Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 9 - 19.08.2018 - Węgorzewo - Mazury MTB Etap 9 - Wyzwanie Mamerta



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:32:19  600 
2 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  02:32:23  599 
3 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  02:33:44  594 
4 Jonasz STELMASZYK 13 Renault Team  02:35:47  586 
5 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:35:48  586 
6 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:35:58  585 
7 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:40:24  569 
8 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:40:25  569 
9 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:40:26  569 
10 Grzegorz Czetyrko 615 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:47:14  546 
11 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  02:54:08  600 
12 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:59:46  508 
13 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:08:13  485 
14 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:09:28  482 
15 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:21:18  453 
16 Paweł Lewandowski 612 TVL MTB   03:27:15  440 
17 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:34:04  426 
18 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:37:22  420 
19 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  03:53:02  392 
20 Matas Dumčius 144 S - Sportas  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  02:54:08  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:32:19  600 
2 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  02:32:23  599 
3 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  02:33:44  594 
4 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:40:24  569 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:40:25  569 
6 Grzegorz Czetyrko 615 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:47:14  546 
7 Matas Dumčius 144 S - Sportas  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jonasz STELMASZYK 13 Renault Team  02:35:47  586 
2 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:35:48  586 
3 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:59:46  508 
4 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:09:28  482 
5 Paweł Lewandowski 612 TVL MTB   03:27:15  440 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:35:58  585 
2 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:40:26  569 
3 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:21:18  453 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:08:13  485 
2 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:34:04  426 
3 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:37:22  420 
4 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  03:53:02  392 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:45:20  400 
2 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:24  399 
3 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  01:48:07  389 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:48:11  389 
5 Piotr Duda 77   01:48:12  389 
6 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:48:44  387 
7 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:49:34  384 
8 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:49:35  384 
9 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:50:52  380 
10 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:50:53  379 
11 Maksymilian DAWID 122 Cryospace Olsztyn  01:52:22  374 
12 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:53:12  372 
13 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:53:13  372 
14 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:53:14  372 
15 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:53:15  372 
16 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:53:16  371 
17 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:53:19  371 
18 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  01:55:29  364 
19 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:55:37  364 
20 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  01:55:38  364 
21 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:55:51  363 
22 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:55:59  363 
23 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:56:03  363 
24 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:57:17  359 
25 Cezary Chmielewski 629 Go Sport AK-Sped Team  01:57:19  359 
26 Klaudia Ostrowska 599 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:57:20  400 
27 Krzysztof Gołaszewski 623 MTB TEAM EŁK  01:59:00  354 
28 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  01:59:08  353 
29 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:59:24  352 
30 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:59:25  352 
31 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:01:24  347 
32 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:01:25  347 
33 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR MRĄGOWO  02:01:41  346 
34 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:01:56  384 
35 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:44  343 
36 Adam Buczyński 628 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:45  343 
37 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:02:46  382 
38 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:02:50  343 
39 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:03:56  339 
40 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:03:57  339 
41 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  02:04:17  339 
42 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  02:05:33  335 
43 Daniel Radzki 557 Michelin Team  02:06:54  332 
44 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  02:07:20  330 
45 Mariusz Naruszewicz 264   02:07:36  330 
46 Robert Pierzchala 617 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:46  329 
47 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:08:05  328 
48 Antoni Wincza 67 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:08:08  328 
49 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  02:10:18  323 
50 Piotr Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:10:47  322 
51 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:10:49  322 
52 Maciej Gęsicki 99   02:12:00  319 
53 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:05  318 
54 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:12:35  317 
55 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:13:33  315 
56 Arkadiusz Pac 621   02:14:27  313 
57 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:14:34  348 
58 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:16:38  308 
59 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:17:11  342 
60 Magda Chmielewska 610   02:20:36  333 
61 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:24:06  292 
62 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  02:24:11  292 
63 Paweł Hogiel 108   02:27:21  285 
64 Dariusz Dąbkowski 110   02:27:37  285 
65 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:30:06  280 
66 Justyna Brzozowska 627 MGG Dobry Kurs  02:38:02  296 
67 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:41:02  291 
68 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 610   02:20:36  333 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Klaudia Ostrowska 599 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:57:20  400 
2 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:01:56  384 
3 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:14:34  348 
4 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:17:11  342 
5 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:41:02  291 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:02:46  382 
2 Justyna Brzozowska 627 MGG Dobry Kurs  02:38:02  296 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian DAWID 122 Cryospace Olsztyn  01:52:22  374 
2 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:01:24  347 
3 Maciej Gęsicki 99   02:12:00  319 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  01:45:20  400 
2 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:24  399 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:49:35  384 
4 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:53:12  372 
5 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   01:53:14  372 
6 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:59:25  352 
7 Mateusz Zieliński 88 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:05  318 
8 Arkadiusz Pac 621   02:14:27  313 
9 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  01:48:07  389 
2 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:48:11  389 
3 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   01:48:44  387 
4 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  01:50:52  380 
5 Rafał Skorobogaty 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:50:53  379 
6 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  01:57:17  359 
7 Krzysztof Gołaszewski 623 MTB TEAM EŁK  01:59:00  354 
8 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:02:50  343 
9 Daniel Radzki 557 Michelin Team  02:06:54  332 
10 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  02:07:20  330 
11 Mariusz Naruszewicz 264   02:07:36  330 
12 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:08:05  328 
13 Piotr Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:10:47  322 
14 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:12:35  317 
15 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  02:13:33  315 
16 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:24:06  292 
17 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  02:24:11  292 
18 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:30:06  280 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Duda 77   01:48:12  389 
2 Piotr Kowalski 205 KK24h  01:53:16  371 
3 Arkadiusz Jechanowski 202 KK24h  01:55:38  364 
4 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   01:55:51  363 
5 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  01:55:59  363 
6 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  01:56:03  363 
7 Cezary Chmielewski 629 Go Sport AK-Sped Team  01:57:19  359 
8 Marcin Rogiński 337 T4B BIKE TEAM   01:59:24  352 
9 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:01:25  347 
10 Adam Buczyński 628 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:45  343 
11 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:03:57  339 
12 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  02:04:17  339 
13 Paweł Koźmiński 405 Michelin Team  02:05:33  335 
14 Robert Pierzchala 617 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:46  329 
15 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  02:10:18  323 
16 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:16:38  308 
17 Dariusz Dąbkowski 110   02:27:37  285 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Kamiński 203 KK24h  01:53:13  372 
2 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   01:53:15  372 
3 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  01:59:08  353 
4 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:44  343 
5 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:03:56  339 
6 Antoni Wincza 67 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:08:08  328 
7 Paweł Hogiel 108   02:27:21  285 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  01:53:19  371 
2 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  01:55:37  364 
3 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:10:49  322 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 154 Sprint-rowery.pl  01:49:34  384 
2 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  01:55:29  364 
3 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR MRĄGOWO  02:01:41  346 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:53:29  200 
2 Piotr Wiśniewski 72   00:53:31  199 
3 Marek MaŁecki 433 MTB TEAM EŁK  00:53:35  199 
4 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:54:06  197 
5 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:54:24  196 
6 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  00:54:28  196 
7 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:54:40  195 
8 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:54:52  194 
9 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:56:01  190 
10 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:56:03  190 
11 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:56:04  190 
12 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:56:34  189 
13 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:41  188 
14 Wojciech Nowalski 274   00:56:49  188 
15 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:50  188 
16 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  00:56:53  188 
17 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:56:54  187 
18 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:57:02  187 
19 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:57:04  187 
20 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:57:06  187 
21 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:57:17  186 
22 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:57:22  186 
23 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:57:27  186 
24 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:59:21  180 
25 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:59:22  180 
26 Karol Ołdakowski 123   00:59:23  180 
27 Mariusz Szymański 354   01:00:00  178 
28 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:00:23  177 
29 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:00:26  176 
30 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:00:28  176 
31 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:01:26  174 
32 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:01:28  174 
33 Zbigniew Kołatka 231   01:01:33  173 
34 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:01:52  172 
35 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:02:14  171 
36 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:02:15  171 
37 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:02:31  171 
38 Marek Karczewski 213 KK24h  01:02:35  170 
39 Przemysław Matras 620 Meteoryt MTB Szczytno  01:03:44  167 
40 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:03:45  167 
41 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:04:25  166 
42 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:04:38  165 
43 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:04:42  200 
44 Bartosz Smoługa 221   01:04:58  164 
45 Bogdan Żołnowski 626 Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko  01:06:03  161 
46 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:06:05  195 
47 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:06:06  161 
48 Hadrian Gruszewski 219   01:06:58  159 
49 Michał Niegowski 215 KK24h  01:07:04  159 
50 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:07:11  159 
51 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:07:56  190 
52 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:08:00  190 
53 Zbyszek Korzeniewski 608 Korzonki TEAM  01:08:27  156 
54 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:09:46  153 
55 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  01:09:53  153 
56 Małgorzata Głogowska 618 MSR MRĄGOWO  01:09:55  185 
57 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:09:58  152 
58 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:10:09  152 
59 Igor Kubacki 412   01:11:15  150 
60 Bartek Brynski 239   01:11:22  149 
61 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:11:59  148 
62 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  01:12:05  179 
63 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  01:13:14  146 
64 Jan Deptuła 191   01:13:15  146 
65 Krystian Szymaniak 614   01:13:25  145 
66 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:44  173 
67 Tadeusz Grzegorczyk 409 MTB TEAM EŁK  01:14:45  143 
68 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:15:37  141 
69 Macej Judycki 625   01:17:05  138 
70 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:17:09  138 
71 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:17:15  138 
72 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:17:28  138 
73 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:17:41  137 
74 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:18:13  136 
75 Jan Orłowski 600   01:18:19  136 
76 Jacek Zembrzuski 187   01:18:32  136 
77 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:19:10  135 
78 Maria Kamińska 208 KK24h  01:21:30  158 
79 Mateusz Klimek 613   01:22:54  129 
80 Ireneusz Turek 619 MTB TEAM EŁK  01:24:29  126 
81 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   01:25:37  124 
82 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:12  148 
83 Florent Fourmier 609   01:29:02  120 
84 Tomasz Struczewski 465   01:31:00  117 
85 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:35:18  135 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  00:53:29  200 
2 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:54:24  196 
3 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  00:54:28  196 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:41  188 
5 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:56:54  187 
6 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:02:14  171 
7 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:02:15  171 
8 Hadrian Gruszewski 219   01:06:58  159 
9 Igor Kubacki 412   01:11:15  150 
10 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:11:59  148 
11 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  01:13:14  146 
12 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:19:10  135 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:54:06  197 
2 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  00:54:40  195 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  00:57:17  186 
4 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:00:26  176 
5 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:01:28  174 
6 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:02:31  171 
7 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  01:09:53  153 
8 Mateusz Klimek 613   01:22:54  129 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  00:56:03  190 
2 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  00:56:04  190 
3 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:56:34  189 
4 Wojciech Nowalski 274   00:56:49  188 
5 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:50  188 
6 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  00:59:22  180 
7 Mariusz Szymański 354   01:00:00  178 
8 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:01:26  174 
9 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:01:52  172 
10 Przemysław Matras 620 Meteoryt MTB Szczytno  01:03:44  167 
11 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:03:45  167 
12 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:04:38  165 
13 Michał Niegowski 215 KK24h  01:07:04  159 
14 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:07:11  159 
15 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:09:46  153 
16 Tomasz Zaciek 391 11 Mazurski Pułk Artylerii  01:10:09  152 
17 Krystian Szymaniak 614   01:13:25  145 
18 Macej Judycki 625   01:17:05  138 
19 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  01:17:15  138 
20 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:17:28  138 
21 Jacek Zembrzuski 187   01:18:32  136 
22 Florent Fourmier 609   01:29:02  120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   00:53:31  199 
2 Marek MaŁecki 433 MTB TEAM EŁK  00:53:35  199 
3 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  00:54:52  194 
4 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  00:56:01  190 
5 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  00:57:04  187 
6 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  00:57:22  186 
7 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  00:57:27  186 
8 Karol Ołdakowski 123   00:59:23  180 
9 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:00:23  177 
10 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:00:28  176 
11 Jarosław Szabunia 25 OLIKOM TEAM  01:04:25  166 
12 Bartosz Smoługa 221   01:04:58  164 
13 Zbyszek Korzeniewski 608 Korzonki TEAM  01:08:27  156 
14 Jan Deptuła 191   01:13:15  146 
15 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:17:09  138 
16 Jakub ŻÓŁtaŃski 97   01:25:37  124 
17 Tomasz Struczewski 465   01:31:00  117 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  00:56:53  188 
2 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:57:06  187 
3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  00:59:21  180 
4 Zbigniew Kołatka 231   01:01:33  173 
5 Marek Karczewski 213 KK24h  01:02:35  170 
6 Bogdan Żołnowski 626 Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko  01:06:03  161 
7 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:06:06  161 
8 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:09:58  152 
9 Bartek Brynski 239   01:11:22  149 
10 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  01:17:41  137 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  00:57:02  187 
2 Tadeusz Grzegorczyk 409 MTB TEAM EŁK  01:14:45  143 
3 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:15:37  141 
4 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   01:18:13  136 
5 Jan Orłowski 600   01:18:19  136 
6 Ireneusz Turek 619 MTB TEAM EŁK  01:24:29  126 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 618 MSR MRĄGOWO  01:09:55  185 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:04:42  200 
2 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  01:07:56  190 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  01:35:18  135 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:06:05  195 
2 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:08:00  190 
3 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  01:12:05  179 
4 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:44  173 
5 Maria Kamińska 208 KK24h  01:21:30  158 
6 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:12  148 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tymon Korzeniewski 0 Korzonki TEAM  00:00:36  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:42  200 
3 Teodor Majcher 0   00:01:02  116 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tymon Korzeniewski 0 Korzonki TEAM  00:00:36  200 
2 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:42  200 
3 Teodor Majcher 0   00:01:02  116 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:29  200 
2 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:00:37  156 
3 Maksymilian Wołosz 0   00:00:43  134 
4 Julia Bełbot 0   00:00:52  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:29  200 
2 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:00:37  156 
3 Maksymilian Wołosz 0   00:00:43  134 
4 Julia Bełbot 0   00:00:52  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:00:55  200 
2 Franciszek Czerepak 0   00:00:56  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:00:57  196 
4 Michał Jakubiak 0   00:01:22  136 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0   00:00:55  200 
2 Franciszek Czerepak 0   00:00:56  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:00:57  196 
4 Michał Jakubiak 0   00:01:22  136 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:13  200 
2 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:14  197 
3 Bartosz Kosior * 0   00:01:15  194 
4 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:16  200 
5 Patryk Kuczyński 0   00:01:17  189 
6 Adrian Pietkiewicz 0 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:01:20  182 
7 Oksana Kuleszka 0   00:01:24  180 
8 Marcin Kurowski 0   00:01:42  143 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:13  200 
2 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:14  197 
3 Bartosz Kosior * 0   00:01:15  194 
4 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:16  200 
5 Patryk Kuczyński 0   00:01:17  189 
6 Adrian Pietkiewicz 0 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  00:01:20  182 
7 Oksana Kuleszka 0   00:01:24  180 
8 Marcin Kurowski 0   00:01:42  143 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Wołosz 1112   00:04:59  200 
2 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:00  199 
3 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:19  187 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:21  186 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:40  200 
6 Maciej Paluch 1168   00:06:03  164 
7 Julia Brodowska 1088   00:06:06  185 
8 Adam Staniszewski 1094   00:06:06  163 
9 Witold Korzeniewski 1167 Korzonki TEAM  00:06:07  162 
10 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:26  176 
11 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:06:39  149 
12 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:06:39  149 
13 Szymon Kuleszka 1176   00:06:41  149 
14 Mateusz Jurusz 1174   00:06:43  148 
15 Wiktoria Bełbot 1082   00:06:51  165 
16 Marcel Jabłonowski 1089   00:07:00  142 
17 Jan Berliński 1140   00:07:24  134 
18 Michalina Grędzinska 1040   00:07:26  152 
19 Jan Schab-ziniewicz 1130   00:07:28  133 
20 Lena Glinka 1170   00:07:33  150 
21 Maja Jakubiak 1056   00:08:41  130 
22 Julian Wyszyński 1066   00:09:38  103 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Wołosz 1112   00:04:59  200 
2 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:00  199 
3 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:05:19  187 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:21  186 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:40  200 
6 Maciej Paluch 1168   00:06:03  164 
7 Julia Brodowska 1088   00:06:06  185 
8 Adam Staniszewski 1094   00:06:06  163 
9 Witold Korzeniewski 1167 Korzonki TEAM  00:06:07  162 
10 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:26  176 
11 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:06:39  149 
12 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:06:39  149 
13 Szymon Kuleszka 1176   00:06:41  149 
14 Mateusz Jurusz 1174   00:06:43  148 
15 Wiktoria Bełbot 1082   00:06:51  165 
16 Marcel Jabłonowski 1089   00:07:00  142 
17 Jan Berliński 1140   00:07:24  134 
18 Michalina Grędzinska 1040   00:07:26  152 
19 Jan Schab-ziniewicz 1130   00:07:28  133 
20 Lena Glinka 1170   00:07:33  150 
21 Maja Jakubiak 1056   00:08:41  130 
22 Julian Wyszyński 1066   00:09:38  103 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:26  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:33  197 
3 Michał Wójcik 1156   00:10:29  179 
4 Mieszko Niedziółka 1122   00:11:57  157 
5 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:13:24  140 
6 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:14:10  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:26  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:33  197 
3 Michał Wójcik 1156   00:10:29  179 
4 Mieszko Niedziółka 1122   00:11:57  157 
5 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:13:24  140 
6 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:14:10  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:17:24  200 
2 Tadas Żilionis 1173 Sprint-rowery.pl  00:17:25  199 
3 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:30  198 
4 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:13  191 
5 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:16  190 
6 Szymon Kubeł 1093   00:18:35  187 
7 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:18:43  200 
8 Zuzanna Gruszewska 1039   00:18:54  198 
9 Leon Domian 1171   00:19:06  182 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:19:52  188 
11 Karolina Sowa 1022   00:20:55  178 
12 Filip Kurdynowski 1172 SPORT MASTER ROWERY  00:20:57  166 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:21:00  165 
14 Daniel Paluch 1169   00:21:23  162 
15 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:22:07  157 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:17:24  200 
2 Tadas Żilionis 1173 Sprint-rowery.pl  00:17:25  199 
3 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:30  198 
4 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:13  191 
5 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:16  190 
6 Szymon Kubeł 1093   00:18:35  187 
7 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:18:43  200 
8 Zuzanna Gruszewska 1039   00:18:54  198 
9 Leon Domian 1171   00:19:06  182 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:19:52  188 
11 Karolina Sowa 1022   00:20:55  178 
12 Filip Kurdynowski 1172 SPORT MASTER ROWERY  00:20:57  166 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:21:00  165 
14 Daniel Paluch 1169   00:21:23  162 
15 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:22:07  157 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny