Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 7 - 08.07.2018 - Szczytno - Mazury MTB Etap 7 - Niepodległy Peleton



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:09  600 
2 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  02:37:07  584 
3 Artur Sowiński 547 Kodzik Rowery  02:38:52  578 
4 Krzysztof Krzywy 432 NEXUS Team  02:39:02  577 
5 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:39:03  577 
6 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:39:06  577 
7 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:46:05  553 
8 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:46:05  553 
9 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:46:07  553 
10 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  02:49:22  542 
11 Witold Mikielski 111 Bliska Team  02:49:24  542 
12 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:52:12  533 
13 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  02:55:05  524 
14 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:58:52  513 
15 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:01:51  505 
16 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:07:00  600 
17 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:07:32  489 
18 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:14:55  471 
19 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:16:42  467 
20 Tomasz Pieńkos 549 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  03:17:06  466 
21 Kamil Erber 533 WGR Team  03:22:16  454 
22 Daniel Bryk 543   03:26:06  445 
23 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:51:25  397 
24 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:07:00  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Kowalkowski 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:09  600 
2 Artur Sowiński 547 Kodzik Rowery  02:38:52  578 
3 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:46:05  553 
4 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:46:07  553 
5 Kamil Erber 533 WGR Team  03:22:16  454 
6 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  02:37:07  584 
2 Paweł Arciszewski 3 Renault Team  02:39:03  577 
3 Łukasz Bielecki 299 Absolute Bikes TEAM  02:49:22  542 
4 Witold Mikielski 111 Bliska Team  02:49:24  542 
5 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:52:12  533 
6 Kamil Łopatek 126 Cryospace Olsztyn  02:55:05  524 
7 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:01:51  505 
8 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:07:32  489 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Krzywy 432 NEXUS Team  02:39:02  577 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:39:06  577 
3 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:46:05  553 
4 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  02:58:52  513 
5 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:14:55  471 
6 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:16:42  467 
7 Tomasz Pieńkos 549 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  03:17:06  466 
8 Daniel Bryk 543   03:26:06  445 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:51:25  397 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:45:03  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:46:08  395 
3 Artur Mioduszewski 565 Trezado  01:46:10  395 
4 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:23  387 
5 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:49:43  382 
6 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:49:43  382 
7 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  01:49:45  382 
8 Piotr Duda 77   01:50:08  381 
9 Wiesław Grala 535 AugustowiankaTeam  01:51:29  376 
10 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:51:30  376 
11 Pawel Szczygielski 531 THE BARBERS GDANSK  01:52:25  373 
12 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:26  373 
13 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:53:21  370 
14 Hubert Lemański 397 LKK Warmia Biskupiec  01:53:22  370 
15 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:53:47  369 
16 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:53:48  369 
17 Bartłomiej Klus 15   01:54:18  367 
18 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:54:25  367 
19 Piotr Worach 563 Absolute Bikes TEAM  01:54:32  366 
20 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:54:39  366 
21 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:54:41  366 
22 Piotr Kalużny 538 Warszawski Klub Kolarski  01:56:32  360 
23 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:56:34  360 
24 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:56:34  360 
25 PaweŁ RudziŃski 106   01:56:35  360 
26 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:57:01  359 
27 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:57:02  359 
28 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  01:57:12  358 
29 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:57:15  358 
30 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:57:16  358 
31 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:57:29  357 
32 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:58:46  353 
33 Mariusz Nadany 560 SKK Sokół  01:59:15  352 
34 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:59:17  352 
35 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:59:25  351 
36 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:59:54  350 
37 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:59:54  350 
38 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:59:55  350 
39 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  01:59:55  400 
40 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:00:20  349 
41 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:00:20  349 
42 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:01:40  345 
43 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:01:41  345 
44 Waldemar Sadowski 419 Zabłudów Team  02:02:17  343 
45 Lukasz Twarkowski 189   02:03:22  340 
46 Robert Janecki 12 Renault Team  02:03:45  339 
47 Rafał Charucki 559 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:03:59  338 
48 Zbigniew Brzozowski 18 Sprint-rowery.pl  02:04:35  337 
49 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  02:04:51  336 
50 Krzysztof Zieliński 411   02:04:54  336 
51 Łukasz Łukasiak 545 AK-SPED  02:05:14  335 
52 Jacek Miętkiewicz 540 Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów  02:05:14  335 
53 Michał Świderski 566 Trezado  02:05:17  335 
54 Tomek Wawrzyniak 389   02:05:18  335 
55 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:00  333 
56 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:05  333 
57 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  02:06:21  332 
58 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:25  322 
59 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:11:59  318 
60 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  02:12:14  317 
61 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:12:14  362 
62 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  02:13:44  314 
63 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:15:16  310 
64 Bożena Bednarczyk 558 Bikeholic  02:15:24  354 
65 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:35  307 
66 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:16:37  307 
67 Krzysiek Kimber 554   02:17:09  306 
68 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  02:17:09  306 
69 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:17:11  306 
70 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:14  306 
71 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  02:17:15  306 
72 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:18:32  303 
73 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:34  346 
74 Robert Kwiatkowski 496 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:19:00  302 
75 Kazimierz Niewiarowski 325 Kross Staff Team  02:19:12  301 
76 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:16  301 
77 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:17  301 
78 Maciej Gęsicki 99   02:20:44  298 
79 Wojciech Barczak 529   02:20:45  298 
80 Tomasz Budzisz 331   02:21:00  298 
81 Piotr Ludwicki 480   02:21:17  297 
82 Magda Chmielewska 57   02:21:19  339 
83 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR DCM Mrągowo  02:22:41  294 
84 Michał Rosiński 561   02:23:17  293 
85 Michał Jurkowski 237   02:24:06  291 
86 Katarzyna Miętkiewicz 539 Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów  02:25:03  330 
87 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:28:43  322 
88 Arkadiusz Kord 530 BarczewoBiega  02:30:18  279 
89 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:31:21  277 
90 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:32:09  276 
91 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:32:17  275 
92 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:33:54  273 
93 Jarosław Osadkowski 459 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:36:50  267 
94 Daniel Radzki 557   02:52:03  244 
95 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
96 Patryk Badura 401 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bożena Bednarczyk 558 Bikeholic  02:15:24  354 
2 Magda Chmielewska 57   02:21:19  339 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  01:59:55  400 
2 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:34  346 
3 Katarzyna Miętkiewicz 539 Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów  02:25:03  330 
4 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:28:43  322 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:12:14  362 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  01:49:43  382 
2 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  01:57:16  358 
3 Maciej Gęsicki 99   02:20:44  298 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:46:08  395 
2 Paweł Ciunel 90 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:23  387 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:26  373 
4 Paweł Lenkiewicz 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:53:21  370 
5 Piotr Kalużny 538 Warszawski Klub Kolarski  01:56:32  360 
6 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  01:56:34  360 
7 Mariusz Nadany 560 SKK Sokół  01:59:15  352 
8 Piotr Bagiński 235 Bliska Team  02:04:51  336 
9 Bartłomiej Jakubowski 92 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:00  333 
10 Arkadiusz Kord 530 BarczewoBiega  02:30:18  279 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mariusz Kowalkowski 350 Cryospace Olsztyn  01:45:03  400 
2 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  01:49:45  382 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:51:30  376 
4 Pawel Szczygielski 531 THE BARBERS GDANSK  01:52:25  373 
5 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:53:47  369 
6 Bartłomiej Klus 15   01:54:18  367 
7 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  01:54:39  366 
8 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:54:41  366 
9 PaweŁ RudziŃski 106   01:56:35  360 
10 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:57:15  358 
11 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:57:29  357 
12 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:59:25  351 
13 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:01:41  345 
14 Waldemar Sadowski 419 Zabłudów Team  02:02:17  343 
15 Lukasz Twarkowski 189   02:03:22  340 
16 Rafał Charucki 559 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:03:59  338 
17 Łukasz Łukasiak 545 AK-SPED  02:05:14  335 
18 Tomek Wawrzyniak 389   02:05:18  335 
19 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  02:13:44  314 
20 Krzysiek Kimber 554   02:17:09  306 
21 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:14  306 
22 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:18:32  303 
23 Piotr Szyman Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:16  301 
24 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:19:17  301 
25 Wojciech Barczak 529   02:20:45  298 
26 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:32:09  276 
27 Daniel Radzki 557   02:52:03  244 
28 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
29 Patryk Badura 401 Michelin Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Mioduszewski 565 Trezado  01:46:10  395 
2 Piotr Duda 77   01:50:08  381 
3 Tomasz Skalski 7 Renault Team  01:53:48  369 
4 Maciej Karwowski 204 KK24h  01:54:25  367 
5 Piotr Worach 563 Absolute Bikes TEAM  01:54:32  366 
6 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:56:34  360 
7 Daniel Pepla 5 Renault Team  01:57:01  359 
8 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:57:02  359 
9 Kacper Dakszewicz 95 DBK GROUP Bike Team  01:59:54  350 
10 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  01:59:55  350 
11 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:00:20  349 
12 Robert Janecki 12 Renault Team  02:03:45  339 
13 Krzysztof Zieliński 411   02:04:54  336 
14 Jacek Miętkiewicz 540 Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów  02:05:14  335 
15 Michał Świderski 566 Trezado  02:05:17  335 
16 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:06:05  333 
17 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:11:59  318 
18 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:35  307 
19 Andrzej Wielga 416 Michelin Team  02:17:09  306 
20 Paweł Piekarski 415 Michelin Team  02:17:15  306 
21 Tomasz Budzisz 331   02:21:00  298 
22 Piotr Ludwicki 480   02:21:17  297 
23 Michał Rosiński 561   02:23:17  293 
24 Michał Jurkowski 237   02:24:06  291 
25 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:31:21  277 
26 Zbigniew Chabowski 510 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:33:54  273 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 535 AugustowiankaTeam  01:51:29  376 
2 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  01:57:12  358 
3 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:59:54  350 
4 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:00:20  349 
5 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:01:40  345 
6 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  02:06:21  332 
7 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:25  322 
8 Antoni Wincza 67 MTB Suwałki  02:16:37  307 
9 Robert Kwiatkowski 496 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:19:00  302 
10 Jarosław Osadkowski 459 Grupa Szalonych Rowerzystów  02:36:50  267 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:58:46  353 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:59:17  352 
3 Zbigniew Brzozowski 18 Sprint-rowery.pl  02:04:35  337 
4 Kazimierz Mydło 75 Michelin Team  02:12:14  317 
5 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:15:16  310 
6 Kazimierz Niewiarowski 325 Kross Staff Team  02:19:12  301 
7 Marek Różyło 512 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:32:17  275 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:49:43  382 
2 Hubert Lemański 397 LKK Warmia Biskupiec  01:53:22  370 
3 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:17:11  306 
4 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR DCM Mrągowo  02:22:41  294 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  00:55:52  200 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:18  198 
3 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:57:33  194 
4 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:57:42  193 
5 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:57:43  193 
6 Paweł Nowakowski 562 MyBike  00:58:01  192 
7 Adam Kowalski 542 Warszawski Klub Kolarski  00:58:02  192 
8 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:58:06  192 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:58:07  192 
10 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:58:08  192 
11 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:58:08  192 
12 Rafał Molenda 296   00:58:09  192 
13 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:58:10  192 
14 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:58:12  191 
15 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:58:16  191 
16 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  00:58:18  191 
17 Dominik Dudek 552 Klinika Rowerów  00:58:33  190 
18 Dariusz Erber 534   00:58:39  190 
19 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:59:16  188 
20 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:00:10  185 
21 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:00:15  185 
22 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:00:17  185 
23 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:01:02  183 
24 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:01:04  182 
25 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:01:06  182 
26 Wojciech Nowalski 274   01:01:07  182 
27 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:01:08  182 
28 Stanisław Brykała 536 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:01:09  182 
29 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:01:12  182 
30 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:01:45  180 
31 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:01:54  180 
32 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:02:33  178 
33 Maciej Rypiński 553 Wysportowani Racing Team  01:02:34  178 
34 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:02:35  178 
35 Przemysław Kopko 462 MTB Suwałki  01:02:37  178 
36 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:02:47  177 
37 Karol Ołdakowski 123   01:03:12  176 
38 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:03:58  174 
39 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:04:07  174 
40 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:04:15  173 
41 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:04:16  173 
42 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:04:53  172 
43 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:05:19  171 
44 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:05:22  170 
45 Bartosz Smoługa 221   01:05:23  170 
46 Krystian Gurba 164 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:05:42  170 
47 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:05:57  200 
48 Zbigniew Kołatka 231   01:05:58  169 
49 Michał Niegowski 215 KK24h  01:06:01  169 
50 Stanisław Bałdyga 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:06:58  166 
51 Marek Karczewski 213 KK24h  01:07:02  166 
52 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:07:14  166 
53 Marek Żebrowski 218 KK24h  01:08:03  164 
54 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:08:22  163 
55 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:08:24  163 
56 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   01:08:32  163 
57 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:32  163 
58 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:36  162 
59 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:09:16  161 
60 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:09:17  161 
61 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:30  160 
62 Robert Ropiak 130   01:10:01  159 
63 Małgorzata Głogowska 492 MSR DCM Mrągowo  01:10:39  186 
64 Krzysztof Romanowicz 528 Michelin Team  01:11:06  157 
65 Mateusz Sadowski 537 RANT BARTOSZYCE  01:11:11  156 
66 Tomasz Jerzok 489 Morsy Szczytno # Reset  01:11:19  156 
67 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:11:30  156 
68 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:11:30  184 
69 Hadrian Gruszewski 219   01:12:10  154 
70 Karol Tarkowian 379   01:12:21  154 
71 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  01:13:21  152 
72 Bartek Brynski 239   01:13:25  152 
73 Tomasz Deptuła 315   01:13:33  151 
74 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:13:39  179 
75 Nikodem Lewakowski 493 MSR DCM Mrągowo  01:13:59  151 
76 Grzegorz Rabczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:14:03  150 
77 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:14:12  150 
78 Anna Pieńkos 548 Bikeholic  01:14:13  177 
79 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:16:31  172 
80 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:17:07  144 
81 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:17:13  144 
82 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:17:34  144 
83 Jan Deptuła 191   01:17:41  143 
84 Tymon Trzciński 488   01:17:43  143 
85 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:47  169 
86 Sławiomir Kusajda 233   01:17:52  143 
87 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:18:29  142 
88 Daniel Śledzik 485 Footbal Academy  01:18:39  142 
89 Łukasz Łukaszewicz 541   01:18:52  141 
90 Mieczysław Klimaszewski 246   01:19:01  141 
91 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:19:17  140 
92 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  01:19:26  140 
93 Andrzej Chomański 550   01:21:31  137 
94 Marcin Zajączkowski 564   01:21:37  136 
95 Józef Banaszewski 48   01:21:39  136 
96 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:21:43  136 
97 Piotr Pawlaczyk 556   01:22:16  135 
98 Jarosław Matłach 544 Powiat Szczytno  01:22:26  135 
99 Zygfryd Leska 486   01:23:20  134 
100 Igor Kubacki 412   01:23:31  133 
101 Wojciech Czajka 490   01:23:45  133 
102 Maria Kamińska 208 KK24h  01:23:53  157 
103 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:24:10  132 
104 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:25:34  130 
105 Mariusz Karpiński 487   01:26:28  129 
106 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:27:35  127 
107 Kamil Pakuła 497   01:29:52  124 
108 Magdalena Brukwińska 551   01:36:18  136 
109 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:41:17  130 
110 Olga Błach 495 Orange IRON team   01:41:49  129 
111 Jarosław Kordek 555 MORSY SZCZYTNO #RESET  01:41:50  109 
112 Sławomir Staszak 532 Powiat Szczytno  01:57:45  94 
113 Rafał Kiersikowski 494 Powiat Szczytno  01:57:46  94 
114 Rafał Wilczek 546 Powiat Szczytno  01:57:47  94 
116 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samul 240 MSR DCM Mrągowo  00:55:52  200 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:18  198 
3 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:57:42  193 
4 Jakub Budziński 362 MTB Suwałki  00:58:18  191 
5 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:00:10  185 
6 Przemysław Kopko 462 MTB Suwałki  01:02:37  178 
7 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:08:22  163 
8 Michał Grotkowski 183 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:09:16  161 
9 Hadrian Gruszewski 219   01:12:10  154 
10 Nikodem Lewakowski 493 MSR DCM Mrągowo  01:13:59  151 
11 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:17:34  144 
12 Tymon Trzciński 488   01:17:43  143 
13 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  01:19:26  140 
14 Igor Kubacki 412   01:23:31  133 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:57:33  194 
2 Adam Kowalski 542 Warszawski Klub Kolarski  00:58:02  192 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:58:08  192 
4 Abdallah Ait Si Bayh 527 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:58:08  192 
5 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:02:33  178 
6 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:05:22  170 
7 Marek Żebrowski 218 KK24h  01:08:03  164 
8 Piotr Pawlaczyk 556   01:22:16  135 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Nowakowski 562 MyBike  00:58:01  192 
2 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:58:07  192 
3 Rafał Molenda 296   00:58:09  192 
4 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:58:12  191 
5 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:58:16  191 
6 Dominik Dudek 552 Klinika Rowerów  00:58:33  190 
7 Wojciech Nowalski 274   01:01:07  182 
8 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:01:45  180 
9 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:01:54  180 
10 Maciej Rypiński 553 Wysportowani Racing Team  01:02:34  178 
11 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:02:47  177 
12 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:04:53  172 
13 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:05:19  171 
14 Krystian Gurba 164 UNIPRO-BUD ELBLĄG  01:05:42  170 
15 Michał Niegowski 215 KK24h  01:06:01  169 
16 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:07:14  166 
17 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:09:17  161 
18 Robert Ropiak 130   01:10:01  159 
19 Mateusz Sadowski 537 RANT BARTOSZYCE  01:11:11  156 
20 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:11:30  156 
21 Karol Tarkowian 379   01:12:21  154 
22 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  01:13:21  152 
23 Tomasz Deptuła 315   01:13:33  151 
24 Grzegorz Rabczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:14:03  150 
25 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:14:12  150 
26 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:17:13  144 
27 Daniel Śledzik 485 Footbal Academy  01:18:39  142 
28 Jakub Berliński 248 Condensa Osuszanie Budynków   01:19:17  140 
29 Marcin Zajączkowski 564   01:21:37  136 
30 Wojciech Czajka 490   01:23:45  133 
31 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  01:24:10  132 
32 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  01:25:34  130 
33 Kamil Pakuła 497   01:29:52  124 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:57:43  193 
2 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:58:06  192 
3 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:58:10  192 
4 Dariusz Erber 534   00:58:39  190 
5 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:59:16  188 
6 Wojciech Tworkowski 313 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:00:15  185 
7 Marcin Trykacz 59 SIEDLISKO U TYMKA   01:01:02  183 
8 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:01:06  182 
9 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:01:08  182 
10 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:02:35  178 
11 Karol Ołdakowski 123   01:03:12  176 
12 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:03:58  174 
13 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:04:07  174 
14 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:04:15  173 
15 Radoslaw Grotkowski 182 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:04:16  173 
16 Bartosz Smoługa 221   01:05:23  170 
17 Krzysztof Romanowicz 528 Michelin Team  01:11:06  157 
18 Tomasz Jerzok 489 Morsy Szczytno # Reset  01:11:19  156 
19 Wojciech Górski 63 MTB Suwałki  01:17:07  144 
20 Jan Deptuła 191   01:17:41  143 
21 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:18:29  142 
22 Łukasz Łukaszewicz 541   01:18:52  141 
23 Jarosław Matłach 544 Powiat Szczytno  01:22:26  135 
24 Jarosław Kordek 555 MORSY SZCZYTNO #RESET  01:41:50  109 
25 Sławomir Staszak 532 Powiat Szczytno  01:57:45  94 
26 Rafał Kiersikowski 494 Powiat Szczytno  01:57:46  94 
27 Rafał Wilczek 546 Powiat Szczytno  01:57:47  94 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:00:17  185 
2 Wojciech Sowa 38 Sowa Jacht Giżycko  01:01:04  182 
3 Zbigniew Kołatka 231   01:05:58  169 
4 Stanisław Bałdyga 314 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:06:58  166 
5 Marek Karczewski 213 KK24h  01:07:02  166 
6 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:36  162 
7 Bartek Brynski 239   01:13:25  152 
8 Sławiomir Kusajda 233   01:17:52  143 
9 Mariusz Karpiński 487   01:26:28  129 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Stanisław Brykała 536 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:01:09  182 
2 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:01:12  182 
3 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:08:24  163 
4 Zbigniew Bober 340 T4B BIKE TEAM   01:08:32  163 
5 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:32  163 
6 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:09:30  160 
7 Mieczysław Klimaszewski 246   01:19:01  141 
8 Andrzej Chomański 550   01:21:31  137 
9 Józef Banaszewski 48   01:21:39  136 
10 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:21:43  136 
11 Zygfryd Leska 486   01:23:20  134 
12 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:27:35  127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 492 MSR DCM Mrągowo  01:10:39  186 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:05:57  200 
2 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:16:31  172 
3 Joanna Mackiewicz 445 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Pieńkos 548 Bikeholic  01:14:13  177 
2 Magdalena Brukwińska 551   01:36:18  136 
3 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:41:17  130 
4 Olga Błach 495 Orange IRON team   01:41:49  129 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:11:30  184 
2 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:13:39  179 
3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:17:47  169 
4 Maria Kamińska 208 KK24h  01:23:53  157 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:43  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:44  195 
3 Teodor Majcher 0   00:00:48  200 
4 Miłosz Rumiński 0 MTB Ostróda Team  00:01:10  137 
5 Remigiusz Śledzik 0   00:01:23  115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:43  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:44  195 
3 Teodor Majcher 0   00:00:48  200 
4 Miłosz Rumiński 0 MTB Ostróda Team  00:01:10  137 
5 Remigiusz Śledzik 0   00:01:23  115 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Janek Napiwodzki 0   00:00:26  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:00:30  173 
3 Filip Gogola 0   00:00:32  162 
4 Antoni Białek 0   00:00:33  157 
5 Aleksander Wołonciej 0   00:01:11  73 
6 Maksymilian Wołosz 0   00:01:26  60 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Janek Napiwodzki 0   00:00:26  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:00:30  173 
3 Filip Gogola 0   00:00:32  162 
4 Antoni Białek 0   00:00:33  157 
5 Aleksander Wołonciej 0   00:01:11  73 
6 Maksymilian Wołosz 0   00:01:26  60 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:34  200 
2 Ilia Stalmakov 0   00:00:35  194 
3 Nina Kuczyńska 0   00:00:43  200 
4 Alicja Mróz 0   00:00:44  195 
5 Franciszek Łachacz 0   00:00:45  151 
6 Ksawery Iwiński 0   00:00:47  144 
7 Alojzy Majcher 0   00:00:48  141 
8 Julia Sokołowska 0   00:01:25  101 
9 Michał Jakubiak 0   00:01:30  75 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:34  200 
2 Ilia Stalmakov 0   00:00:35  194 
3 Nina Kuczyńska 0   00:00:43  200 
4 Alicja Mróz 0   00:00:44  195 
5 Franciszek Łachacz 0   00:00:45  151 
6 Ksawery Iwiński 0   00:00:47  144 
7 Alojzy Majcher 0   00:00:48  141 
8 Julia Sokołowska 0   00:01:25  101 
9 Michał Jakubiak 0   00:01:30  75 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  200 
2 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:01  180 
3 Bartosz Kosior * 0   00:01:04  171 
4 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:07  164 
5 Katarzyna Zajączkowska 0   00:01:08  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:55  200 
2 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:01  180 
3 Bartosz Kosior * 0   00:01:04  171 
4 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:07  164 
5 Katarzyna Zajączkowska 0   00:01:08  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:23:23  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:23:24  199 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:24:04  200 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:24:09  193 
5 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:25:02  186 
6 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:25:48  186 
7 Julia Brodowska 1088   00:26:04  184 
8 Michalina Gredzinska 1040   00:26:05  184 
9 Zuzanna Deptuła 1145   00:26:12  183 
10 Oskar Taraszkiewicz 1127 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:27:13  171 
11 Antoni Kiersikowski 1146 Powiat Szczytno  00:27:14  171 
12 Jan Berliński 1140   00:27:29  170 
13 Maria Osiecka 1149 Kętrzyn Bike Team  00:27:39  174 
14 Franek Tarkowian 1108   00:27:43  168 
15 Franciszek Napierkowski 1164   00:30:53  151 
16 Stefania Napierkowska 1165   00:31:00  155 
17 Julian Wyszyński 1066   00:31:05  150 
18 Maja Jakubiak 1056   00:31:24  153 
19 Zuzanna Kozłowska 1159   00:34:29  139 
20 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:35:48  134 
21 Zosia Białek 1166   00:47:48  100 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058   00:23:23  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:23:24  199 
3 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:24:04  200 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:24:09  193 
5 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:25:02  186 
6 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:25:48  186 
7 Julia Brodowska 1088   00:26:04  184 
8 Michalina Gredzinska 1040   00:26:05  184 
9 Zuzanna Deptuła 1145   00:26:12  183 
10 Oskar Taraszkiewicz 1127 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:27:13  171 
11 Antoni Kiersikowski 1146 Powiat Szczytno  00:27:14  171 
12 Jan Berliński 1140   00:27:29  170 
13 Maria Osiecka 1149 Kętrzyn Bike Team  00:27:39  174 
14 Franek Tarkowian 1108   00:27:43  168 
15 Franciszek Napierkowski 1164   00:30:53  151 
16 Stefania Napierkowska 1165   00:31:00  155 
17 Julian Wyszyński 1066   00:31:05  150 
18 Maja Jakubiak 1056   00:31:24  153 
19 Zuzanna Kozłowska 1159   00:34:29  139 
20 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:35:48  134 
21 Zosia Białek 1166   00:47:48  100 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:23:54  200 
2 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:24:27  195 
3 Aleksander Ziułkowski 1161 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:28  195 
4 Michał Wójcik 1156   00:24:29  195 
5 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:26:38  200 
6 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:26:49  198 
7 Maja Dudek 1151   00:30:25  175 
8 Lena Paradowska 1162   00:32:25  164 
9 Antoni Zajączkowski 1143   00:32:26  147 
10 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:44:28  119 
11 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:44:29  107 
12 Feliks Wołosz 1003 KK24h  00:00:00 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:23:54  200 
2 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:24:27  195 
3 Aleksander Ziułkowski 1161 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:28  195 
4 Michał Wójcik 1156   00:24:29  195 
5 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:26:38  200 
6 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:26:49  198 
7 Maja Dudek 1151   00:30:25  175 
8 Lena Paradowska 1162   00:32:25  164 
9 Antoni Zajączkowski 1143   00:32:26  147 
10 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:44:28  119 
11 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:44:29  107 
12 Feliks Wołosz 1003 KK24h  00:00:00 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:21:07  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:08  199 
3 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:21:10  199 
4 Eryk Jerzok 1144   00:22:54  184 
5 Jakub Mróz 1163   00:24:12  174 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:24:14  200 
7 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:15  199 
8 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:24:19  199 
9 Zuzanna Gruszewska 1039   00:26:55  180 
10 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:27:04  156 
11 Michał Przybyłowski 1154   00:27:12  155 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:29:10  144 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:29:29  143 
14 Karolina Sowa 1022   00:29:44  163 
15 Szymon Kubeł 1093   00:29:56  141 
16 Marcin Kozłowski 1137   00:30:39  137 
17 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:30:50  157 
18 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:31:05  155 
19 Mikolaj Dawid 1037 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:32:53  128 
20 Wiktor Malicki 1148 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:34:35  122 
21 Oliwia Ulatowska 1017   00:00:00 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:21:07  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:08  199 
3 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:21:10  199 
4 Eryk Jerzok 1144   00:22:54  184 
5 Jakub Mróz 1163   00:24:12  174 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:24:14  200 
7 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:15  199 
8 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:24:19  199 
9 Zuzanna Gruszewska 1039   00:26:55  180 
10 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:27:04  156 
11 Michał Przybyłowski 1154   00:27:12  155 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:29:10  144 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:29:29  143 
14 Karolina Sowa 1022   00:29:44  163 
15 Szymon Kubeł 1093   00:29:56  141 
16 Marcin Kozłowski 1137   00:30:39  137 
17 Paulina Grotkowska 1128 Pasymskie Bractwo Sportowe  00:30:50  157 
18 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:31:05  155 
19 Mikolaj Dawid 1037 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:32:53  128 
20 Wiktor Malicki 1148 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:34:35  122 
21 Oliwia Ulatowska 1017   00:00:00 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny