Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 2 - 05.05.2019 - Warchały - Złote Piaski Warchał



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:12:45  600 
2 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:47  599 
3 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  02:13:52  594 
4 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:02  585 
5 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:16:30  583 
6 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:16:34  583 
7 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM  02:27:48  538 
8 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:29:35  532 
9 Tomasz Maksymowicz 180 Krismar Big Silvant  02:38:58  501 
10 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:39:21  499 
11 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:41:27  493 
12 Daniel Radzki 407 Michelin Team  02:44:02  485 
13 Maciej Mycielski 219   02:46:52  477 
14 Łukasz Łukasiak 212 AK-SPED  02:52:38  461 
15 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:55:40  453 
16 Andrzej Wielega 405 Michelin Team  03:06:56  426 
17 Piotr Ludwicki 189   03:25:26  387 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:12:45  600 
2 Sarunas Pacevius 177 Sprint-rowery.pl  02:13:52  594 
3 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:16:02  585 
4 Tomasz Maksymowicz 180 Krismar Big Silvant  02:38:58  501 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  02:16:30  583 
2 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team  02:16:34  583 
3 Eduard Tomashevskiy 75 WEST MTBO TEAM  02:27:48  538 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:29:35  532 
5 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  02:39:21  499 
6 Daniel Radzki 407 Michelin Team  02:44:02  485 
7 Maciej Mycielski 219   02:46:52  477 
8 Łukasz Łukasiak 212 AK-SPED  02:52:38  461 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:47  599 
2 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  02:55:40  453 
3 Andrzej Wielega 405 Michelin Team  03:06:56  426 
4 Piotr Ludwicki 189   03:25:26  387 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Gabrylewicz 210 MTB EŁK- PROSTKI  02:41:27  493 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:30:04  500 
2 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:30:28  497 
3 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team  01:31:33  491 
4 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:31:52  490 
5 Kostas Kardelis 170 Sprint-rowery.pl  01:31:53  490 
6 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:32:19  487 
7 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  01:35:43  470 
8 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  01:35:45  470 
9 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:36:00  469 
10 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  01:37:45  500 
11 Patryk Badura 406 Michelin Team  01:37:46  460 
12 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  01:37:47  460 
13 Piotr Wiśniewski 175   01:38:27  457 
14 Wiesław Grala 211   01:38:59  454 
15 Marcin Kierdelewicz 225 Zabłudów Team  01:39:55  450 
16 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  01:40:14  449 
17 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  01:40:25  448 
18 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:40:25  448 
19 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:40:26  448 
20 Dariusz Golub 208 MTB TEAM EŁK  01:40:27  448 
21 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:41:42  442 
22 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  01:41:59  441 
23 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  01:42:09  440 
24 PaweŁ Rudziński 172   01:43:00  437 
25 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:43:04  436 
26 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:44:14  432 
27 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:44:14  431 
28 Rafał Gamza 237 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:44:15  431 
29 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:44:49  429 
30 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:47:30  418 
31 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:47:53  417 
32 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  01:47:54  417 
33 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:48:15  415 
34 Konrad Banul 193 Cryospace Olsztyn  01:48:20  415 
35 Antoni Wińcza 109 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:49:34  410 
36 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:12  408 
37 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  01:50:27  442 
38 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  01:50:28  407 
39 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:28  407 
40 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:50:28  407 
41 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   01:50:29  442 
42 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:50:43  406 
43 Arkadiusz Justynowicz 89   01:51:01  405 
44 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  01:51:47  402 
45 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   01:52:27  400 
46 Paweł Treliński 48 GRUPETTO Mrągowo  01:52:59  398 
47 Piotr Olewnik 97   01:53:07  398 
48 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:55:53  388 
49 Mirosław Gesek 401 Michelin Team  01:55:53  388 
50 Piotr Szczodrowski 230   01:56:02  388 
51 Marek Pawliczuk 40 Szprycha Giżycko  01:57:28  383 
52 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  01:57:30  383 
53 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:58:26  380 
54 Mateusz Kornatowski 218 Agr Płońsk  01:58:27  380 
55 Magdalena Stakuć 229 Rowersi Cycling Team  01:58:54  411 
56 Dawid Bernat 185 MTB TEAM EŁK  02:00:45  372 
57 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:17  368 
58 Tomasz Budzisz 162   02:02:18  368 
59 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:52  366 
60 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  02:03:00  366 
61 Jerzy Klech 227   02:03:07  365 
62 Bogdan Szczepuchowski 195   02:03:19  365 
63 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:03:49  394 
64 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:04:17  362 
65 Piotr Grochowski 215   02:04:29  361 
66 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  02:04:32  361 
67 Arkadiusz Hanas 703 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:33  358 
68 Wiesław Grela 173 MTB EŁK- PROSTKI  02:09:55  346 
69 Magda Chmielewska 190   02:10:54  373 
70 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  02:11:48  370 
71 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:41  357 
72 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:23:36  313 
73 Jacek Raszkiewicz 167   02:23:48  313 
74 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:23:55  339 
75 Mirosław Rakowski 184   02:29:21  301 
76 Marcin Zajączkowski 233   02:42:21  277 
77 Jakub Poskrobko 169   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   01:50:29  442 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  01:50:27  442 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl  01:37:45  500 
2 Magda Chmielewska 190   02:10:54  373 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Magdalena Stakuć 229 Rowersi Cycling Team  01:58:54  411 
2 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  02:11:48  370 
3 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:16:41  357 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:03:49  394 
2 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:23:55  339 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Edgaras Svegzda 116 Sprint-rowery.pl  01:30:04  500 
2 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:44:14  431 
3 Konrad Banul 193 Cryospace Olsztyn  01:48:20  415 
4 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:50:12  408 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  01:35:43  470 
2 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  01:40:25  448 
3 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:47:30  418 
4 Wojciech Damięcki 99 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:50:43  406 
5 Piotr Szczodrowski 230   01:56:02  388 
6 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:58:26  380 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Wróblewski 31 Szprycha Giżycko  01:30:28  497 
2 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:31:52  490 
3 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:32:19  487 
4 Przemysław Michalczyk 5 Renault Team  01:36:00  469 
5 Patryk Badura 406 Michelin Team  01:37:46  460 
6 Marcin Kierdelewicz 225 Zabłudów Team  01:39:55  450 
7 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  01:40:14  449 
8 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:40:25  448 
9 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:41:42  442 
10 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  01:42:09  440 
11 PaweŁ Rudziński 172   01:43:00  437 
12 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:47:53  417 
13 Arkadiusz Justynowicz 89   01:51:01  405 
14 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   01:52:27  400 
15 Mateusz Kornatowski 218 Agr Płońsk  01:58:27  380 
16 Dawid Bernat 185 MTB TEAM EŁK  02:00:45  372 
17 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:52  366 
18 Michał Bogdański 57 MTB Ełk  02:04:32  361 
19 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:23:36  313 
20 Marcin Zajączkowski 233   02:42:21  277 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  01:37:47  460 
2 Piotr Wiśniewski 175   01:38:27  457 
3 Rafał Banul 194 Cryospace Olsztyn  01:41:59  441 
4 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:43:04  436 
5 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:44:14  432 
6 Rafał Gamza 237 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:44:15  431 
7 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:44:49  429 
8 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  01:47:54  417 
9 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  01:50:28  407 
10 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  01:50:28  407 
11 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  01:51:47  402 
12 Paweł Treliński 48 GRUPETTO Mrągowo  01:52:59  398 
13 Piotr Olewnik 97   01:53:07  398 
14 Mirosław Gesek 401 Michelin Team  01:55:53  388 
15 Marek Pawliczuk 40 Szprycha Giżycko  01:57:28  383 
16 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:02:17  368 
17 Tomasz Budzisz 162   02:02:18  368 
18 Jerzy Klech 227   02:03:07  365 
19 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:04:17  362 
20 Piotr Grochowski 215   02:04:29  361 
21 Arkadiusz Hanas 703 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:05:33  358 
22 Jakub Poskrobko 169   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 211   01:38:59  454 
2 Dariusz Golub 208 MTB TEAM EŁK  01:40:27  448 
3 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  01:48:15  415 
4 Antoni Wińcza 109 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  01:49:34  410 
5 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  01:50:28  407 
6 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:55:53  388 
7 Bogdan Szczepuchowski 195   02:03:19  365 
8 Jacek Raszkiewicz 167   02:23:48  313 
9 Mirosław Rakowski 184   02:29:21  301 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kazimierz Mydło 402 Michelin Team  01:57:30  383 
2 Wiesław Grela 173 MTB EŁK- PROSTKI  02:09:55  346 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Konrad Panglisz 196 Pie3cki Team  01:31:33  491 
2 Kostas Kardelis 170 Sprint-rowery.pl  01:31:53  490 
3 Marius Lazdauskas 115 Sprint-rowery.pl  01:35:45  470 
4 Kacper TARASZKIEWICZ 171 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:40:26  448 
5 Azuolas Butautas 114 Sprint-rowery.pl  02:03:00  366 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz SAMUL 96 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:47:18  400 
2 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  00:47:18  399 
3 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  00:47:21  399 
4 Bartosz Samborski 183 Pie3cki Team  00:47:57  394 
5 Piotr Krzemiński 232 Rowersi Cycling Team  00:47:59  394 
6 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  00:48:54  386 
7 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  00:49:06  385 
8 Mateusz Siemaszko 83 CTS  00:49:12  384 
9 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  00:49:13  384 
10 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  00:49:47  380 
11 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  00:49:47  379 
12 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:49:51  379 
13 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  00:50:21  375 
14 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  00:50:25  375 
15 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  00:50:25  375 
16 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:50:26  375 
17 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  00:51:08  369 
18 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:51:39  366 
19 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  00:51:40  366 
20 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  00:53:03  356 
21 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  00:53:16  355 
22 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:53:18  354 
23 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  00:53:21  354 
24 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  00:53:36  352 
25 Wojciech Buła 79   00:54:10  349 
26 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  00:54:11  349 
27 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  00:54:14  348 
28 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:55:19  342 
29 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:55:38  339 
30 Wojciech Wojtczuk 154   00:55:41  339 
31 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:55:43  339 
32 Łukasz Gorbacz 165   00:55:45  339 
33 Karol Ołdakowski 477   00:55:48  338 
34 Rafał Neumann 239 NIEZRZESZONY  00:55:55  338 
35 Szczepan Gorbacz 204   00:55:59  337 
36 Bartosz Smoługa 55   00:55:59  337 
37 Tomasz Zadrożny 241   00:56:04  337 
38 Eryk Chiliński 16 OLIKOM TEAM  00:56:10  336 
39 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:24  335 
40 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   00:56:59  331 
41 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:57:10  330 
42 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  00:57:26  329 
43 Arkadiusz Wyrzykowski 153   00:57:29  329 
44 Jakub Lewandowski 182   00:57:32  328 
45 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:57:34  328 
46 Wojciech Wyszyński 125   00:58:03  325 
47 Igor Kubacki 77   00:59:37  317 
48 Szymon Kuprian 168   00:59:37  317 
49 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  00:59:47  316 
50 Robert Łachacz 90   00:59:49  316 
51 Marcin Ruszczyk 217   01:00:59  310 
52 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:01:21  308 
53 Eryk Krysiewicz 234   01:01:29  307 
54 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:01:44  306 
55 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:01:48  306 
56 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:01  305 
57 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:04  304 
58 Jakub Glinko 216   01:02:05  304 
59 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:02:44  301 
60 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:03:05  299 
61 Tomasz Deptuła 238 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:03:15  299 
62 Grzegorz Kornacki 163   01:03:45  296 
63 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:03:53  296 
64 Paweł Steffen 240 MTB Ostróda Team  01:03:58  295 
65 Michał Karaś 222   01:04:14  294 
66 Jaromir Świątek 191   01:04:17  294 
67 Wojciech Maciejczak 202   01:04:40  292 
68 Bartek Radź 231 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:05:12  290 
69 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:05:59  286 
70 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:06:50  282 
71 Małgorzata Turalska 710 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:24  400 
72 Tomasz Swakowski 221   01:08:34  275 
73 Tatiana Mrowiec 242   01:08:35  393 
74 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:08:36  275 
75 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:09:11  273 
76 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:09:18  272 
77 Paulina Łyszkowska 214   01:09:27  388 
78 Adam Chojnowski 220   01:09:37  271 
79 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:11:00  266 
80 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:12:43  260 
81 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:13:37  366 
82 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:14:29  253 
83 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:14:41  253 
84 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:16:48  246 
85 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:19:28  339 
86 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:19:29  237 
87 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:19:30  237 
88 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:19:45  237 
89 Bartosz Stępka 73   01:21:58  230 
90 Marek Szymański 159   01:22:17  229 
91 Artur Sawicki 207   01:24:46  223 
92 Ewelina Domin 200   01:25:09  316 
93 Łukasz Stachura 199   01:25:10  222 
94 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:25:52  220 
95 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  01:26:12  312 
96 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  01:28:56  303 
97 Alicja Jakubiak 186   01:29:07  212 
98 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   01:36:04  196 
99 Piotr Bronikowski 213   DNF 
100 Radosław Szepietowski 58   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz SAMUL 96 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:47:18  400 
2 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:55:38  339 
3 Igor Kubacki 77   00:59:37  317 
4 Adam Chojnowski 220   01:09:37  271 
5 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:19:29  237 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  00:47:21  399 
2 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  00:53:36  352 
3 Jakub Lewandowski 182   00:57:32  328 
4 Eryk Krysiewicz 234   01:01:29  307 
5 Jakub Glinko 216   01:02:05  304 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  00:47:18  399 
2 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  00:50:21  375 
3 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  00:50:25  375 
4 Mateusz Chmielewski 144 MTB EŁK- PROSTKI  00:53:03  356 
5 Wojciech Buła 79   00:54:10  349 
6 Eryk Chiliński 16 OLIKOM TEAM  00:56:10  336 
7 Paweł Steffen 240 MTB Ostróda Team  01:03:58  295 
8 Piotr Bronikowski 213   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Samborski 183 Pie3cki Team  00:47:57  394 
2 Piotr Krzemiński 232 Rowersi Cycling Team  00:47:59  394 
3 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  00:48:54  386 
4 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  00:49:06  385 
5 Mateusz Siemaszko 83 CTS  00:49:12  384 
6 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  00:49:13  384 
7 Wojciech Nowalski 34 Szprycha Giżycko  00:50:25  375 
8 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:50:26  375 
9 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:51:39  366 
10 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:53:18  354 
11 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  00:55:19  342 
12 Wojciech Wojtczuk 154   00:55:41  339 
13 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:55:43  339 
14 Rafał Neumann 239 NIEZRZESZONY  00:55:55  338 
15 Tomasz Zadrożny 241   00:56:04  337 
16 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:56:24  335 
17 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   00:56:59  331 
18 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  00:57:26  329 
19 Arkadiusz Wyrzykowski 153   00:57:29  329 
20 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:57:34  328 
21 Szymon Kuprian 168   00:59:37  317 
22 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  00:59:47  316 
23 Marcin Ruszczyk 217   01:00:59  310 
24 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:01  305 
25 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:04  304 
26 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:02:44  301 
27 Grzegorz Kornacki 163   01:03:45  296 
28 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM  01:03:53  296 
29 Michał Karaś 222   01:04:14  294 
30 Jaromir Świątek 191   01:04:17  294 
31 Bartek Radź 231 EuropeGAS SsangYong TEAM  01:05:12  290 
32 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:06:50  282 
33 Tomasz Swakowski 221   01:08:34  275 
34 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:08:36  275 
35 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:09:18  272 
36 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:11:00  266 
37 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:12:43  260 
38 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:14:29  253 
39 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:14:41  253 
40 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:16:48  246 
41 Bartosz Stępka 73   01:21:58  230 
42 Artur Sawicki 207   01:24:46  223 
43 Łukasz Stachura 199   01:25:10  222 
44 Alicja Jakubiak 186   01:29:07  212 
45 Radosław Szepietowski 58   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  00:49:47  379 
2 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:49:51  379 
3 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  00:51:08  369 
4 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  00:53:16  355 
5 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  00:53:21  354 
6 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  00:54:11  349 
7 Zdzisław Szklarski 157 KK24h  00:54:14  348 
8 Łukasz Gorbacz 165   00:55:45  339 
9 Karol Ołdakowski 477   00:55:48  338 
10 Szczepan Gorbacz 204   00:55:59  337 
11 Bartosz Smoługa 55   00:55:59  337 
12 Wojciech Wyszyński 125   00:58:03  325 
13 Robert Łachacz 90   00:59:49  316 
14 Tomasz Sternicki 158 GRUPETTO Mrągowo  01:01:44  306 
15 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:01:48  306 
16 Tomasz Deptuła 238 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:03:15  299 
17 Wojciech Maciejczak 202   01:04:40  292 
18 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:19:30  237 
19 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:19:45  237 
20 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:25:52  220 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  00:51:40  366 
2 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:03:05  299 
3 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:05:59  286 
4 Marek Szymański 159   01:22:17  229 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Dobrzyn 38 Szprycha Giżycko  00:49:47  380 
2 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:57:10  330 
3 Andrzej Postój 124 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:01:21  308 
4 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:09:11  273 
5 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   01:36:04  196 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paulina Łyszkowska 214   01:09:27  388 
2 Ewelina Domin 200   01:25:09  316 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tatiana Mrowiec 242   01:08:35  393 
2 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:19:28  339 
3 Katarzyna Wiszniewska 306 wtw-poland.com  01:26:12  312 
4 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  01:28:56  303 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Turalska 710 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:24  400 
2 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:13:37  366 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:06:19  200 
2 Kacper Rynko 1015 Przedszkole ART Scchool  00:06:36  190 
3 Marcel Rudziński 1052   00:06:37  190 
4 Michalina Grędzińska 1057   00:06:46  200 
5 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:06:55  182 
6 Ignacy Maciejczak 1047   00:07:10  175 
7 Wiktoria Bełbot 1050   00:07:24  182 
8 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:45  162 
9 Jan Poskrobko 1019   00:07:50  160 
10 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:55  159 
11 Julia Brodowska 1055   00:07:57  170 
12 Jan Kuprian 1014   00:08:02  156 
13 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:44  117 
14 Julian Wyszyński 1065   00:11:14  112 
15 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:11:17  111 
16 Bartosz Kosior * 1006   00:11:25  110 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:06:19  200 
2 Kacper Rynko 1015 Przedszkole ART Scchool  00:06:36  190 
3 Marcel Rudziński 1052   00:06:37  190 
4 Michalina Grędzińska 1057   00:06:46  200 
5 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:06:55  182 
6 Ignacy Maciejczak 1047   00:07:10  175 
7 Wiktoria Bełbot 1050   00:07:24  182 
8 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:07:45  162 
9 Jan Poskrobko 1019   00:07:50  160 
10 Oskar Taraszkiewicz 1049 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:07:55  159 
11 Julia Brodowska 1055   00:07:57  170 
12 Jan Kuprian 1014   00:08:02  156 
13 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:10:44  117 
14 Julian Wyszyński 1065   00:11:14  112 
15 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:11:17  111 
16 Bartosz Kosior * 1006   00:11:25  110 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:09:58  200 
2 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:02  180 
3 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:08  200 
4 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:25  174 
5 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:35  172 
6 Gabriel Brodzik 1060   00:11:54  167 
7 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:12  163 
8 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:18  162 
9 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:37  146 
10 Zuzanna Deptuła 1002   00:14:33  152 
11 Ryszard Kuprian 1017   00:14:49  134 
12 Kondrad Jastrzębski 1064   00:16:36  120 
13 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:16:42  133 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:09:58  200 
2 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:02  180 
3 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:08  200 
4 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:25  174 
5 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:35  172 
6 Gabriel Brodzik 1060   00:11:54  167 
7 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:12  163 
8 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:18  162 
9 Hubert Sokołowski 1061 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:37  146 
10 Zuzanna Deptuła 1002   00:14:33  152 
11 Ryszard Kuprian 1017   00:14:49  134 
12 Kondrad Jastrzębski 1064   00:16:36  120 
13 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:16:42  133 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1044 Sprint-rowery.pl  00:12:21  200 
2 Domas Butkus 1046 Sprint-rowery.pl  00:13:42  180 
3 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:13:55  177 
4 Aiste Butautaite 1003 Sprint-rowery.pl  00:14:34  200 
5 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:47  167 
6 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:48  166 
7 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:59  164 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:12  162 
9 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:16:00  154 
10 Karolina Sowa 1022 Szprycha Giżycko  00:17:17  168 
11 Kacper Siergiej 1048   00:18:05  136 
12 Julian Gorbacz 1053   00:18:09  136 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:18:28  157 
14 Inga Gorbacz 1054   00:18:38  156 
15 Krzysztof Poskrobko 1020   00:20:31  120 
16 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:31  120 
17 Michał Łachacz 1056 Trochim TEAM  00:21:22  115 
18 Alicja Głogowska 1087 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1044 Sprint-rowery.pl  00:12:21  200 
2 Domas Butkus 1046 Sprint-rowery.pl  00:13:42  180 
3 Maciej Parzych 1059 MSR MRĄGOWO   00:13:55  177 
4 Aiste Butautaite 1003 Sprint-rowery.pl  00:14:34  200 
5 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:47  167 
6 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:48  166 
7 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:14:59  164 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:15:12  162 
9 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:16:00  154 
10 Karolina Sowa 1022 Szprycha Giżycko  00:17:17  168 
11 Kacper Siergiej 1048   00:18:05  136 
12 Julian Gorbacz 1053   00:18:09  136 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:18:28  157 
14 Inga Gorbacz 1054   00:18:38  156 
15 Krzysztof Poskrobko 1020   00:20:31  120 
16 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:31  120 
17 Michał Łachacz 1056 Trochim TEAM  00:21:22  115 
18 Alicja Głogowska 1087 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Kuczyński 0   00:00:59  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Kuczyński 0   00:00:59  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:07  200 
2 Antoni Sobieraj 0   00:00:59  200 
3 Kajetan Wawrzyniak 0   00:01:05  181 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:07  200 
2 Antoni Sobieraj 0   00:00:59  200 
3 Kajetan Wawrzyniak 0   00:01:05  181 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Wołosz 0   00:01:01  200 
2 Julia Bełbot 0   00:01:05  200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Wołosz 0   00:01:01  200 
2 Julia Bełbot 0   00:01:05  200 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:58  200 
2 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:00:59  200 
3 Franciszek Łachacz 0   00:01:01  190 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:03  187 
5 Aurimas Pavlovas 0 Sprint-rowery.pl  00:01:05  178 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Franciszek Czerepak 0   00:00:58  200 
2 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:00:59  200 
3 Franciszek Łachacz 0   00:01:01  190 
4 Zofia Wyrzykowska 0   00:01:03  187 
5 Aurimas Pavlovas 0 Sprint-rowery.pl  00:01:05  178 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny