Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 7 - 19.08.2017 - Węgorzewo - Wyzwanie Mamerta



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:30  600 
2 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:31  599 
3 Krzysztof Łukasik 372 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław  02:34:07  593 
4 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM  02:36:27  584 
5 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels  02:36:39  584 
6 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:36:51  583 
7 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas  02:37:00  582 
8 Andrey Diaivov 229 special one  02:40:27  570 
9 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team  02:40:56  568 
10 Paweł Arciszewski 7 Renault Team  02:41:00  568 
11 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas  02:41:06  567 
12 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas  02:42:57  561 
13 Patryk Badura 50 Michelin Team  02:52:00  531 
14 Tomasz Skalski 4 Renault Team  02:57:03  516 
15 Mariusz Taporowski 415   03:07:26  488 
16 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team  03:07:27  488 
17 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team  03:20:14  456 
18 Magdalena Gołębiewska 141 Azart-Peleton Team  03:32:12  600 
19 Marek Walczak 410 Clear Bike Team  03:41:30  413 
20 Marek Klimas 151 BarczewoBiega  03:45:16  406 
21 Mariusz Borkowski 424   04:09:08  367 
22 Michał Glanz 444 Warszawski Klub Kolarski  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 247 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:30  600 
2 Krzysztof Łukasik 372 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław  02:34:07  593 
3 Damian Perkowski 204 PT MAZURY TEAM  02:36:27  584 
4 Denas Danyla 243 DUKE Racing Wheels  02:36:39  584 
5 Matas Dumčius 241 Velomanija - Koldas  02:37:00  582 
6 Donatas Sertvytis 242 Velomanija - Koldas  02:42:57  561 
7 Michał Glanz 444 Warszawski Klub Kolarski  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrey Diaivov 229 special one  02:40:27  570 
2 Jonasz Stelmaszyk 5 Renault Team  02:40:56  568 
3 Paweł Arciszewski 7 Renault Team  02:41:00  568 
4 Patryk Badura 50 Michelin Team  02:52:00  531 
5 Mariusz Taporowski 415   03:07:26  488 
6 Krzysztof Dębski 57 Michelin Team  03:07:27  488 
7 Mariusz Borkowski 424   04:09:08  367 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:31  599 
2 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:36:51  583 
3 Ridas Karaska 240 Velomanija - Koldas  02:41:06  567 
4 Tomasz Skalski 4 Renault Team  02:57:03  516 
5 Paweł Koźmiński 51 Michelin Team  03:20:14  456 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Walczak 410 Clear Bike Team  03:41:30  413 
2 Marek Klimas 151 BarczewoBiega  03:45:16  406 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ  01:46:10  400 
2 Daniel Pepla 6 Renault Team  01:46:11  399 
3 Łukasz Łukaszewski 411   01:48:21  391 
4 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team  01:48:22  391 
5 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:48:24  391 
6 Piotr Duda 114   01:51:10  382 
7 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team  01:51:28  380 
8 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:51:37  380 
9 BartŁomiej Nalazek 225 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:15  378 
10 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:52:16  378 
11 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team  01:52:38  377 
12 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE  01:53:41  373 
13 Kacper Dakszewicz 44 DBK BIKE TEAM  01:53:44  373 
14 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team  01:53:46  373 
15 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:53:53  372 
16 Dominik Minkina 150   01:53:54  372 
17 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:53:58  372 
18 Wojciech Syrwid 110   01:54:01  372 
19 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM  01:54:28  370 
20 Grzegorz Ostrowski 179 T4B BIKE TEAM   01:54:30  370 
21 Kamil Łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:54:32  370 
22 Karol Polewaczyk 173 MSR DCM Mrągowo  01:54:44  370 
23 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:55:02  369 
24 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team  01:55:04  369 
25 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team  01:55:14  368 
26 Tomasz Serafiński 412 Gmina Nowa Ruda  01:55:13  368 
27 Bartłomiej Klus 275   01:55:15  368 
28 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com  01:56:40  364 
29 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:57:01  362 
30 Adam Bazydło 248 OLIKOM TEAM  01:58:57  357 
31 Krzysztof Kindrasz 106   01:59:04  356 
32 Wiesław Zalewski 268   01:59:06  356 
33 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team  01:59:05  356 
34 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki  01:59:07  400 
35 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki  01:59:09  356 
36 Konrad Banul 272 Bel Polska Chorzele  01:59:17  356 
37 Krzysztof Deptuła 406 wtw-poland.com  02:02:36  346 
38 Lech Brochacki 215 MTB EŁK- PROSTKI  02:02:38  346 
39 Andrey Santcerich 405   02:02:48  345 
40 Anna Ostrowska 168 T4B BIKE TEAM   02:02:51  387 
41 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team  02:02:59  345 
42 Leszek Wojda 413   02:03:34  343 
43 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team  02:04:54  340 
44 Maciej Gęsicki 244   02:05:45  337 
45 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team  02:07:23  333 
46 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki  02:07:36  332 
47 Mariusz Morawski 20   02:08:07  331 
48 Piotr Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:09:01  329 
49 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię  02:09:30  327 
50 Ewa Duda 113 WAWA BIKE TEAM  02:11:03  363 
51 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki  02:13:35  356 
52 Krzysztof Syrewicz 375 Rowerowy Lidzbark  02:13:43  317 
53 Andrzej Postój 371 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:14:16  316 
54 Waldemar Arnold 373 Clear Bike Team  02:14:30  315 
55 Kacper Taraszkiewicz 174 MSR DCM Mrągowo  02:15:57  312 
56 Piotr Chruszcz 379 Gmina Nowa Ruda  02:16:19  311 
57 Magda Chmielewska 409   02:16:25  349 
58 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko  02:16:26  311 
59 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:16:59  310 
60 Grzegorz Kozłowski 48 Kętrzyn Bike Team  02:18:25  306 
61 Dawid Janus 403 ZuzgaRacingTeam:P   02:19:26  304 
62 Eryk Chiliński 398 OLIKOM TEAM  02:20:04  303 
63 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:20:10  302 
64 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team  02:20:43  301 
65 Marta Konarzewska 396 Tri Negu  02:21:04  337 
66 Paweł Hogiel 206   02:21:43  299 
67 Marek Olszewski 376 Rowerowy Lidzbark  02:26:39  289 
68 Janusz Wróblewski 294 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  02:32:48  277 
69 Sławomir Śniadach 230 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
70 Rafał Banul 217 Bel Polska Chorzele  DNF 
71 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team  DNF 
72 Barbara Badura 55 Michelin Team  DNF 
73 Piotr Bagiński 31 Bliska Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karol Polewaczyk 173 MSR DCM Mrągowo  01:54:44  370 
2 Maksymilian Dawid 100 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:55:02  369 
3 Konrad Banul 272 Bel Polska Chorzele  01:59:17  356 
4 Konstanty Sawicki 69 Michelin Team  02:02:59  345 
5 Maciej Gęsicki 244   02:05:45  337 
6 Kacper Taraszkiewicz 174 MSR DCM Mrągowo  02:15:57  312 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Żebrowski 88 Wysportowani Racing Team  01:51:28  380 
2 Eryk Chiliński 398 OLIKOM TEAM  02:20:04  303 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Łukaszewski 411   01:48:21  391 
2 Paweł Lenkiewicz 22 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:48:24  391 
3 BartŁomiej Nalazek 225 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:15  378 
4 Marcin Lipiński 249 OLIKOM TEAM  01:54:28  370 
5 Kamil Łopatek 254 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:54:32  370 
6 Bartosz Karczmarski 10 Renault Team  01:55:04  369 
7 Andrey Santcerich 405   02:02:48  345 
8 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:20:10  302 
9 Piotr Bagiński 31 Bliska Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Wróblewski 220 Monteria Team CWTSZ  01:46:10  400 
2 Tomasz Pietrzycki 145 Pie3cki Team  01:48:22  391 
3 Marcin Kierdelewicz 15 Zabłudów Team  01:52:38  377 
4 Przemysław Michalczyk 11 Renault Team  01:53:46  373 
5 Łukasz Łubiński 284 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:53:53  372 
6 Dominik Minkina 150   01:53:54  372 
7 Marcin Bielski 269 Mazury MTB Team  01:55:14  368 
8 Tomasz Serafiński 412 Gmina Nowa Ruda  01:55:13  368 
9 Bartłomiej Klus 275   01:55:15  368 
10 Mateusz Wiszniewski 111 wtw-poland.com  01:56:40  364 
11 Jacek Szałaj 121 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:57:01  362 
12 Krzysztof Kindrasz 106   01:59:04  356 
13 Tomek Dudziński 99 Kętrzyn Bike Team  01:59:05  356 
14 Piotr Szymański 227 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:09:01  329 
15 Piotr Chruszcz 379 Gmina Nowa Ruda  02:16:19  311 
16 RadosŁaw Kusiek 231 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:16:59  310 
17 Grzegorz Kozłowski 48 Kętrzyn Bike Team  02:18:25  306 
18 Dawid Janus 403 ZuzgaRacingTeam:P   02:19:26  304 
19 Bartosz Bogucki 62 Michelin Team  02:20:43  301 
20 Sławomir Śniadach 230 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 6 Renault Team  01:46:11  399 
2 Piotr Duda 114   01:51:10  382 
3 Rafał Gamza 71 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:52:16  378 
4 Piotr Sobierajski 98 RANT BARTOSZYCE  01:53:41  373 
5 Kacper Dakszewicz 44 DBK BIKE TEAM  01:53:44  373 
6 Andrzej Mantiuk 126 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:53:58  372 
7 Wojciech Syrwid 110   01:54:01  372 
8 Adam Bazydło 248 OLIKOM TEAM  01:58:57  357 
9 Krzysztof Deptuła 406 wtw-poland.com  02:02:36  346 
10 Leszek Wojda 413   02:03:34  343 
11 Ryszard Sawicki 54 Michelin Team  02:04:54  340 
12 Mariusz Morawski 20   02:08:07  331 
13 Krzysztof Krygielski 115 Jeżdżę bo nie lubię  02:09:30  327 
14 Krzysztof Syrewicz 375 Rowerowy Lidzbark  02:13:43  317 
15 Marek Olszewski 376 Rowerowy Lidzbark  02:26:39  289 
16 Rafał Banul 217 Bel Polska Chorzele  DNF 
17 Piotr Gawryluk 37 Bliska Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 179 T4B BIKE TEAM   01:54:30  370 
2 Wiesław Zalewski 268   01:59:06  356 
3 Sylwester Szymański 82 MTB Suwałki  01:59:09  356 
4 Lech Brochacki 215 MTB EŁK- PROSTKI  02:02:38  346 
5 Czarek Gierszewski 21 PTR OPTIMA Team  02:07:23  333 
6 Antoni Wincza 83 MTB Suwałki  02:07:36  332 
7 Andrzej Postój 371 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:14:16  316 
8 Ryszard Lenkiewicz 224 MASTERS Giżycko  02:16:26  311 
9 Paweł Hogiel 206   02:21:43  299 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 350 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:51:37  380 
2 Waldemar Arnold 373 Clear Bike Team  02:14:30  315 
3 Janusz Wróblewski 294 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  02:32:48  277 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 409   02:16:25  349 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Klaudia Ostrowska 84 MTB Suwałki  01:59:07  400 
2 Anna Pietkiewicz 80 MTB Suwałki  02:13:35  356 
3 Marta Konarzewska 396 Tri Negu  02:21:04  337 
4 Barbara Badura 55 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 168 T4B BIKE TEAM   02:02:51  387 
2 Ewa Duda 113 WAWA BIKE TEAM  02:11:03  363 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 328 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:53:16  200 
2 Wojciech Szałachowski 235 MSR DCM Mrągowo  00:53:20  199 
3 Piotr Wiśniewski 205 PT MAZURY TEAM  00:55:19  192 
4 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE  00:55:20  192 
5 Vladislav Prokhorov 341   00:55:28  192 
6 Paweł Nowosielski 49 Beko Mountain Bikers  00:55:53  190 
7 Paweł Rawdanowicz 303 MTB Ostróda Team  00:55:55  190 
8 Mariusz Paszczyk 267 PT MAZURY Team Ełk  00:57:18  185 
9 Przemek Bronikowski 160 Sąsiedzi racing  00:57:19  185 
10 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:57:33  185 
11 Stanisław Zaborowski 323   00:57:42  184 
12 Adam Nowakowski 354 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:57:43  184 
13 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM  00:58:34  181 
14 Bartosz Samul 212 MSR DCM Mrągowo  00:58:37  181 
15 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:59:15  179 
16 Marzena Moniuszko 353 Pie3cki Team  00:59:34  200 
17 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:59:50  178 
18 Mirosław Walnicki 347 TK Masters Giżycko  00:59:55  177 
19 Artur Świątek 17 RANT BARTOSZYCE  00:59:57  177 
20 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko  01:00:25  176 
21 Mariusz Szymański 338   01:01:38  172 
22 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM  01:01:44  172 
23 Zdzisław Szklarski 202 KK24h  01:01:48  172 
24 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki  01:01:49  172 
25 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team  01:01:57  171 
26 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl  01:02:09  171 
27 Marcin Ruszczyk 326   01:02:14  171 
28 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL  01:02:22  170 
29 Jarosław Szabunia 399 OLIKOM TEAM  01:02:56  169 
30 Tomasz Szyszko 404   01:03:01  169 
31 Łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM  01:03:28  167 
32 Adam Mantiuk 185 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:03:31  167 
33 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:03:32  167 
34 Paweł Walczak 407   01:03:33  167 
35 Eugeniusz Loewnau 53   01:03:35  167 
36 Paweł Kuna 414   01:04:36  164 
37 Katarzyna Paszczyk 276 PT MAZURY Team Ełk  01:06:10  180 
38 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki  01:06:11  160 
39 Kamil Krajza 441   01:07:20  158 
40 Maciej Klimaszewski 219   01:08:30  155 
41 Andrzej Gaweł 439   01:08:58  154 
42 Grzegorz Kotowicz 216   01:09:31  153 
43 Weronika Stapel 391 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:09:46  170 
44 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com  01:10:32  151 
45 Paweł Martyniuk 378   01:10:45  150 
46 Tomasz Zaciek 327   01:10:55  150 
47 Małgorzata Walendzewicz 233 MTB Suwałki  01:11:01  167 
48 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:11:06  149 
49 Katsiaryna Stseshyts 313 Beko Mountain Bikers  01:11:19  167 
50 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:12:17  147 
51 Mateusz Stapel 346 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  01:12:35  146 
52 Maciej Głogowski 245 MSR DCM Mrągowo  01:14:30  142 
53 Elżbieta Światek 18 RANT BARTOSZYCE  01:14:31  159 
54 Mirosława Żebrowska 90 MTB Suwałki  01:15:00  158 
55 Hubert Mysiukiewicz 374   01:15:47  140 
56 Lech Korzeniewski 397   01:16:25  139 
57 Mateusz Potocki 402   01:19:58  133 
58 Mieczysław Klimaszewski 209   01:20:12  132 
59 Edward Kowalewski 395   01:20:13  132 
60 Aleksander Popowicz 400 Belta Team  01:21:16  131 
61 Daniel Popowicz 401   01:21:17  131 
62 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:23:04  128 
63 Aleksander Walczak 408   01:26:00  123 
64 Barbra Jędrzejewska 164   01:31:27  130 
65 Kacper Szewczak 92   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Vladislav Prokhorov 341   00:55:28  192 
2 Bartosz Samul 212 MSR DCM Mrągowo  00:58:37  181 
3 Adam Mantiuk 185 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:03:31  167 
4 Michał Grotkowski 283 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:03:32  167 
5 Maciej Klimaszewski 219   01:08:30  155 
6 Marek Sikora 278 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:12:17  147 
7 Mateusz Stapel 346 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  01:12:35  146 
8 Maciej Głogowski 245 MSR DCM Mrągowo  01:14:30  142 
9 Aleksander Popowicz 400 Belta Team  01:21:16  131 
10 Aleksander Walczak 408   01:26:00  123 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Szałachowski 235 MSR DCM Mrągowo  00:53:20  199 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 328 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:53:16  200 
2 Stanisław Zaborowski 323   00:57:42  184 
3 Adam Nowakowski 354 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:57:43  184 
4 Paweł Antoniak 256 OLIKOM TEAM  01:01:44  172 
5 Kamil Krajza 441   01:07:20  158 
6 Hubert Mysiukiewicz 374   01:15:47  140 
7 Mateusz Potocki 402   01:19:58  133 
8 Kacper Szewczak 92   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Nowosielski 49 Beko Mountain Bikers  00:55:53  190 
2 Mariusz Szymański 338   01:01:38  172 
3 Zdzisław Szklarski 202 KK24h  01:01:48  172 
4 Rafał Neumann 322 www.terenowo.pl  01:02:09  171 
5 Marcin Ruszczyk 326   01:02:14  171 
6 Bartosz Janiewicz 321 JUNGHEINRICH.PL  01:02:22  170 
7 Jarosław Szabunia 399 OLIKOM TEAM  01:02:56  169 
8 Łukasz Skrodzki 250 OLIKOM TEAM  01:03:28  167 
9 Paweł Kuna 414   01:04:36  164 
10 Tomasz Modzolewski 87 MTB Suwałki  01:06:11  160 
11 Maciej Pogorzelski 305 wtw-poland.com  01:10:32  151 
12 Paweł Martyniuk 378   01:10:45  150 
13 Tomasz Zaciek 327   01:10:55  150 
14 Lech Korzeniewski 397   01:16:25  139 
15 Daniel Popowicz 401   01:21:17  131 
16 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:23:04  128 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 205 PT MAZURY TEAM  00:55:19  192 
2 Arkadiusz Daszkiewicz 19 RANT BARTOSZYCE  00:55:20  192 
3 Paweł Rawdanowicz 303 MTB Ostróda Team  00:55:55  190 
4 Mariusz Paszczyk 267 PT MAZURY Team Ełk  00:57:18  185 
5 Przemek Bronikowski 160 Sąsiedzi racing  00:57:19  185 
6 Wojciech Tworkowski 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:57:33  185 
7 Radoslaw Grotkowski 282 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:59:15  179 
8 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:59:50  178 
9 Wojciech Sowa 325 Sowa Jacht Giżycko  01:00:25  176 
10 Tomasz Sternicki 94 XC Poręby Team  01:01:57  171 
11 Tomasz Szyszko 404   01:03:01  169 
12 Paweł Walczak 407   01:03:33  167 
13 Grzegorz Kotowicz 216   01:09:31  153 
14 Tomasz Raniszewski 281 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:11:06  149 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mirosław Walnicki 347 TK Masters Giżycko  00:59:55  177 
2 Artur Świątek 17 RANT BARTOSZYCE  00:59:57  177 
3 Eugeniusz Loewnau 53   01:03:35  167 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 252 OLIKOM TEAM  00:58:34  181 
2 Andrzej Bąkała 324 MTB Suwałki  01:01:49  172 
3 Andrzej Gaweł 439   01:08:58  154 
4 Mieczysław Klimaszewski 209   01:20:12  132 
5 Edward Kowalewski 395   01:20:13  132 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 391 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:09:46  170 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 353 Pie3cki Team  00:59:34  200 
2 Katsiaryna Stseshyts 313 Beko Mountain Bikers  01:11:19  167 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 276 PT MAZURY Team Ełk  01:06:10  180 
2 Małgorzata Walendzewicz 233 MTB Suwałki  01:11:01  167 
3 Elżbieta Światek 18 RANT BARTOSZYCE  01:14:31  159 
4 Mirosława Żebrowska 90 MTB Suwałki  01:15:00  158 
5 Barbra Jędrzejewska 164   01:31:27  130 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

W tej kategorii nie wystartował żaden zawodnik.


Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 1089   00:00:52  200 
2 Jan Schab-ziniewicz 1133   00:00:59  200 
3 Dominika Krawczyk 1021 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:01:08  152 
4 Bartosz Kosior 1095   00:01:10  168 
5 Marcel Jabłonowski 1097   00:01:12  163 
6 Wiktoria Dakszewicz 1031   00:01:23  125 
7 Maciej Andrulonis 1147   00:01:25  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 1089   00:00:52  200 
2 Jan Schab-ziniewicz 1133   00:00:59  200 
3 Dominika Krawczyk 1021 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:01:08  152 
4 Bartosz Kosior 1095   00:01:10  168 
5 Marcel Jabłonowski 1097   00:01:12  163 
6 Wiktoria Dakszewicz 1031   00:01:23  125 
7 Maciej Andrulonis 1147   00:01:25  138 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Emil Serafiński 1096   00:05:55  200 
2 Wiktor Jakubiak 1066   00:06:54  171 
3 Krzysztof Osiecki 1088   00:06:55  171 
4 Dominik Kołodziej 1146   00:07:14  163 
5 Szymon Kuleszka 1118   00:07:59  148 
6 Damian Mierczak 1126   00:09:31  124 
7 Filip Chruszcz 1148   00:12:09  97 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Emil Serafiński 1096   00:05:55  200 
2 Wiktor Jakubiak 1066   00:06:54  171 
3 Krzysztof Osiecki 1088   00:06:55  171 
4 Dominik Kołodziej 1146   00:07:14  163 
5 Szymon Kuleszka 1118   00:07:59  148 
6 Damian Mierczak 1126   00:09:31  124 
7 Filip Chruszcz 1148   00:12:09  97 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jan Kaźmierowski 1002 SKK Sokół  00:08:53  200 
2 Piotr Szyszko 1120 Warszawski Klub Kolarski  00:09:14  192 
3 Piotr Osiecki 1087   00:10:26  170 
4 Michał Śliwiński 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:40  166 
5 Kinga Kosińska 1020 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:42  200 
6 Dawid Kłoczko 1142   00:14:08  125 
7 Dawid Jakubiak 1064   00:14:49  119 
8 Karolina Sowa 1009   00:16:26  130 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jan Kaźmierowski 1002 SKK Sokół  00:08:53  200 
2 Piotr Szyszko 1120 Warszawski Klub Kolarski  00:09:14  192 
3 Piotr Osiecki 1087   00:10:26  170 
4 Michał Śliwiński 1046 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:10:40  166 
5 Kinga Kosińska 1020 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:42  200 
6 Dawid Kłoczko 1142   00:14:08  125 
7 Dawid Jakubiak 1064   00:14:49  119 
8 Karolina Sowa 1009   00:16:26  130 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Szyszko 1119 Warszawski Klub Kolarski  00:07:54  200 
2 Karol Chaberek 1017 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:08:24  188 
3 Maciej Parzych 1091 MSR DCM Mrągowo  00:08:24  188 
4 Hubert Świąder 1082 MDK UKS PRZYJAŹŃ  00:08:26  187 
5 Oliwia Daszkiewicz 1026 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:09:04  200 
6 Wiktor Pichler 1043 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:11  172 
7 Filip Domański 1143 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:18  153 
8 Damian Korpusik 1149 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:27  151 
9 Kacper Maćkiewicz 1145 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:28  150 
10 Szymon Wojtczuk 1144   00:10:42  147 
11 Adrian Serafiński 1099   00:10:45  146 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Szyszko 1119 Warszawski Klub Kolarski  00:07:54  200 
2 Karol Chaberek 1017 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:08:24  188 
3 Maciej Parzych 1091 MSR DCM Mrągowo  00:08:24  188 
4 Hubert Świąder 1082 MDK UKS PRZYJAŹŃ  00:08:26  187 
5 Oliwia Daszkiewicz 1026 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:09:04  200 
6 Wiktor Pichler 1043 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:11  172 
7 Filip Domański 1143 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:18  153 
8 Damian Korpusik 1149 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:27  151 
9 Kacper Maćkiewicz 1145 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:10:28  150 
10 Szymon Wojtczuk 1144   00:10:42  147 
11 Adrian Serafiński 1099   00:10:45  146 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny