Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 6 - 24.06.2018 - Mikołajki - Mazury MTB Etap 6 - W krainie Króla Sielaw



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:40:41  600 
2 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  02:40:42  599 
3 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:43:52  588 
4 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:45:03  584 
5 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:45:07  583 
6 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM  02:47:18  576 
7 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:48:43  571 
8 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:51:28  562 
9 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:54:38  552 
10 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:54:40  551 
11 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:45  551 
12 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:59:44  536 
13 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  03:01:49  530 
14 Jerzy Zakrzewski 139 Absolute Bikes TEAM  03:04:27  522 
15 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:11:07  504 
16 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  03:11:39  503 
17 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:15:43  492 
18 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  03:20:25  481 
19 SŁawomir Misiaszek 463 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:20:26  481 
20 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:20:27  480 
21 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  03:20:38  480 
22 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:34:43  449 
23 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  03:45:40  427 
24 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
25 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
26 Michał Glanz 484 Warszawski Klub Kolarski  DNF 
27 Marcin Czajkowski 478 CORRADO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:40:41  600 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:45:03  584 
3 Piotr Krysiewicz 142 Sprint-rowery.pl  02:54:38  552 
4 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:45  551 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
6 Michał Glanz 484 Warszawski Klub Kolarski  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  02:40:42  599 
2 Andrey Dianov 40 AEON SCOTT TEAM  02:47:18  576 
3 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:48:43  571 
4 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:59:44  536 
5 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  03:01:49  530 
6 Jerzy Zakrzewski 139 Absolute Bikes TEAM  03:04:27  522 
7 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:11:07  504 
8 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  DNF 
9 Marcin Czajkowski 478 CORRADO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:43:52  588 
2 Arkadiusz Jusiński 1 Renault Team  02:45:07  583 
3 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:51:28  562 
4 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:54:40  551 
5 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  03:11:39  503 
6 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:15:43  492 
7 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:20:27  480 
8 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  03:20:38  480 
9 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:34:43  449 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Żuchliński 101 Bike Team Żuchliński  03:20:25  481 
2 SŁawomir Misiaszek 463 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:20:26  481 
3 Krzysztof Sobolewski 168 Sprint-rowery.pl  03:45:40  427 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:53:12  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:53:14  399 
3 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:54:53  394 
4 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:57:45  384 
5 Piotr Duda 77   02:00:11  376 
6 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  02:00:17  376 
7 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:00:20  376 
8 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:00:21  376 
9 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:00:23  376 
10 Paweł Grzyb 361 MTB Suwałki  02:00:45  374 
11 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:00:46  374 
12 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:01:01  374 
13 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:02  371 
14 Bartłomiej Klus 15   02:03:30  366 
15 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:03:35  366 
16 Massimo Berton 161 acido lattico team  02:03:36  366 
17 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:03:37  366 
18 PaweŁ RudziŃski 106   02:03:38  366 
19 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   02:03:50  365 
20 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:25  363 
21 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:06:03  359 
22 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:06:05  359 
23 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:06:21  358 
24 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:06:46  357 
25 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:06:59  356 
26 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:07:00  356 
27 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:07:49  354 
28 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:07:50  354 
29 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  02:07:51  354 
30 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:07:52  354 
31 Lukasz Twarkowski 189   02:08:43  351 
32 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  02:11:41  343 
33 Krzysztof Zieliński 411   02:11:44  343 
34 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  02:11:49  343 
35 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:12:09  342 
36 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:12:25  341 
37 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:12:33  400 
38 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  02:13:15  339 
39 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:14:34  336 
40 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  02:16:30  331 
41 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:31  331 
42 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:17:18  329 
43 Mariusz Morawski 263   02:17:24  329 
44 Jacek Gbyl 156   02:17:33  329 
45 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  02:17:49  328 
46 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:18:27  382 
47 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  02:20:01  323 
48 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:22:03  318 
49 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:22:07  318 
50 Zenon Malinowski 192 KK24h  02:22:13  318 
51 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:22:23  318 
52 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:24:21  313 
53 Mateusz Hanke 6 Renault Team  02:24:58  312 
54 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  02:28:36  304 
55 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:29:02  303 
56 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:34:17  293 
57 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:56  340 
58 Piotr Ludwicki 480   02:39:51  283 
59 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:44:07  275 
60 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:47:55  269 
61 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:48:25  314 
62 Mariusz AuguŚcik 482 PONIEDZIE TEAM  02:55:59  257 
63 Jarosław Osadkowski 459 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:57:03  255 
64 Elena Zakharchenko 420   03:17:20  268 
65 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  DNF 
66 Zbigniew Kołatka 231   DNF 
67 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
68 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
69 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
70 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Elena Zakharchenko 420   03:17:20  268 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:12:33  400 
2 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:56  340 
3 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:48:25  314 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:18:27  382 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 153 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:00:20  376 
2 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:12:09  342 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:53:14  399 
2 Krzysztof Żebrowski 64 MTB Suwałki  01:54:53  394 
3 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  02:00:17  376 
4 Paweł Grzyb 361 MTB Suwałki  02:00:45  374 
5 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:02  371 
6 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:07:00  356 
7 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:31  331 
8 Mateusz Hanke 6 Renault Team  02:24:58  312 
9 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:34:17  293 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:53:12  400 
2 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:00:23  376 
3 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:00:46  374 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:01:01  374 
5 Bartłomiej Klus 15   02:03:30  366 
6 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:03:37  366 
7 PaweŁ RudziŃski 106   02:03:38  366 
8 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:04:25  363 
9 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:07:50  354 
10 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  02:07:51  354 
11 Lukasz Twarkowski 189   02:08:43  351 
12 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  02:11:41  343 
13 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  02:13:15  339 
14 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:14:34  336 
15 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:29:02  303 
16 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:47:55  269 
17 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Duda 77   02:00:11  376 
2 Tomasz Skalski 7 Renault Team  02:00:21  376 
3 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:03:35  366 
4 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   02:03:50  365 
5 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:06:03  359 
6 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:06:21  358 
7 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:06:59  356 
8 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:07:49  354 
9 Krzysztof Zieliński 411   02:11:44  343 
10 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  02:11:49  343 
11 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  02:16:30  331 
12 Mariusz Morawski 263   02:17:24  329 
13 Jacek Gbyl 156   02:17:33  329 
14 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  02:17:49  328 
15 Paweł Treliński 333 GRUPETTO Mrągowo  02:20:01  323 
16 Piotr Ludwicki 480   02:39:51  283 
17 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:44:07  275 
18 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Massimo Berton 161 acido lattico team  02:03:36  366 
2 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:07:52  354 
3 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:12:25  341 
4 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:17:18  329 
5 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:22:07  318 
6 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:22:23  318 
7 Mariusz AuguŚcik 482 PONIEDZIE TEAM  02:55:59  257 
8 Jarosław Osadkowski 459 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:57:03  255 
9 Zbigniew Kołatka 231   DNF 
10 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:06:05  359 
2 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:06:46  357 
3 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:22:03  318 
4 Zenon Malinowski 192 KK24h  02:22:13  318 
5 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  02:28:36  304 
6 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:57:45  384 
2 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:24:21  313 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz Pietrzycki 406 Pie3cki Team  01:00:36  200 
2 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:01:14  197 
3 Piotr Wiśniewski 72   01:01:16  197 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:03:06  192 
5 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  01:03:50  189 
6 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:03:52  189 
7 Rafał Gierejko 260 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:05:01  186 
8 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:03  186 
9 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:05:18  185 
10 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:05:18  185 
11 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:18  185 
12 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  01:05:19  185 
13 Rafał Molenda 296   01:05:20  185 
14 Waldemar Sadowski 419 Zabłudów Team  01:05:21  185 
15 Wojciech Krom 483 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:05:23  185 
16 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:05:38  184 
17 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:05:51  184 
18 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:06:00  183 
19 Wojciech Nowalski 274   01:06:05  183 
20 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:06:35  182 
21 Damian Klimowicz 448 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:06:48  181 
22 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:07:22  179 
23 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:07:23  179 
24 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:07:25  179 
25 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:08:36  176 
26 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:08:56  175 
27 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:09:24  174 
28 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:09:34  174 
29 Jędrzej Żebrowski 387 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:09:39  174 
30 Mariusz Szymański 354   01:10:08  172 
31 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:10:14  172 
32 Karol Ołdakowski 123   01:10:31  171 
33 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:10:48  171 
34 Przemysław Kopko 462 MTB Suwałki  01:11:01  170 
35 Vadim Madakhovskiy 418   01:11:06  170 
36 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:37  169 
37 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:11:58  168 
38 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:12:05  168 
39 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:13:39  164 
40 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:13:44  164 
41 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:13:53  164 
42 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:13:55  163 
43 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:13:57  163 
44 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:13:59  163 
45 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:14:27  162 
46 Marek Karczewski 213 KK24h  01:15:24  160 
47 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:16:21  158 
48 Krystian Gurba 164 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:16:32  158 
49 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:16:33  158 
50 Michał Niegowski 215 KK24h  01:16:34  158 
51 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:36  158 
52 Bartosz Smoługa 221   01:17:45  155 
53 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:17:47  200 
54 Sławomir Woldański 460   01:17:50  155 
55 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:18:01  155 
56 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:18:09  155 
57 Zbigniew Ziółkowski 479 Schneider Electric MTB  01:18:13  154 
58 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:19:50  151 
59 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:19:57  194 
60 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:20:48  150 
61 Karol Kuczyński 167   01:20:57  149 
62 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:21:00  192 
63 Bartek Brynski 239   01:21:22  148 
64 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:21:23  148 
65 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:22:18  147 
66 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:23:10  145 
67 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:22  143 
68 Marcin Ruszczyk 225   01:25:05  142 
69 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:26:17  180 
70 Grzegorz Rabczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:26:20  140 
71 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:27:15  138 
72 Tadeusz Grzegorczyk 409 MTB TEAM EŁK  01:28:28  137 
73 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:28:40  136 
74 Marek Sikora 438 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:28:49  136 
75 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:29:32  135 
76 Jan Deptuła 191   01:29:51  134 
77 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:58  172 
78 Arkadiusz Matwiejczyk 102   01:30:03  134 
79 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:30:04  134 
80 Jacek Zembrzuski 187   01:30:05  134 
81 Beata Kruba 157 Cryospace Olsztyn  01:31:14  170 
82 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:34:04  128 
83 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:35:10  127 
84 Maria Kamińska 208 KK24h  01:35:10  163 
85 Józef Banaszewski 48   01:35:35  126 
86 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:36:02  126 
87 Igor Kubacki 412   01:36:47  125 
88 Paweł Kotek 464   01:39:17  122 
89 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:41:26  153 
90 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   01:42:36  118 
91 MaŁgorzata Zembrzuska 481   01:43:35  150 
92 Grzegorz Lendzioszek 201 KK24h  01:46:38  113 
93 Tomasz Struczewski 465   01:48:09  112 
94 Ireneusz Turek 410 MTB TEAM EŁK  01:51:03  109 
95 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:52:17  138 
96 Martyna Czobot 408 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:06  132 
97 Robert Szymański 162   01:57:08  103 
98 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  02:00:02  100 
99 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  DNF 
100 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:01:14  197 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:03:06  192 
3 Rafał Gierejko 260 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:05:01  186 
4 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  01:05:19  185 
5 Przemysław Kopko 462 MTB Suwałki  01:11:01  170 
6 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:16:33  158 
7 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:19:50  151 
8 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:28:40  136 
9 Marek Sikora 438 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:28:49  136 
10 Igor Kubacki 412   01:36:47  125 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jędrzej Żebrowski 387 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:09:39  174 
2 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:23:10  145 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  01:03:50  189 
2 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:03  186 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:05:18  185 
4 Damian Klimowicz 448 Grupa Szalonych Rowerzystów  01:06:48  181 
5 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:08:56  175 
6 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:37  169 
7 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:13:59  163 
8 Piotr Pawelec 513 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:22  143 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:18  185 
2 Rafał Molenda 296   01:05:20  185 
3 Waldemar Sadowski 419 Zabłudów Team  01:05:21  185 
4 Wojciech Krom 483 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:05:23  185 
5 Wojciech Nowalski 274   01:06:05  183 
6 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:06:35  182 
7 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:09:34  174 
8 Mariusz Szymański 354   01:10:08  172 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:10:14  172 
10 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:10:48  171 
11 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:13:44  164 
12 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:13:53  164 
13 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:13:57  163 
14 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:14:27  162 
15 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:16:21  158 
16 Krystian Gurba 164 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:16:32  158 
17 Michał Niegowski 215 KK24h  01:16:34  158 
18 Bartek Radź 52 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:18:09  155 
19 Karol Kuczyński 167   01:20:57  149 
20 Marcin Ruszczyk 225   01:25:05  142 
21 Grzegorz Rabczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:26:20  140 
22 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:27:15  138 
23 Jacek Zembrzuski 187   01:30:05  134 
24 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:35:10  127 
25 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:36:02  126 
26 Paweł Kotek 464   01:39:17  122 
27 Grzegorz Lendzioszek 201 KK24h  01:46:38  113 
28 Łukasz Arciszewski 49 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz Pietrzycki 406 Pie3cki Team  01:00:36  200 
2 Piotr Wiśniewski 72   01:01:16  197 
3 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:03:52  189 
4 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:05:18  185 
5 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:05:38  184 
6 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:05:51  184 
7 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:06:00  183 
8 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:07:23  179 
9 Karol Ołdakowski 123   01:10:31  171 
10 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:11:58  168 
11 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:12:05  168 
12 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:13:39  164 
13 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:13:55  163 
14 Bartosz Smoługa 221   01:17:45  155 
15 Sławomir Woldański 460   01:17:50  155 
16 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:18:01  155 
17 Zbigniew Ziółkowski 479 Schneider Electric MTB  01:18:13  154 
18 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:29:32  135 
19 Jan Deptuła 191   01:29:51  134 
20 Arkadiusz Matwiejczyk 102   01:30:03  134 
21 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   01:42:36  118 
22 Tomasz Struczewski 465   01:48:09  112 
23 Leszek Ruminski 249 MTB Ostróda Team  02:00:02  100 
24 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:07:22  179 
2 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:07:25  179 
3 Sylwester Szymański 65 MTB Suwałki  01:08:36  176 
4 Vadim Madakhovskiy 418   01:11:06  170 
5 Marek Karczewski 213 KK24h  01:15:24  160 
6 Bartek Brynski 239   01:21:22  148 
7 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:21:23  148 
8 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:30:04  134 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:09:24  174 
2 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:36  158 
3 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:20:48  150 
4 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:22:18  147 
5 Tadeusz Grzegorczyk 409 MTB TEAM EŁK  01:28:28  137 
6 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:34:04  128 
7 Józef Banaszewski 48   01:35:35  126 
8 Ireneusz Turek 410 MTB TEAM EŁK  01:51:03  109 
9 Robert Szymański 162   01:57:08  103 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Martyna Czobot 408 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:06  132 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:17:47  200 
2 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:19:57  194 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 MaŁgorzata Zembrzuska 481   01:43:35  150 
2 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:52:17  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:21:00  192 
2 Małgorzata Walendzewicz 60 MTB Suwałki  01:26:17  180 
3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:58  172 
4 Beata Kruba 157 Cryospace Olsztyn  01:31:14  170 
5 Maria Kamińska 208 KK24h  01:35:10  163 
6 Mirosława Żebrowska 61 MTB Suwałki  01:41:26  153 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:01  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:10  174 
3 Teodor Majcher 0   00:02:51  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:01  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:10  174 
3 Teodor Majcher 0   00:02:51  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:02:48  200 
2 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:55  200 
3 Jakub Zadęcki 0   00:03:01  185 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:03:02  184 
5 Julia Bełbot 0   00:03:03  191 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:02:48  200 
2 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:55  200 
3 Jakub Zadęcki 0   00:03:01  185 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:03:02  184 
5 Julia Bełbot 0   00:03:03  191 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:06  200 
2 Nina Kuczyńska 0   00:01:07  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:01:10  188 
4 Witold Gepert 0   00:01:50  120 
5 Michał Patejuk 0   00:02:03  107 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:06  200 
2 Nina Kuczyńska 0   00:01:07  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:01:10  188 
4 Witold Gepert 0   00:01:50  120 
5 Michał Patejuk 0   00:02:03  107 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  200 
2 Bartosz Wierkin 0   00:01:00  183 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:13  150 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  200 
2 Bartosz Wierkin 0   00:01:00  183 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:13  150 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:05:33  200 
2 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:44  193 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:01  200 
4 Aleksander Wołosz 1112   00:06:05  182 
5 Miłosz Sieklucki 1053   00:06:10  180 
6 Wojciech Wierkin 1138   00:06:11  179 
7 Kacper Sieklucki 1078   00:06:44  164 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:43  179 
9 Maciej Kruba 1092 Cryospace Olsztyn  00:07:14  153 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:07:21  151 
11 Jan Berliński 1140   00:07:25  149 
12 Wiktoria Bełbot 1082   00:07:36  158 
13 Kacper Górecki 1152   00:07:39  145 
14 Julian Wyszyński 1066   00:07:59  139 
15 Marcel Jabłonowski 1089   00:09:31  116 
16 Sandra Olkowicz 1142   00:10:17  117 
17 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:12:01  100 
18 Judyta Sieklucka 1150   00:13:01  92 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:05:33  200 
2 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:44  193 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:06:01  200 
4 Aleksander Wołosz 1112   00:06:05  182 
5 Miłosz Sieklucki 1053   00:06:10  180 
6 Wojciech Wierkin 1138   00:06:11  179 
7 Kacper Sieklucki 1078   00:06:44  164 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:43  179 
9 Maciej Kruba 1092 Cryospace Olsztyn  00:07:14  153 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:07:21  151 
11 Jan Berliński 1140   00:07:25  149 
12 Wiktoria Bełbot 1082   00:07:36  158 
13 Kacper Górecki 1152   00:07:39  145 
14 Julian Wyszyński 1066   00:07:59  139 
15 Marcel Jabłonowski 1089   00:09:31  116 
16 Sandra Olkowicz 1142   00:10:17  117 
17 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:12:01  100 
18 Judyta Sieklucka 1150   00:13:01  92 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:04:38  200 
2 Artur Podgórny 1007 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:05:30  168 
3 Michał Wójcik 1156   00:05:43  162 
4 Maksymilian Orłowski 1158 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:06:16  147 
5 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:07:55  117 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:04:38  200 
2 Artur Podgórny 1007 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:05:30  168 
3 Michał Wójcik 1156   00:05:43  162 
4 Maksymilian Orłowski 1158 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:06:16  147 
5 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:07:55  117 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1018   00:27:41  200 
2 Oliwier Daszkiewicz 1157 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:30:35  181 
3 Mateusz Kuś 1153 Belta Team Gdańsk  00:32:03  172 
4 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:33:35  164 
5 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:33:37  164 
6 Aiste Butkute 1072 Sprint-rowery.pl  00:33:42  200 
7 Konrad Ziółkowski 1070   00:35:45  154 
8 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:36:04  153 
9 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:36:35  151 
10 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:37:39  147 
11 Piotr Podgórny 1020 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:37:40  146 
12 Michał Przybyłowski 1154   00:39:35  139 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:44:51  123 
14 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:46:05  120 
15 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:46:24  145 
16 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:46:35  144 
17 Maciej Jabłoński 1139   00:49:22  112 
18 Marcin Kozłowski 1137   00:49:29  111 
19 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:50:38  133 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 1018   00:27:41  200 
2 Oliwier Daszkiewicz 1157 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:30:35  181 
3 Mateusz Kuś 1153 Belta Team Gdańsk  00:32:03  172 
4 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:33:35  164 
5 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:33:37  164 
6 Aiste Butkute 1072 Sprint-rowery.pl  00:33:42  200 
7 Konrad Ziółkowski 1070   00:35:45  154 
8 Radosław Parzych 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:36:04  153 
9 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:36:35  151 
10 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:37:39  147 
11 Piotr Podgórny 1020 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:37:40  146 
12 Michał Przybyłowski 1154   00:39:35  139 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:44:51  123 
14 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:46:05  120 
15 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:46:24  145 
16 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:46:35  144 
17 Maciej Jabłoński 1139   00:49:22  112 
18 Marcin Kozłowski 1137   00:49:29  111 
19 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:50:38  133 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny