Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Etap 7 - 12.09.2020 - 13.09.2020 - Lidzbark - Wyzwanie Welltrack



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dominik JAKUBOWSKI 153 LKS MAZOWSZE TERESIN  03:25:02   600 
2 Jarosław WOŁOSIUK 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:03   599 
3 Przemysław BARANOWSKI 155 Bialoblocki ProCoaching  03:26:27   595 
4 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   03:26:48   594 
5 Marcin MRÓZ 309 MTB TEAM EŁK  03:27:44   592 
6 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:31:41   581 
7 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:42:37   552 
8 Michał Wyżlic 496 KOLARSKI ORBEA  03:43:41   549 
9 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:46:34   542 
10 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  03:50:52   532 
11 Jarosław Prościński 497 Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz  03:58:14   516 
12 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  03:58:14   516 
13 Mariusz Kaczyński 499   03:58:53   514 
14 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  04:17:19   478 
15 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  04:33:18   450 
16 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dominik JAKUBOWSKI 153 LKS MAZOWSZE TERESIN  03:25:02   600 
2 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   03:26:48   594 
3 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:42:37   552 
4 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław WOŁOSIUK 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:25:03   599 
2 Przemysław BARANOWSKI 155 Bialoblocki ProCoaching  03:26:27   595 
3 Michał Wyżlic 496 KOLARSKI ORBEA  03:43:41   549 
4 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:46:34   542 
5 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  03:50:52   532 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin MRÓZ 309 MTB TEAM EŁK  03:27:44   592 
2 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:31:41   581 
3 Jarosław Prościński 497 Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz  03:58:14   516 
4 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  03:58:14   516 
5 Mariusz Kaczyński 499   03:58:53   514 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  04:17:19   478 
2 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  04:33:18   450 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  02:18:18   500 
2 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:37   498 
3 Marcin Białobłocki 156   02:18:38   498 
4 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  02:19:29   495 
5 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   02:26:01   473 
6 Adrian Piłat 139   02:26:59   470 
7 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  02:28:36   465 
8 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  02:28:48   464 
9 Tomasz Skalski 4   02:28:48   464 
10 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  02:28:58   464 
11 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:29:21   463 
12 Miłosz BŁASZCZYK 503 Bogdziewicz.com  02:29:37   462 
13 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:30:44   458 
14 Maciej Karwowski 346 KK24h  02:30:56   458 
15 Bartosz Zięba 327 Cryospace Olsztyn  02:31:16   457 
16 Mariusz Tomaszkiewicz 381   02:31:58   455 
17 Marek Ejzemberg 299 Xtreme Sport Ostrołęka  02:32:00   454 
18 Arkadiusz Wyszkowski 482 T4B BIKE TEAM   02:32:04   454 
19 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:22   447 
20 Andrzej Balcerzak 498 skleprowerowy.pl  02:34:48   446 
21 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  02:34:49   446 
22 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:01   446 
23 Martin Fedor 426 T4B BIKE TEAM   02:35:36   444 
24 Piotr Fiedorowicz 37 Szprycha Giżycko  02:35:44   444 
25 Piotr Roman 203 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:36:24   442 
26 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:37:02   440 
27 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:37:41   438 
28 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:41:00   429 
29 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:44:14   421 
30 Karol Ołdakowski 181   02:44:28   420 
31 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  02:45:30   417 
32 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:47:53   500 
33 Dariusz Zduńczyk 323 PZU SPORT TEAM  02:48:19   410 
34 Piotr Patalon 502   02:50:41   405 
35 Zbigniew Kołatka 132   02:51:44   402 
36 Daniel Radzki 409 Michelin Team  02:53:00   399 
37 Szymon PeŁszyŃski 344 Prym Ełk  02:53:08   399 
38 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:53:09   484 
39 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:47   480 
40 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:55:06   394 
41 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  02:55:29   394 
42 Wiktor Zasada 504 WSKG RoweryJamróz Terbud Team  02:56:42   391 
43 Dariusz Dyrek 494 COZMOBIKE TEAM  03:05:34   372 
44 Anna Kruszyńska 239 ORKA MASTERS IŁAWA  03:07:02   448 
45 Piotr Bregier 320   03:16:09   352 
46 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:16:31   351 
47 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:18:04   349 
48 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:18:24   423 
49 Jerzy Klech 505   03:18:33   348 
50 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  03:21:46   416 
51 Krzysztof Mudlaff 528 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:22:37   341 
52 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:33:03   324 
53 Szymon Bregier 321   03:50:10   300 
54 Marcin Bielski 69   DNF  
55 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
56 Katarzyna Ebert 183 skleprowerowy.pl  DNF  
57 Tomasz Piotrowski 86 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:53:09   484 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Miłosz BŁASZCZYK 503 Bogdziewicz.com  02:29:37   462 
2 Szymon PeŁszyŃski 344 Prym Ełk  02:53:08   399 
3 Wiktor Zasada 504 WSKG RoweryJamróz Terbud Team  02:56:42   391 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 327 Cryospace Olsztyn  02:31:16   457 
2 Szymon Bregier 321   03:50:10   300 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:47:53   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:18:37   498 
2 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  02:19:29   495 
3 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:37:02   440 
4 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  02:55:29   394 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:54:47   480 
2 Katarzyna Ebert 183 skleprowerowy.pl  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  02:18:18   500 
2 Marcin Białobłocki 156   02:18:38   498 
3 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   02:26:01   473 
4 Adrian Piłat 139   02:26:59   470 
5 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  02:28:36   465 
6 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  02:28:48   464 
7 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  02:28:58   464 
8 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:30:44   458 
9 Mariusz Tomaszkiewicz 381   02:31:58   455 
10 Arkadiusz Wyszkowski 482 T4B BIKE TEAM   02:32:04   454 
11 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:35:01   446 
12 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:37:41   438 
13 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  02:45:30   417 
14 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:55:06   394 
15 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  03:16:31   351 
16 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:33:03   324 
17 Marcin Bielski 69   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kruszyńska 239 ORKA MASTERS IŁAWA  03:07:02   448 
2 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:18:24   423 
3 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  03:21:46   416 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz Skalski 4   02:28:48   464 
2 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:29:21   463 
3 Maciej Karwowski 346 KK24h  02:30:56   458 
4 Marek Ejzemberg 299 Xtreme Sport Ostrołęka  02:32:00   454 
5 Andrzej Balcerzak 498 skleprowerowy.pl  02:34:48   446 
6 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  02:34:49   446 
7 Martin Fedor 426 T4B BIKE TEAM   02:35:36   444 
8 Piotr Fiedorowicz 37 Szprycha Giżycko  02:35:44   444 
9 Piotr Roman 203 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:36:24   442 
10 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:41:00   429 
11 Karol Ołdakowski 181   02:44:28   420 
12 Dariusz Zduńczyk 323 PZU SPORT TEAM  02:48:19   410 
13 Daniel Radzki 409 Michelin Team  02:53:00   399 
14 Jerzy Klech 505   03:18:33   348 
15 Krzysztof Mudlaff 528 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:22:37   341 
16 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
17 Tomasz Piotrowski 86 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:34:22   447 
2 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:44:14   421 
3 Piotr Patalon 502   02:50:41   405 
4 Zbigniew Kołatka 132   02:51:44   402 
5 Piotr Bregier 320   03:16:09   352 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Dyrek 494 COZMOBIKE TEAM  03:05:34   372 
2 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:18:04   349 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  01:11:43   400 
2 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:11:46   399 
3 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  01:11:47   399 
4 Marek Giak 431 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:11:54   398 
5 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  01:12:02   398 
6 Wiktor Polonis 190 VICTOR MTB RACING  01:12:05   397 
7 Hadrian Gruszewski 108   01:12:22   396 
8 Oskar Rozwadowski 489   01:13:47   388 
9 Wojciech Wołosz 313 KK24h  01:14:35   384 
10 Marcin Hinz 291 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:37   384 
11 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  01:14:37   384 
12 Arkadiusz Włodarczyk 255 MSR MRĄGOWO   01:14:38   384 
13 Krzysztof Gąsiewski 116 MTB EŁK- PROSTKI  01:15:41   379 
14 Paweł Rawdanowicz 471 MTB Ostróda Team  01:15:41   379 
15 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:16:00   377 
16 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  01:16:29   375 
17 Jakub Falkowski 513 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:30   374 
18 Rafał Charucki 448 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:31   374 
19 Jędrzej Kordas 506   01:16:50   373 
20 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  01:17:05   372 
21 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  01:17:35   369 
22 Wojciech Buła 261   01:17:39   369 
23 Wiesław Zalewski 455 MLEKPOL TEAM  01:17:40   369 
24 Mariusz Paszczyk 194 PT MAZURY Team Ełk  01:18:06   367 
25 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  01:18:07   367 
26 Grzegorz KOZIOROWSKI 518 Cryospace Olsztyn  01:18:08   367 
27 Zdzisław Szklarski 358 KK24h  01:18:10   366 
28 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:51   363 
29 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  01:19:57   358 
30 Maciej Judycki 342 KRAMER S.A.  01:20:54   354 
31 Łukasz Sikora 212 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:55   354 
32 Wojciech Tworkowski 350 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:21:01   354 
33 Marcin Nowociński 50 MTB TRAILS - ROWERY SAM  01:21:14   353 
34 Radoslaw Grotkowski 83   01:21:17   352 
35 Karol Tarkowian 286   01:22:02   349 
36 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:23:23   344 
37 Rafał Mackiewicz 248 RANT BARTOSZYCE  01:23:24   343 
38 Krzysztof Kapuściński 51 KRAMER S.A.  01:24:43   338 
39 Mateusz Horba 91 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:50   338 
40 Marcin Okoński 521   01:25:51   334 
41 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:26:09   332 
42 Maciej Jeziorowski 517   01:26:09   332 
43 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:26:20   332 
44 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:26:41   330 
45 Tomasz Kopciewski 252 MSR Mrągowo  01:26:41   330 
46 Jacek Zembrzuski 432 KRAMER S.A.  01:26:43   330 
47 Gabriela Janowicz 279 RANT BARTOSZYCE  01:26:58   400 
48 Aleksander Rozwadowski 488   01:27:25   328 
49 Jacek Lalak 520 DAMOVO BIKE TEAM  01:27:43   327 
50 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:27:43   327 
51 Paweł Martyniuk 205 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:05   325 
52 Łukasz Sadlak 509   01:28:08   325 
53 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:28:37   392 
54 Kamil Nowak 428 WSKG RoweryJamróz Terbud Team  01:28:37   323 
55 Iwona Gąsiewska 117 MTB EŁK- PROSTKI  01:28:38   392 
56 Dawid Łosowski 282 MASTERS Giżycko  01:29:34   320 
57 Bartosz Smoługa 233   01:29:35   320 
58 Dawid Pupek 224   01:29:59   318 
59 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:30:38   316 
60 Katarzyna Paszczyk 193 PT MAZURY Team Ełk  01:30:39   383 
61 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:30:39   383 
62 Paweł Onyszko 434   01:30:39   316 
63 Przemysław Paprota 510 Agr Płońsk  01:31:11   314 
64 Wojciech Bartnikowski 514   01:31:18   314 
65 Grzegorz Zielinski 277   01:32:11   311 
66 Beata Kruba 215 Cryospace Olsztyn  01:32:16   377 
67 Eugeniusz Loewnau 256   01:32:25   310 
68 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:33:07   308 
69 Grzegorz Jabczyński 283 Morsy Mrągowo  01:33:15   307 
70 Mariusz Urbański 508   01:33:17   307 
71 Patryk Czapliński 519   01:33:21   307 
72 Bartek Bryński 129   01:33:25   307 
73 Marek Karczewski 249 KK24h  01:34:20   304 
74 Krzysztof Kopowski 507   01:34:44   302 
75 Szymon Kuprian 68   01:34:44   302 
76 Regina Kasprzycka 512   01:34:48   366 
77 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  01:36:02   298 
78 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:36:38   359 
79 Michał Przybyłowski 360 OLIKOM TEAM Pisz  01:37:11   295 
80 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:37:11   295 
81 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:37:13   357 
82 Grzegorz Parzych 204 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:17   291 
83 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:29   288 
84 Jacek Raszkiewicz 460   01:41:12   283 
85 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:42:46   279 
86 Małgorzata Zembrzuska 285 KRAMER S.A.  01:42:47   338 
87 Andrzej Gaweł 254   01:44:01   275 
88 Piotr Nadgrabski 495   01:45:24   272 
89 Marcin Zajączkowski 278 RDLP Olsztyn MTB Team  01:45:57   270 
90 Paweł Oleksiak 515   01:46:57   268 
91 Marcin Raksimowicz 189 Morsy Szczytno # Reset  01:49:38   261 
92 Sylwia Magdalena Szudrowicz 511   01:53:44   305 
93 Urszula Judycka 343 KRAMER S.A.  01:55:19   301 
94 Gabriela Zdanowicz 490 MTB MOSiR Lidzbark  01:55:42   300 
95 Anna Zdanowicz 491   01:55:42   300 
96 Bruno Gawrisch 516   02:05:00   229 
97 Marcin Lamowski 93 Sąsiedzi racing  DNF  
98 Paweł Dzięgielewski 96 KK24h  DNF  
99 Wiktor Rynkiewicz 245 ZiPS MTB  DNF  
100 Slawomir Furmanek 359   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:11:46   399 
2 Hadrian Gruszewski 108   01:12:22   396 
3 Jakub Falkowski 513 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:30   374 
4 Kamil Nowak 428 WSKG RoweryJamróz Terbud Team  01:28:37   323 
5 Dawid Pupek 224   01:29:59   318 
6 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:30:38   316 
7 Paweł Onyszko 434   01:30:39   316 
8 Michał Przybyłowski 360 OLIKOM TEAM Pisz  01:37:11   295 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  01:17:35   369 
2 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  01:19:57   358 
3 Aleksander Rozwadowski 488   01:27:25   328 
4 Bruno Gawrisch 516   02:05:00   229 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  01:12:02   398 
2 Oskar Rozwadowski 489   01:13:47   388 
3 Marcin Hinz 291 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:14:37   384 
4 Grzegorz KOZIOROWSKI 518 Cryospace Olsztyn  01:18:08   367 
5 Łukasz Sikora 212 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:20:55   354 
6 Mateusz Horba 91 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:24:50   338 
7 Marcin Okoński 521   01:25:51   334 
8 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:26:20   332 
9 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:37:11   295 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  01:11:47   399 
2 Marek Giak 431 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:11:54   398 
3 Krzysztof Gąsiewski 116 MTB EŁK- PROSTKI  01:15:41   379 
4 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  01:16:29   375 
5 Rafał Charucki 448 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka  01:16:31   374 
6 Jędrzej Kordas 506   01:16:50   373 
7 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  01:17:05   372 
8 Wojciech Buła 261   01:17:39   369 
9 Maciej Judycki 342 KRAMER S.A.  01:20:54   354 
10 Marcin Nowociński 50 MTB TRAILS - ROWERY SAM  01:21:14   353 
11 Karol Tarkowian 286   01:22:02   349 
12 Rafał Mackiewicz 248 RANT BARTOSZYCE  01:23:24   343 
13 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:26:09   332 
14 Jacek Zembrzuski 432 KRAMER S.A.  01:26:43   330 
15 Jacek Lalak 520 DAMOVO BIKE TEAM  01:27:43   327 
16 Paweł Martyniuk 205 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:05   325 
17 Łukasz Sadlak 509   01:28:08   325 
18 Wojciech Bartnikowski 514   01:31:18   314 
19 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:33:07   308 
20 Grzegorz Jabczyński 283 Morsy Mrągowo  01:33:15   307 
21 Patryk Czapliński 519   01:33:21   307 
22 Szymon Kuprian 68   01:34:44   302 
23 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:39:29   288 
24 Marcin Lamowski 93 Sąsiedzi racing  DNF  
25 Paweł Dzięgielewski 96 KK24h  DNF  
26 Wiktor Rynkiewicz 245 ZiPS MTB  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  01:11:43   400 
2 Wiktor Polonis 190 VICTOR MTB RACING  01:12:05   397 
3 Wojciech Wołosz 313 KK24h  01:14:35   384 
4 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  01:14:37   384 
5 Paweł Rawdanowicz 471 MTB Ostróda Team  01:15:41   379 
6 Mariusz Paszczyk 194 PT MAZURY Team Ełk  01:18:06   367 
7 Zdzisław Szklarski 358 KK24h  01:18:10   366 
8 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:51   363 
9 Wojciech Tworkowski 350 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:21:01   354 
10 Radoslaw Grotkowski 83   01:21:17   352 
11 Krzysztof Kapuściński 51 KRAMER S.A.  01:24:43   338 
12 Maciej Jeziorowski 517   01:26:09   332 
13 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:26:41   330 
14 Dawid Łosowski 282 MASTERS Giżycko  01:29:34   320 
15 Bartosz Smoługa 233   01:29:35   320 
16 Przemysław Paprota 510 Agr Płońsk  01:31:11   314 
17 Grzegorz Zielinski 277   01:32:11   311 
18 Mariusz Urbański 508   01:33:17   307 
19 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  01:36:02   298 
20 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:42:46   279 
21 Marcin Zajączkowski 278 RDLP Olsztyn MTB Team  01:45:57   270 
22 Paweł Oleksiak 515   01:46:57   268 
23 Marcin Raksimowicz 189 Morsy Szczytno # Reset  01:49:38   261 
24 Slawomir Furmanek 359   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Arkadiusz Włodarczyk 255 MSR MRĄGOWO   01:14:38   384 
2 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:16:00   377 
3 Wiesław Zalewski 455 MLEKPOL TEAM  01:17:40   369 
4 Tomasz Kopciewski 252 MSR Mrągowo  01:26:41   330 
5 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:27:43   327 
6 Eugeniusz Loewnau 256   01:32:25   310 
7 Bartek Bryński 129   01:33:25   307 
8 Marek Karczewski 249 KK24h  01:34:20   304 
9 Krzysztof Kopowski 507   01:34:44   302 
10 Grzegorz Parzych 204 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:38:17   291 
11 Jacek Raszkiewicz 460   01:41:12   283 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  01:18:07   367 
2 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:23:23   344 
3 Andrzej Gaweł 254   01:44:01   275 
4 Piotr Nadgrabski 495   01:45:24   272 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Zdanowicz 490 MTB MOSiR Lidzbark  01:55:42   300 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 279 RANT BARTOSZYCE  01:26:58   400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:37:13   357 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:28:37   392 
2 Iwona Gąsiewska 117 MTB EŁK- PROSTKI  01:28:38   392 
3 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:30:39   383 
4 Regina Kasprzycka 512   01:34:48   366 
5 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:36:38   359 
6 Małgorzata Zembrzuska 285 KRAMER S.A.  01:42:47   338 
7 Sylwia Magdalena Szudrowicz 511   01:53:44   305 
8 Urszula Judycka 343 KRAMER S.A.  01:55:19   301 
9 Anna Zdanowicz 491   01:55:42   300 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Katarzyna Paszczyk 193 PT MAZURY Team Ełk  01:30:39   383 
2 Beata Kruba 215 Cryospace Olsztyn  01:32:16   377 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:21:37   200 
2 Joachim Kowalski 65   00:21:38   199 
3 Dawid Mikołaj 88 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:22:11   194 
4 Franek Krajewski 492   00:24:05   179 
5 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:24:18   177 
6 Piotr Jakubowski 478 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:24:22   177 
7 Marcin Czerwiec 493   00:27:49   155 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:21:37   200 
2 Joachim Kowalski 65   00:21:38   199 
3 Dawid Mikołaj 88 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:22:11   194 
4 Franek Krajewski 492   00:24:05   179 
5 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:24:18   177 
6 Piotr Jakubowski 478 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:24:22   177 
7 Marcin Czerwiec 493   00:27:49   155 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Marcel Rogożeński   00:01:42   200 
2 Marcel Mukosa   00:02:24   141 
3 Wiktor Szuman   00:02:46   122 
4 Antoś Olszewski   00:03:15   104 
5 Michał Bandrowski   00:03:44   91 
6 Michał Baranowski   00:00:00  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcel Rogożeński 0   00:01:42   200 
2 Marcel Mukosa 0   00:02:24   141 
3 Wiktor Szuman 0   00:02:46   122 
4 Antoś Olszewski 0   00:03:15   104 
5 Michał Bandrowski 0   00:03:44   91 
6 Michał Baranowski 0   00:00:00  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Maja KROM Cryospace Olsztyn  00:00:57   200 
2 Marcel Skuza   00:01:07   200 
3 Aniela Błaszkowska   00:01:10   162 
4 Alan Kornowski   00:01:14   181 
5 Kacper Kleszcz   00:01:16   176 
6 Gabriel Dąbrowski   00:01:28   152 
7 Hanna Roch   00:01:29   128 
8 Sebastian Niżyński   00:01:49   122 
9 Amelia Mrozik   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maja KROM 0 Cryospace Olsztyn  00:00:57   200 
2 Marcel Skuza 0   00:01:07   200 
3 Aniela Błaszkowska 0   00:01:10   162 
4 Alan Kornowski 0   00:01:14   181 
5 Kacper Kleszcz 0   00:01:16   176 
6 Gabriel Dąbrowski 0   00:01:28   152 
7 Hanna Roch 0   00:01:29   128 
8 Sebastian Niżyński 0   00:01:49   122 
9 Amelia Mrozik 0   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski   00:01:32   200 
2 Szymon Kowalski   00:01:48   170 
3 Alicja Giak LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:56   200 
4 Franek Kowanda   00:01:56   158 
5 Barbara Górnecka   00:02:03   188 
6 Stanisław Dzięgielewski   00:02:11   140 
7 Miłosz Grotkowski   00:02:18   133 
8 Jakub Seroczyński   00:02:22   129 
9 Sebastian Kościński   00:00:00  
10 Antoni Sobieraj   00:00:00  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski 0   00:01:32   200 
2 Szymon Kowalski 0   00:01:48   170 
3 Alicja Giak 0 LOTTO Bike Team Olsztyn  00:01:56   200 
4 Franek Kowanda 0   00:01:56   158 
5 Barbara Górnecka 0   00:02:03   188 
6 Stanisław Dzięgielewski 0   00:02:11   140 
7 Miłosz Grotkowski 0   00:02:18   133 
8 Jakub Seroczyński 0   00:02:22   129 
9 Sebastian Kościński 0   00:00:00  
10 Antoni Sobieraj 0   00:00:00  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Aureliusz Maj   00:02:32   200 
2 Adam Dubicki   00:02:42   187 
3 Joanna Sitarek   00:02:47   200 
4 Marcel Kleszcz   00:02:51   177 
5 Aleks Rogożeński   00:03:02   167 
6 Wiktor Warmiński   00:03:08   161 
7 Iga Szklarska KK24h  00:03:16   170 
8 Julia Bełbot   00:03:22   165 
9 Mikołaj Żelechowski   00:00:00  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aureliusz Maj 0   00:02:32   200 
2 Adam Dubicki 0   00:02:42   187 
3 Joanna Sitarek 0   00:02:47   200 
4 Marcel Kleszcz 0   00:02:51   177 
5 Aleks Rogożeński 0   00:03:02   167 
6 Wiktor Warmiński 0   00:03:08   161 
7 Iga Szklarska 0 KK24h  00:03:16   170 
8 Julia Bełbot 0   00:03:22   165 
9 Mikołaj Żelechowski 0   00:00:00  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:11   200 
2 Aleksander Gąsiewski 1060 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:14   200 
3 Jan Kuprian 1034   00:01:25   174 
4 Kuba Terlik 1093   00:01:26   172 
5 Julia Brodowska 1086   00:01:27   163 
6 Marcel Jabłonowski 1047   00:01:30   164 
7 Kacper Rynko 1122   00:01:35   155 
8 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:01:38   151 
9 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:39   149 
10 Michalina Gosławska 1116 Belta Team Gdańsk  00:01:42   139 
11 Zuzanna Rowińska 1098   00:01:45   135 
12 Piotr Zdanowicz 1120   00:01:46   139 
13 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:47   132 
14 Nikola Jankowska 1124   00:01:50   129 
15 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:56   127 
16 Michał Bartnikowski 1123   00:01:57   126 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:11   200 
2 Aleksander Gąsiewski 1060 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:14   200 
3 Jan Kuprian 1034   00:01:25   174 
4 Kuba Terlik 1093   00:01:26   172 
5 Julia Brodowska 1086   00:01:27   163 
6 Marcel Jabłonowski 1047   00:01:30   164 
7 Kacper Rynko 1122   00:01:35   155 
8 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:01:38   151 
9 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:39   149 
10 Michalina Gosławska 1116 Belta Team Gdańsk  00:01:42   139 
11 Zuzanna Rowińska 1098   00:01:45   135 
12 Piotr Zdanowicz 1120   00:01:46   139 
13 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:47   132 
14 Nikola Jankowska 1124   00:01:50   129 
15 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:56   127 
16 Michał Bartnikowski 1123   00:01:57   126 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BARTOSZ MACIOROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:46   200 
2 Błażej Wróblewski 1037 Szprycha Giżycko  00:05:55   194 
3 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:30   200 
4 Wiktor Schillo 1084 MSR Mrągowo  00:06:32   176 
5 Maciej Kruba 1101 Cryospace Olsztyn  00:06:36   174 
6 Antoni Gosławski 1117 Belta Team Gdańsk  00:06:39   173 
7 Wiktoria Bełbot 1055   00:06:40   195 
8 Aleksander Waleszkowski 1119 MTB MOSiR Lidzbark  00:06:55   166 
9 Tomasz Janowski 1105 MTB Ostróda Team  00:07:24   155 
10 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:07:36   171 
11 Adam Cybulski 1121   00:08:12   140 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BARTOSZ MACIOROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:46   200 
2 Błażej Wróblewski 1037 Szprycha Giżycko  00:05:55   194 
3 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:06:30   200 
4 Wiktor Schillo 1084 MSR Mrągowo  00:06:32   176 
5 Maciej Kruba 1101 Cryospace Olsztyn  00:06:36   174 
6 Antoni Gosławski 1117 Belta Team Gdańsk  00:06:39   173 
7 Wiktoria Bełbot 1055   00:06:40   195 
8 Aleksander Waleszkowski 1119 MTB MOSiR Lidzbark  00:06:55   166 
9 Tomasz Janowski 1105 MTB Ostróda Team  00:07:24   155 
10 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:07:36   171 
11 Adam Cybulski 1121   00:08:12   140 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:54   200 
2 Martyna WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:23   200 
3 Sebastian SZUMSKI 1007 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:41   193 
4 NINA SZULIŃSKA 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:45   196 
5 Kacper Siergiej 1021   00:23:02   190 
6 Maja KATESZCZENKO 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:23   183 
7 Maksymilian Orłowski 1020 MSR Mrągowo  00:24:37   177 
8 Maciej Masłowski 1118   00:28:52   151 
9 Filip Chojnacki 1114 MTB MOSiR Lidzbark  00:31:01   141 
10 Dominik Krykant 1115 MTB MOSiR Lidzbark  00:31:01   141 
11 Filip Szostkowski 1109 MTB MOSiR Lidzbark  00:34:36   126 
12 Kewin Grabowski 1113 MTB MOSiR Lidzbark  00:41:20   105 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Maksymilian WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:54   200 
2 Martyna WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:23   200 
3 Sebastian SZUMSKI 1007 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:41   193 
4 NINA SZULIŃSKA 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:45   196 
5 Kacper Siergiej 1021   00:23:02   190 
6 Maja KATESZCZENKO 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:24:23   183 
7 Maksymilian Orłowski 1020 MSR Mrągowo  00:24:37   177 
8 Maciej Masłowski 1118   00:28:52   151 
9 Filip Chojnacki 1114 MTB MOSiR Lidzbark  00:31:01   141 
10 Dominik Krykant 1115 MTB MOSiR Lidzbark  00:31:01   141 
11 Filip Szostkowski 1109 MTB MOSiR Lidzbark  00:34:36   126 
12 Kewin Grabowski 1113 MTB MOSiR Lidzbark  00:41:20   105 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil GUTOWSKI 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:33:51   200 
2 Mikołaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:38:16   176 
3 Zuzanna Gruszewska 1003   00:41:06   200 
4 Gabriela Zdanowicz 1110 MTB MOSiR Lidzbark  00:43:12   190 
5 Filip Sobociński 1107   00:44:55   150 
6 Kacper Kolasiński 1112 MTB MOSiR Lidzbark  00:47:11   143 
7 Julia Szostkowska 1108 MTB MOSiR Lidzbark  00:52:20   157 
8 Amelia Rochoń 1111 MTB MOSiR Lidzbark  00:52:23   156 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil GUTOWSKI 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:33:51   200 
2 Mikołaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:38:16   176 
3 Zuzanna Gruszewska 1003   00:41:06   200 
4 Gabriela Zdanowicz 1110 MTB MOSiR Lidzbark  00:43:12   190 
5 Filip Sobociński 1107   00:44:55   150 
6 Kacper Kolasiński 1112 MTB MOSiR Lidzbark  00:47:11   143 
7 Julia Szostkowska 1108 MTB MOSiR Lidzbark  00:52:20   157 
8 Amelia Rochoń 1111 MTB MOSiR Lidzbark  00:52:23   156