Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Etap 12 - 30.09.2018 - Szymany - Mazury MTB Etap 12 - Port Lotniczy Olsztyn - Mazury



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  04:27:29  600 
2 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  04:27:37  599 
3 Hubert Semczuk 710 Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team  04:29:11  596 
4 Łukasz Gukiewicz 727 Absolute Bikes TEAM  04:33:40  586 
5 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  04:33:41  586 
6 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  04:33:52  586 
7 Michał Ładosz 707 Inżynieria Rowerowa Lublin  04:36:33  580 
8 Jonasz STELMASZYK 744 Renault Team  04:36:39  580 
9 Artur Korc 736 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:40:03  573 
10 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  04:40:44  571 
11 Pawel Piotrowicz 714 PPbike Sklep Rowerowy Szczecin  04:43:24  566 
12 Jarosław HAŁAS 726   04:43:58  565 
13 Pawel Gaca 732   04:43:59  565 
14 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team  04:47:00  559 
15 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  04:47:13  558 
16 Marcin Michalczewski 729 Legion serwis  04:48:57  555 
17 Krzysztof PODOLSKI 713 RMF FM HEG  04:49:01  555 
18 Jacek Brzózka 708 UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE  04:52:53  547 
19 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  04:55:56  542 
20 Bartosz Sobczak 746 OŚKA WARSZAWA  04:57:13  539 
21 Kamil Karwat 733 Świat Rowerów Merida Team  04:57:14  539 
22 Michał Brauliński 709 Power of Science - Training Centre  04:59:27  535 
23 Tomasz Kubala 720 Pressing Bike-System Ice-Went Team   05:01:16  532 
24 Roman Badura 717 Roweowy Bytom-Rowerek  05:02:59  529 
25 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  05:08:17  600 
26 Andrzej Rozpłoch 143 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  05:08:26  520 
27 Rafał ŁUKAWSKI 718 KS STOMIL POZNAŃ  05:08:40  519 
28 Daniel Packi 715 TEAM HUROM  05:08:47  519 
29 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  05:14:26  510 
30 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  05:15:23  508 
31 Leszek Brunke 728   05:15:27  508 
32 Maciej Ścierski 716   05:16:34  506 
33 Krzysztof Majkowski 587 T4B BIKE TEAM   05:20:11  501 
34 Jerzy STĘKIEL 745 Goggle Pro Active Eyewear  05:22:40  497 
35 Jacek Torzewski 703 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  05:29:40  486 
36 Sebastian Torzewski 704 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  05:29:40  486 
37 Michał Ciecierski 672 KK24h  05:30:09  486 
38 Radoslaw Jeziorski 719 Twoj Trener Sportowy  05:31:19  484 
39 Marek Ciastoń 725 Bike Atelier Team  05:37:37  475 
40 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  05:37:38  475 
41 Piotr Próchnicki 730 Ramę Na Ramię  05:38:33  474 
42 Sławomir Wysocki 721 PATNET Team  05:48:27  460 
43 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  06:01:59  443 
44 Daniel Bryk 543   06:31:01  410 
45 Paweł Strzelecki 670 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  DNF 
46 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
47 Paweł Ciunel 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
48 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  DNF 
49 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  DNF 
50 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  DNF 
51 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  DNF 
52 Maciej Kubicz 472 Absolute Bikes TEAM  DNF 
53 Łukasz Budny 705 MAYDAY TEAM LUBLIN  DNF 
54 Arkadiusz PETKA 706 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  DNF 
55 Grzegorz Mazur 722 MetroBikes.pl  DNF 
56 Piotr Truszczyński 723 KLUB KOLARSKI KOMOBIKE  DNF 
57 Tomasz SUHAK 735 AGR PODLASIE  DNF 
58 Robert Miłogrodzki 743   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl  05:08:17  600 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Hubert Semczuk 710 Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team  04:29:11  596 
2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl  04:33:41  586 
3 Pawel Piotrowicz 714 PPbike Sklep Rowerowy Szczecin  04:43:24  566 
4 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team  04:47:00  559 
5 Michał Brauliński 709 Power of Science - Training Centre  04:59:27  535 
6 Maciej Ścierski 716   05:16:34  506 
7 Krzysztof Majkowski 587 T4B BIKE TEAM   05:20:11  501 
8 Sebastian Torzewski 704 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  05:29:40  486 
9 Paweł Strzelecki 670 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  DNF 
10 Paweł Ciunel 94 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF 
11 Kamil Kuszmider 343 KK Catana Wyszków  DNF 
12 Arkadiusz PETKA 706 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn  04:27:29  600 
2 Łukasz Gukiewicz 727 Absolute Bikes TEAM  04:33:40  586 
3 Michał Ładosz 707 Inżynieria Rowerowa Lublin  04:36:33  580 
4 Jonasz STELMASZYK 744 Renault Team  04:36:39  580 
5 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  04:40:44  571 
6 Jarosław HAŁAS 726   04:43:58  565 
7 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team  04:55:56  542 
8 Bartosz Sobczak 746 OŚKA WARSZAWA  04:57:13  539 
9 Kamil Karwat 733 Świat Rowerów Merida Team  04:57:14  539 
10 Andrzej Rozpłoch 143 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  05:08:26  520 
11 Daniel Packi 715 TEAM HUROM  05:08:47  519 
12 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl  05:14:26  510 
13 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  05:15:23  508 
14 Michał Ciecierski 672 KK24h  05:30:09  486 
15 Maciej Krysztoforski 349 Velcredo  DNF 
16 Łukasz Budny 705 MAYDAY TEAM LUBLIN  DNF 
17 Grzegorz Mazur 722 MetroBikes.pl  DNF 
18 Piotr Truszczyński 723 KLUB KOLARSKI KOMOBIKE  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  04:27:37  599 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  04:33:52  586 
3 Artur Korc 736 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:40:03  573 
4 Pawel Gaca 732   04:43:59  565 
5 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI  04:47:13  558 
6 Marcin Michalczewski 729 Legion serwis  04:48:57  555 
7 Tomasz Kubala 720 Pressing Bike-System Ice-Went Team   05:01:16  532 
8 Roman Badura 717 Roweowy Bytom-Rowerek  05:02:59  529 
9 Rafał ŁUKAWSKI 718 KS STOMIL POZNAŃ  05:08:40  519 
10 Jacek Torzewski 703 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  05:29:40  486 
11 Radoslaw Jeziorski 719 Twoj Trener Sportowy  05:31:19  484 
12 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl  05:37:38  475 
13 Piotr Próchnicki 730 Ramę Na Ramię  05:38:33  474 
14 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl  06:01:59  443 
15 Daniel Bryk 543   06:31:01  410 
16 Tomasz PIETRZYCKI 406 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK  DNF 
17 Maciej Kubicz 472 Absolute Bikes TEAM  DNF 
18 Tomasz SUHAK 735 AGR PODLASIE  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof PODOLSKI 713 RMF FM HEG  04:49:01  555 
2 Jacek Brzózka 708 UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE  04:52:53  547 
3 Leszek Brunke 728   05:15:27  508 
4 Jerzy STĘKIEL 745 Goggle Pro Active Eyewear  05:22:40  497 
5 Marek Ciastoń 725 Bike Atelier Team  05:37:37  475 
6 Sławomir Wysocki 721 PATNET Team  05:48:27  460 
7 Marek Klimas 73 BarczewoBiega  DNF 
8 Sławomir Wawrzyniak 254 Cryospace Olsztyn  DNF 
9 Robert Miłogrodzki 743   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  03:05:19  400 
2 Łukasz Łukaszewski 173   03:07:10  396 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:08:11  393 
4 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  03:08:12  393 
5 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:10:22  389 
6 Daniel Pepla 5 Renault Team  03:16:53  376 
7 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  03:16:53  376 
8 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  03:19:22  371 
9 PaweŁ Rudziński 106   03:19:25  371 
10 Michał Dargacz 4 Renault Team  03:19:21  371 
11 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  03:20:36  369 
12 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:21:51  367 
13 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  03:21:52  367 
14 Tomasz Tuszyński 657 Milsport BLU Team  03:22:29  366 
15 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:22:55  365 
16 Piotr Kowalski 205 KK24h  03:23:07  364 
17 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   03:24:36  362 
18 Jan ZOZULIŃSKI 711 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  03:24:50  361 
19 Mateusz Hanke 6 Renault Team  03:26:08  359 
20 Maks Janczarski 683 Cyclo Trener Team  03:27:28  357 
21 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  03:30:23  352 
22 Bartłomiej Klus 678   03:30:25  352 
23 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  03:30:30  352 
24 Wiesław Kamiński 203 KK24h  03:32:48  348 
25 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:32:49  348 
26 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:32:56  348 
27 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  03:35:27  344 
28 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:43  342 
29 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  03:37:27  340 
30 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:37:30  340 
31 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   03:37:31  340 
32 Arkadiusz Zieliński 693 Polski Klub MTB   03:40:51  335 
33 Daniel Radzki 557 Michelin Team  03:42:32  333 
34 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:43:20  331 
35 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:43:21  331 
36 Marek Krajewski 724 PATNET Team  03:45:05  329 
37 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:45:41  400 
38 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO  03:46:10  327 
39 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  03:46:17  327 
40 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  03:46:43  326 
41 Marzena Janczarska 734 Cyclo Trener Team  03:46:47  398 
42 Wiesław Kamiński 731 LOYALTY POINT RACING TEAM  03:46:48  326 
43 Marcin Wasążnik 680 Agr Płońsk  03:50:27  321 
44 Paweł Bilicki 679 Agr Płońsk  03:50:28  321 
45 Paweł Milewski 689 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:50:38  321 
46 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:55:53  314 
47 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  03:56:17  382 
48 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:57:12  312 
49 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  03:57:13  312 
50 Kinga Tomaszewska 712   04:00:02  376 
51 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:01:26  307 
52 Giedrius Cenkus 674 Velopeak Boilers  04:02:21  305 
53 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  04:03:13  304 
54 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:04:52  302 
55 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:04:52  302 
56 Daniel Dudkiewicz 662 LOTTO Bike Team Olsztyn  04:07:34  299 
57 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:09:03  362 
58 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  04:09:04  362 
59 Katarzyna PAKULSKA 742 ADALIGHT-AREALAMP   04:10:16  360 
60 Robert Czarnowski 651 LOTTO Bike Team Olsztyn  04:17:49  287 
61 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:43:00  318 
62 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:44:57  260 
63 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   DNF 
64 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
65 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  DNF 
66 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  DNF 
67 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  DNF 
68 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
69 Tomasz Zadrożny 690   DNF 
70 Małgorzata KRAWCZYK 702 NIEZRZESZONA  00:00:00 
71 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna PAKULSKA 742 ADALIGHT-AREALAMP   04:10:16  360 
2 Małgorzata KRAWCZYK 702 NIEZRZESZONA  00:00:00 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo  03:56:17  382 
2 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  04:09:03  362 
3 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  04:09:04  362 
4 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:43:00  318 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:45:41  400 
2 Marzena Janczarska 734 Cyclo Trener Team  03:46:47  398 
3 Kinga Tomaszewska 712   04:00:02  376 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn  03:30:23  352 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn  03:08:12  393 
2 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:10:22  389 
3 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  03:22:55  365 
4 Mateusz Hanke 6 Renault Team  03:26:08  359 
5 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   03:37:31  340 
6 Marcin Wasążnik 680 Agr Płońsk  03:50:27  321 
7 Paweł Bilicki 679 Agr Płońsk  03:50:28  321 
8 Paweł Milewski 689 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:50:38  321 
9 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:44:57  260 
10 BartŁomiej Nalazek 112 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
11 Marcin Zawadzki 140 Sprint-rowery.pl  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko  03:05:19  400 
2 Łukasz Łukaszewski 173   03:07:10  396 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:08:11  393 
4 PaweŁ Rudziński 106   03:19:25  371 
5 Michał Dargacz 4 Renault Team  03:19:21  371 
6 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team  03:20:36  369 
7 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team  03:21:52  367 
8 Bartłomiej Klus 678   03:30:25  352 
9 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE  03:32:56  348 
10 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:37:30  340 
11 Daniel Radzki 557 Michelin Team  03:42:32  333 
12 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM  03:43:21  331 
13 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team  03:46:43  326 
14 Giedrius Cenkus 674 Velopeak Boilers  04:02:21  305 
15 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:04:52  302 
16 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  04:04:52  302 
17 Daniel Dudkiewicz 662 LOTTO Bike Team Olsztyn  04:07:34  299 
18 Adam Płoski 84 T4B BIKE TEAM   DNF 
19 Jacek Szałaj 121 GRZMOT Podlasia  DNF 
20 Dariusz Sudoł 525 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF 
21 Tomasz Zadrożny 690   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Daniel Pepla 5 Renault Team  03:16:53  376 
2 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team  03:16:53  376 
3 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:21:51  367 
4 Tomasz Tuszyński 657 Milsport BLU Team  03:22:29  366 
5 Piotr Kowalski 205 KK24h  03:23:07  364 
6 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   03:24:36  362 
7 Maks Janczarski 683 Cyclo Trener Team  03:27:28  357 
8 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com  03:30:30  352 
9 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h  03:35:27  344 
10 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:36:43  342 
11 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team  03:37:27  340 
12 Arkadiusz Zieliński 693 Polski Klub MTB   03:40:51  335 
13 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn  03:55:53  314 
14 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:57:12  312 
15 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn  03:57:13  312 
16 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn  04:01:26  307 
17 Robert Czarnowski 651 LOTTO Bike Team Olsztyn  04:17:49  287 
18 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Kamiński 203 KK24h  03:32:48  348 
2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team  03:32:49  348 
3 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:43:20  331 
4 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl  03:46:17  327 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jan ZOZULIŃSKI 711 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  03:24:50  361 
2 Marek Krajewski 724 PATNET Team  03:45:05  329 
3 Wiesław Kamiński 731 LOYALTY POINT RACING TEAM  03:46:48  326 
4 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn  04:03:13  304 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl  03:19:22  371 
2 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO  03:46:10  327 
3 Karol Polewaczyk 133 MSR MRĄGOWO  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:36:40  200 
2 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:36:42  199 
3 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:36:49  199 
4 Robert Janecki 12 Renault Team  01:37:03  199 
5 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:37:06  199 
6 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:37:26  198 
7 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:38:49  195 
8 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:38:50  195 
9 Rafał Molenda 296 Szprycha Giżycko  01:38:51  195 
10 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:38:52  195 
11 Wojciech Nowalski 274 Szprycha Giżycko  01:38:54  195 
12 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:39:00  195 
13 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:39:01  195 
14 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:04  193 
15 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:40:26  192 
16 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:41:12  191 
17 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:41:18  190 
18 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:41:56  189 
19 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:42:03  189 
20 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:42:33  188 
21 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:34  188 
22 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:42:35  188 
23 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:42:36  188 
24 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:42:37  188 
25 Wojciech Sowa 38 Szprycha Giżycko  01:42:38  188 
26 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:42:39  188 
27 Robert Pierzchala 617 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:42:40  188 
28 Maciej Korol 355   01:44:48  184 
29 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:14  183 
30 Karol Ołdakowski 123   01:45:27  183 
31 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:29  183 
32 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:45:33  183 
33 Maciej Gęsicki 99   01:46:44  181 
34 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:47:50  179 
35 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:47:54  179 
36 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:47:59  179 
37 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:48:06  178 
38 Zbigniew Kołatka 231   01:48:15  178 
39 Jarosław Szabunia 647 OLIKOM TEAM  01:48:27  178 
40 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:48:53  177 
41 Bartosz Smoługa 221   01:50:02  175 
42 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:30  174 
43 Mariusz Tomaszkiewicz 381 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:33  174 
44 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:50:45  174 
45 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:50:55  174 
46 Tomasz Damięcki 655   01:51:32  173 
47 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:51:37  173 
48 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:51:41  173 
49 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:52:10  172 
50 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:53:14  170 
51 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:53:17  170 
52 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:18  170 
53 Andrzej Wielega 416 Michelin Team  01:53:23  170 
54 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:54:11  169 
55 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:54:15  169 
56 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:54:16  169 
57 Kamil Nikitiuk 677   01:54:49  168 
58 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:54:55  168 
59 Kamil Jankowski 676 Nasielsk Baszta Team  01:56:02  166 
60 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:56:51  165 
61 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:57:17  200 
62 Michał Rosiński 388   01:57:29  164 
63 Grzegorz Kornacki 682   01:58:09  163 
64 Marek Karczewski 213 KK24h  01:58:13  163 
65 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:58:28  163 
66 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:58:39  162 
67 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  01:58:59  162 
68 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:59:23  161 
69 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:59:57  161 
70 Paweł Martyniuk 390   02:01:09  159 
71 Rafał Charucki 559 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:01:20  159 
72 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  02:02:01  192 
73 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  02:02:02  192 
74 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  02:02:12  158 
75 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  02:04:44  154 
76 Tymon Trzciński 488 Kross Staff Team  02:05:10  154 
77 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:11  154 
78 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  02:05:23  154 
79 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  02:05:31  154 
80 Przemysław Krajza 673   02:05:49  153 
81 Michał Niegowski 215 KK24h  02:06:52  152 
82 Robert Szymański 162   02:07:21  151 
83 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO  02:08:42  182 
84 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  02:09:27  149 
85 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  02:10:44  147 
86 Andrzej Gaweł 686   02:11:11  147 
87 Jan Deptuła 191   02:11:12  147 
88 Hadrian Gruszewski 219   02:11:14  147 
89 Macej Judycki 625   02:12:58  145 
90 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  02:13:21  175 
91 Eugeniusz Loewnau 684   02:13:22  144 
92 Tomasz Jerzok 489 Morsy Szczytno # Reset  02:16:00  142 
93 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  02:17:10  140 
94 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  02:17:37  140 
95 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:47  170 
96 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:17:48  140 
97 Justyna Wróblewska 665 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  02:18:53  168 
98 Małgorzata Torzewska 664 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  02:19:50  167 
99 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:20:19  137 
100 Mikołaj Gaca 681   02:20:31  137 
101 Adam Chojnowski 663   02:20:49  137 
102 Sławiomir Kusajda 233   02:22:11  135 
103 Szymon Kuprian 358   02:22:14  135 
104 Igor Kubacki 675   02:23:51  134 
105 Karol Napiórkowski 474   02:29:35  129 
106 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   02:29:46  129 
107 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:30:03  128 
108 Maria Kamińska 208 KK24h  02:30:05  156 
109 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:31:24  127 
110 Krzysztof Wróbel 688   02:44:46  117 
111 Józef Banaszewski 48   02:44:51  117 
112 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:45:59  141 
113 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:46:21  141 
114 Feliks Kaczanowski 667 OSP Krutyń   02:53:17  111 
115 Jan Antochowski 241   02:54:07  111 
116 Szymon Wróbel 685   02:54:12  110 
117 Wiktor Kosowski 652   03:05:48  104 
118 Piotr Wróbel 687   03:09:18  102 
119 Rafał Kania 648 Meteoryt MTB Szczytno  DNF 
120 Dominik Samojluk 649 Meteoryt MTB Szczytno  DNF 
121 Jolanta Jerzok 692   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:36:49  199 
2 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO  01:37:06  199 
3 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl  01:37:26  198 
4 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:40:04  193 
5 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team  01:41:12  191 
6 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:29  183 
7 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM  01:52:10  172 
8 Tymon Trzciński 488 Kross Staff Team  02:05:10  154 
9 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO  02:10:44  147 
10 Hadrian Gruszewski 219   02:11:14  147 
11 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM  02:17:10  140 
12 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl  02:17:37  140 
13 Mikołaj Gaca 681   02:20:31  137 
14 Adam Chojnowski 663   02:20:49  137 
15 Igor Kubacki 675   02:23:51  134 
16 Szymon Wróbel 685   02:54:12  110 
17 Wiktor Kosowski 652   03:05:48  104 
18 Piotr Wróbel 687   03:09:18  102 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI  01:36:40  200 
2 Maciej Gęsicki 99   01:46:44  181 
3 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team  02:04:44  154 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team  01:36:42  199 
2 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:40:26  192 
3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h  01:42:39  188 
4 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM  01:51:41  173 
5 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI  01:54:15  169 
6 Kamil Nikitiuk 677   01:54:49  168 
7 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno  02:02:12  158 
8 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM  02:09:27  149 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samborski 444 Bliska Team  01:38:50  195 
2 Rafał Molenda 296 Szprycha Giżycko  01:38:51  195 
3 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY  01:38:52  195 
4 Wojciech Nowalski 274 Szprycha Giżycko  01:38:54  195 
5 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team  01:39:00  195 
6 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM  01:41:18  190 
7 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin  01:41:56  189 
8 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:42:34  188 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:42:37  188 
10 Maciej Korol 355   01:44:48  184 
11 Wojciech Wołosz 210 KK24h  01:47:59  179 
12 Mariusz Tomaszkiewicz 381 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:50:33  174 
13 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:50:45  174 
14 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM  01:51:37  173 
15 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:53:14  170 
16 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM  01:54:16  169 
17 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:54:55  168 
18 Kamil Jankowski 676 Nasielsk Baszta Team  01:56:02  166 
19 Grzegorz Kornacki 682   01:58:09  163 
20 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  01:58:59  162 
21 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:59:23  161 
22 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:59:57  161 
23 Paweł Martyniuk 390   02:01:09  159 
24 Rafał Charucki 559 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:01:20  159 
25 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  02:05:23  154 
26 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  02:05:31  154 
27 Przemysław Krajza 673   02:05:49  153 
28 Michał Niegowski 215 KK24h  02:06:52  152 
29 Macej Judycki 625   02:12:58  145 
30 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI  02:17:48  140 
31 Szymon Kuprian 358   02:22:14  135 
32 Karol Napiórkowski 474   02:29:35  129 
33 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com  02:30:03  128 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Robert Janecki 12 Renault Team  01:37:03  199 
2 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h  01:38:49  195 
3 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team  01:39:01  195 
4 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team  01:42:03  189 
5 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk  01:42:33  188 
6 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka  01:42:35  188 
7 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko  01:42:36  188 
8 Robert Pierzchala 617 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:42:40  188 
9 Karol Ołdakowski 123   01:45:27  183 
10 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team  01:45:33  183 
11 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM  01:48:06  178 
12 Jarosław Szabunia 647 OLIKOM TEAM  01:48:27  178 
13 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM  01:48:53  177 
14 Bartosz Smoługa 221   01:50:02  175 
15 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:50:55  174 
16 Tomasz Damięcki 655   01:51:32  173 
17 Andrzej Wielega 416 Michelin Team  01:53:23  170 
18 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:54:11  169 
19 Michał Rosiński 388   01:57:29  164 
20 Jan Deptuła 191   02:11:12  147 
21 Tomasz Jerzok 489 Morsy Szczytno # Reset  02:16:00  142 
22 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe  02:31:24  127 
23 Krzysztof Wróbel 688   02:44:46  117 
24 Rafał Kania 648 Meteoryt MTB Szczytno  DNF 
25 Dominik Samojluk 649 Meteoryt MTB Szczytno  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 38 Szprycha Giżycko  01:42:38  188 
2 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:45:14  183 
3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo  01:47:54  179 
4 Zbigniew Kołatka 231   01:48:15  178 
5 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:30  174 
6 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:53:17  170 
7 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI  01:53:18  170 
8 Marek Karczewski 213 KK24h  01:58:13  163 
9 Andrzej Samborski 288 Bliska Team  01:58:39  162 
10 Eugeniusz Loewnau 684   02:13:22  144 
11 Sławiomir Kusajda 233   02:22:11  135 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM  01:47:50  179 
2 Zenon Malinowski 192 KK24h  01:56:51  165 
3 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:58:28  163 
4 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:11  154 
5 Robert Szymański 162   02:07:21  151 
6 Andrzej Gaweł 686   02:11:11  147 
7 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM  02:20:19  137 
8 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   02:29:46  129 
9 Józef Banaszewski 48   02:44:51  117 
10 Feliks Kaczanowski 667 OSP Krutyń   02:53:17  111 
11 Jan Antochowski 241   02:54:07  111 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO  02:08:42  182 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn  01:57:17  200 
2 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE  02:13:21  175 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justyna Wróblewska 665 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  02:18:53  168 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com  02:46:21  141 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk  02:02:01  192 
2 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn  02:02:02  192 
3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:47  170 
4 Małgorzata Torzewska 664 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM  02:19:50  167 
5 Maria Kamińska 208 KK24h  02:30:05  156 
6 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:45:59  141 
7 Jolanta Jerzok 692   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:32  200 
2 Teodor Majcher 0   00:02:11  200 
3 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:37  117 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zuzanna Mateusiak 0   00:01:32  200 
2 Teodor Majcher 0   00:02:11  200 
3 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:37  117 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Wołosz 0   00:01:10  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:12  194 
3 Julia Bełbot 0   00:01:42  200 
4 Leon Nowalski 0   DNF 
5 Janek Napiwodzki 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Wołosz 0   00:01:10  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:12  194 
3 Julia Bełbot 0   00:01:42  200 
4 Leon Nowalski 0   DNF 
5 Janek Napiwodzki 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:38  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:47  183 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:48  200 
4 Micha Sudoł 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:10  150 
5 Kaja Dąbkowska 0   00:02:15  160 
6 Michał Jakubiak 0   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:01:38  200 
2 Alojzy Majcher 0   00:01:47  183 
3 Nina Kuczyńska 0   00:01:48  200 
4 Micha Sudoł 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:02:10  150 
5 Kaja Dąbkowska 0   00:02:15  160 
6 Michał Jakubiak 0   DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:21  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:01:24  200 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:39  169 
4 Bartosz Kosior * 0   00:01:42  164 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maria Osiecka 0 Kętrzyn Bike Team  00:01:21  200 
2 Patryk Kuczyński 0   00:01:24  200 
3 Hubert Jakubowski 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:39  169 
4 Bartosz Kosior * 0   00:01:42  164 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:09:49  200 
2 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:09:53  198 
3 Aleksander Wołosz 1112   00:10:01  196 
4 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:10:34  185 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:10:35  200 
6 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:11:37  182 
7 Julia Brodowska 1088   00:11:53  178 
8 Łukasz Sudoł 1200 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:12:07  162 
9 Zuzanna Deptuła 1145   00:12:09  174 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:12:24  158 
11 Wiktoria Bełbot 1082   00:12:33  168 
12 Jan Kuprian 1109   00:14:13  138 
13 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:14:37  134 
14 Marcel Jabłonowski 1089   00:16:36  118 
15 Julian Wyszyński 1066   00:17:55  109 
16 Maja Jakubiak 1056   00:19:24  109 
17 Zoja Dąbkowska 1105   00:19:35  108 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Osiecki 1033 Kętrzyn Bike Team  00:09:49  200 
2 Hubert Sokołowski 1058 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:09:53  198 
3 Aleksander Wołosz 1112   00:10:01  196 
4 Olaf Półkośnik 1027 Bliska Team  00:10:34  185 
5 Karolina Rynkiewicz 1004 KK24h  00:10:35  200 
6 Patrycja Żebrowska 1025 MTB Ostróda Team  00:11:37  182 
7 Julia Brodowska 1088   00:11:53  178 
8 Łukasz Sudoł 1200 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:12:07  162 
9 Zuzanna Deptuła 1145   00:12:09  174 
10 Szymon Bokuniewicz 1102 Auto-Rekin  00:12:24  158 
11 Wiktoria Bełbot 1082   00:12:33  168 
12 Jan Kuprian 1109   00:14:13  138 
13 Oskar Taraszkiewicz 1127 MSR MRĄGOWO  00:14:37  134 
14 Marcel Jabłonowski 1089   00:16:36  118 
15 Julian Wyszyński 1066   00:17:55  109 
16 Maja Jakubiak 1056   00:19:24  109 
17 Zoja Dąbkowska 1105   00:19:35  108 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:08:17  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:08:30  194 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:08:53  186 
4 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:07  181 
5 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:09:48  200 
6 Michał Wójcik 1156   00:10:38  155 
7 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:11:07  149 
8 Karol Napiórkowski 1179   00:11:09  148 
9 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:11:12  174 
10 Oskar Kupiecki 1198 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:10  136 
11 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:12:39  154 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Osiecki 1034 Kętrzyn Bike Team  00:08:17  200 
2 Mateusz Lendzioszek 1002 KK24h  00:08:30  194 
3 Filip Hanas 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:08:53  186 
4 Wiktor Jakubiak 1077 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:09:07  181 
5 Maja Kateszczenko 1160 MTB EŁK- PROSTKI  00:09:48  200 
6 Michał Wójcik 1156   00:10:38  155 
7 Szymon Wiszniewski 1155 wtw-poland.com  00:11:07  149 
8 Karol Napiórkowski 1179   00:11:09  148 
9 Gabrysia Żuczkowska 1101 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:11:12  174 
10 Oskar Kupiecki 1198 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:10  136 
11 Anna Jankowska 1147 wtw-poland.com  00:12:39  154 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:23  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:24  199 
3 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:15:32  198 
4 Justinas Pavlovas 1199 Sprint-rowery.pl  00:15:41  196 
5 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:16:02  200 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:16:35  193 
7 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:16:49  182 
8 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:17:06  187 
9 Maciej Nowicki 1196   00:17:33  175 
10 Szymon Dobrosielski 1197 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:34  175 
11 Zuzanna Gruszewska 1039   00:17:41  181 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:17:42  173 
13 Aleksy Mróz 1191 MTB EŁK- PROSTKI  00:18:11  169 
14 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:14  168 
15 Michał Przybyłowski 1154   00:18:15  168 
16 Karolina Sowa 1022   00:20:01  160 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:23:05  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1044 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:15:23  200 
2 Kamil Gutowski 1119 MTB EŁK- PROSTKI  00:15:24  199 
3 Domas Butkus 1071 Sprint-rowery.pl  00:15:32  198 
4 Justinas Pavlovas 1199 Sprint-rowery.pl  00:15:41  196 
5 Alicja Lachowicz 1095 MTB EŁK- PROSTKI  00:16:02  200 
6 Aiste Butautaite 1072 Sprint-rowery.pl  00:16:35  193 
7 Michał Polewaczyk 1016 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:16:49  182 
8 Aleksandra Kowalska 1001 KK24h  00:17:06  187 
9 Maciej Nowicki 1196   00:17:33  175 
10 Szymon Dobrosielski 1197 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:17:34  175 
11 Zuzanna Gruszewska 1039   00:17:41  181 
12 Mikołaj Rynkiewicz 1005 KK24h  00:17:42  173 
13 Aleksy Mróz 1191 MTB EŁK- PROSTKI  00:18:11  169 
14 Oskar Duszak 1126 Szkółka Kolarska DCM Mrągowo  00:18:14  168 
15 Michał Przybyłowski 1154   00:18:15  168 
16 Karolina Sowa 1022   00:20:01  160 
17 Oliwia Giak 1038 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:23:05  138 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny

Patronat medialny