Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 11 - 16.09.2018 - Pisz - Mazury MTB Etap 11 - Na skraju Puszczy Piskiej



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  03:52:11  600 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  03:52:13  599 
3 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  03:52:45  598 
4 Paweł KOWALKOWSKI 660 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:52:50  598 
5 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  03:56:34  588 
6 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  04:06:32  565 
7 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  04:07:57  561 
8 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  04:13:31  549 
9 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  04:18:21  539 
10 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  04:22:31  530 
11 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  04:33:33  600 
12 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  04:36:43  503 
13 Kamil ŁOPATEK 126 Cryospace Olsztyn  04:37:00  502 
14 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  04:45:54  487 
15 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  04:51:48  477 
16 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  04:56:21  470 
17 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  05:00:15  463 
18 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  05:00:31  463 
19 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  05:12:31  445 
20 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
21 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
22 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
23 Daniel Bryk 543   DNF 
24 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  DNF 
25 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
26 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  04:33:33  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof ŁUKASIK 611 Renault Team  03:52:11  600 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  03:52:13  599 
3 Paweł KOWALKOWSKI 660 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:52:50  598 
4 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  04:22:31  530 
5 Damian Perkowski 291 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  03:52:45  598 
2 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  04:06:32  565 
3 Kamil ŁOPATEK 126 Cryospace Olsztyn  04:37:00  502 
4 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  04:45:54  487 
5 Maciej Grochowski 165 Sprint-rowery.pl  04:56:21  470 
6 Piotr Bienenda 114 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
7 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  03:56:34  588 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  04:07:57  561 
3 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  04:13:31  549 
4 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  04:18:21  539 
5 Paweł Zalewski 292 PT MAZURY Team Ełk  04:36:43  503 
6 Mikhail Tumialevich 135 MTB EŁK- PROSTKI  04:51:48  477 
7 Tomasz Piotrowski 330 Cryospace Olsztyn  05:00:15  463 
8 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  05:00:31  463 
9 Daniel Bryk 543   DNF 
10 Ryszard Kulik 293 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  05:12:31  445 
2 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
3 Jarosław Osadkowski 459 GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:43:55  400 
2 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:44:00  399 
3 Łukasz Łukaszewski 173   02:44:01  399 
4 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:49:59  385 
5 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  02:53:15  378 
6 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:53:18  378 
7 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:55:07  374 
8 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:55:53  372 
9 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:56:13  372 
10 Tomasz Tuszyński 657 Milsport BLU Team  02:56:14  372 
11 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:56:37  371 
12 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:58:56  366 
13 Mateusz Hanke 6 Renault Team  03:01:10  361 
14 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  03:02:06  360 
15 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:02:09  359 
16 Bartłomiej Klus 15   03:03:14  357 
17 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  03:06:15  352 
18 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   03:06:17  351 
19 Adam Starzyński 632 STARZYŃSKI.COACH  03:07:37  349 
20 Maciej Karwowski 204 KK24h  03:07:58  348 
21 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:12:55  339 
22 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO  03:14:11  337 
23 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:14:39  336 
24 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  03:15:19  335 
25 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  03:15:47  334 
26 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  03:15:51  334 
27 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:15:53  334 
28 Adam Buczyński 628 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:16:48  333 
29 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  03:16:49  333 
30 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:17:11  332 
31 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  03:18:23  330 
32 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  03:20:31  400 
33 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:21:24  325 
34 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  03:21:25  325 
35 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:22:56  323 
36 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  03:24:30  320 
37 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  03:27:19  316 
38 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:29:34  312 
39 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:33:16  307 
40 Daniel Dudkiewicz 662 LOTTO Bike Team Olsztyn  03:36:00  303 
41 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:23  303 
42 Arkadiusz Szymaniak 247   03:37:01  302 
43 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:38:16  300 
44 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:38:17  300 
45 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:38:18  367 
46 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:52:25  282 
47 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:52:26  282 
48 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:54:25  279 
49 Robert Czarnowski 651 LOTTO Bike Team Olsztyn  03:55:25  278 
50 Michał Jurkowski 237   03:55:33  278 
51 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:00:54  272 
52 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  04:03:27  269 
53 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  04:04:35  268 
54 Paweł Hogiel 108   04:14:47  257 
55 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:15:28  313 
56 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  04:48:55  277 
57 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   04:55:36  221 
58 Magda Chmielewska 610   05:01:00  266 
59 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  DNF 
60 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  DNF 
61 Wiesław Kamiński 203 KK24h  DNF 
62 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  DNF 
63 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
64 Robert Pierzchala 617   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 610   05:01:00  266 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marzena Moniuszko 34 Milsport BLU Team  03:20:31  400 
2 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:38:18  367 
3 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:15:28  313 
4 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  04:48:55  277 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  03:18:23  330 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  02:44:00  399 
2 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:55:07  374 
3 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:55:53  372 
4 Mateusz Hanke 6 Renault Team  03:01:10  361 
5 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:52:26  282 
6 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  02:43:55  400 
2 Łukasz Łukaszewski 173   02:44:01  399 
3 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  02:53:18  378 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  02:56:13  372 
5 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  03:02:06  360 
6 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:02:09  359 
7 Bartłomiej Klus 15   03:03:14  357 
8 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  03:15:47  334 
9 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  03:15:51  334 
10 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:15:53  334 
11 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:21:24  325 
12 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:33:16  307 
13 Daniel Dudkiewicz 662 LOTTO Bike Team Olsztyn  03:36:00  303 
14 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:38:17  300 
15 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  03:52:25  282 
16 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:54:25  279 
17 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  04:04:35  268 
18 Dawid Janus 87 ZuzgaRacingTeam:P   04:55:36  221 
19 Zdzisław Piechowski 370 PT MAZURY Team Ełk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  02:49:59  385 
2 Tomasz Tuszyński 657 Milsport BLU Team  02:56:14  372 
3 Piotr Kowalski 205 KK24h  02:56:37  371 
4 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  03:06:15  352 
5 Adam Starzyński 632 STARZYŃSKI.COACH  03:07:37  349 
6 Maciej Karwowski 204 KK24h  03:07:58  348 
7 Adam Buczyński 628 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:16:48  333 
8 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  03:16:49  333 
9 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:17:11  332 
10 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  03:21:25  325 
11 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:22:56  323 
12 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:29:34  312 
13 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:23  303 
14 Arkadiusz Szymaniak 247   03:37:01  302 
15 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:38:16  300 
16 Robert Czarnowski 651 LOTTO Bike Team Olsztyn  03:55:25  278 
17 Michał Jurkowski 237   03:55:33  278 
18 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:00:54  272 
19 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  DNF 
20 Robert Pierzchala 617   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 83 T4B BIKE TEAM   03:06:17  351 
2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:12:55  339 
3 Witold Zagożdżon 56 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:14:39  336 
4 Lech Brochacki 268 MTB EŁK- PROSTKI  03:27:19  316 
5 Paweł Hogiel 108   04:14:47  257 
6 Wiesław Kamiński 203 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  02:58:56  366 
2 Andrzej Piasecki 131 Cryospace Olsztyn  03:24:30  320 
3 Wiesław Podeszwa 206 KK24h  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  02:53:15  378 
2 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO  03:14:11  337 
3 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  03:15:19  335 
4 Błażej Glinko 43 EuropeGAS SsangYong TEAM  04:03:27  269 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:25:31  200 
2 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:26:20  198 
3 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:26  195 
4 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:28:50  192 
5 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:29:30  191 
6 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:29:36  190 
7 Wojciech Nowalski 274   01:29:37  190 
8 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:41  190 
9 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:29:46  190 
10 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:29:48  190 
11 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:29:56  190 
12 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:30:34  188 
13 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:30:55  188 
14 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:31:13  187 
15 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:31:22  187 
16 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:32:49  184 
17 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  01:32:50  184 
18 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:32:53  184 
19 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:34:09  181 
20 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:16  181 
21 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:34:19  181 
22 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:34:27  181 
23 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:03  179 
24 Karol Ołdakowski 123   01:35:07  179 
25 Krzysztof Gołaszewski 623 MTB TEAM EŁK  01:36:19  177 
26 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:36:20  177 
27 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:36:23  177 
28 Bartosz Smoługa 221   01:36:24  177 
29 Wojciech Górski 63 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:37:28  175 
30 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:38:04  174 
31 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:38:26  173 
32 Jarosław Szabunia 647 OLIKOM TEAM  01:38:31  173 
33 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:39:33  171 
34 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:39  171 
35 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:39:40  171 
36 Mariusz Tomaszkiewicz 381 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:18  170 
37 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:23  170 
38 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  01:40:39  169 
39 Zbigniew Kołatka 231   01:40:40  169 
40 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:40:42  169 
41 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:57  167 
42 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:42:03  167 
43 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:42:54  166 
44 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:43:24  165 
45 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  01:44:15  164 
46 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:44:21  163 
47 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:31  163 
48 Marek Karczewski 213 KK24h  01:44:33  163 
49 Andrzej Wróblewski 470 GRZMOT Podlasia  01:44:37  163 
50 Karol Rosiński 653 GRZMOT Podlasia  01:44:54  163 
51 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:45:07  162 
52 Rafał Greś 107 GRZMOT Podlasia  01:45:12  162 
53 Robert Ropiak 130   01:47:20  159 
54 Michał Rosiński 388   01:47:25  159 
55 Dominik Gołębiowski 630 SF4TEAM  01:47:28  159 
56 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:47:32  200 
57 Marcin Gołdas 473 GRZMOT Podlasia  01:47:35  158 
58 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:47:36  158 
59 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:40  158 
60 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:47:42  158 
61 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:47:45  199 
62 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:47:51  199 
63 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:48:06  158 
64 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:49:16  156 
65 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:49:18  156 
66 Artur Aptacy 469 KK24h  01:49:21  156 
67 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:09  155 
68 Robert Szymański 162   01:52:22  152 
69 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO  01:52:29  191 
70 Michał Niegowski 215 KK24h  01:53:15  151 
71 Krzysztof Gąsiewski 631 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:24  150 
72 Grzegorz Rapczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:34  150 
73 Patryk Molski 669 GRZMOT Podlasia  01:53:35  150 
74 Tomasz Damięcki 655   01:54:18  149 
75 Józef Greś 668 GRZMOT Podlasia  01:54:29  149 
76 Jerzy Klech 450   01:55:10  148 
77 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:55:56  147 
78 Katarzyna Zielińska 507 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:56:38  184 
79 Sergiusz Staniszewski 475   01:56:38  146 
80 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:01  146 
81 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:57:01  146 
82 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:57:01  146 
83 Karol Jastrzębski 645   01:58:15  144 
84 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  01:58:20  181 
85 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:58:21  144 
86 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:58:33  144 
87 Mirosław Majcher 169   01:58:53  143 
88 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:59:10  143 
89 Marek Remiszewski 650 OLIKOM TEAM  02:01:48  140 
90 Jan Deptuła 191   02:02:26  139 
91 Przemysław Nowalski 287   02:02:27  139 
92 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:37  175 
93 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  02:05:38  136 
94 Szymon Kuprian 358   02:06:29  135 
95 Konrad Nakielski 637 OSP Krutyń   02:08:59  132 
96 Adam Chojnowski 663   02:09:00  132 
97 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:10:05  131 
98 Paweł Martyniuk 390   02:11:34  129 
99 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:16:05  125 
100 Karol Napiórkowski 474   02:17:21  124 
101 Maria Kamińska 208 KK24h  02:23:32  149 
102 Andrzej Dąbrowski 661   02:26:16  116 
103 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:28:26  144 
104 Krystian Szymaniak 614   02:30:27  113 
105 Przemysław Matras 620 Meteoryt MTB Szczytno  02:37:51  108 
106 Feliks Kaczanowski 667 OSP Krutyń   02:37:56  108 
107 Małgorzata Walendzewicz 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:41:55  132 
108 Andrzej Bąkała 66 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:41:56  105 
109 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   02:41:58  105 
110 Zofia Kiszczak 659   02:45:18  130 
111 Tomasz Jankowski 658   02:45:19  103 
112 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  03:23:07  84 
113 Dominik Samojluk 649 Meteoryt MTB Szczytno  03:28:17  82 
114 Rafał Kania 648 Meteoryt MTB Szczytno  03:28:41  81 
115 Piotr Szymański 656   04:09:54  68 
116 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  DNF 
117 Jacek Zembrzuski 187   DNF 
118 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  DNF 
119 Arkadiusz Wyrzykowski 19   DNF 
120 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  DNF 
121 Wiktor Kosowski 652   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:25:31  200 
2 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:26  195 
3 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:30:55  188 
4 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:44:21  163 
5 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  01:48:06  158 
6 Patryk Molski 669 GRZMOT Podlasia  01:53:35  150 
7 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:57:01  146 
8 Adam Chojnowski 663   02:09:00  132 
9 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  DNF 
10 Wiktor Kosowski 652   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  01:58:33  144 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:26:20  198 
2 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:31:22  187 
3 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:34:19  181 
4 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:34:27  181 
5 Mateusz Młyński 511 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:35:03  179 
6 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  01:44:31  163 
7 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:57:01  146 
8 Przemysław Nowalski 287   02:02:27  139 
9 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  03:23:07  84 
10 Łukasz Perkowski 335 Auto-Rekin  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:29:30  191 
2 Wojciech Nowalski 274   01:29:37  190 
3 Rafał Molenda 296 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:29:41  190 
4 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:29:46  190 
5 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:29:48  190 
6 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:31:13  187 
7 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:32:53  184 
8 Krzysztof Gołaszewski 623 MTB TEAM EŁK  01:36:19  177 
9 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:39:33  171 
10 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:39:40  171 
11 Mariusz Tomaszkiewicz 381 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:18  170 
12 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:23  170 
13 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:40:42  169 
14 Robert Maszkowski 269 MTB EŁK- PROSTKI  01:41:57  167 
15 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:42:03  167 
16 RadosŁaw MiŚciur 616 Rowerowy Lidzbark  01:44:15  164 
17 Karol Rosiński 653 GRZMOT Podlasia  01:44:54  163 
18 Rafał Greś 107 GRZMOT Podlasia  01:45:12  162 
19 Robert Ropiak 130   01:47:20  159 
20 Dominik Gołębiowski 630 SF4TEAM  01:47:28  159 
21 Marcin Gołdas 473 GRZMOT Podlasia  01:47:35  158 
22 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:47:42  158 
23 Michał Niegowski 215 KK24h  01:53:15  151 
24 Krzysztof Gąsiewski 631 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:24  150 
25 Grzegorz Rapczyński 461 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:34  150 
26 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:55:56  147 
27 Sergiusz Staniszewski 475   01:56:38  146 
28 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:57:01  146 
29 Karol Jastrzębski 645   01:58:15  144 
30 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:58:21  144 
31 Mirosław Majcher 169   01:58:53  143 
32 Szymon Kuprian 358   02:06:29  135 
33 Konrad Nakielski 637 OSP Krutyń   02:08:59  132 
34 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:10:05  131 
35 Paweł Martyniuk 390   02:11:34  129 
36 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:16:05  125 
37 Karol Napiórkowski 474   02:17:21  124 
38 Krystian Szymaniak 614   02:30:27  113 
39 Przemysław Matras 620 Meteoryt MTB Szczytno  02:37:51  108 
40 Piotr Szymański 656   04:09:54  68 
41 Jacek Zembrzuski 187   DNF 
42 Dawid Bernart 35 MTB Ełk  DNF 
43 Arkadiusz Wyrzykowski 19   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:28:50  192 
2 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:29:36  190 
3 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:29:56  190 
4 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:30:34  188 
5 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:32:49  184 
6 Karol Ołdakowski 123   01:35:07  179 
7 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:36:20  177 
8 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:36:23  177 
9 Bartosz Smoługa 221   01:36:24  177 
10 Wojciech Górski 63 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:37:28  175 
11 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:38:04  174 
12 Jarosław Szabunia 647 OLIKOM TEAM  01:38:31  173 
13 Robert Wittlieb 36 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:39  171 
14 Dariusz Zduńczyk 451 PZU SPORT TEAM  01:40:39  169 
15 Mariusz Olchowy 422 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:42:54  166 
16 Andrzej Wróblewski 470 GRZMOT Podlasia  01:44:37  163 
17 Michał Rosiński 388   01:47:25  159 
18 Artur Aptacy 469 KK24h  01:49:21  156 
19 Tomasz Damięcki 655   01:54:18  149 
20 Jerzy Klech 450   01:55:10  148 
21 Jan Deptuła 191   02:02:26  139 
22 Paweł Falejczyk 78 T4B BIKE TEAM   02:41:58  105 
23 Tomasz Jankowski 658   02:45:19  103 
24 Dominik Samojluk 649 Meteoryt MTB Szczytno  03:28:17  82 
25 Rafał Kania 648 Meteoryt MTB Szczytno  03:28:41  81 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 TK Masters Giżycko  01:32:50  184 
2 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:34:16  181 
3 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:38:26  173 
4 Zbigniew Kołatka 231   01:40:40  169 
5 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:43:24  165 
6 Marek Karczewski 213 KK24h  01:44:33  163 
7 Jarosław Makowiecki 212 KK24h  01:45:07  162 
8 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:49:16  156 
9 Józef Greś 668 GRZMOT Podlasia  01:54:29  149 
10 Marek Remiszewski 650 OLIKOM TEAM  02:01:48  140 
11 Czesław Gudan 93 TK Masters Giżycko  02:05:38  136 
12 Andrzej Dąbrowski 661   02:26:16  116 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:34:09  181 
2 Wiesław Grela 319 MTB EŁK- PROSTKI  01:47:36  158 
3 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:40  158 
4 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:49:18  156 
5 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:09  155 
6 Robert Szymański 162   01:52:22  152 
7 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  01:59:10  143 
8 Feliks Kaczanowski 667 OSP Krutyń   02:37:56  108 
9 Andrzej Bąkała 66 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:41:56  105 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO  01:52:29  191 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:47:32  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Zielińska 507 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:56:38  184 
2 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:28:26  144 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  01:47:45  199 
2 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  01:47:51  199 
3 Anna Świderska 624 MTB TEAM EŁK  01:58:20  181 
4 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:02:37  175 
5 Maria Kamińska 208 KK24h  02:23:32  149 
6 Małgorzata Walendzewicz 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:41:55  132 
7 Zofia Kiszczak 659   02:45:18  130 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:29  200 
2 Izabela Piechowska 0 PT MAZURY TEAM  00:00:40  145 
3 Teodor Majcher 0   00:00:41  200 
4 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:52  111 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:00:29  200 
2 Izabela Piechowska 0 PT MAZURY TEAM  00:00:40  145 
3 Teodor Majcher 0   00:00:41  200 
4 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:52  111 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:26  200 
2 Franciszek Gorczyński 0   00:00:27  192 
3 Julia Bełbot 0   00:00:54  200 
4 Tomasz Michalak 0   00:01:14  70 
5 Jakub Machnacz 0   00:01:34  55 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Mateusiak 0   00:00:26  200 
2 Franciszek Gorczyński 0   00:00:27  192 
3 Julia Bełbot 0   00:00:54  200 
4 Tomasz Michalak 0   00:01:14  70 
5 Jakub Machnacz 0   00:01:34  55 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:40  200 
2 Nina Kuczyńska 0   00:00:45  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:00:48  166 
4 Hania Ślesicka 0   00:00:59  152 
5 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:00  150 
6 Laura Szabunia 0 OLIKOM TEAM  00:01:01  147 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:40  200 
2 Nina Kuczyńska 0   00:00:45  200 
3 Alojzy Majcher 0   00:00:48  166 
4 Hania Ślesicka 0   00:00:59  152 
5 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:00  150 
6 Laura Szabunia 0 OLIKOM TEAM  00:01:01  147 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:58  200 
2 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:01  200 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:05  178 
4 Aleksandra Deptuła 0   00:01:07  182 
5 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:08  170 
6 Bartosz Kosior * 0   00:01:17  150 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Kuczyński 0   00:00:58  200 
2 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:01  200 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:05  178 
4 Aleksandra Deptuła 0   00:01:07  182 
5 Mikołaj Wołosiuk 0   00:01:08  170 
6 Bartosz Kosior * 0   00:01:17  150 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:07  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:05:17  193 
3 Adam Staniszewski 1189   00:05:28  187 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:44  178 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:50  200 
6 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:06:19  162 
7 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:23  182 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:30  179 
9 Dawid Wyrzykowski 1023   00:06:50  149 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:06:56  147 
11 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:07:00  146 
12 Jan Kuprian 1109   00:07:37  134 
13 Wiktoria Bełbot 1082   00:07:51  148 
14 Natasza Chaberek 1183   00:08:23  139 
15 Zuzanna Deptuła 1145   00:08:31  136 
16 Marcelina Bazydło 1188 OLIKOM TEAM  00:08:33  119 
17 Dominik Myśliński 1194   00:08:45  116 
18 Marcel Jabłonowski 1089   00:09:14  110 
19 Julia Machnacz 1192   00:09:15  126 
20 Julian Wyszyński 1066   00:09:16  110 
21 Barbara Gorczyńska 1182   00:09:19  125 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:05:07  200 
2 Aleksander Wołosz 1112   00:05:17  193 
3 Adam Staniszewski 1189   00:05:28  187 
4 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:05:44  178 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:05:50  200 
6 Błażej Wróblewski 1048 Szprycha Giżycko  00:06:19  162 
7 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:06:23  182 
8 Julia Brodowska 1088   00:06:30  179 
9 Dawid Wyrzykowski 1023   00:06:50  149 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:06:56  147 
11 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:07:00  146 
12 Jan Kuprian 1109   00:07:37  134 
13 Wiktoria Bełbot 1082   00:07:51  148 
14 Natasza Chaberek 1183   00:08:23  139 
15 Zuzanna Deptuła 1145   00:08:31  136 
16 Marcelina Bazydło 1188 OLIKOM TEAM  00:08:33  119 
17 Dominik Myśliński 1194   00:08:45  116 
18 Marcel Jabłonowski 1089   00:09:14  110 
19 Julia Machnacz 1192   00:09:15  126 
20 Julian Wyszyński 1066   00:09:16  110 
21 Barbara Gorczyńska 1182   00:09:19  125 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:40  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:58  193 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:52  177 
4 Olaf Olszewski 1185 OLIKOM TEAM  00:11:20  170 
5 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:39  200 
6 Maria Pomichowska 1190   00:12:27  187 
7 Kacper Buczyński 1177 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:12:59  148 
8 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:13:01  148 
9 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:14:14  163 
10 Magdalena Piersa 1195   00:14:45  157 
11 Karol Napiórkowski 1179   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:09:40  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:09:58  193 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:52  177 
4 Olaf Olszewski 1185 OLIKOM TEAM  00:11:20  170 
5 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:39  200 
6 Maria Pomichowska 1190   00:12:27  187 
7 Kacper Buczyński 1177 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:12:59  148 
8 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:13:01  148 
9 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:14:14  163 
10 Magdalena Piersa 1195   00:14:45  157 
11 Karol Napiórkowski 1179   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:12:32  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:33  199 
3 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:37  198 
4 Radosław PARZYCH 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:55  194 
5 Justinas Pavlovas 1193 Sprint-rowery.pl  00:13:28  186 
6 Szymon Kubeł 1093   00:13:29  185 
7 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:13:32  200 
8 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:54  194 
9 Jakub Gołębiowski 1184 OLIKOM TEAM  00:14:35  171 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:14:47  183 
11 Leon Domian 1175   00:15:00  167 
12 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:29  161 
13 Aleksy Mróz 1191 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:49  158 
14 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:57  157 
15 Michał Przybyłowski 1154   00:16:21  153 
16 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:17:20  144 
17 Karolina Sowa 1022   00:18:04  149 
18 Adrian Nowak 1181   00:18:17  137 
19 Filip Kałudziński 1186 OLIKOM TEAM  00:18:21  136 
20 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:19:12  140 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:12:32  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:33  199 
3 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:37  198 
4 Radosław PARZYCH 1014 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:12:55  194 
5 Justinas Pavlovas 1193 Sprint-rowery.pl  00:13:28  186 
6 Szymon Kubeł 1093   00:13:29  185 
7 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:13:32  200 
8 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:54  194 
9 Jakub Gołębiowski 1184 OLIKOM TEAM  00:14:35  171 
10 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:14:47  183 
11 Leon Domian 1175   00:15:00  167 
12 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:29  161 
13 Aleksy Mróz 1191 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:49  158 
14 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:57  157 
15 Michał Przybyłowski 1154   00:16:21  153 
16 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:17:20  144 
17 Karolina Sowa 1022   00:18:04  149 
18 Adrian Nowak 1181   00:18:17  137 
19 Filip Kałudziński 1186 OLIKOM TEAM  00:18:21  136 
20 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:19:12  140 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny