyszkowski 482 T4B BIKE TEAM                 537   537 
34 Patryk Podpirko 533 Warmia Aktywnie                 536   536 
35 Mateusz Hoppe 391 ABCSURF TREK       529             529 
36 Edgaras Svegzda 72 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“   524                 524 
37 Rafał Gierejko 399 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW       524             524 
38 Adrian Zimny 383       517             517 
39 Jarosław Prościński 497 Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz               516     516 
40 Mariusz Kaczyński 499               514     514 
41 Bartosz Struzik 388 Bike Concept       513             513 
42 Piotr Roman 203 Akademia Kolarstwa Olsztyn                 508   508 
43 Kamil Dziedzic 375 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW       502             502 
44 Dariusz Radny 147 SISU-OWB TEAM   496                 496 
45 Mariusz Nadany 532 Bikeholic       495             495 
46 Hubert łukasz LEMAŃSKI 476 Krismar Big Silvant             491       491 
47 Michał Felon 392 ZdrowyRower       473             473 
48 Sebastian Okuniewski 329 RANT BARTOSZYCE     471   0             471 
49 Pawel Szczygielski 141 THE BARBERS GDANSK   471                 471 
50 Tomasz Pietrzycki 333 DABARTI / PIE3CKI TEAM       468             468 
51 Tomasz Łebkowski 427       468             468 
52 Adrian Jusiński 394       467             467 
53 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team   460   0