Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 10 - 02.09.2018 - Krutyń - Mazury MTB Etap 10 - Na tropach Smętka



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  02:31:50  600 
2 Paweł KOWALKOWSKI 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:40  596 
3 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:33:46  592 
4 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:38:17  575 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:40:40  567 
6 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:40:42  566 
7 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  02:40:46  566 
8 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:43:37  556 
9 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:45:58  548 
10 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:46:01  548 
11 Maciej Kubicz 472 Absolute Bikes TEAM  02:51:30  531 
12 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:57:53  512 
13 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  02:58:59  508 
14 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:01:26  502 
15 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:01:31  501 
16 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:03:54  600 
17 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:12:09  474 
18 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:14:47  467 
19 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  03:19:53  455 
20 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:20:58  453 
21 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:23:38  447 
22 Daniel Bryk 543   03:24:49  444 
23 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:45:08  404 
24 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  04:32:12  334 
25 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  DNF 
26 Kamil ŁOPATEK 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
27 Piotr KRYSIEWICZ 142 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  03:03:54  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  02:31:50  600 
2 Paweł KOWALKOWSKI 55 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:32:40  596 
3 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  02:40:40  567 
4 Bartosz Grędziński 170 Kross Staff Team  02:43:37  556 
5 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  02:45:58  548 
6 Piotr KRYSIEWICZ 142 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  02:40:46  566 
2 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  02:57:53  512 
3 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  02:58:59  508 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:01:31  501 
5 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  03:12:09  474 
6 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  DNF 
7 Kamil ŁOPATEK 126 Cryospace Olsztyn  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:33:46  592 
2 Artur Korc 256 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:38:17  575 
3 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  02:40:42  566 
4 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  02:46:01  548 
5 Maciej Kubicz 472 Absolute Bikes TEAM  02:51:30  531 
6 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  03:01:26  502 
7 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  03:14:47  467 
8 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  03:19:53  455 
9 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  03:20:58  453 
10 Daniel Bryk 543   03:24:49  444 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  03:23:38  447 
2 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  03:45:08  404 
3 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  04:32:12  334 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:03:16  400 
2 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:03:18  399 
3 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  02:03:27  399 
4 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:03:45  398 
5 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:03:48  398 
6 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:05:54  391 
7 Łukasz Łukaszewski 173   02:07:27  386 
8 Piotr Duda 77   02:07:28  386 
9 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:07:36  386 
10 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:07:38  386 
11 Wojciech Krom 483 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:47  379 
12 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  02:11:12  375 
13 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:11:16  375 
14 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:00  373 
15 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:12:36  371 
16 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:12:37  371 
17 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:12:38  371 
18 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  02:15:03  365 
19 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:15:17  364 
20 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:16:16  361 
21 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:16:20  361 
22 Bartłomiej Klus 15   02:16:36  360 
23 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:37  360 
24 Marcin Lange 369 T4B BIKE TEAM   02:16:37  360 
25 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   02:16:41  360 
26 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:16:55  360 
27 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:17:16  359 
28 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  02:18:26  356 
29 Mateusz Hanke 6 Renault Team  02:18:32  355 
30 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:19:27  353 
31 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:20:23  351 
32 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:20:31  400 
33 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:21:14  349 
34 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR MRĄGOWO  02:21:51  347 
35 Piotr Kalużny 538 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  02:22:33  345 
36 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:23:54  342 
37 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  02:24:11  341 
38 Robert Pierzchala 617   02:24:12  341 
39 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  02:24:17  341 
40 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:24:19  341 
41 Kacper Szewczak 477   02:24:23  341 
42 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  02:24:47  340 
43 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   02:25:17  339 
44 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:25:43  338 
45 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  02:25:53  337 
46 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  02:28:01  333 
47 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:12  332 
48 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:28:45  377 
49 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:29:52  329 
50 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:30:03  328 
51 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:31:30  325 
52 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:31:50  324 
53 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  02:33:07  322 
54 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:33:46  320 
55 Maciej Gęsicki 99   02:33:52  320 
56 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:47  318 
57 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  02:34:52  362 
58 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:36:13  315 
59 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:37:09  357 
60 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:37:35  312 
61 Antoni Wincza 67 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:39:37  308 
62 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  02:46:45  295 
63 Michał Jurkowski 237   02:47:49  293 
64 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:49:20  291 
65 Paweł Hogiel 108   02:51:20  287 
66 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:51:18  328 
67 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  02:52:26  285 
68 Magda Chmielewska 610   02:55:24  320 
69 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:02:39  269 
70 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:05:18  303 
71 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  03:11:54  256 
72 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
73 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
74 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  DNF 
75 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
76 Leszek Wojda 633   DNF 
77 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
78 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 610   02:55:24  320 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  02:20:31  400 
2 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  02:34:52  362 
3 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:37:09  357 
4 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:51:18  328 
5 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:05:18  303 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   02:28:45  377 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  02:05:54  391 
2 Konrad Banul 124 Cryospace Olsztyn  02:24:19  341 
3 Maciej Gęsicki 99   02:33:52  320 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:03:16  400 
2 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:03:45  398 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:07:36  386 
4 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:12:36  371 
5 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   02:12:37  371 
6 Bartosz Karczmarski 8 Renault Team  02:18:26  356 
7 Mateusz Hanke 6 Renault Team  02:18:32  355 
8 Piotr Kalużny 538 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  02:22:33  345 
9 Kacper Szewczak 477   02:24:23  341 
10 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  02:33:07  322 
11 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:03:18  399 
2 Łukasz Łukaszewski 173   02:07:27  386 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:07:38  386 
4 Wojciech Krom 483 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:47  379 
5 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:11:16  375 
6 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:00  373 
7 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  02:16:16  361 
8 Bartłomiej Klus 15   02:16:36  360 
9 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  02:23:54  342 
10 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  02:24:11  341 
11 Radek Leszczyński 222 GRUPETTO Mrągowo  02:24:17  341 
12 Paweł Pomaski 348 T4B BIKE TEAM   02:25:17  339 
13 Marcin Bielski 196 GRUPETTO Mrągowo  02:29:52  329 
14 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   02:31:30  325 
15 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:37:35  312 
16 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:49:20  291 
17 Grzegorz Beń 498 RANT BARTOSZYCE  02:52:26  285 
18 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:02:39  269 
19 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  DNF 
20 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  02:03:27  399 
2 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:03:48  398 
3 Piotr Duda 77   02:07:28  386 
4 Maciej Karwowski 204 KK24h  02:12:38  371 
5 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  02:15:03  365 
6 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  02:15:17  364 
7 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:16:20  361 
8 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:37  360 
9 Marcin Lange 369 T4B BIKE TEAM   02:16:37  360 
10 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   02:16:41  360 
11 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  02:19:27  353 
12 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  02:20:23  351 
13 Robert Pierzchala 617   02:24:12  341 
14 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  02:24:47  340 
15 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  02:28:01  333 
16 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:30:03  328 
17 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:47  318 
18 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  02:36:13  315 
19 Tomasz Biedermann 188 Sprint-rowery.pl  02:46:45  295 
20 Michał Jurkowski 237   02:47:49  293 
21 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  DNF 
22 Leszek Wojda 633   DNF 
23 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Kamiński 203 KK24h  02:17:16  359 
2 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   02:21:14  349 
3 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  02:25:43  338 
4 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:12  332 
5 Antoni Wincza 67 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:39:37  308 
6 Paweł Hogiel 108   02:51:20  287 
7 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  02:16:55  360 
2 Sławomir Olszewski 245 MTB TEAM EŁK  02:25:53  337 
3 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  02:31:50  324 
4 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:33:46  320 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  02:11:12  375 
2 Kacper Taraszkiewicz 437 MSR MRĄGOWO  02:21:51  347 
3 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  03:11:54  256 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:26:10  200 
2 Piotr Wiśniewski 72   01:26:15  199 
3 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:28:25  194 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:32  194 
5 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:28:41  194 
6 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:30:23  190 
7 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:31:12  188 
8 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:31:13  188 
9 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:31:14  188 
10 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:31:41  187 
11 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:31:54  187 
12 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:34  186 
13 Wojciech Nowalski 274   01:32:39  186 
14 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:32:55  185 
15 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:33:20  184 
16 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:33:28  184 
17 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:14  182 
18 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:34:21  182 
19 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:29  182 
20 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:34:30  182 
21 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  01:34:33  182 
22 Maciej KLIMASZEWSKI 636 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  01:34:43  181 
23 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  01:34:51  181 
24 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:35:35  180 
25 Karol Ołdakowski 123   01:35:37  180 
26 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:36:13  179 
27 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:36:41  178 
28 Maciej Korol 355   01:36:51  177 
29 Mateusz Siemaszko 639 CTS  01:36:55  177 
30 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:37:03  177 
31 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:37:20  177 
32 Mariusz Szymański 354   01:37:50  176 
33 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:37:58  175 
34 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:39:33  173 
35 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:39  172 
36 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:10  170 
37 Bartosz Smoługa 221   01:41:12  170 
38 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:41:29  169 
39 Zbigniew Kołatka 231   01:42:57  167 
40 Kamil Kwiatkowski 642   01:43:30  166 
41 Marcin Gołdas 473 GRZMOT Podlasia  01:43:32  166 
42 Andrzej Wróblewski 470 GRZMOT Podlasia  01:43:34  166 
43 Rafał Greś 107 GRZMOT Podlasia  01:43:38  166 
44 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:44:21  165 
45 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:56  164 
46 Marek Karczewski 213 KK24h  01:45:00  164 
47 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  01:45:05  163 
48 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:45:29  163 
49 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:45:37  200 
50 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:45:41  163 
51 Maksymilian Makowski 635   01:45:43  163 
52 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:45:56  162 
53 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:45:56  162 
54 Andrzej Bąkała 66 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:59  162 
55 Małgorzata Głogowska 618 MSR MRĄGOWO  01:48:15  195 
56 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:48:20  194 
57 Zdzislaw Niecikowski 643 GUMLOP BESTDRIVE   01:48:39  158 
58 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:49:21  157 
59 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:49:31  157 
60 Robert Ropiak 130   01:49:41  157 
61 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:49:43  157 
62 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:19  156 
63 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:51:07  155 
64 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:51:18  189 
65 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  01:51:54  154 
66 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:07  153 
67 Michał Niegowski 215 KK24h  01:53:08  152 
68 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:53:15  152 
69 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:53:20  152 
70 Hadrian Gruszewski 219   01:53:43  151 
71 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:55:03  149 
72 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:58:47  145 
73 Igor Kubacki 412   01:59:09  144 
74 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   02:00:13  143 
75 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  02:00:24  143 
76 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:00:50  142 
77 Artur Aptacy 469 KK24h  02:00:52  142 
78 Jan Deptuła 191   02:01:46  141 
79 Dominik Gołębiowski 630 SF4TEAM  02:02:16  140 
80 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  02:03:00  140 
81 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  02:03:07  139 
82 Arkadiusz Wyrzykowski 19   02:03:24  139 
83 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  02:04:53  169 
84 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  02:04:59  137 
85 Krzysztof Wilczyński 69 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:05:11  137 
86 Kacper Bloch 426   02:05:28  137 
87 Karol Jastrzębski 645   02:05:29  137 
88 Małgorzata Walendzewicz 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:06:45  166 
89 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  02:06:59  135 
90 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:07:15  135 
91 Mieczysław Klimaszewski 246   02:07:34  135 
92 Sławiomir Kusajda 233   02:07:42  134 
93 Sergiusz Staniszewski 475   02:08:06  134 
94 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:11:11  131 
95 Konrad Nakielski 637 OSP Krutyń   02:11:54  130 
96 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:12:02  130 
97 Józef Banaszewski 48   02:14:14  128 
98 Wojciech Czajka 490   02:17:39  125 
99 Tomasz Szramka 634 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:05  124 
100 Maria Kamińska 208 KK24h  02:18:37  152 
101 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:19:15  123 
102 Adriana Kaczmarczyk 466   02:19:33  151 
103 Maciej Kateszczenko 468 MTB EŁK- PROSTKI  02:21:14  122 
104 Paweł Biela 646   02:23:50  119 
105 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:25:46  144 
106 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:34:12  111 
107 Karol Napiórkowski 474   02:44:40  104 
108 Przemysław Frej 644 Przemysław Frej Fotografia, Olsztyńskie Wodociągi  DNF 
109 Maciej Syrzeń 638   DNF 
110 Piotr Michalski 220 XBOX BIKE TEAM  DNF 
111 Zenon Malinowski 324 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:28:25  194 
2 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:32  194 
3 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:30:23  190 
4 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:31:14  188 
5 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:14  182 
6 Maciej KLIMASZEWSKI 636 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  01:34:43  181 
7 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:45:29  163 
8 Maksymilian Makowski 635   01:45:43  163 
9 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:53:15  152 
10 Hadrian Gruszewski 219   01:53:43  151 
11 Igor Kubacki 412   01:59:09  144 
12 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  02:00:24  143 
13 Kacper Bloch 426   02:05:28  137 
14 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  02:07:15  135 
15 Maciej Syrzeń 638   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:26:10  200 
2 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  02:03:00  140 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:28:41  194 
2 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:33:20  184 
3 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  01:34:51  181 
4 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:39  172 
5 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:56  164 
6 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  01:51:54  154 
7 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:52:07  153 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:31:54  187 
2 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:34  186 
3 Wojciech Nowalski 274   01:32:39  186 
4 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:32:55  185 
5 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:34:21  182 
6 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:34:30  182 
7 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:35:35  180 
8 Maciej Korol 355   01:36:51  177 
9 Mateusz Siemaszko 639 CTS  01:36:55  177 
10 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:37:20  177 
11 Mariusz Szymański 354   01:37:50  176 
12 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:37:58  175 
13 Zdzisław Szklarski 216 KK24h  01:41:29  169 
14 Kamil Kwiatkowski 642   01:43:30  166 
15 Marcin Gołdas 473 GRZMOT Podlasia  01:43:32  166 
16 Rafał Greś 107 GRZMOT Podlasia  01:43:38  166 
17 Mariusz Tomaszkiewicz 381   01:44:21  165 
18 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  01:45:05  163 
19 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  01:45:41  163 
20 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:45:56  162 
21 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:45:56  162 
22 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:49:31  157 
23 Robert Ropiak 130   01:49:41  157 
24 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:51:07  155 
25 Michał Niegowski 215 KK24h  01:53:08  152 
26 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:58:47  145 
27 Dominik Gołębiowski 630 SF4TEAM  02:02:16  140 
28 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  02:03:07  139 
29 Arkadiusz Wyrzykowski 19   02:03:24  139 
30 Daniel Osiecki 45 Kętrzyn Bike Team  02:04:59  137 
31 Karol Jastrzębski 645   02:05:29  137 
32 Sergiusz Staniszewski 475   02:08:06  134 
33 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:11:11  131 
34 Konrad Nakielski 637 OSP Krutyń   02:11:54  130 
35 Wojciech Czajka 490   02:17:39  125 
36 Tomasz Szramka 634 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:18:05  124 
37 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:19:15  123 
38 Maciej Kateszczenko 468 MTB EŁK- PROSTKI  02:21:14  122 
39 Karol Napiórkowski 474   02:44:40  104 
40 Przemysław Frej 644 Przemysław Frej Fotografia, Olsztyńskie Wodociągi  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Wiśniewski 72   01:26:15  199 
2 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:31:12  188 
3 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:31:13  188 
4 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:31:41  187 
5 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:33:28  184 
6 Karol Ołdakowski 123   01:35:37  180 
7 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:36:41  178 
8 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:39:33  173 
9 Bartosz Smoługa 221   01:41:12  170 
10 Andrzej Wróblewski 470 GRZMOT Podlasia  01:43:34  166 
11 Zdzislaw Niecikowski 643 GUMLOP BESTDRIVE   01:48:39  158 
12 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:49:21  157 
13 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   02:00:13  143 
14 Artur Aptacy 469 KK24h  02:00:52  142 
15 Jan Deptuła 191   02:01:46  141 
16 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:12:02  130 
17 Paweł Biela 646   02:23:50  119 
18 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:34:12  111 
19 Piotr Michalski 220 XBOX BIKE TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:29  182 
2 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  01:34:33  182 
3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:37:03  177 
4 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:10  170 
5 Zbigniew Kołatka 231   01:42:57  167 
6 Marek Karczewski 213 KK24h  01:45:00  164 
7 Ryszard Lenkiewicz 17 MASTERS Giżycko  01:49:43  157 
8 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:53:20  152 
9 Krzysztof Wilczyński 69 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:05:11  137 
10 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  02:06:59  135 
11 Sławiomir Kusajda 233   02:07:42  134 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:36:13  179 
2 Andrzej Bąkała 66 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:59  162 
3 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:19  156 
4 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:55:03  149 
5 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:00:50  142 
6 Mieczysław Klimaszewski 246   02:07:34  135 
7 Józef Banaszewski 48   02:14:14  128 
8 Zenon Malinowski 324 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 618 MSR MRĄGOWO  01:48:15  195 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:45:37  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adriana Kaczmarczyk 466   02:19:33  151 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:48:20  194 
2 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:51:18  189 
3 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  02:04:53  169 
4 Małgorzata Walendzewicz 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:06:45  166 
5 Maria Kamińska 208 KK24h  02:18:37  152 
6 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:25:46  144 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:02  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:09  179 
3 Teodor Majcher 0   00:01:13  200 
4 Miłosz Rumiński 0 MTB Ostróda Team  00:01:27  167 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:02  200 
2 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:09  179 
3 Teodor Majcher 0   00:01:13  200 
4 Miłosz Rumiński 0 MTB Ostróda Team  00:01:27  167 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:37  200 
2 Leon Nowalski 0   00:00:38  194 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:00:50  148 
4 Mark Jamie 0   00:00:54  137 
5 Julia Bełbot 0   00:01:28  200 
6 Krzysztof Łubiński 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:01:52  66 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:37  200 
2 Leon Nowalski 0   00:00:38  194 
3 Felix Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  00:00:50  148 
4 Mark Jamie 0   00:00:54  137 
5 Julia Bełbot 0   00:01:28  200 
6 Krzysztof Łubiński 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:01:52  66 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:02  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:13  169 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:14  200 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:31  162 
5 Michał Jakubiak 0   00:01:51  111 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:02  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:13  169 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:14  200 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:31  162 
5 Michał Jakubiak 0   00:01:51  111 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:56  200 
2 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:57  200 
3 Patryk Kuczyński 0   00:00:58  196 
4 Bartosz Kosior * 0   00:01:09  165 
5 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:13  156 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:00:56  200 
2 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:57  200 
3 Patryk Kuczyński 0   00:00:58  196 
4 Bartosz Kosior * 0   00:01:09  165 
5 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:13  156 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:01:39  200 
2 Adam Staniszewski 1094   00:01:46  186 
3 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:01:47  185 
4 Julia Brodowska 1088   00:01:55  200 
5 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:56  170 
6 Aleksander Wołosz 1112   00:01:57  169 
7 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:02:12  174 
8 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:02:13  148 
9 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:02:14  147 
10 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:02:15  170 
11 Michalina Grędzińska 1040   00:02:51  134 
12 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:02:52  115 
13 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:02:53  114 
14 Wiktoria Bełbot 1082   00:02:54  132 
15 Zuzanna Deptuła 1145   00:02:55  131 
16 Maja Jakubiak 1056   00:02:56  130 
17 Antonina Bujnicka 1180   00:02:57  129 
18 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:03:10  121 
19 Julian Wyszyński 1066   00:03:11  103 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:01:39  200 
2 Adam Staniszewski 1094   00:01:46  186 
3 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:01:47  185 
4 Julia Brodowska 1088   00:01:55  200 
5 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:56  170 
6 Aleksander Wołosz 1112   00:01:57  169 
7 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:02:12  174 
8 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:02:13  148 
9 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:02:14  147 
10 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:02:15  170 
11 Michalina Grędzińska 1040   00:02:51  134 
12 Franciszek Kurdynowski 1049 SPORT MASTER ROWERY  00:02:52  115 
13 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:02:53  114 
14 Wiktoria Bełbot 1082   00:02:54  132 
15 Zuzanna Deptuła 1145   00:02:55  131 
16 Maja Jakubiak 1056   00:02:56  130 
17 Antonina Bujnicka 1180   00:02:57  129 
18 Pola Rumińska 1141 MTB Ostróda Team  00:03:10  121 
19 Julian Wyszyński 1066   00:03:11  103 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:05:40  200 
2 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:05:48  195 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:05:51  193 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:06:19  179 
5 Maksymilian Orłowski 1158 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:09  158 
6 Michał Wójcik 1156   00:07:26  152 
7 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:08:22  135 
8 Karol Napiórkowski 1179   00:08:26  134 
9 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:08:53  200 
10 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:09:04  195 
11 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
12 Aleksander Ziółkowski 1161 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:05:40  200 
2 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:05:48  195 
3 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:05:51  193 
4 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:06:19  179 
5 Maksymilian Orłowski 1158 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:09  158 
6 Michał Wójcik 1156   00:07:26  152 
7 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:08:22  135 
8 Karol Napiórkowski 1179   00:08:26  134 
9 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:08:53  200 
10 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:09:04  195 
11 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 
12 Aleksander Ziółkowski 1161 MTB EŁK- PROSTKI  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tadas Żilionis 1173 Sprint-rowery.pl  00:07:30  200 
2 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:33  198 
3 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:47  192 
4 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:56  200 
5 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:18  180 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:08:22  189 
7 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:44  171 
8 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:48  170 
9 Szymon Kubeł 1093   00:09:00  166 
10 Leon Domian 1175   00:09:05  165 
11 Zuzanna Gruszewska 1039   00:09:08  173 
12 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:09:19  170 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:24  159 
14 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:09:46  153 
15 Filip Kurdynowski 1172 SPORT MASTER ROWERY  00:10:05  148 
16 Michał Przybyłowski 1154   00:10:48  138 
17 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:48  127 
18 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:12:14  129 
19 Wiktoria Dziobak 1124   00:13:14  119 
20 Karolina Sowa 1022   00:13:21  118 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tadas Żilionis 1173 Sprint-rowery.pl  00:07:30  200 
2 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:07:33  198 
3 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:47  192 
4 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:56  200 
5 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:18  180 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:08:22  189 
7 Wiktor Pichler 1013 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:44  171 
8 Wiktor Doraczyński 1021 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:08:48  170 
9 Szymon Kubeł 1093   00:09:00  166 
10 Leon Domian 1175   00:09:05  165 
11 Zuzanna Gruszewska 1039   00:09:08  173 
12 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:09:19  170 
13 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:24  159 
14 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:09:46  153 
15 Filip Kurdynowski 1172 SPORT MASTER ROWERY  00:10:05  148 
16 Michał Przybyłowski 1154   00:10:48  138 
17 Aleksy Mróz 1096 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:48  127 
18 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:12:14  129 
19 Wiktoria Dziobak 1124   00:13:14  119 
20 Karolina Sowa 1022   00:13:21  118 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny