Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Milko Mazury MTB Etap 1 - 25.07.2020 - 26.07.2020 - Pasym - Cztery wieże nad Kalwą



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:46:59   600 
2 Piotr Kryński 222 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:47:00   599 
3 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn  02:49:38   590 
4 Dominik Jakubowski 153 Sunrace Koło-Koła MoreCycling  02:52:06   582 
5 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   02:52:24   581 
6 Krzysztof Krzywy 137 Cycling Planet  02:52:24   581 
7 Šarūnas Pacevičius 77 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:56:56   566 
8 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:52   557 
9 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:55   556 
10 Andrzej Kaiser 148 STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  03:02:41   548 
11 Edgaras Svegzda 72 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  03:11:05   524 
12 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:12:03   521 
13 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:18:43   504 
14 Dariusz Radny 147 SISU-OWB TEAM  03:21:59   496 
15 Pawel Szczygielski 141 THE BARBERS GDANSK  03:32:20   471 
16 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  03:36:30   462 
17 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:36:31   462 
18 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:37:44   460 
19 Jarosław Grzywna 130   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr Kryński 222 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:47:00   599 
2 Dominik Jakubowski 153 Sunrace Koło-Koła MoreCycling  02:52:06   582 
3 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   02:52:24   581 
4 Šarūnas Pacevičius 77 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:56:56   566 
5 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:52   557 
6 Edgaras Svegzda 72 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  03:11:05   524 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:46:59   600 
2 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  03:12:03   521 
3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko  03:18:43   504 
4 Pawel Szczygielski 141 THE BARBERS GDANSK  03:32:20   471 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn  02:49:38   590 
2 Krzysztof Krzywy 137 Cycling Planet  02:52:24   581 
3 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:59:55   556 
4 Andrzej Kaiser 148 STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  03:02:41   548 
5 Dariusz Radny 147 SISU-OWB TEAM  03:21:59   496 
6 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  03:37:44   460 
7 Jarosław Grzywna 130   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  03:36:30   462 
2 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:36:31   462 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ścierski 179 MŚ Cycling & Dietetyka  01:56:53   500 
2 Przemsław Baranowski 155 Bialoblocki ProCoaching  01:56:54   499 
3 Radomir Chmiel 400 Michelin Team  01:57:20   498 
4 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  02:00:38   484 
5 Marcin Białobłocki 156   02:01:34   480 
6 Mariusz Kowalkowski 134 Piasecki Concept  02:01:37   480 
7 Kostas Kardelis 74 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:01:37   480 
8 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:42   476 
9 Bartosz Grędziński 120 Kross Staff Team  02:02:45   476 
10 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  02:03:43   472 
11 Paweł Oktaba 176   02:03:44   472 
12 Michał Łomnicki 145 MTB Kwidzyn Team  02:04:39   468 
13 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  02:05:48   464 
14 Patryk Badura 401 Michelin Team  02:05:50   464 
15 Marcin Zawadzki 184 Mistral Grodno Radio Białystok  02:05:53   464 
16 Paweł Bednarek 104 RAFBIKE CYCLING TEAM  02:05:58   463 
17 Adam Kowalski 220 Bogdziewicz.com  02:06:50   460 
18 Kamil Łopatek 61 Cryospace Olsztyn  02:06:51   460 
19 Paweł GOŁĘBICKI 151 Torus Team Gdańsk  02:07:11   459 
20 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   02:07:12   459 
21 Robert Kmita 178 Agr Płońsk  02:07:15   459 
22 Łukasz Gorbacz 35 Szprycha Giżycko  02:08:32   454 
23 Czesław Anolik 136   02:08:32   454 
24 Adrian Piłat 139   02:08:33   454 
25 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  02:08:33   454 
26 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  02:08:34   454 
27 Tomasz Piotrowski 86 Cryospace Olsztyn  02:09:08   452 
28 Piotr Marzec 95 RANT BARTOSZYCE  02:09:08   452 
29 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  02:09:09   452 
30 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:09:31   451 
31 Marcin Trykacz 34 Szprycha Giżycko  02:09:55   449 
32 Michał Dargacz 182 Renault Team  02:09:56   449 
33 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:09:58   449 
34 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  02:09:59   449 
35 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:10:02   449 
36 Piotr Kowalski 150 KK24h  02:10:07   449 
37 Wojciech Wołosz 313 KK24h  02:11:13   445 
38 Tadas Żilionis 76 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:11:15   445 
39 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:29   441 
40 Kornelija Kertenyte 158 DVIRATAI - DAISTATUS  02:12:42   500 
41 Sławomir Wawrzyniak 159 Cryospace Olsztyn  02:13:05   439 
42 Mariusz Tomaszkiewicz 381   02:13:06   439 
43 Marius Lazdauskas 78 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:13:53   436 
44 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:53   436 
45 Dariusz Ziółkowski 170 Timbud Team  02:13:56   436 
46 Piotr Fiedorowicz 37 Szprycha Giżycko  02:15:57   429 
47 Karol Ołdakowski 181   02:15:58   429 
48 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  02:16:19   428 
49 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  02:16:38   427 
50 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:52   423 
51 Dominykas Loda 165 DVIRATAI - DAISTATUS  02:17:53   423 
52 Daniel Radzki 409 Michelin Team  02:17:53   423 
53 Marcin Pietrak 168 Kamyk Radzymin MTB Team  02:17:55   423 
54 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:18:38   421 
55 Marek Trzeszkowski 199 Michelin Team  02:19:18   419 
56 Dariusz Tumaniec 135 Cryospace Olsztyn  02:19:37   418 
57 Mateusz Młyński 187   02:19:38   418 
58 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  02:19:38   418 
59 Robert Wittlieb 119 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:39   418 
60 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:19:48   474 
61 Sławomir Olszeski 138 PT MAZURY Team Ełk  02:19:50   417 
62 Krzysztof Dębski 402 Michelin Team  02:20:57   414 
63 Krzysztof Krygielski 225 Cryospace Olsztyn  02:21:55   411 
64 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:21:59   411 
65 Marek Ejzemberg 299 Xtreme Sport Ostrołęka  02:22:00   411 
66 Sergiusz Nawrocki 149   02:22:08   411 
67 Kazimierz Gabrylewicz 121 MTB EŁK- PROSTKI  02:22:47   409 
68 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:23:08   408 
69 Marcin Bielski 69   02:23:52   406 
70 Beata Blokowska 175 AKJ MTB KWIDZYB  02:25:17   456 
71 Rafał Jackowski 180 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:25:18   402 
72 Adam Buczyński 172 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:23   396 
73 Azuolas Butautas 75 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:29:31   390 
74 Zbigniew Kołatka 132   02:29:32   390 
75 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:36   443 
76 Dariusz Augustyniak 217 Peugeot Niedziółka Bike Team  02:29:44   390 
77 Lech Brochacki 122 MTB EŁK- PROSTKI  02:30:46   387 
78 Katarzyna Ebert 183 skleprowerowy.pl  02:31:02   439 
79 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  02:34:29   378 
80 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:35:21   427 
81 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:38:52   367 
82 Wojciech Nowalski 36 Szprycha Giżycko  02:38:53   367 
83 Wojciech Dębowski 142   02:40:23   364 
84 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:41:18   362 
85 Alicja Rolbiecka 230 Luk Connect Racing Team   02:41:22   411 
86 Tomasz Budzisz 185   02:41:22   362 
87 Wiktor Horszwald 48 MCP Bike team  02:41:24   362 
88 Zdzisław Toruszewski 164 Kamyk Radzymin MTB Team  02:41:25   362 
89 Kamil Juchniewicz 127   02:41:41   361 
90 Szymon Kuprian 68   02:47:47   348 
91 Iwona Zaniewska 87 Cryospace Olsztyn  02:49:27   391 
92 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:50:28   389 
93 Robert Kobierecki 60   02:51:24   340 
94 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:52:51   338 
95 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:53:55   381 
96 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  02:59:58   324 
97 Arkadiusz Sokołowski 407 Michelin Team  03:00:03   324 
98 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:03:17   318 
99 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
100 Janusz Supiński 118 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
101 Paweł Dzięgielewski 96 KK24h  DNF  
102 Marcin Adamczuk 218   DNF  
103 Robert Pierzchała 63 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
104 RadosŁaw Kusiek 103 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
105 Piotr Narodowski 133   DNF  
106 Stanisław Tytusz 405 Michelin Team  DNF  
107 Piotr Hekman 30   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:35:21   427 
2 Iwona Zaniewska 87 Cryospace Olsztyn  02:49:27   391 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paweł Ścierski 179 MŚ Cycling & Dietetyka  01:56:53   500 
2 Kostas Kardelis 74 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:01:37   480 
3 Tadas Żilionis 76 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:11:15   445 
4 Marius Lazdauskas 78 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:13:53   436 
5 Azuolas Butautas 75 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  02:29:31   390 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kornelija Kertenyte 158 DVIRATAI - DAISTATUS  02:12:42   500 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:19:48   474 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  02:00:38   484 
2 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:02:42   476 
3 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  02:03:43   472 
4 Paweł Oktaba 176   02:03:44   472 
5 Marcin Zawadzki 184 Mistral Grodno Radio Białystok  02:05:53   464 
6 Adam Kowalski 220 Bogdziewicz.com  02:06:50   460 
7 Dominykas Loda 165 DVIRATAI - DAISTATUS  02:17:53   423 
8 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:18:38   421 
9 Beata Blokowska 175 AKJ MTB KWIDZYB  02:25:17   456 
10 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  02:34:29   378 
11 Kamil Juchniewicz 127   02:41:41   361 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:29:36   443 
2 Katarzyna Ebert 183 skleprowerowy.pl  02:31:02   439 
3 Alicja Rolbiecka 230 Luk Connect Racing Team   02:41:22   411 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Przemsław Baranowski 155 Bialoblocki ProCoaching  01:56:54   499 
2 Radomir Chmiel 400 Michelin Team  01:57:20   498 
3 Marcin Białobłocki 156   02:01:34   480 
4 Mariusz Kowalkowski 134 Piasecki Concept  02:01:37   480 
5 Bartosz Grędziński 120 Kross Staff Team  02:02:45   476 
6 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  02:05:48   464 
7 Patryk Badura 401 Michelin Team  02:05:50   464 
8 Paweł Bednarek 104 RAFBIKE CYCLING TEAM  02:05:58   463 
9 Kamil Łopatek 61 Cryospace Olsztyn  02:06:51   460 
10 Paweł GOŁĘBICKI 151 Torus Team Gdańsk  02:07:11   459 
11 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   02:07:12   459 
12 Robert Kmita 178 Agr Płońsk  02:07:15   459 
13 Adrian Piłat 139   02:08:33   454 
14 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  02:08:33   454 
15 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  02:08:34   454 
16 Piotr Marzec 95 RANT BARTOSZYCE  02:09:08   452 
17 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  02:09:09   452 
18 Michał Dargacz 182 Renault Team  02:09:56   449 
19 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  02:09:59   449 
20 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:12:29   441 
21 Mariusz Tomaszkiewicz 381   02:13:06   439 
22 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  02:16:19   428 
23 Marcin Pietrak 168 Kamyk Radzymin MTB Team  02:17:55   423 
24 Mateusz Młyński 187   02:19:38   418 
25 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  02:19:38   418 
26 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:21:59   411 
27 Marcin Bielski 69   02:23:52   406 
28 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:38:52   367 
29 Wojciech Nowalski 36 Szprycha Giżycko  02:38:53   367 
30 Wojciech Dębowski 142   02:40:23   364 
31 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:41:18   362 
32 Wiktor Horszwald 48 MCP Bike team  02:41:24   362 
33 Szymon Kuprian 68   02:47:47   348 
34 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  03:03:17   318 
35 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
36 Paweł Dzięgielewski 96 KK24h  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:50:28   389 
2 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:53:55   381 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Łomnicki 145 MTB Kwidzyn Team  02:04:39   468 
2 Łukasz Gorbacz 35 Szprycha Giżycko  02:08:32   454 
3 Czesław Anolik 136   02:08:32   454 
4 Tomasz Piotrowski 86 Cryospace Olsztyn  02:09:08   452 
5 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  02:09:31   451 
6 Marcin Trykacz 34 Szprycha Giżycko  02:09:55   449 
7 PaweŁ Rudziński 113 Twister Team  02:09:58   449 
8 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  02:10:02   449 
9 Piotr Kowalski 150 KK24h  02:10:07   449 
10 Wojciech Wołosz 313 KK24h  02:11:13   445 
11 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:13:53   436 
12 Dariusz Ziółkowski 170 Timbud Team  02:13:56   436 
13 Piotr Fiedorowicz 37 Szprycha Giżycko  02:15:57   429 
14 Karol Ołdakowski 181   02:15:58   429 
15 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  02:16:38   427 
16 Daniel Radzki 409 Michelin Team  02:17:53   423 
17 Marek Trzeszkowski 199 Michelin Team  02:19:18   419 
18 Dariusz Tumaniec 135 Cryospace Olsztyn  02:19:37   418 
19 Robert Wittlieb 119 MTB EŁK- PROSTKI  02:19:39   418 
20 Krzysztof Dębski 402 Michelin Team  02:20:57   414 
21 Krzysztof Krygielski 225 Cryospace Olsztyn  02:21:55   411 
22 Marek Ejzemberg 299 Xtreme Sport Ostrołęka  02:22:00   411 
23 Rafał Jackowski 180 Sara Workwear Wheel Brothers Racing  02:25:18   402 
24 Adam Buczyński 172 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:27:23   396 
25 Dariusz Augustyniak 217 Peugeot Niedziółka Bike Team  02:29:44   390 
26 Tomasz Budzisz 185   02:41:22   362 
27 Robert Kobierecki 60   02:51:24   340 
28 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  02:59:58   324 
29 Marcin Adamczuk 218   DNF  
30 Robert Pierzchała 63 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  DNF  
31 RadosŁaw Kusiek 103 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
32 Piotr Narodowski 133   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 159 Cryospace Olsztyn  02:13:05   439 
2 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  02:17:52   423 
3 Sergiusz Nawrocki 149   02:22:08   411 
4 Kazimierz Gabrylewicz 121 MTB EŁK- PROSTKI  02:22:47   409 
5 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:23:08   408 
6 Zbigniew Kołatka 132   02:29:32   390 
7 Lech Brochacki 122 MTB EŁK- PROSTKI  02:30:46   387 
8 Arkadiusz Sokołowski 407 Michelin Team  03:00:03   324 
9 Piotr Hekman 30   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Olszeski 138 PT MAZURY Team Ełk  02:19:50   417 
2 Zdzisław Toruszewski 164 Kamyk Radzymin MTB Team  02:41:25   362 
3 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:52:51   338 
4 Janusz Supiński 118 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
5 Stanisław Tytusz 405 Michelin Team  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  01:05:14   400 
2 Tomasz SKALSKI 4   01:05:21   399 
3 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  01:05:56   395 
4 Wiktor Polonis 190 VICTOR MTB RACING  01:05:59   395 
5 Remigiusz Gęsicki 238 SISU-OWB rowertour.com  01:06:16   393 
6 Jakub Koczta 29 DABARTI / PIE3CKI TEAM   01:06:31   392 
7 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  01:06:42   391 
8 Dariusz Jelski 259 MPS Bike Team Biłystok  01:07:41   385 
9 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:07:42   385 
10 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  01:08:09   382 
11 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  01:08:32   380 
12 Piotr Sobieralski 226 V02MAX  01:08:33   380 
13 Marek Giak 99 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:08:33   380 
14 Pavlovas Justinas 111 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34   380 
15 Ignas Kertenis 171 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34   380 
16 Marcin Hinz 291 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:08:34   380 
17 Wojciech Buła 261   01:08:35   380 
18 Mariusz Paszczyk 194 PT MAZURY Team Ełk  01:09:17   376 
19 Wiesław Zalewski 105 MLEKPOL TEAM  01:09:18   376 
20 Alan Orzechowski 237 KRAMER S.A.  01:10:21   370 
21 Mateusz Chmielewski 115 MTB EŁK- PROSTKI  01:10:23   370 
22 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  01:10:26   370 
23 Grzegorz Fijałkowski 42 Szprycha Giżycko  01:11:18   365 
24 Michał Kopeć 92 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:11:18   365 
25 Wojciech Wojtczuk 191   01:11:19   365 
26 Marcin Lamowski 93 Sąsiedzi racing  01:11:20   365 
27 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:11:28   365 
28 Piotr Wanat 270 MSR Olsztyn  01:11:35   364 
29 Arkadiusz Włodarczyk 255   01:11:51   363 
30 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  01:13:54   353 
31 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  01:14:06   352 
32 Łukasz Sikora 212 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:06   352 
33 Radoslaw Grotkowski 83 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:14:07   352 
34 Piotr Grochowski 253   01:14:08   351 
35 Mateusz Horba 91   01:14:46   348 
36 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:14:47   348 
37 Krzysztof Kapuściński 51   01:15:06   347 
38 Daniel Osiecki 45   01:15:12   346 
39 Andrzej Ramian 231   01:15:12   346 
40 Marek Milkamanowicz 258   01:15:21   346 
41 Marcin Czopek 227   01:15:48   344 
42 Marcin Nowociński 50 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:16:05   342 
43 Marcel Kruszyński 241   01:17:00   338 
44 Arunas Pavlovas 112 Velomanai Team  01:17:11   338 
45 Konrad Nakielski 272 OSP Krutyń   01:17:12   337 
46 Mateusz Kornatowski 234 Agr Płońsk  01:17:12   337 
47 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:17:28   336 
48 Arkadiusz Wyrzykowski 123 Auto-Rekin  01:17:29   336 
49 Wiktor Napiora 232   01:17:30   336 
50 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:18:11   333 
51 Maciej Korol 262 APPOLSZTYN  01:18:19   333 
52 Aiste Butautaite 71 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:18:24   400 
53 Karol Tarkowian 286   01:18:25   332 
54 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:18:33   332 
55 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:49   331 
56 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:18:51   330 
57 Anna Kruszyńska 239   01:18:53   397 
58 Marek Brochacki 110 MTB EŁK- PROSTKI  01:18:55   330 
59 Michał Rosiński 275   01:18:56   330 
60 Bartosz Smoługa 233   01:18:57   330 
61 Ryszard Lenkiewicz 167 MASTERS Giżycko  01:18:58   330 
62 Wojciech Jankowski 257   01:18:58   330 
63 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  01:20:50   322 
64 Michał Grotkowski 82 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:20:52   322 
65 Deividas Stankevicius 70 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:20:53   322 
66 Katarzyna Paszczyk 193 PT MAZURY Team Ełk  01:20:56   387 
67 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:20:57   387 
68 Tomasz Kopciewski 252   01:21:22   320 
69 Rafał Mackiewicz 248   01:22:20   316 
70 Rafał Boroński 246   01:22:21   316 
71 Wiesław Grela 109 MTB EŁK- PROSTKI  01:22:22   316 
72 Marek Karczewski 249 KK24h  01:22:24   316 
73 Iwona Wittlieb 114 MTB EŁK- PROSTKI  01:22:25   380 
74 Bartek Brynski 129   01:22:55   314 
75 Mateusz Brzuzy 280 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:23:19   313 
76 Paweł Martyniuk 205 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:42   311 
77 Gabriela Janowicz 279 RANT BARTOSZYCE  01:23:47   374 
78 Grzegorz Zielinski 277   01:25:01   306 
79 Beata Kruba 215 Cryospace Olsztyn  01:25:34   366 
80 Mariusz Murach 192   01:25:42   304 
81 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:25:44   304 
82 Tomasz Jerzok 268 Morsy Szczytno # Reset  01:25:55   303 
83 Michał Jastrzębski 90   01:26:19   302 
84 Paweł Worotnicki 126 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:27:21   298 
85 Norbert Siemiątkowski 251 KK24h  01:27:47   297 
86 Grzegorz Jabczyński 283   01:28:05   296 
87 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:08   296 
88 Piotr Pawlaczyk 281   01:28:14   295 
89 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:44   294 
90 Dawid Łosowski 282   01:28:47   293 
91 Eugeniusz Loewnau 256   01:29:28   291 
92 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:30:04   289 
93 Paweł Trzciński 243   01:30:34   288 
94 Jaromir Świątek 240   01:30:47   287 
95 Piotr Maciejewski 131   01:31:45   284 
96 Mirosław Milewski 10 OLIKOM TEAM Pisz  01:31:45   284 
97 Grzegorz Parzych 204 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:31:49   284 
98 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:32:21   282 
99 Leszek Pławski 403 Michelin Team  01:32:22   282 
100 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:33:16   336 
101 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:33:17   336 
102 Piotr Błoński 229   01:34:10   277 
103 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  01:34:19   276 
104 Radosław Szepietowski 236   01:34:47   275 
105 Jacek Zembrzuski 295 KRAMER S.A.  01:34:55   274 
106 Małgorzata Zembrzuska 285 KRAMER S.A.  01:34:55   330 
107 Andrzej Gaweł 254   01:35:35   272 
108 Jakub Mieszkuniec 81   01:35:55   272 
109 Jan Orłowski 250   01:38:59   263 
110 Marcin Raksimowicz 189 Morsy Szczytno # Reset  01:38:59   263 
111 Milena Siwek 146   01:41:44   308 
112 Adam Arcipowski 269   01:43:23   252 
113 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:44:33   249 
114 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:44:36   299 
115 Piotr Napiwodzki 260   01:47:54   241 
116 Wiktor Rynkiewicz 245 ZiPS MTB  01:48:32   240 
117 Dawid Pupek 224   01:53:33   229 
118 Aurelia Poczopko 89 Cryospace Olsztyn  01:55:06   272 
119 Marcin Zajączkowski 278 RDLP Olsztyn MTB Team  01:57:03   222 
120 Katarzyna Raksimowicz 188 Morsy Szczytno # Reset  02:05:17   250 
121 Arkadiusz Wojtecki 52   02:46:00   157 
122 Barbara Ligocka 284   02:50:11   184 
123 Tomasz Cierpicki 49 UKS Sportowiec Piła  DNF  
124 Elżbieta Lewandowska 195   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  01:07:42   385 
2 Pavlovas Justinas 111 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34   380 
3 Ignas Kertenis 171 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:08:34   380 
4 Deividas Stankevicius 70 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:20:53   322 
5 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:44   294 
6 Dawid Pupek 224   01:53:33   229 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  01:13:54   353 
2 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  01:14:06   352 
3 Marcel Kruszyński 241   01:17:00   338 
4 Michał Grotkowski 82 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:20:52   322 
5 Mateusz Brzuzy 280 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:23:19   313 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jakub Koczta 29 DABARTI / PIE3CKI TEAM   01:06:31   392 
2 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  01:08:32   380 
3 Marcin Hinz 291 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:08:34   380 
4 Alan Orzechowski 237 KRAMER S.A.  01:10:21   370 
5 Mateusz Chmielewski 115 MTB EŁK- PROSTKI  01:10:23   370 
6 Michał Kopeć 92 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:11:18   365 
7 Piotr Wanat 270 MSR Olsztyn  01:11:35   364 
8 Łukasz Sikora 212 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:06   352 
9 Mateusz Horba 91   01:14:46   348 
10 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:18:11   333 
11 Wojciech Jankowski 257   01:18:58   330 
12 Mariusz Murach 192   01:25:42   304 
13 Michał Jastrzębski 90   01:26:19   302 
14 Piotr Pawlaczyk 281   01:28:14   295 
15 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:44:33   249 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  01:05:14   400 
2 Remigiusz Gęsicki 238 SISU-OWB rowertour.com  01:06:16   393 
3 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  01:06:42   391 
4 Marek Giak 99 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:08:33   380 
5 Wojciech Buła 261   01:08:35   380 
6 Grzegorz Fijałkowski 42 Szprycha Giżycko  01:11:18   365 
7 Wojciech Wojtczuk 191   01:11:19   365 
8 Marcin Lamowski 93 Sąsiedzi racing  01:11:20   365 
9 Paweł Bilicki 223 Agr Płońsk  01:14:47   348 
10 Daniel Osiecki 45   01:15:12   346 
11 Marcin Czopek 227   01:15:48   344 
12 Marcin Nowociński 50 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:16:05   342 
13 Konrad Nakielski 272 OSP Krutyń   01:17:12   337 
14 Mateusz Kornatowski 234 Agr Płońsk  01:17:12   337 
15 Arkadiusz Wyrzykowski 123 Auto-Rekin  01:17:29   336 
16 Maciej Korol 262 APPOLSZTYN  01:18:19   333 
17 Karol Tarkowian 286   01:18:25   332 
18 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:18:51   330 
19 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  01:20:50   322 
20 Rafał Mackiewicz 248   01:22:20   316 
21 Rafał Boroński 246   01:22:21   316 
22 Paweł Martyniuk 205 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:42   311 
23 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:25:44   304 
24 Paweł Worotnicki 126 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:27:21   298 
25 Grzegorz Jabczyński 283   01:28:05   296 
26 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:28:08   296 
27 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:30:04   289 
28 Paweł Trzciński 243   01:30:34   288 
29 Jaromir Świątek 240   01:30:47   287 
30 Mirosław Milewski 10 OLIKOM TEAM Pisz  01:31:45   284 
31 Radosław Szepietowski 236   01:34:47   275 
32 Jacek Zembrzuski 295 KRAMER S.A.  01:34:55   274 
33 Adam Arcipowski 269   01:43:23   252 
34 Piotr Napiwodzki 260   01:47:54   241 
35 Wiktor Rynkiewicz 245 ZiPS MTB  01:48:32   240 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tomasz SKALSKI 4   01:05:21   399 
2 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  01:05:56   395 
3 Wiktor Polonis 190 VICTOR MTB RACING  01:05:59   395 
4 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  01:08:09   382 
5 Piotr Sobieralski 226 V02MAX  01:08:33   380 
6 Mariusz Paszczyk 194 PT MAZURY Team Ełk  01:09:17   376 
7 Radoslaw Grotkowski 83 Pasymskie Bractwo Sportowe  01:14:07   352 
8 Piotr Grochowski 253   01:14:08   351 
9 Krzysztof Kapuściński 51   01:15:06   347 
10 Marek Milkamanowicz 258   01:15:21   346 
11 Arunas Pavlovas 112 Velomanai Team  01:17:11   338 
12 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:18:33   332 
13 Michał Rosiński 275   01:18:56   330 
14 Bartosz Smoługa 233   01:18:57   330 
15 Grzegorz Zielinski 277   01:25:01   306 
16 Tomasz Jerzok 268 Morsy Szczytno # Reset  01:25:55   303 
17 Norbert Siemiątkowski 251 KK24h  01:27:47   297 
18 Dawid Łosowski 282   01:28:47   293 
19 Piotr Maciejewski 131   01:31:45   284 
20 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:32:21   282 
21 Piotr Błoński 229   01:34:10   277 
22 Jakub Mieszkuniec 81   01:35:55   272 
23 Marcin Raksimowicz 189 Morsy Szczytno # Reset  01:38:59   263 
24 Marcin Zajączkowski 278 RDLP Olsztyn MTB Team  01:57:03   222 
25 Tomasz Cierpicki 49 UKS Sportowiec Piła  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Jelski 259 MPS Bike Team Biłystok  01:07:41   385 
2 Wiesław Zalewski 105 MLEKPOL TEAM  01:09:18   376 
3 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:11:28   365 
4 Arkadiusz Włodarczyk 255   01:11:51   363 
5 Andrzej Ramian 231   01:15:12   346 
6 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:17:28   336 
7 Ryszard Lenkiewicz 167 MASTERS Giżycko  01:18:58   330 
8 Tomasz Kopciewski 252   01:21:22   320 
9 Marek Karczewski 249 KK24h  01:22:24   316 
10 Bartek Brynski 129   01:22:55   314 
11 Eugeniusz Loewnau 256   01:29:28   291 
12 Grzegorz Parzych 204 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:31:49   284 
13 Leszek Pławski 403 Michelin Team  01:32:22   282 
14 Arkadiusz Wojtecki 52   02:46:00   157 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  01:10:26   370 
2 Wiktor Napiora 232   01:17:30   336 
3 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:18:49   331 
4 Marek Brochacki 110 MTB EŁK- PROSTKI  01:18:55   330 
5 Wiesław Grela 109 MTB EŁK- PROSTKI  01:22:22   316 
6 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  01:34:19   276 
7 Andrzej Gaweł 254   01:35:35   272 
8 Jan Orłowski 250   01:38:59   263 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aiste Butautaite 71 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  01:18:24   400 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela Janowicz 279 RANT BARTOSZYCE  01:23:47   374 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:44:36   299 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:20:57   387 
2 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:33:16   336 
3 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:33:17   336 
4 Małgorzata Zembrzuska 285 KRAMER S.A.  01:34:55   330 
5 Milena Siwek 146   01:41:44   308 
6 Elżbieta Lewandowska 195   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kruszyńska 239   01:18:53   397 
2 Katarzyna Paszczyk 193 PT MAZURY Team Ełk  01:20:56   387 
3 Iwona Wittlieb 114 MTB EŁK- PROSTKI  01:22:25   380 
4 Beata Kruba 215 Cryospace Olsztyn  01:25:34   366 
5 Aurelia Poczopko 89 Cryospace Olsztyn  01:55:06   272 
6 Katarzyna Raksimowicz 188 Morsy Szczytno # Reset  02:05:17   250 
7 Barbara Ligocka 284   02:50:11   184 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Tarczyński 67   00:20:21   200 
2 Thomas Engers 124   00:21:58   185 
3 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:23:02   176 
4 Joachim Kowalski 65   00:23:03   176 
5 Dawid Mikołaj 88 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:23:30   173 
6 Adrian Jarząbek 84   00:24:34   165 
7 Michał Jastrzębski 90   00:26:41   152 
8 Paulina Świetlicka 125   00:28:54   200 
9 Anna Duda-Pietryszyn 66 Sama rama bez pedałów  00:30:13   191 
10 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:31:10   130 
11 Magdalena Janowska 55 MTB Ostróda Team  00:32:50   176 
12 Monika Sapieha 53   00:34:12   169 
13 Paulina Wasążnik 27   00:34:37   166 
14 Monika Sokołowska 56   00:41:03   140 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Paulina Świetlicka 125   00:28:54   200 
2 Anna Duda-Pietryszyn 66 Sama rama bez pedałów  00:30:13   191 
3 Magdalena Janowska 55 MTB Ostróda Team  00:32:50   176 
4 Monika Sapieha 53   00:34:12   169 
5 Paulina Wasążnik 27   00:34:37   166 
6 Monika Sokołowska 56   00:41:03   140 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Tarczyński 67   00:20:21   200 
2 Thomas Engers 124   00:21:58   185 
3 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:23:02   176 
4 Joachim Kowalski 65   00:23:03   176 
5 Dawid Mikołaj 88 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:23:30   173 
6 Adrian Jarząbek 84   00:24:34   165 
7 Michał Jastrzębski 90   00:26:41   152 
8 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:31:10   130 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Michał Baranowski   00:00:10   200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Michał Baranowski 0   00:00:10   200 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Tymon Horszwald Zalando Lounge  00:00:10   200 
2 Kacper Łapiński   00:00:11   181 
3 Kacper Jabłoński   00:00:12   166 
4 Maja KROM Cryospace Olsztyn  00:00:13   200 
5 Alicja Wasążnik   00:00:14   185 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Tymon Horszwald 0 Zalando Lounge  00:00:10   200 
2 Kacper Łapiński 0   00:00:11   181 
3 Kacper Jabłoński 0   00:00:12   166 
4 Maja KROM 0 Cryospace Olsztyn  00:00:13   200 
5 Alicja Wasążnik 0   00:00:14   185 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Adam Pietryszyn   00:00:17   200 
2 Antoni Sobieraj   00:00:19   178 
3 Hanna Argalska   00:00:20   200 
4 Szymon Kowalski   00:00:22   154 
5 Aleksandra Napiórkowska Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:23   173 
6 Liliana Świątek   00:00:24   166 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Adam Pietryszyn 0   00:00:17   200 
2 Antoni Sobieraj 0   00:00:19   178 
3 Hanna Argalska 0   00:00:20   200 
4 Szymon Kowalski 0   00:00:22   154 
5 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:00:23   173 
6 Liliana Świątek 0   00:00:24   166 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Szymon Giera Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:00:24   200 
2 Marcel Kleszcz   00:00:25   192 
3 Aureliusz Maj   00:00:26   184 
4 Maja Waleńczuk   00:00:27   200 
5 Karol Giera   00:00:28   171 
6 Zosia Cierpicka UKS Sportowiec Piła  00:00:30   180 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Giera 0 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:00:24   200 
2 Marcel Kleszcz 0   00:00:25   192 
3 Aureliusz Maj 0   00:00:26   184 
4 Maja Waleńczuk 0   00:00:27   200 
5 Karol Giera 0   00:00:28   171 
6 Zosia Cierpicka 0 UKS Sportowiec Piła  00:00:30   180 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:00:47   200 
2 Maria Osiecka 1018 Drużyna Muchopszczoła  00:00:48   195 
3 Jan Kuprian 1034   00:00:49   200 
4 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:00:56   175 
5 Łukasz Paliwoda 1057   00:00:57   171 
6 Marcel Jabłonowski 1047   00:00:58   168 
7 Aleksander Jabłoński 1045   00:00:59   166 
8 Aurimas Pavlovas 1012 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:01:00   163 
9 Alojzy Majcher 1038 Majcher Team  00:01:01   160 
10 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:02   158 
11 Marcelina Horszwald 1043 Zalando Lounge  00:01:03   149 
12 Filip Kobierecki 1050   00:01:04   153 
13 Mikołaj Wolosiuk 1042 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:05   150 
14 Aleksander Świetlicki 1029 Belta Team Gdańsk  00:01:06   148 
15 Bartosz Kosior 1032   00:01:07   146 
16 Aleksandra Deptuła 1026 KK24h  00:01:08   138 
17 Borys Sowiński 1051 Belta Team Gdańsk  00:01:06   148 
18 Miłosz Kopeć 1059   00:01:08   144 
19 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:08   138 
20 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:24   116 
21 Agata Wasążnik 1036 Agr Płońsk  00:01:26   109 
22 Franciszek Argalski 1041   00:01:31   103 
23 Tomasz Kosior 1031   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:00:47   200 
2 Maria Osiecka 1018 Drużyna Muchopszczoła  00:00:48   195 
3 Jan Kuprian 1034   00:00:49   200 
4 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:00:56   175 
5 Łukasz Paliwoda 1057   00:00:57   171 
6 Marcel Jabłonowski 1047   00:00:58   168 
7 Aleksander Jabłoński 1045   00:00:59   166 
8 Aurimas Pavlovas 1012 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:01:00   163 
9 Alojzy Majcher 1038 Majcher Team  00:01:01   160 
10 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:02   158 
11 Marcelina Horszwald 1043 Zalando Lounge  00:01:03   149 
12 Filip Kobierecki 1050   00:01:04   153 
13 Mikołaj Wolosiuk 1042 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:05   150 
14 Aleksander Świetlicki 1029 Belta Team Gdańsk  00:01:06   148 
15 Bartosz Kosior 1032   00:01:07   146 
16 Aleksandra Deptuła 1026 KK24h  00:01:08   138 
17 Borys Sowiński 1051 Belta Team Gdańsk  00:01:06   148 
18 Miłosz Kopeć 1059   00:01:08   144 
19 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:08   138 
20 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:24   116 
21 Agata Wasążnik 1036 Agr Płońsk  00:01:26   109 
22 Franciszek Argalski 1041   00:01:31   103 
23 Tomasz Kosior 1031   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Borys świetlicki 1030 Belta Team Gdańsk  00:02:00   200 
2 Błażej Wróblewski 1037 Szprycha Giżycko  00:02:01   198 
3 BARTOSZ MACIEROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:02   196 
4 Olaf Półkośnik 1044 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:02:05   192 
5 Lena Florczak 1035   00:02:19   200 
6 Piotr Pietryszyn 1054 Sama rama bez pedałów  00:02:23   167 
7 Hubert Sokołowski 1056 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:02:24   166 
8 Wiktoria Bełbot 1055   00:02:29   186 
9 Krzysztof Osiecki 1017 Drużyna Muchopszczoła  00:02:30   160 
10 Tomasz Janowski 1053 MTB Ostróda Team  00:02:31   158 
11 Mikołaj Kobierecki 1052   00:02:33   156 
12 Michalina Grędzińska 1004   00:02:37   177 
13 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:39   174 
14 Aleksandra Parzych 1028 KK24h  00:02:44   169 
15 Zuzanna Deptuła 1025 KK24h  00:02:47   166 
16 Jan Wydarty 1033 Belta Team  00:03:14   123 
17 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:03:29   133 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Borys świetlicki 1030 Belta Team Gdańsk  00:02:00   200 
2 Błażej Wróblewski 1037 Szprycha Giżycko  00:02:01   198 
3 BARTOSZ MACIEROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:02   196 
4 Olaf Półkośnik 1044 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:02:05   192 
5 Lena Florczak 1035   00:02:19   200 
6 Piotr Pietryszyn 1054 Sama rama bez pedałów  00:02:23   167 
7 Hubert Sokołowski 1056 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:02:24   166 
8 Wiktoria Bełbot 1055   00:02:29   186 
9 Krzysztof Osiecki 1017 Drużyna Muchopszczoła  00:02:30   160 
10 Tomasz Janowski 1053 MTB Ostróda Team  00:02:31   158 
11 Mikołaj Kobierecki 1052   00:02:33   156 
12 Michalina Grędzińska 1004   00:02:37   177 
13 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:02:39   174 
14 Aleksandra Parzych 1028 KK24h  00:02:44   169 
15 Zuzanna Deptuła 1025 KK24h  00:02:47   166 
16 Jan Wydarty 1033 Belta Team  00:03:14   123 
17 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:03:29   133 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 MARTYNA WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:03   200 
2 Nina Szulińska 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:16   191 
3 Wojciech Cierpicki 1023 UKS Sportowiec Piła  00:05:17   200 
4 Kacper Siergiej 1021   00:05:18   199 
5 Piotr Osiecki 1019 Drużyna Muchopszczoła  00:05:31   191 
6 Sebastian Szumski 1007 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:34   189 
7 Maja Kateszczenko 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:35   180 
8 MAKSYMILIAN WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:36   188 
9 Maksymilian Orłowski 1020 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:39   187 
10 Tosia Kucharska 1016 Belta Team Gdańsk  00:05:57   169 
11 Mateusz Lendzioszek 1027 KK24h  00:06:55   152 
12 Karol Napiórkowski 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:07:20   144 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 MARTYNA WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:03   200 
2 Nina Szulińska 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:16   191 
3 Wojciech Cierpicki 1023 UKS Sportowiec Piła  00:05:17   200 
4 Kacper Siergiej 1021   00:05:18   199 
5 Piotr Osiecki 1019 Drużyna Muchopszczoła  00:05:31   191 
6 Sebastian Szumski 1007 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:34   189 
7 Maja Kateszczenko 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:35   180 
8 MAKSYMILIAN WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:05:36   188 
9 Maksymilian Orłowski 1020 SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO  00:05:39   187 
10 Tosia Kucharska 1016 Belta Team Gdańsk  00:05:57   169 
11 Mateusz Lendzioszek 1027 KK24h  00:06:55   152 
12 Karol Napiórkowski 1024 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:07:20   144 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1011 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:22:38   200 
2 Kamil Gutowski 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:40   199 
3 Mikolaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:24:28   185 
4 Zuzanna Gruszewska 1003   00:26:23   200 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1011 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:22:38   200 
2 Kamil Gutowski 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:22:40   199 
3 Mikolaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:24:28   185 
4 Zuzanna Gruszewska 1003   00:26:23   200