Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Milko Mazury MTB Etap 4 - 02.06.2019 - Szczytno - Krzyżacka Historia



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz PETKA 309 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  02:50:14  600 
2 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  02:50:21  599 
3 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:53:00  590 
4 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:54:28  585 
5 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  03:01:56  561 
6 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  03:08:22  542 
7 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  03:10:03  537 
8 Witold Mikielski 315 Bliska Team  03:13:47  527 
9 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:13:53  526 
10 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:14:20  525 
11 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  03:20:17  509 
12 Grzegorz Ostrowski 313 T4B BIKE TEAM   03:30:09  486 
13 Daniel Radzki 407 Michelin Team  03:54:10  436 
14 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  03:55:31  433 
15 Dawid Sugier 319   03:57:20  430 
16 Marcin Seliga 339   04:06:36  414 
17 Krzysztof Zdancewicz 340 GOŁDAP ZDYNA  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz PETKA 309 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  02:50:14  600 
2 Kamil Kuszmider 166 Catena Wyszków   02:54:28  585 
3 Grzegorz Czetyrko 139 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:14:20  525 
4 Dawid Sugier 319   03:57:20  430 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 289 Cryospace Olsztyn  02:50:21  599 
2 Bartosz Grędziński 205 Kross Staff Team  03:08:22  542 
3 Kamil ŁOPATEK 245 Cryospace Olsztyn  03:10:03  537 
4 Witold Mikielski 315 Bliska Team  03:13:47  527 
5 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:13:53  526 
6 Marcin Lipiński 13 OLIKOM TEAM  03:20:17  509 
7 Daniel Radzki 407 Michelin Team  03:54:10  436 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur Korc 132 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:53:00  590 
2 Marcin Mróz 146 MTB EŁK- PROSTKI  03:01:56  561 
3 Paweł Koźmiński 404 Michelin Team  03:55:31  433 
4 Marcin Seliga 339   04:06:36  414 
5 Krzysztof Zdancewicz 340 GOŁDAP ZDYNA  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Ostrowski 313 T4B BIKE TEAM   03:30:09  486 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:59:23  500 
2 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:59:23  499 
3 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:00:36  494 
4 Bartłomiej Klus 253   02:02:32  487 
5 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  02:02:47  486 
6 Andrzej Paczkowski 325 VIRTUALBIKE.PL  02:02:49  485 
7 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  02:03:15  484 
8 Piotr Wiśniewski 175   02:03:18  484 
9 Krzysztof Wenta 310 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  02:04:45  478 
10 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:05:45  474 
11 Wiesław Grala 211   02:06:33  471 
12 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:07:06  469 
13 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  02:07:09  469 
14 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:07:09  469 
15 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:10  469 
16 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:07:13  469 
17 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  02:07:13  469 
18 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:10:50  456 
19 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:10:50  456 
20 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:50  456 
21 Rafał Gamza 237 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:10:53  456 
22 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:11:11  455 
23 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  02:12:32  450 
24 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:04  448 
25 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:13:40  446 
26 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:45  446 
27 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:15:03  441 
28 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:18:04  432 
29 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  02:18:07  500 
30 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  02:18:10  432 
31 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  02:19:16  428 
32 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  02:19:35  427 
33 Paweł Szymandera 296   02:20:53  423 
34 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:22:09  419 
35 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:22:23  419 
36 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  02:22:25  419 
37 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  02:22:28  418 
38 Dawid Bernat 185 MTB TEAM EŁK  02:24:00  414 
39 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:24:35  412 
40 Janusz Supiński 312 MTB EŁK- PROSTKI  02:24:49  412 
41 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   02:25:40  474 
42 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:25:49  409 
43 Małgorzata Ejchart 323 VIRTUALBIKE.PL  02:26:38  470 
44 Zenon Malinowski 328 KK24h  02:27:31  404 
45 Tomasz Zadrożny 241   02:27:48  403 
46 Wiesław Grela 173 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:05  403 
47 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:07  402 
48 Bartosz Iwaniuk 408 Michelin Team  02:28:38  401 
49 Tomasz Budzisz 162   02:28:39  401 
50 Mirosław Gesek 401 Michelin Team  02:30:00  397 
51 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:31:03  395 
52 Radoslaw Grotkowski 324 Kross Staff Team  02:31:34  393 
53 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:16  450 
54 Mariusz Włodarczyk 295 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:16  389 
55 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:33:51  387 
56 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:35:30  444 
57 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:38:20  436 
58 Bogdan Szczepuchowski 195   02:48:15  354 
59 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:48:41  409 
60 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:55:23  393 
61 Robert Kozłowski 278 SG-Squad  02:58:20  334 
62 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:01:43  328 
63 Marcin Zajączkowski 233 RDLP Olsztyn MTB Team  03:30:30  283 
64 Pawel Szczygielski 307 THE BARBERS GDANSK  DNF 
65 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  DNF 
66 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 198 T4B BIKE TEAM   02:25:40  474 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenite 143 Sprint-rowery.pl  02:18:07  500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Ejchart 323 VIRTUALBIKE.PL  02:26:38  470 
2 Marta Raszkiewicz 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:33:16  450 
3 Monika Luberadzka 251 Kross Staff Team  02:35:30  444 
4 Katarzyna Zielińska 737 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:48:41  409 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:38:20  436 
2 Małgorzata Jakubowska 714 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:55:23  393 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Gęsicki 88 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:13:40  446 
2 Błażej Glinko 10 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:31:03  395 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BartŁomiej Nalazek 21 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:00:36  494 
2 Abdallah Ait Si Bayh 403 Michelin Team  02:07:13  469 
3 Paweł Ciunel 130 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:10:50  456 
4 Mateusz Rochowiak 188 Kross Staff Team  02:12:32  450 
5 Paweł Szymandera 296   02:20:53  423 
6 Bartłomiej Jakubowski 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:24:35  412 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  01:59:23  500 
2 Łukasz Łukaszewski 32 Szprycha Giżycko  01:59:23  499 
3 Bartłomiej Klus 253   02:02:32  487 
4 Andrzej Paczkowski 325 VIRTUALBIKE.PL  02:02:49  485 
5 Piotr Bienenda 129 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:05:45  474 
6 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:07:06  469 
7 Karol Trzciński 56 Kross Staff Team  02:07:09  469 
8 Arkadiusz Domel 134 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:10  469 
9 Zdzisław Piechowski 178 PT MAZURY Team Ełk  02:07:13  469 
10 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:10:50  456 
11 Rafał Skorobogaty 120 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:45  446 
12 Krzysztof Dębski 400 Michelin Team  02:15:03  441 
13 Łukasz Łubiński 9 EuropeGAS SsangYong TEAM  02:18:04  432 
14 Dawid Bernat 185 MTB TEAM EŁK  02:24:00  414 
15 Dawid Janus 147 ZuzgaRacingTeam:P   02:25:49  409 
16 Tomasz Zadrożny 241   02:27:48  403 
17 Bartosz Iwaniuk 408 Michelin Team  02:28:38  401 
18 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:01:43  328 
19 Marcin Zajączkowski 233 RDLP Olsztyn MTB Team  03:30:30  283 
20 Pawel Szczygielski 307 THE BARBERS GDANSK  DNF 
21 Tomek Dudziński 101 CYKLON KĘTRZYN  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek MaŁecki 176 MTB TEAM EŁK  02:02:47  486 
2 Arek Trzciński 54 Kross Staff Team  02:03:15  484 
3 Piotr Wiśniewski 175   02:03:18  484 
4 Krzysztof Wenta 310 KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK  02:04:45  478 
5 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:07:09  469 
6 Piotr Roman 700 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:10:50  456 
7 Rafał Gamza 237 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:10:53  456 
8 Marcin Żuczkowski 127 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:04  448 
9 Dariusz Zduńczyk 226 PZU SPORT TEAM  02:18:10  432 
10 Janusz Jastrzębowski 181 Kross Staff Team  02:19:35  427 
11 RadosŁaw Kusiek 23 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO  02:22:09  419 
12 Krzysztof Krygielski 294 Cryospace Olsztyn  02:22:25  419 
13 Robert Maszkowski 149 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:07  402 
14 Tomasz Budzisz 162   02:28:39  401 
15 Mirosław Gesek 401 Michelin Team  02:30:00  397 
16 Radoslaw Grotkowski 324 Kross Staff Team  02:31:34  393 
17 Mariusz Włodarczyk 295 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:16  389 
18 Dariusz Sudoł 707 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:33:51  387 
19 Robert Kozłowski 278 SG-Squad  02:58:20  334 
20 Adam Bazydło 11 OLIKOM TEAM  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiesław Grala 211   02:06:33  471 
2 Dariusz Wisniewski 338 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:11:11  455 
3 Wiesław Zalewski 42 GRUPETTO Mrągowo  02:19:16  428 
4 Witold Zagożdżon 179 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:22:23  419 
5 Lech Brochacki 148 MTB EŁK- PROSTKI  02:22:28  418 
6 Bogdan Szczepuchowski 195   02:48:15  354 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Janusz Supiński 312 MTB EŁK- PROSTKI  02:24:49  412 
2 Zenon Malinowski 328 KK24h  02:27:31  404 
3 Wiesław Grela 173 MTB EŁK- PROSTKI  02:28:05  403 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Bojarczyak 318 AGR PODLASIE  01:00:16  400 
2 Dawid Bojarczak 248 AGR PODLASIE  01:00:16  399 
3 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:00:17  399 
4 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:00:20  399 
5 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  01:02:27  385 
6 Adam Leszczyński 292   01:02:53  383 
7 Bartosz Samborski 272 Pie3cki Team  01:02:53  383 
8 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:02:54  383 
9 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:02:55  383 
10 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:02:57  382 
11 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:04:38  372 
12 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:04:39  372 
13 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  01:05:50  366 
14 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:05:58  365 
15 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:06:00  365 
16 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:06:04  364 
17 Arkadiusz Justynowicz 89   01:06:19  363 
18 Wojciech Tomkiel 275   01:06:30  362 
19 Jędrzej Żebrowski 293 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:06:57  359 
20 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:07:02  359 
21 Artur Guzewicz 334 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:07:03  359 
22 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:07:03  359 
23 Paweł Radomski 341 Agr Płońsk  01:07:04  359 
24 Łukasz Gorbacz 165   01:07:16  358 
25 Karol Ołdakowski 477   01:07:40  356 
26 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:41  356 
27 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:45  355 
28 Michał Kopeć 342 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:08:17  353 
29 Ignas Kertenis 327 Sprint-rowery.pl  01:08:17  353 
30 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:08:18  352 
31 Wojciech Buła 79   01:08:19  352 
32 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:09:50  345 
33 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:09:53  344 
34 Grzegorz Fijałkowski 244   01:09:54  344 
35 Bartłomiej Chodań 123   01:09:56  344 
36 Eryk Krysiewicz 234   01:09:56  344 
37 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:10:01  344 
38 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  01:10:03  344 
39 Bartosz Smoługa 55   01:10:04  344 
40 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:10:18  342 
41 Wojciech Wojtczuk 154   01:10:26  342 
42 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:10:45  340 
43 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:06  338 
44 Marcin Nowociński 326 Kross Staff Team  01:11:08  338 
45 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:11:08  338 
46 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:11:09  338 
47 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:11:10  338 
48 Tomasz Damięcki 28   01:11:12  338 
49 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:12:02  334 
50 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:12:11  333 
51 Wojciech Wyszyński 125   01:12:11  333 
52 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:12:15  333 
53 Alan Orzechowski 297   01:13:52  326 
54 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:13:56  326 
55 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:14:01  325 
56 Piotr Grochowski 215   01:14:04  325 
57 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:14:05  325 
58 Henryk Dembiński 155 LKK ZIEMIA LUBAWSKA  01:14:08  325 
59 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:11  324 
60 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:14:51  321 
61 Kazimierz Niewiarowski 290 Kross Staff Team  01:15:29  319 
62 Jerzy Klech 227   01:15:30  319 
63 Kamil Filipczak 254 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:13  316 
64 Marcin Zapadka 329   01:16:47  313 
65 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:04  312 
66 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:17:10  312 
67 Daniel .muchopszczół Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:17:23  311 
68 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:24  311 
69 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:17:25  311 
70 Tymon Trzciński 337 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:17:35  310 
71 Tomasz Jerzok 69 Morsy Szczytno # Reset  01:17:46  309 
72 Artur Lenczewski 298   01:18:07  308 
73 Igor Kubacki 77   01:18:09  308 
74 Szymon Kuprian 168   01:18:53  305 
75 Rafał Kotowicz 270   01:19:06  304 
76 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:19:09  304 
77 Wojciech Maciejczak 202   01:19:25  303 
78 Grzegorz Kornacki 163   01:19:25  303 
79 Eugeniusz Loewnau 332   01:19:25  303 
80 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:27  400 
81 Karol Antolak 333   01:20:29  299 
82 Tatiana Mrowiec 242   01:20:39  399 
83 Marcin Hrynowiecki 203   01:20:48  298 
84 Bartek Brynski 257   01:21:43  294 
85 Jacek Raszkiewicz 167   01:21:44  294 
86 Tomasz Kochanowski 285   01:22:01  293 
87 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:22:09  293 
88 Rafał Boroński 269   01:22:21  292 
89 Tomasz Deptuła 238 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:22:23  292 
90 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:22:35  389 
91 Małgorzata Turalska 350 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:22:54  388 
92 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:23:29  288 
93 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:23:31  288 
94 Jaromir Świątek 191   01:23:35  288 
95 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:25:55  280 
96 Dawid Łosowski 247   01:25:59  280 
97 Franek Trzciński 336 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:26:22  279 
98 Grzegorz Gontarski 172 PEPKA TATTOO  01:26:45  277 
99 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:51  277 
100 Radosław Szepietowski 58   01:27:22  275 
101 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:27:23  275 
102 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:27:50  274 
103 Paweł Rogowski 314   01:27:55  274 
104 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:28:23  272 
105 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:28:32  272 
106 Marek Sobierajski 343   01:29:24  269 
107 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:29:33  359 
108 Anna Ochrymczuk 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:29:52  358 
109 Andrzej Gaweł 331   01:30:51  265 
110 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:31:10  264 
111 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:31:17  264 
112 Agata Lewalska-konstanty 316   01:32:21  348 
113 Maria Chomicka 291   01:33:00  346 
114 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:33:59  342 
115 Bartosz Stępka 73   01:36:31  249 
116 Ewelina Domin 200   01:37:04  331 
117 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:37:22  247 
118 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:38:04  328 
119 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:38:10  245 
120 Artur Sawicki 207   01:40:41  239 
121 Halina Biziuk 288 Team RDLP Olsztyn  01:40:47  319 
122 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  01:40:48  319 
123 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:45:01  229 
124 Paweł Trzciński 279   01:50:22  218 
125 Wiktor Rynkiewicz 308   01:50:22  218 
126 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   01:57:30  205 
127 Klaudia Danielska 92   02:07:20  252 
128 Bogusław Zgoła 320   02:44:25  146 
129 Anita Zgoła 322   02:44:25  195 
130 Jakub Lewandowski 182   DNF 
131 Paweł Bednarek 330   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ignas Kertenis 327 Sprint-rowery.pl  01:08:17  353 
2 Oliwier Daszkiewicz 102 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  01:09:53  344 
3 Tymon Trzciński 337 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:17:35  310 
4 Igor Kubacki 77   01:18:09  308 
5 Franek Trzciński 336 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:26:22  279 
6 Piotr Jankowski 305 wtw-poland.com  01:27:50  274 
7 Michał Przybyłowski 24 OLIKOM TEAM  01:37:22  247 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dawid Bojarczak 248 AGR PODLASIE  01:00:16  399 
2 Bartosz Zięba 94 ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM  01:00:17  399 
3 Jędrzej Żebrowski 293 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:06:57  359 
4 Eryk Krysiewicz 234   01:09:56  344 
5 Michał Zaranko 20 OLIKOM TEAM  01:11:08  338 
6 Jakub Lewandowski 182   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łukasz Perkowski 47 Auto-Rekin  01:00:20  399 
2 Paweł LENKIEWICZ 666 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana  01:02:55  383 
3 Radek Zysk 224 GRUPETTO Mrągowo  01:05:50  366 
4 Michał Kopeć 342 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:08:17  353 
5 Wojciech Buła 79   01:08:19  352 
6 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:09:50  345 
7 Grzegorz Fijałkowski 244   01:09:54  344 
8 Bartłomiej Chodań 123   01:09:56  344 
9 Alan Orzechowski 297   01:13:52  326 
10 Karol Antolak 333   01:20:29  299 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jacek Szałaj 197 Pie3cki Team  01:02:27  385 
2 Adam Leszczyński 292   01:02:53  383 
3 Bartosz Samborski 272 Pie3cki Team  01:02:53  383 
4 Rafał Molenda 35 Szprycha Giżycko  01:04:38  372 
5 Łukasz Bokuniewicz 46 Auto-Rekin  01:04:39  372 
6 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:05:58  365 
7 Arkadiusz Justynowicz 89   01:06:19  363 
8 Adam Nowakowski 164 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:07:02  359 
9 Artur Guzewicz 334 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:07:03  359 
10 Michał Rejzner 777 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:41  356 
11 Mariusz Tomaszkiewicz 723 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:07:45  355 
12 Paweł Antoniak 17 OLIKOM TEAM  01:10:01  344 
13 Wojciech Wojtczuk 154   01:10:26  342 
14 Krzysztof Gąsiewski 141 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:06  338 
15 Marcin Nowociński 326 Kross Staff Team  01:11:08  338 
16 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:11:09  338 
17 Marcin Klemański 84 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:12:02  334 
18 Grzegorz Rapczyński 138 MTB EŁK- PROSTKI  01:12:15  333 
19 Łukasz Skrodzki 25 OLIKOM TEAM  01:13:56  326 
20 Arkadiusz Wyrzykowski 153   01:14:01  325 
21 Maciej Judycki 70 KRAMER S.A.  01:14:05  325 
22 Paweł Martyniuk 781 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:11  324 
23 Konrad Nakielski 121 OSP Krutyń   01:14:51  321 
24 Paweł Bubienko 145 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:04  312 
25 Daniel Śledzik 228 Footbal Academy  01:17:10  312 
26 Daniel .muchopszczół Osiecki 45 CYKLON KĘTRZYN  01:17:23  311 
27 Piotr Pilczuk 142 MTB EŁK- PROSTKI  01:17:24  311 
28 Artur Lenczewski 298   01:18:07  308 
29 Szymon Kuprian 168   01:18:53  305 
30 Rafał Kotowicz 270   01:19:06  304 
31 Grzegorz Kornacki 163   01:19:25  303 
32 Tomasz Kochanowski 285   01:22:01  293 
33 Rafał Boroński 269   01:22:21  292 
34 Jacek Zembrzuski 68 KRAMER S.A.  01:23:29  288 
35 Arkadiusz KuczyŃski 85   01:23:31  288 
36 Jaromir Świątek 191   01:23:35  288 
37 Marek Janowski 74 MTB Ostróda Team  01:25:55  280 
38 Grzegorz Gontarski 172 PEPKA TATTOO  01:26:45  277 
39 Karol Napiórkowski 787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:26:51  277 
40 Radosław Szepietowski 58   01:27:22  275 
41 Paweł Rogowski 314   01:27:55  274 
42 Mirosław Milewski 26 OLIKOM TEAM  01:28:23  272 
43 Marek Sobierajski 343   01:29:24  269 
44 Marcin Szczesny 304 wtw-poland.com  01:31:10  264 
45 Marcin Judycki 67 KRAMER S.A.  01:31:17  264 
46 Bartosz Stępka 73   01:36:31  249 
47 Artur Sawicki 207   01:40:41  239 
48 Paweł Trzciński 279   01:50:22  218 
49 Wiktor Rynkiewicz 308   01:50:22  218 
50 Paweł Bednarek 330   DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Bojarczyak 318 AGR PODLASIE  01:00:16  400 
2 Przemek Bronikowski 15 OLIKOM TEAM  01:02:54  383 
3 Robert Pierzchała 133 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:02:57  382 
4 Marcin Trykacz 36 Szprycha Giżycko  01:06:00  365 
5 Wojciech Tomkiel 275   01:06:30  362 
6 Robert Żebrowski 187 MTB Ostróda Team  01:07:03  359 
7 Paweł Radomski 341 Agr Płońsk  01:07:04  359 
8 Łukasz Gorbacz 165   01:07:16  358 
9 Karol Ołdakowski 477   01:07:40  356 
10 Grzegorz Zaranko 19 OLIKOM TEAM  01:08:18  352 
11 Robert Wittlieb 311 MTB EŁK- PROSTKI  01:10:03  344 
12 Bartosz Smoługa 55   01:10:04  344 
13 Wojciech Tworkowski 49 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:10:18  342 
14 Tomasz Damięcki 28   01:11:12  338 
15 Wojciech Wyszyński 125   01:12:11  333 
16 Piotr Grochowski 215   01:14:04  325 
17 Jerzy Klech 227   01:15:30  319 
18 Kamil Filipczak 254 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:16:13  316 
19 Marcin Zapadka 329   01:16:47  313 
20 Tomasz Jerzok 69 Morsy Szczytno # Reset  01:17:46  309 
21 Wojciech Maciejczak 202   01:19:25  303 
22 Marcin Hrynowiecki 203   01:20:48  298 
23 Piotr Kulas 126 OSP Krutyń   01:22:09  293 
24 Tomasz Deptuła 238 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:22:23  292 
25 Dawid Łosowski 247   01:25:59  280 
26 Jan Deptuła 59 KRAMER S.A.  01:28:32  272 
27 Jakub ŻÓŁtaŃski 206   01:38:10  245 
28 Leszek Rumiński 249 MTB Ostróda Team  01:45:01  229 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wojciech Sowa 37 Szprycha Giżycko  01:06:04  364 
2 Arkadiusz Włodarczyk 93   01:10:45  340 
3 Bartłomiej Gołębiowski 27   01:12:11  333 
4 Ryszard Lenkiewicz 201 MASTERS Giżycko  01:17:25  311 
5 Eugeniusz Loewnau 332   01:19:25  303 
6 Bartek Brynski 257   01:21:43  294 
7 Jacek Raszkiewicz 167   01:21:44  294 
8 Bogusław Zgoła 320   02:44:25  146 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Witold Skwarski 174 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:11:10  338 
2 Henryk Dembiński 155 LKK ZIEMIA LUBAWSKA  01:14:08  325 
3 Kazimierz Niewiarowski 290 Kross Staff Team  01:15:29  319 
4 Tomasz Gutowski 711 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:19:09  304 
5 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM  01:27:23  275 
6 Andrzej Gaweł 331   01:30:51  265 
7 Feliks Kaczanowski 122 OSP Krutyń   01:57:30  205 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 256 MDK UKS PRZYJAŹŃ  01:33:59  342 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Ewelina Domin 200   01:37:04  331 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Pawłów 727 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:27  400 
2 Tatiana Mrowiec 242   01:20:39  399 
3 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:22:35  389 
4 Maria Chomicka 291   01:33:00  346 
5 Małgorzata Zembrzuska 72 KRAMER S.A.  01:38:04  328 
6 Urszula Judycka 71 KRAMER S.A.  01:40:48  319 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Małgorzata Turalska 350 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:22:54  388 
2 Sylwia Konstantynowicz 209 MASTERS Giżycko  01:29:33  359 
3 Anna Ochrymczuk 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:29:52  358 
4 Agata Lewalska-konstanty 316   01:32:21  348 
5 Halina Biziuk 288 Team RDLP Olsztyn  01:40:47  319 
6 Klaudia Danielska 92   02:07:20  252 
7 Anita Zgoła 322   02:44:25  195 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:52  200 
2 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:01:56  194 
3 Ignacy Chomicki 1091   00:02:03  182 
4 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:06  200 
5 Michalina Grędzińska 1057   00:02:08  196 
6 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:02:10  172 
7 Ignacy Maciejczak 1047   00:02:12  170 
8 Wiktoria Bełbot 1050   00:02:13  189 
9 Kacper Górecki 1045   00:02:13  168 
10 Julia Brodowska 1055   00:02:24  174 
11 Maria Osiecka 1010 CYKLON KĘTRZYN  00:02:26  171 
12 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:02:30  149 
13 Zuzanna Rogowska 1078   00:02:31  165 
14 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:02:35  145 
15 Laura Szulińska 1074 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:36  161 
16 Jan Kuprian 1014   00:02:41  139 
17 Bartosz Kosior * 1006   00:02:49  133 
18 Łukasz Lipka 1097   00:03:11  117 
19 Igor Kuciński 1090   00:03:28  107 
20 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:03:32  105 
21 Julian Wyszyński 1065   00:04:12  89 
22 Pola Rumińska 1092 MTB Ostróda Team  00:04:19  96 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1081 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:52  200 
2 Olaf Półkośnik 1004 Pie3cki Team  00:01:56  194 
3 Ignacy Chomicki 1091   00:02:03  182 
4 Anna Supińska 1026 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:06  200 
5 Michalina Grędzińska 1057   00:02:08  196 
6 Marcel Rudziński 1052 Twister Team  00:02:10  172 
7 Ignacy Maciejczak 1047   00:02:12  170 
8 Wiktoria Bełbot 1050   00:02:13  189 
9 Kacper Górecki 1045   00:02:13  168 
10 Julia Brodowska 1055   00:02:24  174 
11 Maria Osiecka 1010 CYKLON KĘTRZYN  00:02:26  171 
12 Szymon Bokuniewicz 1009 Auto-Rekin  00:02:30  149 
13 Zuzanna Rogowska 1078   00:02:31  165 
14 Patryk Kuczyński 1018 CYKLON KĘTRZYN  00:02:35  145 
15 Laura Szulińska 1074 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:36  161 
16 Jan Kuprian 1014   00:02:41  139 
17 Bartosz Kosior * 1006   00:02:49  133 
18 Łukasz Lipka 1097   00:03:11  117 
19 Igor Kuciński 1090   00:03:28  107 
20 Hubert Jakubowski 1016 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:03:32  105 
21 Julian Wyszyński 1065   00:04:12  89 
22 Pola Rumińska 1092 MTB Ostróda Team  00:04:19  96 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Mrowiec 1043   00:11:39  200 
2 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:43  198 
3 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:46  197 
4 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:45  200 
5 Oskar Kupiecki 1024 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:46  182 
6 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:53  180 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:55  180 
8 Gabrysia Żuczkowska 1098 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:05  194 
9 Kacper Zembrzuski 1100 KRAMER S.A.  00:13:49  168 
10 Krzysztof Osiecki 1011 CYKLON KĘTRZYN  00:13:50  168 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:14:11  179 
12 Bartosz Osłowski 1073   00:14:18  162 
13 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:14:46  157 
14 Gabriel Brodzik 1060   00:15:01  154 
15 Kondrad Jastrzębski 1064   00:18:02  129 
16 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:00:00 
17 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 
18 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mikołaj Mrowiec 1043   00:11:39  200 
2 Maksymilian Orłowski 1036 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:43  198 
3 Oliwier Kalista 1076 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:11:46  197 
4 Maja Kateszczenko 1023 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:45  200 
5 Oskar Kupiecki 1024 MTB EŁK- PROSTKI  00:12:46  182 
6 Szymon Głogowski 1041 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:53  180 
7 Aleksander Wołosz 1039 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:12:55  180 
8 Gabrysia Żuczkowska 1098 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:13:05  194 
9 Kacper Zembrzuski 1100 KRAMER S.A.  00:13:49  168 
10 Krzysztof Osiecki 1011 CYKLON KĘTRZYN  00:13:50  168 
11 Patrycja Żebrowska 1051 MTB Ostróda Team  00:14:11  179 
12 Bartosz Osłowski 1073   00:14:18  162 
13 Tomasz Janowski 1083 MTB Ostróda Team  00:14:46  157 
14 Gabriel Brodzik 1060   00:15:01  154 
15 Kondrad Jastrzębski 1064   00:18:02  129 
16 Wiktor Jakubiak 1077 MSR MRĄGOWO   00:00:00 
17 Aleksander Walinowicz 1037 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 
18 Wiktor Kajetaniak 1038 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:24  200 
2 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:26  199 
3 Aleksy Mróz 1089 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:26  199 
4 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:36  198 
5 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:21:46  187 
6 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:52  186 
7 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:22:17  183 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:22:18  183 
9 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:22:18  200 
10 Maciej Nowicki 1021   00:22:33  181 
11 Nina Szulińska 1072 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:56  194 
12 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:25:01  163 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:25:23  175 
14 Patrycja Soczewka 1075   DNF 
15 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Polewaczyk 1031 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:24  200 
2 Kamil Gutowski 1025 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:26  199 
3 Aleksy Mróz 1089 MTB EŁK- PROSTKI  00:20:26  199 
4 Dominik Brodzik 1033 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:20:36  198 
5 Wiktor Pichler 1030 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:21:46  187 
6 Filip Muszak 1027 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:52  186 
7 Oskar Duszak 1088 MSR MRĄGOWO   00:22:17  183 
8 Karol Balcerczyk 1058 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:22:18  183 
9 Karolina Sowa 1022 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:22:18  200 
10 Maciej Nowicki 1021   00:22:33  181 
11 Nina Szulińska 1072 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:56  194 
12 Karol Napiórkowski 1787 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:25:01  163 
13 Oliwia Giak 1029 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:25:23  175 
14 Patrycja Soczewka 1075   DNF 
15 Bartosz Gut 1034 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  DNF 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łucja Ostrowicka 0   00:01:05  200 
2 Adam Kuczyński 0   00:01:06  200 
3 Marcelina Matwiejuk 0   00:01:08  191 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Łucja Ostrowicka 0   00:01:05  200 
2 Adam Kuczyński 0   00:01:06  200 
3 Marcelina Matwiejuk 0   00:01:08  191 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Suchodolski 0   00:00:30  200 
2 Antoni Sobieraj 0   00:00:32  187 
3 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:33  200 
4 Tomasz Lipka 0   00:00:35  171 
5 Hubert Zembrzuski 0 KRAMER S.A.  00:00:38  157 
6 Małgorzata Janowska 0   00:01:06  100 
7 Izabela Piechowska 0 PT MAZURY TEAM  00:01:08  97 
8 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:10  94 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Filip Suchodolski 0   00:00:30  200 
2 Antoni Sobieraj 0   00:00:32  187 
3 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:00:33  200 
4 Tomasz Lipka 0   00:00:35  171 
5 Hubert Zembrzuski 0 KRAMER S.A.  00:00:38  157 
6 Małgorzata Janowska 0   00:01:06  100 
7 Izabela Piechowska 0 PT MAZURY TEAM  00:01:08  97 
8 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:10  94 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:00:57  200 
2 Marcel Judycki 0   00:00:58  196 
3 Leon Nowalski 0   00:00:59  193 
4 Tymoteusz Radzki 0   00:01:00  190 
5 Maksymilian Wołosz 0   00:01:01  186 
6 Aleksander Ciszewski 0   00:01:02  183 
7 Julia Bełbot 0   00:01:13  200 
8 Natalia Matwiejuk 0   00:01:25  171 
9 Leonard Wołonciej 0   00:02:00  95 
10 Liliana Rogowska 0   00:02:11  87 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:00:57  200 
2 Marcel Judycki 0   00:00:58  196 
3 Leon Nowalski 0   00:00:59  193 
4 Maksymilian Wołosz 0   00:01:01  186 
5 Aleksander Ciszewski 0   00:01:02  183 
6 Julia Bełbot 0   00:01:13  200 
7 Natalia Matwiejuk 0   00:01:25  171 
8 Leonard Wołonciej 0   00:02:00  95 
9 Liliana Rogowska 0   00:02:11  87 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:00:54  200 
2 Alicja Mróz 0   00:00:55  196 
3 Mikołaj Krajewski 0   00:00:56  200 
4 Tymon Ostrowicki 0   00:00:57  196 
5 Zofia Wyrzykowska 0   00:00:58  186 
6 Marcel Bogucki 0   00:01:01  183 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Nina Kuczyńska 0 CYKLON KĘTRZYN  00:00:54  200 
2 Alicja Mróz 0   00:00:55  196 
3 Mikołaj Krajewski 0   00:00:56  200 
4 Tymon Ostrowicki 0   00:00:57  196 
5 Zofia Wyrzykowska 0   00:00:58  186 
6 Marcel Bogucki 0   00:01:01  183 

Sponsor tytularny

Sponsor strategiczny

Partner strategiczny

Sponsor główny

Partner główny

Sponsor lokalny

Patronat medialny