Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Prolog Milko Mazury MTB - 06.04.2019 - Gdańsk - Amber Expo MTB Eliminator



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Pituch 0 Ta Ko Team   00:01:57  42 
2 Piotr Rzeszutek 0 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  00:01:58  41 
3 Michał Wróblewski 0 Szprycha Giżycko  00:01:59  40 
4 Tomasz Rzeszutek 0 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  00:02:00  39 
5 Błażej Glinko 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:06  38 
6 Błażej Jakóbowski 0 WGR Team  00:02:07  37 
7 Błażej Janota 0 WGR Team  00:02:11  36 
8 Marcin Trykacz 0 Szprycha Giżycko  00:02:11  35 
9 Łukasz Bokuniewicz 0 Auto-Rekin  00:02:14  34 
10 Marek Wróbel 0 MTB Pomerania Team  00:02:15  33 
11 Arkadiusz Justynowicz 0   00:02:15  32 
12 Łukasz Łubiński 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:16  31 
13 Marek Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:19  30 
14 Paweł LENKIEWICZ 0 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  00:02:20  29 
15 Damian Gruszecki 0 Dream Tri Team  00:02:23  28 
16 Igor Jakubyshyn 0 Krywbass Freeraide Team  00:02:24  27 
17 PaweŁ Rudziński 0   00:02:25  26 
18 Przemek Bronikowski 0 MCP Bike team  00:02:26  25 
19 Bartek Radź 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:28  24 
20 Zenon Gołębiowski 0 OLIKOM TEAM  00:02:30  23 
21 Konrad Nakielski 0 OSP Krutyń   00:02:32  22 
22 Paweł Muszarski 0   00:02:34  21 
23 Paweł Białkowski 0   00:02:36  20 
24 Rafał Neumann 0 INTERCARS TEAM  00:02:43  19 
25 Tomasz Pietrzycki 0 Pie3cki Team  DNF 
26 Piotr Polus 0 Wysepka Team  DNF 
27 Dariusz Ziółkowski 0 Timbud Team  DNF 
28 Rafał Molenda 0   DNF 
29 Wojciech Nowalski 0   DNF 
30 Szymon Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  DNF 
31 Jakub Sobieraj 0 Belta Team Gdańsk  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Pituch 0 Ta Ko Team   00:01:57  42 
2 Piotr Rzeszutek 0 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  00:01:58  41 
3 Michał Wróblewski 0 Szprycha Giżycko  00:01:59  40 
4 Tomasz Rzeszutek 0 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  00:02:00  39 
5 Błażej Glinko 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:06  38 
6 Błażej Jakóbowski 0 WGR Team  00:02:07  37 
7 Błażej Janota 0 WGR Team  00:02:11  36 
8 Marcin Trykacz 0 Szprycha Giżycko  00:02:11  35 
9 Łukasz Bokuniewicz 0 Auto-Rekin  00:02:14  34 
10 Marek Wróbel 0 MTB Pomerania Team  00:02:15  33 
11 Arkadiusz Justynowicz 0   00:02:15  32 
12 Łukasz Łubiński 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:16  31 
13 Marek Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:02:19  30 
14 Paweł LENKIEWICZ 0 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  00:02:20  29 
15 Damian Gruszecki 0 Dream Tri Team  00:02:23  28 
16 Igor Jakubyshyn 0 Krywbass Freeraide Team  00:02:24  27 
17 PaweŁ Rudziński 0   00:02:25  26 
18 Przemek Bronikowski 0 MCP Bike team  00:02:26  25 
19 Bartek Radź 0 EuropeGAS SsangYong TEAM  00:02:28  24 
20 Zenon Gołębiowski 0 OLIKOM TEAM  00:02:30  23 
21 Konrad Nakielski 0 OSP Krutyń   00:02:32  22 
22 Paweł Muszarski 0   00:02:34  21 
23 Paweł Białkowski 0   00:02:36  20 
24 Rafał Neumann 0 INTERCARS TEAM  00:02:43  19 
25 Tomasz Pietrzycki 0 Pie3cki Team  DNF 
26 Piotr Polus 0 Wysepka Team  DNF 
27 Dariusz Ziółkowski 0 Timbud Team  DNF 
28 Rafał Molenda 0   DNF 
29 Wojciech Nowalski 0   DNF 
30 Szymon Kurdynowski 0 SPORT MASTER ROWERY  DNF 
31 Jakub Sobieraj 0 Belta Team Gdańsk  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Natalia Śliwińska 0 GKS CARTUSIA  00:02:44  42 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Natalia Śliwińska 0 GKS CARTUSIA  00:02:44  42 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny