Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 3 - 29.04.2018 - Wilkasy - Mazury MTB Etap 3 - Rowerowy Port



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:13:43  600 
2 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:13:44  599 
3 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:46  599 
4 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:46  599 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:13:48  599 
6 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:14:01  598 
7 Witold Mikielski 111 Bliska Team  02:14:40  595 
8 Dariusz Zakrzewski 310 Mistral Grodno Radio Białystok  02:14:42  595 
9 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:18:34  578 
10 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:19:12  576 
11 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:21:47  565 
12 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:24:08  556 
13 Adam Ptasiński 276 Milsport BLU Team  02:25:55  549 
14 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:13  541 
15 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:23  540 
16 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  02:29:21  537 
17 Jan Charkiewicz 311 Mistral Grodno Radio Białystok  02:29:37  536 
18 Kacper Markowski 166 Sprint-rowery.pl  02:29:52  535 
19 Marcin Sieroński 281   02:33:39  522 
20 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  02:33:46  521 
21 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:35:43  515 
22 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  02:35:56  514 
23 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  02:42:23  494 
24 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:00:40  444 
25 Wioleta Górska-Sierońska 280   03:00:43  600 
26 Piotr Car 134 Mistral Grodno Radio Białystok  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wioleta Górska-Sierońska 280   03:00:43  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:13:43  600 
2 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:13:44  599 
3 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:46  599 
4 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:14:01  598 
5 Kacper Markowski 166 Sprint-rowery.pl  02:29:52  535 
6 Piotr Car 134 Mistral Grodno Radio Białystok  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Witold Mikielski 111 Bliska Team  02:14:40  595 
2 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:19:12  576 
3 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:21:47  565 
4 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:24:08  556 
5 Marcin Sieroński 281   02:33:39  522 
6 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:35:43  515 
7 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  02:35:56  514 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:46  599 
2 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:13:48  599 
3 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:18:34  578 
4 Adam Ptasiński 276 Milsport BLU Team  02:25:55  549 
5 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:23  540 
6 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  02:29:21  537 
7 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  02:33:46  521 
8 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  02:42:23  494 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Zakrzewski 310 Mistral Grodno Radio Białystok  02:14:42  595 
2 Kazimierz Gabrylewicz 255 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:13  541 
3 Jan Charkiewicz 311 Mistral Grodno Radio Białystok  02:29:37  536 
4 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:00:40  444 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:38:37  400 
2 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  01:38:41  399 
3 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:38:42  399 
4 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:40:04  394 
5 Michał Wróblewski 46 Monteria Team JW2568  01:41:31  388 
6 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:32  388 
7 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:41:33  388 
8 Hubert Lemański 397 LKK Warmia Biskupiec  01:42:08  386 
9 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:42:24  385 
10 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:43:26  381 
11 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:44:19  378 
12 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:44:48  376 
13 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:45:43  373 
14 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  01:46:12  400 
15 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:47:18  367 
16 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  01:47:22  367 
17 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:47:29  367 
18 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:47:33  366 
19 Paweł Skórka 197 Kętrzyn Bike Team  01:48:01  365 
20 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:48:10  364 
21 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:48:39  363 
22 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:48:47  362 
23 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:48:48  362 
24 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:48:50  362 
25 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  01:48:53  362 
26 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:50:00  358 
27 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:16  357 
28 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:50:42  356 
29 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:50:44  356 
30 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:52  355 
31 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:50:56  355 
32 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:51:20  354 
33 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:51:52  352 
34 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  01:52:36  350 
35 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:52:42  350 
36 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:42  346 
37 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:53:55  346 
38 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:08  345 
39 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:55:29  341 
40 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:56:30  338 
41 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:57:05  336 
42 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  01:57:11  362 
43 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:57:25  335 
44 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  01:57:26  335 
45 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:58:20  333 
46 Wojciech Tomkiel 396   01:58:38  332 
47 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:16  330 
48 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:59:18  330 
49 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  01:59:52  329 
50 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:00:08  328 
51 Łukasz Gorbacz 289   02:01:20  325 
52 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:02:27  322 
53 Mariusz Morawski 263   02:02:36  321 
54 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  02:03:24  319 
55 Szczepan Gorbacz 297   02:04:06  317 
56 Mariusz Naruszewicz 264   02:04:59  315 
57 Rafał Roszczyk 224   02:05:04  315 
58 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:06:01  313 
59 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  02:06:14  312 
60 Michał Jurkowski 237   02:06:30  311 
61 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:08:43  306 
62 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:10:12  302 
63 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:10:24  302 
64 Paweł Szewczyk 283   02:11:46  299 
65 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:12:14  298 
66 Paweł Hogiel 108   02:13:01  296 
67 Magda Chmielewska 57   02:13:47  317 
68 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:15:06  291 
69 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:20:53  301 
70 Elena Zakharchenko 286   02:27:56  287 
71 Małgorzata Ruszkowska 505 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:31:33  280 
72 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  DNF 
73 Piotr Kowalski 205 KK24h  DNF 
74 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
75 Łukasz Pilichowski 290 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
76 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
77 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  DNF 
78 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 57   02:13:47  317 
2 Elena Zakharchenko 286   02:27:56  287 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  01:46:12  400 
2 Anna Pietkiewicz 68 MTB Suwałki  01:57:11  362 
3 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:20:53  301 
4 Małgorzata Ruszkowska 505 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:31:33  280 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:44:19  378 
2 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:56:30  338 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:40:04  394 
2 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:47:18  367 
3 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:48:10  364 
4 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:50:42  356 
5 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:50:44  356 
6 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:52  355 
7 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:16  330 
8 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  01:38:41  399 
2 Michał Wróblewski 46 Monteria Team JW2568  01:41:31  388 
3 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:42:24  385 
4 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:43:26  381 
5 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:47:29  367 
6 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:47:33  366 
7 Paweł Skórka 197 Kętrzyn Bike Team  01:48:01  365 
8 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:48:47  362 
9 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:50:56  355 
10 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:51:20  354 
11 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:53:55  346 
12 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:57:05  336 
13 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:00:08  328 
14 Mariusz Naruszewicz 264   02:04:59  315 
15 Rafał Roszczyk 224   02:05:04  315 
16 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:08:43  306 
17 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:10:24  302 
18 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:12:14  298 
19 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:15:06  291 
20 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  DNF 
21 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
22 Łukasz Pilichowski 290 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
23 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:38:37  400 
2 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:41:33  388 
3 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:44:48  376 
4 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  01:47:22  367 
5 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:48:39  363 
6 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  01:48:53  362 
7 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:50:00  358 
8 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:16  357 
9 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:51:52  352 
10 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:08  345 
11 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:55:29  341 
12 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:58:20  333 
13 Wojciech Tomkiel 396   01:58:38  332 
14 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:59:18  330 
15 Łukasz Gorbacz 289   02:01:20  325 
16 Mariusz Morawski 263   02:02:36  321 
17 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  02:03:24  319 
18 Szczepan Gorbacz 297   02:04:06  317 
19 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:06:01  313 
20 Michał Jurkowski 237   02:06:30  311 
21 Paweł Szewczyk 283   02:11:46  299 
22 Piotr Kowalski 205 KK24h  DNF 
23 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:48:48  362 
2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  01:52:36  350 
3 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:42  346 
4 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:10:12  302 
5 Paweł Hogiel 108   02:13:01  296 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:45:43  373 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:48:50  362 
3 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:57:25  335 
4 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  01:57:26  335 
5 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  01:59:52  329 
6 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  02:06:14  312 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:38:42  399 
2 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:32  388 
3 Hubert Lemański 397 LKK Warmia Biskupiec  01:42:08  386 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:52:42  350 
5 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:02:27  322 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   01:09:24  200 
2 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:12:08  192 
3 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:12:19  191 
4 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:12:20  191 
5 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  01:12:21  191 
6 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:12:23  191 
7 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:13:12  189 
8 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:13:51  187 
9 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:14:00  187 
10 Wojciech Nowalski 274   01:14:07  187 
11 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:14:43  185 
12 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:14:44  185 
13 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:14:46  185 
14 Karol Ołdakowski 123   01:15:33  183 
15 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:15:38  183 
16 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:15:56  182 
17 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  01:15:57  182 
18 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:16:04  182 
19 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:16:11  182 
20 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  01:16:17  181 
21 Ireneusz Szklarski 294 Norda Active Team  01:17:16  179 
22 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:17:30  179 
23 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  01:17:37  178 
24 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:43  178 
25 Andrzej Bąkała 66 MTB Suwałki  01:17:59  177 
26 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:19:37  174 
27 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:19:52  173 
28 Jacek Dobryniewski 306 Bliska Team  01:20:23  172 
29 Marek Karczewski 213 KK24h  01:21:00  171 
30 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:21:33  170 
31 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:21:34  170 
32 Bartosz Smoługa 221   01:21:39  169 
33 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:22:11  168 
34 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:22:34  168 
35 Michał Niegowski 215 KK24h  01:23:26  166 
36 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:23:38  165 
37 Piotr Treliński 298 GRUPETTO Mrągowo  01:23:39  165 
38 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:23:43  165 
39 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:49  165 
40 Michał Babiak 275 Prorys Team  01:24:51  163 
41 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:25:09  163 
42 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:25:18  200 
43 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:01  161 
44 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:26:46  159 
45 Filip Dobryniewski 295 Bliska Team  01:27:33  158 
46 Jacek Raszkiewicz 393   01:27:40  158 
47 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:28:51  156 
48 Kamil Kwiatkowski 395   01:28:59  155 
49 Przemysław Nowalski 287   01:29:12  155 
50 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:29:17  155 
51 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:19  155 
52 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:31:12  187 
53 Paweł Martyniuk 390   01:32:45  149 
54 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:32:51  149 
55 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:32:54  149 
56 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:33:28  148 
57 Ewa Gabrylewicz 307 MTB EŁK- PROSTKI  01:34:50  179 
58 Azuolas Butkus 282 Sprint-rowery.pl  01:35:20  145 
59 Mateusz Potocki 277   01:36:18  144 
60 Krzysztof Wilczyński 69 MTB Suwałki  01:37:10  142 
61 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:17  139 
62 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:41  171 
63 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:40:11  138 
64 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:41:59  136 
65 Paweł Balcerak 214 KK24h  01:44:37  132 
66 Maria Kamińska 208 KK24h  01:48:15  157 
67 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:48:37  127 
68 Jonasz Borkowski 257   02:05:53  110 
69 Józef Banaszewski 48   02:06:20  109 
70 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:14:57  102 
71 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  DNF 
72 Arleta Berlińska 394 Condensa Osuszanie Budynków   DNF 
73 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  DNF 
74 Maciej Łakomski 389   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:12:23  191 
2 Filip Dobryniewski 295 Bliska Team  01:27:33  158 
3 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:29:17  155 
4 Azuolas Butkus 282 Sprint-rowery.pl  01:35:20  145 
5 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:17  139 
6 Jonasz Borkowski 257   02:05:53  110 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:13:12  189 
2 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:15:56  182 
3 Eryk Chiliński 997 OLIKOM TEAM  01:15:57  182 
4 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:16:04  182 
5 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:17:30  179 
6 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:43  178 
7 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:21:33  170 
8 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:21:34  170 
9 Przemysław Nowalski 287   01:29:12  155 
10 Mateusz Potocki 277   01:36:18  144 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team  01:12:21  191 
2 Wojciech Nowalski 274   01:14:07  187 
3 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:14:43  185 
4 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:16:11  182 
5 Marcin Lamowski 279 MCP Bike team  01:17:37  178 
6 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:19:37  174 
7 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:22:11  168 
8 Michał Niegowski 215 KK24h  01:23:26  166 
9 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:23:38  165 
10 Michał Babiak 275 Prorys Team  01:24:51  163 
11 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:25:09  163 
12 Kamil Kwiatkowski 395   01:28:59  155 
13 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:19  155 
14 Paweł Martyniuk 390   01:32:45  149 
15 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:32:51  149 
16 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:33:28  148 
17 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:41:59  136 
18 Paweł Balcerak 214 KK24h  01:44:37  132 
19 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:48:37  127 
20 Maciej Łakomski 389   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   01:09:24  200 
2 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:12:08  192 
3 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:12:19  191 
4 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:14:44  185 
5 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:14:46  185 
6 Karol Ołdakowski 123   01:15:33  183 
7 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:15:38  183 
8 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  01:16:17  181 
9 Ireneusz Szklarski 294 Norda Active Team  01:17:16  179 
10 Jacek Dobryniewski 306 Bliska Team  01:20:23  172 
11 Bartosz Smoługa 221   01:21:39  169 
12 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:22:34  168 
13 Piotr Treliński 298 GRUPETTO Mrągowo  01:23:39  165 
14 Jacek Raszkiewicz 393   01:27:40  158 
15 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:32:54  149 
16 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:14:57  102 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:12:20  191 
2 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:13:51  187 
3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:14:00  187 
4 Sławomir Charubin 223 Mazury MTB Team  01:19:52  173 
5 Marek Karczewski 213 KK24h  01:21:00  171 
6 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:23:43  165 
7 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:26:46  159 
8 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:28:51  156 
9 Krzysztof Wilczyński 69 MTB Suwałki  01:37:10  142 
10 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:40:11  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrzej Bąkała 66 MTB Suwałki  01:17:59  177 
2 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:49  165 
3 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:01  161 
4 Józef Banaszewski 48   02:06:20  109 
5 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:31:12  187 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arleta Berlińska 394 Condensa Osuszanie Budynków   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:25:18  200 
2 Ewa Gabrylewicz 307 MTB EŁK- PROSTKI  01:34:50  179 
3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:41  171 
4 Maria Kamińska 208 KK24h  01:48:15  157 
5 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:01:12  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO  00:01:45  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:01:12  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO  00:01:45  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:48  200 
2 Mateusz Kubajewski 0   00:00:52  200 
3 Mattia Liberati 0   00:01:03  165 
4 Julia Bełbot 0   00:01:12  133 
5 Adam Adamczak 0   00:01:20  129 
6 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:21  128 
7 Tomasz Kosior 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:48  200 
2 Mateusz Kubajewski 0   00:00:52  200 
3 Mattia Liberati 0   00:01:03  165 
4 Julia Bełbot 0   00:01:12  133 
5 Adam Adamczak 0   00:01:20  129 
6 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:21  128 
7 Tomasz Kosior 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:00:28  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:00:29  200 
3 Franciszek Czerepak 0   00:00:30  193 
4 Witold Piotrowki 0   00:00:32  181 
5 Jaś Orłowsk 0   00:00:34  170 
6 Nadia Jaśkiewicz 0 MMKS Gdańsk  00:00:38  147 
7 Agata Zatorska 0   00:00:43  130 
8 Michał Jakubiak 0   00:00:44  131 
9 Jagoda Staromłyńska 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:00:28  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:00:29  200 
3 Franciszek Czerepak 0   00:00:30  193 
4 Witold Piotrowki 0   00:00:32  181 
5 Jaś Orłowsk 0   00:00:34  170 
6 Nadia Jaśkiewicz 0 MMKS Gdańsk  00:00:38  147 
7 Agata Zatorska 0   00:00:43  130 
8 Michał Jakubiak 0   00:00:44  131 
9 Jagoda Staromłyńska 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0   00:00:49  200 
2 Tymon Molenda 0   00:00:52  200 
3 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  189 
4 Bartosz Kosior * 0   00:00:57  182 
5 Tymon Borkowski 0   00:01:03  165 
6 Michał Szymańczyk 0   00:01:14  140 
7 Pola Lamowska 0 MCP Bike team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0   00:00:49  200 
2 Tymon Molenda 0   00:00:52  200 
3 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  189 
4 Bartosz Kosior * 0   00:00:57  182 
5 Tymon Borkowski 0   00:01:03  165 
6 Michał Szymańczyk 0   00:01:14  140 
7 Pola Lamowska 0 MCP Bike team  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:00:54  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033   00:00:57  189 
3 Adrian Bienenda 1080 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:00:59  183 
4 Miłosz Sieklucki 1053   00:01:00  180 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:01:01  200 
6 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:01:02  174 
7 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:01:10  174 
8 Wiktoria Bełbot 1082   00:01:11  171 
9 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:01:12  150 
10 Kacper Sieklucki 1078   00:01:15  144 
11 Julia Brodowska 1088   00:01:16  160 
12 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:01:17  140 
13 Jakub Minikowicz 1061   00:01:18  138 
14 Maja Jakubiak 1056   00:01:19  154 
15 Hubert Ferenc 1085   00:01:20  135 
16 Jagoda Borkowska 1091   00:01:23  146 
17 Julian Wyszyński 1066   00:01:27  124 
18 Jan Malinowski 1059   00:01:28  122 
19 Kalina Krawczyk 1079   00:01:29  137 
20 Marcel Jabłonowski 1089   00:01:31  118 
21 Ewa Kubajewska 1074   00:01:34  129 
22 Maja Zaręba 1087   00:01:37  125 
23 Sandra Olkowicz 1086   00:01:38  124 
24 Tymon Zaręba 1090   00:01:39  109 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:00:54  200 
2 Krzysztof Osiecki 1033   00:00:57  189 
3 Adrian Bienenda 1080 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:00:59  183 
4 Miłosz Sieklucki 1053   00:01:00  180 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:01:01  200 
6 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:01:02  174 
7 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:01:10  174 
8 Wiktoria Bełbot 1082   00:01:11  171 
9 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:01:12  150 
10 Kacper Sieklucki 1078   00:01:15  144 
11 Julia Brodowska 1088   00:01:16  160 
12 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:01:17  140 
13 Jakub Minikowicz 1061   00:01:18  138 
14 Maja Jakubiak 1056   00:01:19  154 
15 Hubert Ferenc 1085   00:01:20  135 
16 Jagoda Borkowska 1091   00:01:23  146 
17 Julian Wyszyński 1066   00:01:27  124 
18 Jan Malinowski 1059   00:01:28  122 
19 Kalina Krawczyk 1079   00:01:29  137 
20 Marcel Jabłonowski 1089   00:01:31  118 
21 Ewa Kubajewska 1074   00:01:34  129 
22 Maja Zaręba 1087   00:01:37  125 
23 Sandra Olkowicz 1086   00:01:38  124 
24 Tymon Zaręba 1090   00:01:39  109 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:05:41  200 
2 Julian Gorbacz 1084   00:05:42  199 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:05:43  198 
4 Inga Gorbacz 1083   00:05:44  200 
5 Wiktor Jakubiak 1077   00:05:45  197 
6 Natasha Lewakowska 1076 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:21  156 
8 Bartek Szymańczyk 1075   00:07:41  147 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:05:41  200 
2 Julian Gorbacz 1084   00:05:42  199 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:05:43  198 
4 Inga Gorbacz 1083   00:05:44  200 
5 Wiktor Jakubiak 1077   00:05:45  197 
6 Natasha Lewakowska 1076 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:21  156 
7 Bartek Szymańczyk 1075   00:07:41  147 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:26  200 
2 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:11:30  198 
3 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:11  173 
4 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:13  173 
5 Aiste Butkute 1072 Sprint-rowery.pl  00:13:19  200 
6 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:13:23  170 
7 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:14:15  186 
8 Maciej Kossewski 1019 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:23  148 
9 Krystian Leszczyński 1073   00:15:45  145 
10 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team  00:15:53  167 
11 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:16:29  138 
12 Karolina Sowa 1022   00:18:27  144 
13 Mikołaj Andrzejczyk 1081   00:20:31  111 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:11:26  200 
2 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:11:30  198 
3 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:11  173 
4 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:13:13  173 
5 Aiste Butkute 1072 Sprint-rowery.pl  00:13:19  200 
6 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:13:23  170 
7 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:14:15  186 
8 Maciej Kossewski 1019 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:23  148 
9 Krystian Leszczyński 1073   00:15:45  145 
10 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team  00:15:53  167 
11 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:16:29  138 
12 Karolina Sowa 1022   00:18:27  144 
13 Mikołaj Andrzejczyk 1081   00:20:31  111 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny