Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 4 - 20.05.2018 - Warchały - Mazury MTB Etap 4 - Natura Mazur Bike Challenge



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:04:11  600 
2 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:05  590 
3 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:30  570 
4 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  02:10:57  568 
5 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:11:12  567 
6 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:11:14  567 
7 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:11:15  567 
8 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:12:09  563 
9 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:13:08  559 
10 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:02  555 
11 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:02  535 
12 Maciej Samborski 341 PTR Dojlidy Białystok  02:19:03  535 
13 Paweł Słupek 371 T4B BIKE TEAM   02:19:04  535 
14 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:19:19  534 
15 Piotr Andrzejczyk 352 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:20:08  531 
16 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  02:21:37  526 
17 Berton Massimo 384 acido lattico team  02:25:23  512 
18 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:31:20  492 
19 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:32:34  488 
20 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  02:33:37  485 
21 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  02:33:41  484 
22 Marcin Lange 369 T4B BIKE TEAM   02:33:42  484 
23 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  02:33:42  484 
24 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  02:34:06  483 
25 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:36:04  477 
26 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  02:38:35  469 
27 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:42:17  459 
28 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   02:43:54  454 
29 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  02:46:55  446 
30 Dariusz Laskowski 373 Finisher Warmia MTB  02:53:55  428 
31 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  02:54:38  426 
32 Kasia Laskowska 372 Finisher.pl  02:55:27  600 
33 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:04:47  403 
34 Michał Wyżlic 383 Komobike Scott  DNF 
35 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
36 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kasia Laskowska 372 Finisher.pl  02:55:27  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Łukasik 10 Renault Team  02:04:11  600 
2 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:05  590 
3 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  02:10:57  568 
4 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:11:12  567 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:11:14  567 
6 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:02  555 
7 Maciej Samborski 341 PTR Dojlidy Białystok  02:19:03  535 
8 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:19:19  534 
9 Piotr Andrzejczyk 352 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:20:08  531 
10 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  02:21:37  526 
11 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:13:08  559 
2 Paweł Słupek 371 T4B BIKE TEAM   02:19:04  535 
3 Paweł Niechwiedowicz 160 Sprint-rowery.pl  02:31:20  492 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:32:34  488 
5 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  02:34:06  483 
6 Marcin Szafrański 42 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:42:17  459 
7 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   02:43:54  454 
8 Michał Wyżlic 383 Komobike Scott  DNF 
9 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:30  570 
2 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:11:15  567 
3 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:12:09  563 
4 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:02  535 
5 Marcin Lange 369 T4B BIKE TEAM   02:33:42  484 
6 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  02:33:42  484 
7 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:36:04  477 
8 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  02:38:35  469 
9 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  02:46:55  446 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Berton Massimo 384 acido lattico team  02:25:23  512 
2 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  02:33:37  485 
3 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  02:33:41  484 
4 Dariusz Laskowski 373 Finisher Warmia MTB  02:53:55  428 
5 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  02:54:38  426 
6 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:04:47  403 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  01:27:13  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:27:19  399 
3 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:27:34  398 
4 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:28:44  393 
5 Łukasz Łukaszewski 173   01:28:54  392 
6 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:29:36  389 
7 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:32:11  378 
8 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:32:30  377 
9 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:34:00  371 
10 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:34:01  371 
11 Marcin Jasiński 364 LUKK-BICI-Doro Lubawa  01:34:28  369 
12 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:34:29  369 
13 Piotr Duda 77   01:34:32  369 
14 Paweł Grzyb 361 MTB Suwałki  01:34:35  368 
15 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:34:36  368 
16 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:34:37  368 
17 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:34:38  368 
18 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:35:11  366 
19 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  01:35:16  366 
20 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:36:31  361 
21 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:36:47  360 
22 Marcin Kierdelewicz 378 Zabłudów Team  01:36:57  359 
23 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  01:36:56  359 
24 Paweł Najduk 327 Kross Staff Team  01:38:09  355 
25 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:38:34  353 
26 Witold Szczawiński 386 Terra Lubavia  01:38:35  353 
27 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:38:36  353 
28 Rafał Gamza 186 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:38:37  353 
29 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:38  353 
30 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:38:40  353 
31 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  01:38:41  353 
32 PaweŁ RudziŃski 106   01:38:42  353 
33 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:38:43  353 
34 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:38:45  353 
35 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:38:46  353 
36 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:39:45  349 
37 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:39:53  349 
38 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  01:39:58  348 
39 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:40:09  348 
40 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:40:13  348 
41 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:40:14  348 
42 Emil Kruba 318 Cryospace Olsztyn  01:40:15  347 
43 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:40:16  347 
44 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:40:17  347 
45 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:43:24  337 
46 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  01:43:27  337 
47 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:43:28  337 
48 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:43:29  337 
49 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:43:30  337 
50 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  01:43:31  337 
51 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  01:43:32  336 
52 Tomasz Jarczyk 359 RDLP Olsztyn MTB Team  01:43:50  335 
53 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  01:44:38  333 
54 Grzegorz Furman 334 Kross Staff Team  01:44:39  333 
55 Adrian Kostarek 392   01:44:41  333 
56 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:45:11  331 
57 Maciej Gęsicki 99   01:45:22  331 
58 Marcin Śwituła 312   01:45:23  331 
59 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:45:57  329 
60 Artur Szczepański 351 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:46:12  328 
61 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   01:46:14  328 
62 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:46:18  328 
63 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  01:48:11  322 
64 Rafał Roszczyk 224   01:48:18  322 
65 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:20  322 
66 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:48:23  321 
67 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:49:04  319 
68 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:49:05  319 
69 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:49:07  400 
70 Marcin Przęzak 171 Kross Staff Team  01:49:32  318 
71 Łukasz Pilichowski 290 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:47  314 
72 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:51:00  314 
73 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:51:01  314 
74 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:51:02  314 
75 Zbigniew Kołatka 231   01:52:36  309 
76 Robert Sawicki 227   01:52:44  309 
77 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:53:10  308 
78 Aptem Haymob 374 WEST MTBO TEAM  01:55:27  302 
79 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  01:55:58  300 
80 Łukasz Byszewski 266   01:56:20  299 
81 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  01:56:22  299 
82 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  01:56:43  298 
83 Michał Rosiński 388   01:56:45  298 
84 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:07  297 
85 Czarek Gierszewski 368 PTR OPTIMA Team  01:57:18  297 
86 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:37  296 
87 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  01:57:42  296 
88 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:41  296 
89 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   01:57:50  296 
90 Magda Chmielewska 57   01:58:00  369 
91 Kazimierz Niewiarowski 325 Kross Staff Team  01:58:25  294 
92 Marta Raszkiewicz 117 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:35  364 
93 Marcin Giera 423   02:00:01  290 
94 Sławomir Szczawiński 385 Terra Lubavia  02:00:22  289 
95 Mariusz Kołakowski 367   02:02:34  284 
96 Tomasz Budzisz 331   02:03:05  283 
97 Piotr Makulski 338 Kross Staff Team  02:05:22  278 
98 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:06:38  275 
99 Grzegorz Pyłko 357 Kross Staff Team  02:09:14  269 
100 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:11:15  265 
101 Katarzyna Zielińska 507 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:12:31  329 
102 Dariusz Dąbkowski 110   02:18:49  251 
103 Marcin Jaguszewski 326 Kross Staff Team  02:24:14  241 
104 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:30:57  289 
105 Paweł Gołębiewski 375 Agr Płońsk  02:47:49  207 
106 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
107 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  DNF 
108 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 57   01:58:00  369 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 117 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:59:35  364 
2 Katarzyna Zielińska 507 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:12:31  329 
3 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:30:57  289 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   01:49:07  400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:32:30  377 
2 Witold Szczawiński 386 Terra Lubavia  01:38:35  353 
3 Maciej Gęsicki 99   01:45:22  331 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:27:19  399 
2 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:29:36  389 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:34:01  371 
4 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:34:29  369 
5 Paweł Grzyb 361 MTB Suwałki  01:34:35  368 
6 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:34:37  368 
7 Paweł Najduk 327 Kross Staff Team  01:38:09  355 
8 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  01:38:40  353 
9 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:39:45  349 
10 Radek Zysk 253 GRUPETTO Mrągowo  01:43:24  337 
11 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:20  322 
12 Piotr Makulski 338 Kross Staff Team  02:05:22  278 
13 Marcin Jaguszewski 326 Kross Staff Team  02:24:14  241 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radomir Chmiel 407 Michelin Team  01:27:13  400 
2 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:27:34  398 
3 Łukasz Łukaszewski 173   01:28:54  392 
4 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:32:11  378 
5 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:34:00  371 
6 Marcin Jasiński 364 LUKK-BICI-Doro Lubawa  01:34:28  369 
7 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:34:36  368 
8 Krzysztof Kindrasz 33 Giżyckie Ustawki Rowerowe  01:35:16  366 
9 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:36:31  361 
10 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:36:47  360 
11 Marcin Kierdelewicz 378 Zabłudów Team  01:36:57  359 
12 Bartosz Samborski 118 Bliska Team  01:36:56  359 
13 PaweŁ RudziŃski 106   01:38:42  353 
14 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:38:46  353 
15 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:40:13  348 
16 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  01:40:14  348 
17 Emil Kruba 318 Cryospace Olsztyn  01:40:15  347 
18 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  01:43:27  337 
19 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  01:43:28  337 
20 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:43:29  337 
21 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  01:43:31  337 
22 Adrian Kostarek 392   01:44:41  333 
23 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  01:45:11  331 
24 Rafał Roszczyk 224   01:48:18  322 
25 Marcin Przęzak 171 Kross Staff Team  01:49:32  318 
26 Łukasz Pilichowski 290 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:47  314 
27 Robert Sawicki 227   01:52:44  309 
28 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  01:55:58  300 
29 Łukasz Byszewski 266   01:56:20  299 
30 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:07  297 
31 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   01:57:50  296 
32 Marcin Giera 423   02:00:01  290 
33 Mariusz Kołakowski 367   02:02:34  284 
34 Grzegorz Pyłko 357 Kross Staff Team  02:09:14  269 
35 Paweł Gołębiewski 375 Agr Płońsk  02:47:49  207 
36 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:28:44  393 
2 Piotr Duda 77   01:34:32  369 
3 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:34:38  368 
4 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:38:34  353 
5 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:38:36  353 
6 Rafał Gamza 186 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:38:37  353 
7 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:38:38  353 
8 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  01:38:41  353 
9 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:38:43  353 
10 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:39:53  349 
11 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  01:39:58  348 
12 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:40:09  348 
13 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:43:30  337 
14 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  01:43:32  336 
15 Tomasz Jarczyk 359 RDLP Olsztyn MTB Team  01:43:50  335 
16 Grzegorz Furman 334 Kross Staff Team  01:44:39  333 
17 Artur Szczepański 351 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:46:12  328 
18 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:46:18  328 
19 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  01:49:05  319 
20 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  01:51:00  314 
21 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:53:10  308 
22 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  01:56:43  298 
23 Michał Rosiński 388   01:56:45  298 
24 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:57:37  296 
25 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  01:57:42  296 
26 Sławomir Szczawiński 385 Terra Lubavia  02:00:22  289 
27 Tomasz Budzisz 331   02:03:05  283 
28 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:11:15  265 
29 Dariusz Dąbkowski 110   02:18:49  251 
30 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  DNF 
31 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:38:45  353 
2 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:40:16  347 
3 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  01:44:38  333 
4 Marcin Śwituła 312   01:45:23  331 
5 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:45:57  329 
6 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   01:46:14  328 
7 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  01:48:23  321 
8 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:51:01  314 
9 Zbigniew Kołatka 231   01:52:36  309 
10 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  01:56:22  299 
11 Czarek Gierszewski 368 PTR OPTIMA Team  01:57:18  297 
12 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:41  296 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:35:11  366 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:40:17  347 
3 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  01:48:11  322 
4 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:49:04  319 
5 Kazimierz Niewiarowski 325 Kross Staff Team  01:58:25  294 
6 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:06:38  275 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:51:02  314 
2 Aptem Haymob 374 WEST MTBO TEAM  01:55:27  302 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   00:47:17  200 
2 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  00:47:28  199 
3 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:47:29  199 
4 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:47:57  197 
5 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:47:58  197 
6 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:48:41  194 
7 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  00:48:42  194 
8 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  00:48:44  194 
9 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:48:46  193 
10 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:48:47  193 
11 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:48:49  193 
12 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:48:50  193 
13 Bartosz Zięba 382 RANT BARTOSZYCE  00:49:20  191 
14 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:49:45  190 
15 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   00:50:03  188 
16 Roman Styczeń 344 Hydropress MTB Team Elbląg  00:50:05  188 
17 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:50:19  187 
18 Jędrzej Żebrowski 387 MTB Ostróda Team  00:50:48  186 
19 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  00:51:10  184 
20 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:51:13  184 
21 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:51:18  184 
22 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  00:51:25  183 
23 Wojciech Wołosz 210 KK24h  00:51:49  182 
24 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  00:51:50  182 
25 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:52:04  181 
26 Karol Ołdakowski 123   00:52:06  181 
27 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:52:33  179 
28 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  00:52:35  179 
29 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:52:37  179 
30 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:52:38  179 
31 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:52:50  178 
32 Michał Kopeć 421 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:53:18  177 
33 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  00:54:13  174 
34 Maciej Korol 355   00:54:14  174 
35 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  00:54:15  174 
36 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  00:54:16  174 
37 Bartosz Smoługa 221   00:54:19  174 
38 Mariusz Szymański 354   00:54:31  173 
39 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  00:55:22  170 
40 Wojciech Szymański 380 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:55:25  170 
41 Michał Maśkiewicz 332 Gajerek Iława  00:55:55  169 
42 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  00:55:56  169 
43 Michał Niegowski 215 KK24h  00:56:04  168 
44 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:56:50  166 
45 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:56:51  166 
46 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:52  166 
47 Maciej Sekuła 424 Kotel Krasicki Team  00:57:23  164 
48 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   00:57:24  164 
49 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  00:57:28  164 
50 Roman Tomczak 360   00:57:31  164 
51 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:57:34  164 
52 Stanisław Bałdyga 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:57:47  163 
53 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:58:00  163 
54 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  00:58:01  162 
55 Tomasz Modzolewski 62 MTB Suwałki  00:58:05  162 
56 Łukasz Półkośnik 39 Bliska Team  00:58:37  161 
57 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  00:58:28  161 
58 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  00:58:29  200 
59 Hadrian Gruszewski 219   00:58:30  161 
60 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   00:58:31  161 
61 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  00:58:34  199 
62 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  00:58:35  161 
63 Łukasz Hińcza 316   00:58:39  161 
64 Paweł Martyniuk 390   00:58:40  161 
65 Paweł Lachowicz 323 MTB EŁK- PROSTKI  00:59:15  159 
66 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:00:27  193 
67 Kamil Gutowski 324 MTB EŁK- PROSTKI  01:01:50  152 
68 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:02:09  152 
69 Szymon Kuprian 358   01:02:11  152 
70 Tomasz Deptuła 315   01:02:12  152 
71 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:02:19  187 
72 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:02:45  150 
73 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:02:49  150 
74 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:02:50  150 
75 Sławiomir Kusajda 233   01:03:04  149 
76 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:03:36  148 
77 Zbigniew Mańko 363   01:04:49  145 
78 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:04:51  145 
79 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:05:34  144 
80 Krzysztof Bogucki 347   01:05:55  143 
81 Karol Tarkowian 379   01:06:20  142 
82 Mieczysław Klimaszewski 246   01:06:41  141 
83 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:06:50  141 
84 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:06:53  141 
85 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:07:10  140 
86 Oliwia Daszkiewicz 53 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  01:07:23  173 
87 Daniel Medźwiedzki 366   01:07:49  139 
88 Joanna Rogozińska 345   01:08:33  170 
89 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:54  167 
90 Paweł Balcerak 214 KK24h  01:11:02  133 
91 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:12:41  130 
92 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:13:24  128 
93 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:13:46  158 
94 Maria Kamińska 208 KK24h  01:13:52  158 
95 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:14:21  127 
96 Jakub Prusinowski 377   01:16:05  124 
97 Agata Latos 328 Kross Staff Team  01:25:02  137 
98 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  01:25:24  110 
99 Bartosz Szempliński 353   01:26:49  108 
100 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:23  106 
101 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:43:46  112 
102 Jędrzej Horodeński 336 UKS Wygoda Białystok  DNF 
103 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  00:47:28  199 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:47:58  197 
3 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  00:48:44  194 
4 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:56:51  166 
5 Hadrian Gruszewski 219   00:58:30  161 
6 Paweł Lachowicz 323 MTB EŁK- PROSTKI  00:59:15  159 
7 Kamil Gutowski 324 MTB EŁK- PROSTKI  01:01:50  152 
8 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:02:49  150 
9 Michał Kopczewski 518 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:04:51  145 
10 Jędrzej Horodeński 336 UKS Wygoda Białystok  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 382 RANT BARTOSZYCE  00:49:20  191 
2 Jędrzej Żebrowski 387 MTB Ostróda Team  00:50:48  186 
3 Maciej Sekuła 424 Kotel Krasicki Team  00:57:23  164 
4 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:02:50  150 
5 Daniel Medźwiedzki 366   01:07:49  139 
6 Bartosz Szempliński 353   01:26:49  108 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:47:29  199 
2 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:47:57  197 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:48:50  193 
4 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  00:51:25  183 
5 Michał Kopeć 421 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:53:18  177 
6 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  00:54:13  174 
7 Wojciech Szymański 380 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  00:55:25  170 
8 Paweł Worotnicki 199 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:06:50  141 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:48:47  193 
2 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:48:49  193 
3 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:51:13  184 
4 Wojciech Wołosz 210 KK24h  00:51:49  182 
5 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:52:04  181 
6 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  00:52:35  179 
7 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:52:37  179 
8 Maciej Korol 355   00:54:14  174 
9 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  00:54:16  174 
10 Mariusz Szymański 354   00:54:31  173 
11 Michał Maśkiewicz 332 Gajerek Iława  00:55:55  169 
12 Michał Niegowski 215 KK24h  00:56:04  168 
13 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:52  166 
14 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  00:57:28  164 
15 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:57:34  164 
16 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  00:58:01  162 
17 Tomasz Modzolewski 62 MTB Suwałki  00:58:05  162 
18 Łukasz Półkośnik 39 Bliska Team  00:58:37  161 
19 Łukasz Hińcza 316   00:58:39  161 
20 Paweł Martyniuk 390   00:58:40  161 
21 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:02:09  152 
22 Szymon Kuprian 358   01:02:11  152 
23 Tomasz Deptuła 315   01:02:12  152 
24 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:02:45  150 
25 Michał Kołodziejczyk 209 KK24h  01:03:36  148 
26 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:05:34  144 
27 Krzysztof Bogucki 347   01:05:55  143 
28 Karol Tarkowian 379   01:06:20  142 
29 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:06:53  141 
30 Paweł Balcerak 214 KK24h  01:11:02  133 
31 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:12:41  130 
32 Jakub Prusinowski 377   01:16:05  124 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   00:47:17  200 
2 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:48:41  194 
3 Dariusz Aleksandrowicz 207 KK24h  00:48:42  194 
4 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:48:46  193 
5 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:49:45  190 
6 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   00:50:03  188 
7 Roman Styczeń 344 Hydropress MTB Team Elbląg  00:50:05  188 
8 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:50:19  187 
9 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  00:51:50  182 
10 Karol Ołdakowski 123   00:52:06  181 
11 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:52:38  179 
12 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:52:50  178 
13 Bartosz Smoługa 221   00:54:19  174 
14 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team  00:55:56  169 
15 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:56:50  166 
16 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   00:58:31  161 
17 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:07:10  140 
18 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  01:25:24  110 
19 Sławomir Kopczewski 519 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:23  106 
20 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  00:51:10  184 
2 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:51:18  184 
3 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  00:54:15  174 
4 Roman Tomczak 360   00:57:31  164 
5 Stanisław Bałdyga 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:57:47  163 
6 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  00:58:28  161 
7 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  00:58:35  161 
8 Sławiomir Kusajda 233   01:03:04  149 
9 Zbigniew Mańko 363   01:04:49  145 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:52:33  179 
2 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  00:55:22  170 
3 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   00:57:24  164 
4 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:58:00  163 
5 Mieczysław Klimaszewski 246   01:06:41  141 
6 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:13:24  128 
7 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:14:21  127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Oliwia Daszkiewicz 53 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  01:07:23  173 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Weronika Stapel 54 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:00:27  193 
2 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:43:46  112 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Joanna Rogozińska 345   01:08:33  170 
2 Agata Latos 328 Kross Staff Team  01:25:02  137 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  00:58:29  200 
2 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  00:58:34  199 
3 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:02:19  187 
4 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:54  167 
5 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:13:46  158 
6 Maria Kamińska 208 KK24h  01:13:52  158 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:02:18  200 
2 Hanna Maśkiewicz 0 Gajerek Iława  00:02:34  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Teodor Majcher 0   00:02:18  200 
2 Hanna Maśkiewicz 0 Gajerek Iława  00:02:34  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Janek Napiwodzki 0   00:01:06  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:26  153 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:53  116 
4 Aleksander Wołonciej 0   00:02:33  86 
5 Maksymilian Wołosz 0   00:03:20  66 
6 Krzysztof Biernacki 0   DNF 
7 Tomasz Kosior 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Janek Napiwodzki 0   00:01:06  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:26  153 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:01:53  116 
4 Aleksander Wołonciej 0   00:02:33  86 
5 Maksymilian Wołosz 0   00:03:20  66 
6 Krzysztof Biernacki 0   DNF 
7 Tomasz Kosior 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:01:30  200 
2 Iga Rawdanowicz 0 MTB Ostróda Team  00:01:51  162 
3 Kaja Dąbkowska 0   00:02:02  147 
4 Alojzy Majcher 0   00:02:03  200 
5 Grzegorz Sekuła 0   00:02:20  175 
6 Michał Jakubiak 0   00:02:21  174 
7 Maria Maśkiewicz 0 Gajerek Iława  DNF 
8 Maksymilian Wróblewski 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:01:30  200 
2 Iga Rawdanowicz 0 MTB Ostróda Team  00:01:51  162 
3 Kaja Dąbkowska 0   00:02:02  147 
4 Alojzy Majcher 0   00:02:03  200 
5 Grzegorz Sekuła 0   00:02:20  175 
6 Michał Jakubiak 0   00:02:21  174 
7 Maria Maśkiewicz 0 Gajerek Iława  DNF 
8 Maksymilian Wróblewski 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:48  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:00:50  200 
3 Szymon Majewski 0   00:00:51  196 
4 Bartosz Kosior * 0   00:00:54  185 
5 Hubert Kulas 0   00:00:56  178 
6 Aleksander Nowociński 0   00:01:01  163 
7 Zuzanna Rynkiewicz 0   00:01:37  98 
8 Lena Jasińska 0 LUKK-BICI-Doro Lubawa  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:48  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:00:50  200 
3 Szymon Majewski 0   00:00:51  196 
4 Bartosz Kosior * 0   00:00:54  185 
5 Hubert Kulas 0   00:00:56  178 
6 Aleksander Nowociński 0   00:01:01  163 
7 Zuzanna Rynkiewicz 0   00:01:37  98 
8 Lena Jasińska 0 LUKK-BICI-Doro Lubawa  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:08  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:05:20  200 
3 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:22  198 
4 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:47  184 
5 Hubert Sokołowski 1058   00:06:03  176 
6 Franek Tarkowian 1108   00:06:05  175 
7 Adam Staniszewski 1094   00:06:13  171 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:35  155 
9 Maciej Kruba 1092 Cryospace Olsztyn  00:06:49  156 
10 Michalina Gredzinska 1040   00:06:55  148 
11 Kacper Rynko 1110 Przedszkole ART Scchool  00:06:56  153 
12 Maja Jakubiak 1056   00:07:35  135 
13 Jan Kuprian 1109   00:07:37  140 
14 Igor Kuciński 1103   00:07:50  136 
15 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:07:52  135 
16 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:07:54  135 
17 Marcel Jabłonowski 1089   00:10:21  103 
18 Zoja Dąbkowska 1105   00:13:46  74 
19 Nina Tomaszkiewicz 1107   00:13:58  73 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:08  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:05:20  200 
3 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:22  198 
4 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:47  184 
5 Hubert Sokołowski 1058   00:06:03  176 
6 Franek Tarkowian 1108   00:06:05  175 
7 Adam Staniszewski 1094   00:06:13  171 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:35  155 
9 Maciej Kruba 1092 Cryospace Olsztyn  00:06:49  156 
10 Michalina Gredzinska 1040   00:06:55  148 
11 Kacper Rynko 1110 Przedszkole ART Scchool  00:06:56  153 
12 Maja Jakubiak 1056   00:07:35  135 
13 Jan Kuprian 1109   00:07:37  140 
14 Igor Kuciński 1103   00:07:50  136 
15 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:07:52  135 
16 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:07:54  135 
17 Marcel Jabłonowski 1089   00:10:21  103 
18 Zoja Dąbkowska 1105   00:13:46  74 
19 Nina Tomaszkiewicz 1107   00:13:58  73 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:24  200 
2 Feliks Wołosz 1003 KK24h  00:09:25  199 
3 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:32  197 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:09:43  193 
5 Michał Styczeń 1104   00:09:51  190 
6 Mikołaj Krajza 1114   00:10:39  176 
7 Michał Wójcik 1113   00:11:03  170 
8 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:11:04  200 
9 Natasha Lewakowska 1076   00:11:34  191 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:24  200 
2 Feliks Wołosz 1003 KK24h  00:09:25  199 
3 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:32  197 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:09:43  193 
5 Michał Styczeń 1104   00:09:51  190 
6 Mikołaj Krajza 1114   00:10:39  176 
7 Michał Wójcik 1113   00:11:03  170 
8 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:11:04  200 
9 Natasha Lewakowska 1076   00:11:34  191 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Żabiński 1097 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:38  200 
2 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:59  200 
3 Kinga Kosińska 1032 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:16:01  199 
4 Zuzanna Gruszewska 1039   00:16:08  198 
5 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:16:17  196 
6 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:16:57  184 
7 Maja Przychodzka 1111 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:17:15  185 
8 Szymon Kubeł 1093   00:17:27  179 
9 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:18:57  164 
10 Jakub Bogucki 1106   00:19:04  163 
11 Aleks Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:16  162 
12 Nikola Filipczak 1098   00:21:03  151 
13 Aleksander Medźwiedzki 1099   00:22:08  141 
14 Karolina Sowa 1022   00:23:03  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Żabiński 1097 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:38  200 
2 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:59  200 
3 Kinga Kosińska 1032 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:16:01  199 
4 Zuzanna Gruszewska 1039   00:16:08  198 
5 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:16:17  196 
6 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:16:57  184 
7 Maja Przychodzka 1111 MDK UKS Przejażń Bartoszyce  00:17:15  185 
8 Szymon Kubeł 1093   00:17:27  179 
9 Filip Kurdynowski 1050 SPORT MASTER ROWERY  00:18:57  164 
10 Jakub Bogucki 1106   00:19:04  163 
11 Aleks Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:16  162 
12 Nikola Filipczak 1098   00:21:03  151 
13 Aleksander Medźwiedzki 1099   00:22:08  141 
14 Karolina Sowa 1022   00:23:03  138 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny