Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 3 - 19.05.2019 - Giżycko - Bitwa o Twierdzę Boyen



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr KRYŃSKI 271 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:02:28  600 
2 Andrey Dianov 264 AEON SCOTT TEAM  02:04:40  589 
3 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:09  587 
4 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:06:11  582 
5 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:07:31  576 
6 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:25  567 
7 Patryk MUŚKO 284 MUŚKO-TEAM   02:09:32  567 
8 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team  02:09:57  565 
9 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:10:10  564 
10 Maciej Krysztoforski 283 Velcredo  02:10:12  564 
11 Maksymilian Dawid 260 Cryospace Olsztyn  02:14:44  545 
12 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:14:46  545 
13 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  02:16:31  538 
14 Jacek Banaszewski 255 Milsport BLU Team  02:26:39  501 
15 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:28:31  494 
16 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:37:23  466 
17 Dariusz Jelski 280 MPS Bike Team Biłystok  02:38:44  462 
18 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:40:30  457 
19 Jarosław Kulesza 276   02:53:25  423 
20 Mariusz Naruszewicz 263   03:00:16  407 
21 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr KRYŃSKI 271 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:02:28  600 
2 Krzysztof ŻEBROWSKI 110 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:06:11  582 
3 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:09:25  567 
4 Patryk MUŚKO 284 MUŚKO-TEAM   02:09:32  567 
5 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team  02:09:57  565 
6 Maksymilian Dawid 260 Cryospace Olsztyn  02:14:44  545 
7 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:10:10  564 
2 Maciej Krysztoforski 283 Velcredo  02:10:12  564 
3 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:14:46  545 
4 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  02:16:31  538 
5 Jacek Banaszewski 255 Milsport BLU Team  02:26:39  501 
6 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:28:31  494 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrey Dianov 264 AEON SCOTT TEAM  02:04:40  589 
2 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  02:05:09  587 
3 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team  02:07:31  576 
4 Dariusz Jelski 280 MPS Bike Team Biłystok  02:38:44  462 
5 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:40:30  457 
6 Jarosław Kulesza 276   02:53:25  423 
7 Mariusz Naruszewicz 263   03:00:16  407 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:37:23  466 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:32:29  500 
2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  01:32:29  500 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:34:55  487 
4 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:36:33  478 
5 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  01:42:19  451 
6 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:42:19  451 
7 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:44:55  440 
8 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:44:58  440 
9 Bartłomiej Klus 253   01:46:54  432 
10 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:59  428 
11 PaweŁ Rudziński 113   01:47:59  428 
12 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:15  427 
13 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:48:26  426 
14 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  01:49:11  423 
15 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  01:51:14  415 
16 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:26  414 
17 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:26  414 
18 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  01:51:34  414 
19 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  01:52:29  411 
20 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  01:52:30  410 
21 Lukasz Twarkowski 274   01:52:32  410 
22 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:54:03  405 
23 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:08  405 
24 Wojciech Tomkiel 275   01:54:55  402 
25 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:55:12  401 
26 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  01:56:41  396 
27 Konrad Banul 193 Cryospace Olsztyn  01:56:51  395 
28 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:56:51  395 
29 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  01:57:47  392 
30 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:00:23  384 
31 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  02:01:03  381 
32 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  02:03:03  375 
33 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:03:09  375 
34 Paweł Treliński 48 GRUPETTO Mrągowo  02:03:43  373 
35 Paweł Sikora 246 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:04:09  372 
36 Ewelina Bojdzińska 282 Velcredo  02:07:23  500 
37 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:10:04  355 
38 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:10:08  355 
39 Bartosz Iwaniuk 408 Michelin Team  02:12:58  347 
40 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:12:59  347 
41 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:13:35  346 
42 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:18  474 
43 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:19  344 
44 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:14:36  343 
45 Magda Chmielewska 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:22  470 
46 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:17:22  463 
47 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:18  331 
48 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  02:21:02  327 
49 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:26:40  315 
50 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:29:29  426 
51 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:32:39  417 
52 Aleksandra Jackiewicz 250 PRIMACOL SOKÓŁKA  02:48:15  378 
53 Małgorzata Makowska 277   03:02:33  348 
54 Wiesław Grala 211 GRUPETTO Mrągowo  DNF 
55 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  DNF 
56 Radosław Gajdamowicz 262   DNF 
57 Marcin Piotrowski 259 MTB OLECKO  DNF 
58 Rafał Stefanski 266 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  DNF 
59 Jacek Lewandowski 261 MTB OLECKO  DNF 
60 Rafał Kotowicz 270   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksandra Jackiewicz 250 PRIMACOL SOKÓŁKA  02:48:15  378 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magda Chmielewska 190 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:22  470 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ewelina Bojdzińska 282 Velcredo  02:07:23  500 
2 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:18  474 
3 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:17:22  463 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:29:29  426 
2 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:32:39  417 
3 Małgorzata Makowska 277   03:02:33  348 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Konrad Banul 193 Cryospace Olsztyn  01:56:51  395 
2 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:00:23  384 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:44:55  440 
2 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  01:51:14  415 
3 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:26  414 
4 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  01:52:30  410 
5 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:03:09  375 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:32:29  500 
2 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:34:55  487 
3 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:36:33  478 
4 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:42:19  451 
5 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:44:58  440 
6 Bartłomiej Klus 253   01:46:54  432 
7 PaweŁ Rudziński 113   01:47:59  428 
8 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:48:15  427 
9 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  01:49:11  423 
10 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:51:26  414 
11 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  01:52:29  411 
12 Lukasz Twarkowski 274   01:52:32  410 
13 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:54:03  405 
14 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  01:56:41  396 
15 Paweł Sikora 246 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  02:04:09  372 
16 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:10:08  355 
17 Bartosz Iwaniuk 408 Michelin Team  02:12:58  347 
18 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:13:35  346 
19 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:14:36  343 
20 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  02:21:02  327 
21 Jacek Lewandowski 261 MTB OLECKO  DNF 
22 Rafał Kotowicz 270   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team  01:32:29  500 
2 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  01:42:19  451 
3 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:47:59  428 
4 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:48:26  426 
5 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  01:51:34  414 
6 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:08  405 
7 Wojciech Tomkiel 275   01:54:55  402 
8 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:56:51  395 
9 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  01:57:47  392 
10 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  02:01:03  381 
11 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  02:03:03  375 
12 Paweł Treliński 48 GRUPETTO Mrągowo  02:03:43  373 
13 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:12:59  347 
14 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:18  331 
15 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:26:40  315 
16 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  DNF 
17 Marcin Piotrowski 259 MTB OLECKO  DNF 
18 Rafał Stefanski 266 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:55:12  401 
2 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:14:19  344 
3 Wiesław Grala 211 GRUPETTO Mrągowo  DNF 
4 Radosław Gajdamowicz 262   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  02:10:04  355 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dawid Bojarczak 248 AGR PODLASIE  01:05:17  400 
2 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:06:39  391 
3 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:06:54  390 
4 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:08:12  382 
5 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:08:12  382 
6 Bartosz Samborski 272 Pie3cki Team  01:08:14  382 
7 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:08:37  380 
8 Marian Opęchowski 104 MSR MRĄGOWO   01:09:08  377 
9 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:11:01  367 
10 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:12:18  361 
11 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  01:12:19  361 
12 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  01:12:59  357 
13 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:14:24  350 
14 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:14:35  350 
15 Tomasz Chłodowski 268 Pie3cki Team  01:14:45  349 
16 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:14:55  348 
17 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:15:28  346 
18 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:15:51  344 
19 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:04  343 
20 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:17:02  338 
21 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:17:33  336 
22 Karol Ołdakowski 477   01:17:41  336 
23 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:18:50  331 
24 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:18:51  331 
25 Bartłomiej Chodań 123   01:18:55  330 
26 Mikołaj Szeliga 267 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:04  330 
27 Sylwester Szymański 107 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:06  330 
28 Nikodem Wróblewski 265 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:56  326 
29 Łukasz Gorbacz 165   01:19:56  326 
30 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:20:03  326 
31 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:20:50  322 
32 Igor Kubacki 77   01:21:13  321 
33 Arkadiusz Justynowicz 89   01:21:15  321 
34 Grzegorz Fijałkowski 244   01:21:27  320 
35 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:22:08  317 
36 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:23:08  314 
37 Hadrian Gruszewski 243   01:23:49  311 
38 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:24:22  309 
39 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:24:49  307 
40 Bartosz Smoługa 55   01:24:53  307 
41 Kamil Filipczak 254 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:25:05  306 
42 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  01:25:48  304 
43 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:26:07  303 
44 Tomasz Damięcki 28   01:26:25  302 
45 Olaf Chmielewski 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:18  299 
46 Wojciech Wojtczuk 154   01:27:22  298 
47 Eryk Krysiewicz 234   01:27:27  298 
48 Wojciech Buła 79   01:27:29  298 
49 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:27:34  298 
50 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:27:34  298 
51 Marcin Boratyński 287   01:27:36  298 
52 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:51  297 
53 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:28:13  295 
54 Marcin Ruszczyk 217   01:28:13  295 
55 Jakub Lewandowski 182   01:28:15  295 
56 Wojciech Wyszyński 125   01:28:16  295 
57 Paweł Hogiel 258   01:29:22  292 
58 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:46  284 
59 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:31:51  284 
60 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:31:59  283 
61 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:24  282 
62 Jarosław Szabunia 22 OLIKOM TEAM  01:33:09  280 
63 Andrzej Samborski 273 Bliska Team  01:33:11  280 
64 Jerzy Klech 227   01:34:29  276 
65 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:37:40  267 
66 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:23  262 
67 Daniel .muchopszczół Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:42:22  255 
68 Bartek Brynski 257   01:44:09  250 
69 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:44:53  248 
70 Jacek Raszkiewicz 167   01:45:30  247 
71 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:46:47  244 
72 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:50:03  237 
73 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:51:14  234 
74 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:52:33  231 
75 Bartek Radź 231 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:53:02  230 
76 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:53:31  230 
77 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:53:36  229 
78 Tomasz Kochanowski 285   01:53:48  229 
79 Łukasz Czerepak 281   01:54:35  227 
80 Radosław Szepietowski 58   01:55:02  226 
81 Dawid Łosowski 247   01:56:42  223 
82 Kajetan Melke 252   01:58:02  221 
83 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:59:50  217 
84 Robert Balkowski 286 Kross Racing Team  02:00:18  217 
85 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  02:01:14  400 
86 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  02:01:49  214 
87 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  02:02:54  212 
88 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:05:21  386 
89 Andrzej Chomański 299   02:10:44  199 
90 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:13:00  196 
91 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:20:53  344 
92 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  DNF 
93 Łukasz Półkośnik 44 Pie3cki Team  DNF 
94 Rafał Boroński 269   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marian Opęchowski 104 MSR MRĄGOWO   01:09:08  377 
2 Mikołaj Szeliga 267 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:04  330 
3 Nikodem Wróblewski 265 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:56  326 
4 Igor Kubacki 77   01:21:13  321 
5 Hadrian Gruszewski 243   01:23:49  311 
6 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:24:22  309 
7 Olaf Chmielewski 60 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:27:18  299 
8 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:51:14  234 
9 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:52:33  231 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dawid Bojarczak 248 AGR PODLASIE  01:05:17  400 
2 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:06:39  391 
3 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:18:50  331 
4 Eryk Krysiewicz 234   01:27:27  298 
5 Jakub Lewandowski 182   01:28:15  295 
6 Kajetan Melke 252   01:58:02  221 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:06:54  390 
2 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:08:37  380 
3 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  01:12:59  357 
4 Bartłomiej Chodań 123   01:18:55  330 
5 Grzegorz Fijałkowski 244   01:21:27  320 
6 Wojciech Buła 79   01:27:29  298 
7 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  01:39:23  262 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:08:12  382 
2 Bartosz Samborski 272 Pie3cki Team  01:08:14  382 
3 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:12:18  361 
4 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  01:12:19  361 
5 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  01:14:35  350 
6 Tomasz Chłodowski 268 Pie3cki Team  01:14:45  349 
7 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:16:04  343 
8 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:17:02  338 
9 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:17:33  336 
10 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:18:51  331 
11 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:20:03  326 
12 Arkadiusz Justynowicz 89   01:21:15  321 
13 Sebastian Szurgot 105 Prorys Team  01:25:48  304 
14 Wojciech Wojtczuk 154   01:27:22  298 
15 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:27:34  298 
16 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:27:34  298 
17 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:28:13  295 
18 Marcin Ruszczyk 217   01:28:13  295 
19 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:31:46  284 
20 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:37:40  267 
21 Daniel .muchopszczół Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:42:22  255 
22 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:44:53  248 
23 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:50:03  237 
24 Bartek Radź 231 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:53:02  230 
25 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:53:31  230 
26 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:53:36  229 
27 Tomasz Kochanowski 285   01:53:48  229 
28 Łukasz Czerepak 281   01:54:35  227 
29 Radosław Szepietowski 58   01:55:02  226 
30 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:59:50  217 
31 Robert Balkowski 286 Kross Racing Team  02:00:18  217 
32 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  02:02:54  212 
33 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  DNF 
34 Łukasz Półkośnik 44 Pie3cki Team  DNF 
35 Rafał Boroński 269   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:08:12  382 
2 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:14:24  350 
3 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:15:28  346 
4 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:15:51  344 
5 Karol Ołdakowski 477   01:17:41  336 
6 Łukasz Gorbacz 165   01:19:56  326 
7 Mariusz Olchowy 82 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:20:50  322 
8 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:22:08  317 
9 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  01:23:08  314 
10 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:24:49  307 
11 Bartosz Smoługa 55   01:24:53  307 
12 Kamil Filipczak 254 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:25:05  306 
13 Tomasz Damięcki 28   01:26:25  302 
14 Marcin Boratyński 287   01:27:36  298 
15 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:27:51  297 
16 Wojciech Wyszyński 125   01:28:16  295 
17 Jarosław Szabunia 22 OLIKOM TEAM  01:33:09  280 
18 Jerzy Klech 227   01:34:29  276 
19 Dawid Łosowski 247   01:56:42  223 
20 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  02:01:49  214 
21 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  02:13:00  196 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:14:55  348 
2 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:26:07  303 
3 Paweł Hogiel 258   01:29:22  292 
4 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:31:51  284 
5 Andrzej Samborski 273 Bliska Team  01:33:11  280 
6 Bartek Brynski 257   01:44:09  250 
7 Jacek Raszkiewicz 167   01:45:30  247 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  01:11:01  367 
2 Sylwester Szymański 107 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:19:06  330 
3 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:31:59  283 
4 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:32:24  282 
5 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:46:47  244 
6 Andrzej Chomański 299   02:10:44  199 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  02:01:14  400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  02:05:21  386 
2 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  02:20:53  344 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper Kułakowski 0   00:01:30  200 
2 Adam Kuczyński 0   00:02:10  138 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper Kułakowski 0   00:01:30  200 
2 Adam Kuczyński 0   00:02:10  138 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:51  200 
2 Wiktor Kaleciak 0   00:00:53  200 
3 Dianova Evdokia 0 special one  00:00:55  185 
4 Filip Suchodolski 0   00:00:59  179 
5 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:05  156 
6 Jędrzej Ruszczyk 0   00:01:20  132 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:51  200 
2 Wiktor Kaleciak 0   00:00:53  200 
3 Dianova Evdokia 0 special one  00:00:55  185 
4 Filip Suchodolski 0   00:00:59  179 
5 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:05  156 
6 Jędrzej Ruszczyk 0   00:01:20  132 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aureliusz Maj 0   00:01:30  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:32  195 
3 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:33  200 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:01:34  191 
5 Marcel Judycki 0   00:01:37  185 
6 Hubert Kułakowski 0   00:01:38  183 
7 Natalia Matwiejuk 0   00:01:41  184 
8 Krzysztof Łubiński 0   00:01:45  171 
9 Sebastian Ruszczyk 0   00:01:46  169 
10 Iga Ciechanowska 0   00:01:48  172 
11 Julia Bełbot 0   00:01:54  163 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aureliusz Maj 0   00:01:30  200 
2 Julian Mateusiak 0   00:01:32  195 
3 Lena Rejzner 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:33  200 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:01:34  191 
5 Marcel Judycki 0   00:01:37  185 
6 Hubert Kułakowski 0   00:01:38  183 
7 Natalia Matwiejuk 0   00:01:41  184 
8 Krzysztof Łubiński 0   00:01:45  171 
9 Sebastian Ruszczyk 0   00:01:46  169 
10 Iga Ciechanowska 0   00:01:48  172 
11 Julia Bełbot 0   00:01:54  163 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ilya Stalmakov 0   00:01:21  200 
2 Franciszek Czerepak 0   00:01:22  197 
3 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:24  200 
4 Mikołaj Krajewski 0   00:01:27  186 
5 Filip Stefański 0   00:01:34  172 
6 Julia Sokołowska 0   00:01:37  173 
7 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:38  171 
8 Micha Sudoł 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:41  160 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ilya Stalmakov 0   00:01:21  200 
2 Franciszek Czerepak 0   00:01:22  197 
3 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:01:24  200 
4 Mikołaj Krajewski 0   00:01:27  186 
5 Filip Stefański 0   00:01:34  172 
6 Julia Sokołowska 0   00:01:37  173 
7 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:38  171 
8 Micha Sudoł 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:41  160 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:05:49  200 
2 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:06:27  180 
3 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:30  179 
4 Michalina Grędzińska 1057   00:06:34  200 
5 Kacper Górecki 1045   00:06:37  175 
6 Wiktoria Bełbot 1050   00:06:47  194 
7 Julia Brodowska 1055   00:07:12  182 
8 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:07:52  147 
9 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:07:54  147 
10 Jan Berlinski 1070   00:08:11  142 
11 Maria Osiecka 1010 CYKLON KĘTRZYN  00:08:21  157 
12 Natalia Czetyrbok 1066   00:08:33  153 
13 Bartosz Kosior * 1006   00:09:03  128 
14 Gabriela Lalak 1086   00:09:05  144 
15 Julian Wyszyński 1065   00:09:25  123 
16 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:09:47  119 
17 Marysia Szyrmer 1085   00:10:08  129 
18 Sandra Olkowicz 1079   00:12:25  105 
19 Maksymilian Czetyrbok 1067   00:12:27  93 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:05:49  200 
2 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:06:27  180 
3 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:30  179 
4 Michalina Grędzińska 1057   00:06:34  200 
5 Kacper Górecki 1045   00:06:37  175 
6 Wiktoria Bełbot 1050   00:06:47  194 
7 Julia Brodowska 1055   00:07:12  182 
8 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:07:52  147 
9 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:07:54  147 
10 Jan Berlinski 1070   00:08:11  142 
11 Maria Osiecka 1010 CYKLON KĘTRZYN  00:08:21  157 
12 Natalia Czetyrbok 1066   00:08:33  153 
13 Bartosz Kosior * 1006   00:09:03  128 
14 Gabriela Lalak 1086   00:09:05  144 
15 Julian Wyszyński 1065   00:09:25  123 
16 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:09:47  119 
17 Marysia Szyrmer 1085   00:10:08  129 
18 Sandra Olkowicz 1079   00:12:25  105 
19 Maksymilian Czetyrbok 1067   00:12:27  93 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:09:27  200 
2 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:26  181 
3 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:41  176 
4 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:44  200 
5 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:39  162 
6 Krzysztof Osiecki 1011 CYKLON KĘTRZYN  00:12:08  155 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:46  148 
8 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:20  141 
9 Szymon Wiszniewski 1096 wtw-poland.com  00:13:29  140 
10 Łukasz Sudoł 1068 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:13:32  139 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:13:34  158 
12 Szymon Sawiński 1084   00:13:51  136 
13 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:14:45  128 
14 Nikola Justynowicz 1069   00:16:39  129 
15 Jagoda Borkowska 1071   00:16:50  127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:09:27  200 
2 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:26  181 
3 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:10:41  176 
4 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:10:44  200 
5 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:39  162 
6 Krzysztof Osiecki 1011 CYKLON KĘTRZYN  00:12:08  155 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:46  148 
8 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:20  141 
9 Szymon Wiszniewski 1096 wtw-poland.com  00:13:29  140 
10 Łukasz Sudoł 1068 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:13:32  139 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:13:34  158 
12 Szymon Sawiński 1084   00:13:51  136 
13 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:14:45  128 
14 Nikola Justynowicz 1069   00:16:39  129 
15 Jagoda Borkowska 1071   00:16:50  127 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:12:44  200 
2 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:50  198 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:08  193 
4 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:10  193 
5 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:28  176 
6 Mikolaj Dawid 1080 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:14:28  176 
7 Piotr Osiecki 1012 CYKLON KĘTRZYN  00:14:47  172 
8 Szymon Dobrosielski 1032 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:03  169 
9 Zuzanna Gruszewska 1062   00:15:12  200 
10 Karolina Sowa 1022   00:15:13  199 
11 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:29  164 
12 Kacper Siergiej 1048   00:16:41  152 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:16:44  181 
14 Daniel Radzewicz 1099   00:17:10  148 
15 Julian Gorbacz 1053   00:17:42  143 
16 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:19:24  131 
17 Remigiusz Sojko 1082   00:20:27  124 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:12:44  200 
2 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:50  198 
3 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:08  193 
4 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:10  193 
5 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:28  176 
6 Mikolaj Dawid 1080 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:14:28  176 
7 Piotr Osiecki 1012 CYKLON KĘTRZYN  00:14:47  172 
8 Szymon Dobrosielski 1032 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:03  169 
9 Zuzanna Gruszewska 1062   00:15:12  200 
10 Karolina Sowa 1022   00:15:13  199 
11 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:29  164 
12 Kacper Siergiej 1048   00:16:41  152 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:16:44  181 
14 Daniel Radzewicz 1099   00:17:10  148 
15 Julian Gorbacz 1053   00:17:42  143 
16 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:19:24  131 
17 Remigiusz Sojko 1082   00:20:27  124 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny