Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej.

Wyniki

Etap 2 - 01.08.2020 - 02.08.2020 - Mrągowo - Wyścig o Niedźwiedzią Łapę



Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:47   600 
2 Piotr KRYŃSKI 222 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:15:48   599 
3 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   02:24:05   565 
4 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:32   559 
5 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:36:12   521 
6 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:41:09   505 
7 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  02:41:11   505 
8 Sebastian Okuniewski 329   02:52:54   471 
9 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:08:02   433 
10 Tomasz Kułakowski 340 CISOWIANKA  03:22:42   401 
11 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  DNF  
12 Dominik Jakubowski 153   DNF  
13 Łukasz Góralewski 348 KK Catana Wyszków  DNF  
14 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  DNF  
15 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Piotr KRYŃSKI 222 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  02:15:48   599 
2 Kamil Kuszmider 177 Catena Wyszków   02:24:05   565 
3 Paweł Ciunel 174 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:25:32   559 
4 Sebastian Okuniewski 329   02:52:54   471 
5 Dominik Jakubowski 153   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jarosław Wołosiuk 44 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:15:47   600 
2 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com  02:41:09   505 
3 Emil Kruba 216 Cryospace Olsztyn  02:41:11   505 
4 Łukasz Góralewski 348 KK Catana Wyszków  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Artur KORC 173 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:36:12   521 
2 Tomasz Kułakowski 340 CISOWIANKA  03:22:42   401 
3 Robert Żebrowski 46 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  DNF  
4 Andrzej Poczopko 85 Cryospace Olsztyn  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 SŁawomir Misiaszek 152 GROMADA WŁÓCZĘGÓW - 28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY  03:08:02   433 
2 Adam Żuchliński 97 Bike Team Żuchliński  DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 330 Cryospace Olsztyn  01:35:10   500 
2 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  01:37:32   487 
3 Radomir Chmiel 400 Michelin Team  01:37:36   487 
4 Mariusz KOWALKOWSKI 134 Piasecki Concept  01:37:55   485 
5 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:41:33   468 
6 Łukasz GiziŃski 328 NIEZRZESZONY / DSV  01:42:03   466 
7 Paweł Oktaba 176   01:42:03   466 
8 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  01:42:25   464 
9 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  01:42:32   464 
10 Marcin Białobłocki 156   01:42:40   463 
11 Paweł Bednarek 104 RAFBIKE CYCLING TEAM  01:45:08   452 
12 Patryk Badura 401 Michelin Team  01:46:03   448 
13 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   01:46:04   448 
14 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  01:46:50   445 
15 Grzegorz Podgórski 339   01:47:10   444 
16 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  01:48:57   436 
17 Bartosz Zięba 327 Cryospace Olsztyn  01:49:06   436 
18 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:49:17   435 
19 Gabriela WOJTYŁA 324 SUPERIOR ZATOR  01:49:20   500 
20 Tomasz Skalski 4   01:49:29   434 
21 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  01:49:52   433 
22 Łukasz Gorbacz 35 Szprycha Giżycko  01:51:21   427 
23 Marcin Trykacz 34 Szprycha Giżycko  01:51:25   427 
24 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:52:35   422 
25 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:53:00   421 
26 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:53:59   417 
27 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:19   416 
28 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  01:54:36   415 
29 Marcin Bielski 69   01:55:06   413 
30 Mariusz Rynkiewicz 331 KK24h  01:55:20   412 
31 Daniel Radzki 409 Michelin Team  01:55:50   410 
32 Michał Zurel 337   01:55:52   410 
33 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  01:55:54   410 
34 Sławomir Wawrzyniak 159 Cryospace Olsztyn  01:56:07   409 
35 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  01:56:37   408 
36 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:13   405 
37 Karol Ołdakowski 181   01:57:46   404 
38 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:58   403 
39 Kazimierz Gabrylewicz 121 MTB EŁK- PROSTKI  01:58:20   402 
40 Krzysztof Dębski 402 Michelin Team  01:58:20   402 
41 Paweł Abramczyk 349 KK Catana Wyszków  01:58:21   402 
42 Maciej Karwowski 346 KK24h  01:58:25   401 
43 Bartosz Supryk 336   01:58:32   401 
44 Dariusz Tumaniec 135 Cryospace Olsztyn  01:58:46   400 
45 Sergiusz Nawrocki 149   01:59:52   396 
46 Adam Buczyński 172 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:00:17   395 
47 Grzegorz Stefanek 338 PROBIS BIKE TEAM  02:00:20   395 
48 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:00:31   394 
49 Lukasz Twarkowski 332   02:01:06   392 
50 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:01:35   391 
51 Sławomir Olszeski 138 PT MAZURY Team Ełk  02:01:48   390 
52 Dariusz Zduńczyk 323 PZU SPORT TEAM  02:02:54   387 
53 Robert Wittlieb 119 MTB EŁK- PROSTKI  02:04:46   381 
54 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:05:32   435 
55 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:05:34   378 
56 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:48   427 
57 Wojciech Nowalski 36 Szprycha Giżycko  02:09:21   367 
58 Zbigniew Kołatka 132   02:09:51   366 
59 Bartosz Siłkowski 347 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:09:59   366 
60 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:11:55   360 
61 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:12:40   412 
62 Arkadiusz Jankowski 341   02:14:05   354 
63 Tomasz Budzisz 185   02:15:11   351 
64 Szymon Bregier 321   02:16:33   348 
65 Marcel Kruszyński 241   02:18:17   344 
66 Piotr Bregier 320   02:18:29   343 
67 Anna Kruszyńska 239 ORKA MASTERS IŁAWA  02:20:34   388 
68 Maciej Gęsicki 325 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:24:25   329 
69 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  02:24:25   329 
70 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:24:25   329 
71 Rafał Boroński 246   02:30:13   316 
72 Wiktor Horszwald 48 MCP Bike team  02:32:25   312 
73 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:43   309 
74 Krzysztof Głowiak 322   02:39:50   297 
75 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:43:45   333 
76 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:54:41   272 
77 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:37   301 
78 Mariusz Nadany 47 Bikeholic  DNF  
79 Lech Brochacki 122 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
80 Piotr Roman 203 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
81 Marcin MrÓz 309 MTB TEAM EŁK  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Ostrowska 62 T4B BIKE TEAM   02:12:40   412 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcel Kruszyński 241   02:18:17   344 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz Zięba 327 Cryospace Olsztyn  01:49:06   436 
2 Bartosz Siłkowski 347 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI  02:09:59   366 
3 Szymon Bregier 321   02:16:33   348 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Gabriela WOJTYŁA 324 SUPERIOR ZATOR  01:49:20   500 
2 Anna Kołatka 196 Cryospace Olsztyn  02:05:32   435 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marcin Marchlewski 140 Cryospace Olsztyn  01:37:32   487 
2 Piotr Andrzejczyk 162 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:41:33   468 
3 Paweł Oktaba 176   01:42:03   466 
4 BartŁomiej Nalazek 100 KP PSP MRĄGOWO  01:42:25   464 
5 Maksymilian Dawid 154 Cryospace Olsztyn  01:56:37   408 
6 Marcin Wasążnik 28 Agr Płońsk  02:01:35   391 
7 Maciej Gęsicki 325 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  02:24:25   329 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marta Raszkiewicz 169 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:07:48   427 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Radomir Chmiel 400 Michelin Team  01:37:36   487 
2 Mariusz KOWALKOWSKI 134 Piasecki Concept  01:37:55   485 
3 Łukasz GiziŃski 328 NIEZRZESZONY / DSV  01:42:03   466 
4 Bartłomiej Klus 79 MLEKPOL TEAM  01:42:32   464 
5 Marcin Białobłocki 156   01:42:40   463 
6 Paweł Bednarek 104 RAFBIKE CYCLING TEAM  01:45:08   452 
7 Patryk Badura 401 Michelin Team  01:46:03   448 
8 Adam Płoski 144 T4B BIKE TEAM   01:46:04   448 
9 Przemysław Michalczyk 106 Renault Team  01:46:50   445 
10 Grzegorz Podgórski 339   01:47:10   444 
11 Wojciech Damięcki 102 KP PSP MRĄGOWO  01:48:57   436 
12 Arkadiusz Domel 166 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:49:17   435 
13 Wojciech Krom 57 Cryospace Olsztyn  01:49:52   433 
14 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com  01:53:00   421 
15 Marcin Bielski 69   01:55:06   413 
16 Marcin Lipiński 11 OLIKOM TEAM Pisz  01:55:54   410 
17 Rafał Skorobogaty 163 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:57:13   405 
18 Bartosz Supryk 336   01:58:32   401 
19 Lukasz Twarkowski 332   02:01:06   392 
20 Abdallah Ait Si Bayh 410 Michelin Team  02:05:34   378 
21 Wojciech Nowalski 36 Szprycha Giżycko  02:09:21   367 
22 Dawid Janus 186 ZuzgaRacingTeam:P   02:11:55   360 
23 Bartosz Iwaniuk 404 Michelin Team  02:24:25   329 
24 Rafał Boroński 246   02:30:13   316 
25 Wiktor Horszwald 48 MCP Bike team  02:32:25   312 
26 Krzysztof Głowiak 322   02:39:50   297 
27 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team  02:54:41   272 
28 Mariusz Nadany 47 Bikeholic  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Anna Kruszyńska 239 ORKA MASTERS IŁAWA  02:20:34   388 
2 Anna Świderska 160 MTB TEAM EŁK  02:43:45   333 
3 Małgorzata Jakubowska 98 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  03:01:37   301 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Grzegorz Maleszka 330 Cryospace Olsztyn  01:35:10   500 
2 Tomasz Skalski 4   01:49:29   434 
3 Łukasz Gorbacz 35 Szprycha Giżycko  01:51:21   427 
4 Marcin Trykacz 34 Szprycha Giżycko  01:51:25   427 
5 Piotr Sobierajski 302 wtw-poland.com  01:52:35   422 
6 Krzysztof Gołaszewski 161 MTB TEAM EŁK  01:53:59   417 
7 Marcin Żuczkowski 143 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:54:19   416 
8 Rafał Banul 157 Cryospace Olsztyn  01:54:36   415 
9 Mariusz Rynkiewicz 331 KK24h  01:55:20   412 
10 Daniel Radzki 409 Michelin Team  01:55:50   410 
11 Michał Zurel 337   01:55:52   410 
12 Karol Ołdakowski 181   01:57:46   404 
13 Krzysztof Dębski 402 Michelin Team  01:58:20   402 
14 Paweł Abramczyk 349 KK Catana Wyszków  01:58:21   402 
15 Maciej Karwowski 346 KK24h  01:58:25   401 
16 Dariusz Tumaniec 135 Cryospace Olsztyn  01:58:46   400 
17 Adam Buczyński 172 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  02:00:17   395 
18 Grzegorz Stefanek 338 PROBIS BIKE TEAM  02:00:20   395 
19 Dariusz Zduńczyk 323 PZU SPORT TEAM  02:02:54   387 
20 Robert Wittlieb 119 MTB EŁK- PROSTKI  02:04:46   381 
21 Arkadiusz Jankowski 341   02:14:05   354 
22 Tomasz Budzisz 185   02:15:11   351 
23 Piotrek Kaczyński 101 KP PSP MRĄGOWO  02:24:25   329 
24 Piotr Roman 203 Akademia Kolarstwa Olsztyn  DNF  
25 Marcin MrÓz 309 MTB TEAM EŁK  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Wawrzyniak 159 Cryospace Olsztyn  01:56:07   409 
2 Dariusz Wisniewski 207 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:57:58   403 
3 Kazimierz Gabrylewicz 121 MTB EŁK- PROSTKI  01:58:20   402 
4 Sergiusz Nawrocki 149   01:59:52   396 
5 Grzegorz Ostrowski 59 T4B BIKE TEAM   02:00:31   394 
6 Zbigniew Kołatka 132   02:09:51   366 
7 Piotr Bregier 320   02:18:29   343 
8 Lech Brochacki 122 MTB EŁK- PROSTKI  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sławomir Olszeski 138 PT MAZURY Team Ełk  02:01:48   390 
2 Andrzej Postój 94 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  02:33:43   309 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz MALESZKA 335 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:50:49   400 
2 Bartosz SAMBORSKI 318 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:51:28   394 
3 MARIAN OPĘCHOWSKI 357 MSR MRĄGOWO   00:52:31   387 
4 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  00:52:32   386 
5 Kacper TARASZKIEWICZ 356 MSR Mrągowo  00:52:36   386 
6 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  00:52:39   386 
7 Jakub Koczta 29 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:52:43   385 
8 Jędrzej Horodeński 310 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:02   383 
9 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  00:53:05   382 
10 Slawomir Furmanek 359   00:53:16   381 
11 Jacek Szałaj 316 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:21   381 
12 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  00:54:27   373 
13 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  00:55:19   367 
14 Pavlovas Justinas 111 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:55:24   366 
15 Dariusz Jelski 259 MPS Bike Team Biłystok  00:55:27   366 
16 Robert Kmita 178 Agr Płońsk  00:55:46   364 
17 Alan Orzechowski 237 KRAMER S.A.  00:56:15   361 
18 Mateusz Chmielewski 115 MTB EŁK- PROSTKI  00:56:20   360 
19 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  00:56:37   359 
20 Michał Kopeć 371 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:56:41   358 
21 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  00:56:43   358 
22 Wojciech Buła 261   00:57:12   355 
23 Wojciech Wojtczuk 191   00:57:43   352 
24 Wiesław Zalewski 105 MLEKPOL TEAM  00:58:01   350 
25 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  00:58:28   347 
26 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  00:58:31   347 
27 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  00:58:36   346 
28 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:59:19   342 
29 Arkadiusz Włodarczyk 255   00:59:49   339 
30 Maciej Korol 262 APPOLSZTYN  01:00:00   338 
31 Michał Polewaczyk 363 MSR Mrągowo  01:00:01   338 
32 Zdzisław Szklarski 358 KK24h  01:00:04   338 
33 Grzegorz Fijałkowski 42 Szprycha Giżycko  01:00:36   335 
34 Wojciech Sowa 352 Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko  01:00:36   335 
35 Arkadiusz Wyrzykowski 123 Auto-Rekin  01:01:23   331 
36 Radoslaw Grotkowski 83   01:01:57   328 
37 Krzysztof Gąsiewski 116 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:22   325 
38 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:02:35   324 
39 Wojciech Jankowski 257   01:02:50   323 
40 Karol Tarkowian 286   01:03:05   322 
41 Konrad Barcz 345 Hurtap  01:03:44   318 
42 Marcin Czopek 227   01:03:47   318 
43 Grzegorz Rapczyński 307 MTB EŁK- PROSTKI  01:03:57   317 
44 Daniel Osiecki 45 Piasecki Concept  01:03:59   317 
45 Maciej Judycki 342 KRAMER S.A.  01:04:01   317 
46 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:04:27   315 
47 Marcin Nowociński 50 MTB TRAILS - ROWERY SAM  01:04:39   314 
48 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:09   311 
49 Piotr Grochowski 253   01:06:32   305 
50 Krzysztof Kapuściński 51   01:06:41   304 
51 Wojciech Tworkowski 350 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:06:46   304 
52 Tomasz Kopciewski 252   01:07:12   302 
53 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:07:44   300 
54 Marek Karczewski 249 KK24h  01:08:52   295 
55 Mateusz Horba 91 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:08:52   295 
56 Dariusz Gajdziński 308 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:53   295 
57 Szymon PeŁszyŃski 344 Prym Ełk  01:08:53   295 
58 Marcin Ruszczyk 362   01:09:19   293 
59 Pawel Martyniuk 367   01:09:37   291 
60 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:10:00   290 
61 Robert Ropiak 351   01:10:18   289 
62 Janusz Supiński 118 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:26   284 
63 Grzegorz Gontarz 364   01:12:22   280 
64 Marek Brochacki 110 MTB EŁK- PROSTKI  01:12:23   280 
65 Bartosz Smoługa 233   01:12:24   280 
66 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:13:00   278 
67 Grzegorz Zielinski 277   01:13:20   277 
68 Lesław Mojzych 354 KRAMER S.A.  01:13:25   276 
69 Mariusz Murach 192   01:13:30   276 
70 Iwona Gąsiewska 117 MTB EŁK- PROSTKI  01:13:56   400 
71 Wiesław Grela 109 MTB EŁK- PROSTKI  01:14:09   274 
72 Paweł Rychta 365   01:14:10   274 
73 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:34   272 
74 Grzegorz Kotowicz 353   01:14:42   272 
75 Bartek Brynski 129   01:15:01   270 
76 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:15:15   270 
77 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:25   269 
78 Paweł Worotnicki 126 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:15:45   268 
79 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:49   268 
80 Przemysław Rozmianiec 369   01:18:15   259 
81 Dawid Łosowski 282   01:18:19   259 
82 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:19:02   374 
83 Mateusz Potocki 366   01:19:03   257 
84 Ryszard Lenkiewicz 167 MASTERS Giżycko  01:19:13   256 
85 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:19:20   372 
86 Wojciech Kurosad-kurasiewicz 334   01:19:22   256 
87 Dariusz Urniaż 355 KRAMER S.A.  01:19:43   254 
88 Michał Przybyłowski 360 OLIKOM TEAM Pisz  01:22:08   247 
89 Maria Chomicka 213 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:26   354 
90 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:24:53   348 
91 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:24:54   239 
92 Piotr Napiwodzki 260   01:25:59   236 
93 Mirosław Milewski 10 OLIKOM TEAM Pisz  01:26:26   235 
94 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:26:57   233 
95 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:27:13   339 
96 Jan Orłowski 250   01:27:25   232 
97 Sylwia Konstantynowicz 317 Szprycha Giżycko  01:27:27   338 
98 Dawid Pupek 224   01:30:13   225 
99 Piotr Błoński 229   01:30:49   223 
100 Urszula Judycka 343 KRAMER S.A.  01:36:33   306 
101 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  01:40:27   202 
102 Marek Biedrzycki 361 OLIKOM TEAM Pisz  01:40:31   202 
103 Grzegorz Jabczyński 283   DNF  
104 RadosŁaw Kusiek 103 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Mateusz MALESZKA 335 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:50:49   400 
2 MARIAN OPĘCHOWSKI 357 MSR MRĄGOWO   00:52:31   387 
3 Igor Kubacki 1313 MLEKPOL TEAM  00:53:05   382 
4 Pavlovas Justinas 111 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:55:24   366 
5 Michał Polewaczyk 363 MSR Mrągowo  01:00:01   338 
6 Konrad Barcz 345 Hurtap  01:03:44   318 
7 Dawid Tobaj 211 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:13:00   278 
8 Michał Przybyłowski 360 OLIKOM TEAM Pisz  01:22:08   247 
9 Dawid Pupek 224   01:30:13   225 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kacper TARASZKIEWICZ 356 MSR Mrągowo  00:52:36   386 
2 Jędrzej Horodeński 310 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:02   383 
3 Eryk Krysiewicz 43 Szprycha Giżycko  00:58:28   347 
4 Michał Zaranko 15 OLIKOM TEAM Pisz  00:58:36   346 
5 Szymon PeŁszyŃski 344 Prym Ełk  01:08:53   295 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Jakub Koczta 29 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:52:43   385 
2 Alan Orzechowski 237 KRAMER S.A.  00:56:15   361 
3 Mateusz Chmielewski 115 MTB EŁK- PROSTKI  00:56:20   360 
4 Michał Kopeć 371 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:56:41   358 
5 Bartłomiej Chodań 41 Szprycha Giżycko  00:56:43   358 
6 Wiktor Soboń 267 MSR Olsztyn  01:02:35   324 
7 Wojciech Jankowski 257   01:02:50   323 
8 Mateusz Horba 91 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:08:52   295 
9 Mariusz Murach 192   01:13:30   276 
10 Mateusz Potocki 366   01:19:03   257 
11 Mateusz Fabisiak 276 OSP Krutyń   01:24:54   239 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Bartosz SAMBORSKI 318 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:51:28   394 
2 Rafał Molenda 38 Szprycha Giżycko  00:52:32   386 
3 Mikołaj Tuszyński 244 SISU-OWB rowertour.com  00:52:39   386 
4 Jacek Szałaj 316 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:53:21   381 
5 Robert Kmita 178 Agr Płońsk  00:55:46   364 
6 Arkadiusz Justynowicz 247 RANT BARTOSZYCE  00:56:37   359 
7 Wojciech Buła 261   00:57:12   355 
8 Wojciech Wojtczuk 191   00:57:43   352 
9 Maciej Korol 262 APPOLSZTYN  01:00:00   338 
10 Grzegorz Fijałkowski 42 Szprycha Giżycko  01:00:36   335 
11 Arkadiusz Wyrzykowski 123 Auto-Rekin  01:01:23   331 
12 Krzysztof Gąsiewski 116 MTB EŁK- PROSTKI  01:02:22   325 
13 Karol Tarkowian 286   01:03:05   322 
14 Marcin Czopek 227   01:03:47   318 
15 Daniel Osiecki 45 Piasecki Concept  01:03:59   317 
16 Maciej Judycki 342 KRAMER S.A.  01:04:01   317 
17 Marcin Nowociński 50 MTB TRAILS - ROWERY SAM  01:04:39   314 
18 Marcin Judycki 219 KRAMER S.A.  01:07:44   300 
19 Marcin Ruszczyk 362   01:09:19   293 
20 Robert Ropiak 351   01:10:18   289 
21 Grzegorz Gontarz 364   01:12:22   280 
22 Lesław Mojzych 354 KRAMER S.A.  01:13:25   276 
23 Paweł Rychta 365   01:14:10   274 
24 Rafał Kadziewicz 214 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:14:34   272 
25 Karol Napiórkowski 202 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:25   269 
26 Paweł Worotnicki 126 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  01:15:45   268 
27 Tomasz Kochański 210 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:15:49   268 
28 Przemysław Rozmianiec 369   01:18:15   259 
29 Piotr Napiwodzki 260   01:25:59   236 
30 Mirosław Milewski 10 OLIKOM TEAM Pisz  01:26:26   235 
31 Grzegorz Jabczyński 283   DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Slawomir Furmanek 359   00:53:16   381 
2 Arkadiusz Bińczak 228 CYKLO KWIDZYN  00:54:27   373 
3 Przemek Bronikowski 13 OLIKOM TEAM Pisz  00:55:19   367 
4 Zdzisław Szklarski 358 KK24h  01:00:04   338 
5 Radoslaw Grotkowski 83   01:01:57   328 
6 Grzegorz Rapczyński 307 MTB EŁK- PROSTKI  01:03:57   317 
7 Mariusz Olchowy 271 LOTTO Bike Team Olsztyn  01:04:27   315 
8 Piotr Grochowski 253   01:06:32   305 
9 Krzysztof Kapuściński 51   01:06:41   304 
10 Wojciech Tworkowski 350 Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam  01:06:46   304 
11 Pawel Martyniuk 367   01:09:37   291 
12 Bartosz Smoługa 233   01:12:24   280 
13 Grzegorz Zielinski 277   01:13:20   277 
14 Grzegorz Kotowicz 353   01:14:42   272 
15 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com  01:15:15   270 
16 Dawid Łosowski 282   01:18:19   259 
17 Jan Deptuła 221 KRAMER S.A.  01:26:57   233 
18 Piotr Błoński 229   01:30:49   223 
19 Marek Biedrzycki 361 OLIKOM TEAM Pisz  01:40:31   202 
20 RadosŁaw Kusiek 103 KP PSP MRĄGOWO  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Dariusz Jelski 259 MPS Bike Team Biłystok  00:55:27   366 
2 Wiesław Zalewski 105 MLEKPOL TEAM  00:58:01   350 
3 Bartłomiej Gołębiowski 128 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:59:19   342 
4 Arkadiusz Włodarczyk 255   00:59:49   339 
5 Wojciech Sowa 352 Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko  01:00:36   335 
6 Tomasz Kopciewski 252   01:07:12   302 
7 Marek Karczewski 249 KK24h  01:08:52   295 
8 Dariusz Gajdziński 308 MTB EŁK- PROSTKI  01:08:53   295 
9 Sławomir Charubin 242 MLEKPOL TEAM  01:10:00   290 
10 Bartek Brynski 129   01:15:01   270 
11 Ryszard Lenkiewicz 167 MASTERS Giżycko  01:19:13   256 
12 Wojciech Kurosad-kurasiewicz 334   01:19:22   256 
13 Dariusz Urniaż 355 KRAMER S.A.  01:19:43   254 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Zenon Gołębiowski 12 OLIKOM TEAM Pisz  00:58:31   347 
2 Witold Skwarski 235 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  01:05:09   311 
3 Janusz Supiński 118 MTB EŁK- PROSTKI  01:11:26   284 
4 Marek Brochacki 110 MTB EŁK- PROSTKI  01:12:23   280 
5 Wiesław Grela 109 MTB EŁK- PROSTKI  01:14:09   274 
6 Jan Orłowski 250   01:27:25   232 
7 Edward Kowalewski 18 OLIKOM TEAM Pisz  01:40:27   202 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Brygida Fabisiak 274 OSP Krutyń   01:24:53   348 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Iwona Gąsiewska 117 MTB EŁK- PROSTKI  01:13:56   400 
2 Katarzyna Deptuła 201 KK24h  01:19:02   374 
3 Magdalena Kołodziejczyk 107   01:19:20   372 
4 Maria Chomicka 213 Akademia Kolarstwa Olsztyn  01:23:26   354 
5 Anna Kozikowska 39 Szprycha Giżycko  01:27:13   339 
6 Urszula Judycka 343 KRAMER S.A.  01:36:33   306 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Sylwia Konstantynowicz 317 Szprycha Giżycko  01:27:27   338 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek DĄbrowski 315 DUUST  00:26:39   200 
2 Joachim Kowalski 65   00:27:14   195 
3 Krzysztof Pęksa 311 MTB Ostróda Team  00:28:19   188 
4 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:29:40   179 
5 Dawid Mikołaj 88   00:29:46   179 
6 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:33:21   159 
7 Izabela Głogowska 312   00:38:23   200 
8 Karol Mielnik 314   DNF  
9 Magdalena Janowska 55 MTB Ostróda Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Izabela Głogowska 312   00:38:23   200 
2 Magdalena Janowska 55 MTB Ostróda Team  DNF  
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Marek DĄbrowski 315 DUUST  00:26:39   200 
2 Joachim Kowalski 65   00:27:14   195 
3 Krzysztof Pęksa 311 MTB Ostróda Team  00:28:19   188 
4 Maciej Kowalski 64 SPORT MASTER ROWERY  00:29:40   179 
5 Dawid Mikołaj 88   00:29:46   179 
6 Marek Janowski 54 MTB Ostróda Team  00:33:21   159 
7 Karol Mielnik 314   DNF  

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Szymon Suchodolski   00:00:41   200 
2 Jan Biga   00:00:49   167 
3 Jakub Wrzosek Wrzosek Team  00:00:55   149 
4 Stanisław Borowiec   00:01:06   124 
5 Adam Żyjewski   00:01:41   81 
6 Stanisław Kołodziejczyk   00:01:42   80 
7 Marcelina Domańska   00:01:56   200 
8 Leon Pękala   00:02:03   66 
9 Ada Grygiel   00:02:04   187 
10 Jagoda Bałdyga   00:03:21   115 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Szymon Suchodolski 0   00:00:41   200 
2 Jan Biga 0   00:00:49   167 
3 Jakub Wrzosek 0 Wrzosek Team  00:00:55   149 
4 Stanisław Borowiec 0   00:01:06   124 
5 Adam Żyjewski 0   00:01:41   81 
6 Stanisław Kołodziejczyk 0   00:01:42   80 
7 Marcelina Domańska 0   00:01:56   200 
8 Leon Pękala 0   00:02:03   66 
9 Ada Grygiel 0   00:02:04   187 
10 Jagoda Bałdyga 0   00:03:21   115 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Antoni Brzozowski   00:00:48   200 
2 Szymon Studziński   00:00:49   195 
3 Leon Skrzypczak   00:00:50   192 
4 Tymon Horszwald Zalando Lounge  00:00:51   188 
5 Marcel Włodkowski   00:00:52   184 
6 Michał Kłos   00:00:53   181 
7 Maja KROM Cryospace Olsztyn  00:01:14   200 
8 Alicja Weber   00:01:24   176 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Antoni Brzozowski 0   00:00:48   200 
2 Szymon Studziński 0   00:00:49   195 
3 Leon Skrzypczak 0   00:00:50   192 
4 Tymon Horszwald 0 Zalando Lounge  00:00:51   188 
5 Marcel Włodkowski 0   00:00:52   184 
6 Michał Kłos 0   00:00:53   181 
7 Maja KROM 0 Cryospace Olsztyn  00:01:14   200 
8 Alicja Weber 0   00:01:24   176 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski   00:01:09   200 
2 Franek Kowanda   00:01:22   168 
3 Aleksandra Napiórkowska Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:23   200 
4 Antoni Sobieraj   00:01:24   164 
5 Marcel Klecz   00:01:30   153 
6 Filip Suchodolski   00:01:42   135 
7 Jaś Mierkowski   00:01:44   132 
8 Liliana Hajbutowicz   00:01:57   141 
9 Michalina Pękala   00:02:04   133 
10 Zuzanna Ryk   00:02:18   120 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Julian Żyjewski 0   00:01:09   200 
2 Franek Kowanda 0   00:01:22   168 
3 Aleksandra Napiórkowska 0 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:01:23   200 
4 Antoni Sobieraj 0   00:01:24   164 
5 Marcel Klecz 0   00:01:30   153 
6 Filip Suchodolski 0   00:01:42   135 
7 Jaś Mierkowski 0   00:01:44   132 
8 Liliana Hajbutowicz 0   00:01:57   141 
9 Michalina Pękala 0   00:02:04   133 
10 Zuzanna Ryk 0   00:02:18   120 

Miejsce Imię Nazwisko Klub Czas Punkty
1 Kamil Łotysz   00:01:34   200 
2 Franciszek Brzozowski   00:01:35   197 
3 Julia Bełbot   00:01:40   200 
4 Maksymilian Judycki KRAMER S.A.  00:01:49   172 
5 Marcel Kleszcz   00:01:50   170 
6 Bartosz Pawelczyk Smerfy  00:02:03   152 
7 Aureliusz Maj   00:02:12   142 
8 Adam Dubicki   00:02:30   125 
9 Marianna Domańska   00:02:34   129 
10 Leon Nowalski Szprycha Giżycko  00:02:40   117 
11 Aleksander Pawelczyk Smerfy  00:02:50   110 
12 Julia Graczkowska   00:02:51   116 
13 Iga Szklarska KK24h  00:03:17   101 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Kamil Łotysz 0   00:01:34   200 
2 Franciszek Brzozowski 0   00:01:35   197 
3 Julia Bełbot 0   00:01:40   200 
4 Maksymilian Judycki 0 KRAMER S.A.  00:01:49   172 
5 Marcel Kleszcz 0   00:01:50   170 
6 Bartosz Pawelczyk 0 Smerfy  00:02:03   152 
7 Aureliusz Maj 0   00:02:12   142 
8 Adam Dubicki 0   00:02:30   125 
9 Marianna Domańska 0   00:02:34   129 
10 Leon Nowalski 0 Szprycha Giżycko  00:02:40   117 
11 Aleksander Pawelczyk 0 Smerfy  00:02:50   110 
12 Julia Graczkowska 0   00:02:51   116 
13 Iga Szklarska 0 KK24h  00:03:17   101 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1060 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:27   200 
2 Alexander Białobłocki 1082 Bialoblocki ProCoaching  00:01:30   193 
3 Borys Prokopowicz 1083   00:01:31   191 
4 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:32   189 
5 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:33   200 
6 Maria Osiecka 1018   00:01:34   197 
7 Adrian Gałas 1062   00:01:38   177 
8 Olivia Białobłocka 1081 Bialoblocki ProCoaching  00:01:39   187 
9 Aleksander Jabłoński 1045   00:01:40   174 
10 Aurimas Pavlovas 1012 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:01:41   172 
11 Elina Valdberga 1075   00:01:42   182 
12 Oskar Taraszkiewicz 1073 MSR Mrągowo  00:01:43   168 
13 Łukasz Paliwoda 1057   00:01:44   167 
14 Julia Brodowska 1086   00:01:46   175 
15 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:01:47   162 
16 Franciszek Czerepak 1080   00:01:48   161 
17 Szymon Bokuniewicz 1076 Auto-Rekin  00:01:49   159 
18 Marcelina Horszwald 1043 Zalando Lounge  00:01:50   169 
19 Marcel Jabłonowski 1047   00:01:51   156 
20 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:52   155 
21 Mikołaj Wolosiuk 1042 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:53   153 
22 Nikodem Okrągły 1072   00:01:54   152 
23 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:59   156 
24 Nela Szostek 1074   00:02:12   140 
25 Maksymilian Wołosz 1077   00:02:28   117 
26 Bartosz Kosior 1032   00:02:40   108 
27 Alojzy Majcher 1038   00:02:41   108 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Aleksander Gąsiewski 1060 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:27   200 
2 Alexander Białobłocki 1082 Bialoblocki ProCoaching  00:01:30   193 
3 Borys Prokopowicz 1083   00:01:31   191 
4 Hubert Jakubowski 1048 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:32   189 
5 Laura Szulińska 1014 MTB EŁK- PROSTKI  00:01:33   200 
6 Maria Osiecka 1018   00:01:34   197 
7 Adrian Gałas 1062   00:01:38   177 
8 Olivia Białobłocka 1081 Bialoblocki ProCoaching  00:01:39   187 
9 Aleksander Jabłoński 1045   00:01:40   174 
10 Aurimas Pavlovas 1012 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:01:41   172 
11 Elina Valdberga 1075   00:01:42   182 
12 Oskar Taraszkiewicz 1073 MSR Mrągowo  00:01:43   168 
13 Łukasz Paliwoda 1057   00:01:44   167 
14 Julia Brodowska 1086   00:01:46   175 
15 Teodor Klus 1049 MLEKPOL TEAM  00:01:47   162 
16 Franciszek Czerepak 1080   00:01:48   161 
17 Szymon Bokuniewicz 1076 Auto-Rekin  00:01:49   159 
18 Marcelina Horszwald 1043 Zalando Lounge  00:01:50   169 
19 Marcel Jabłonowski 1047   00:01:51   156 
20 Marcel Bogucki 1040 Michelin Team  00:01:52   155 
21 Mikołaj Wolosiuk 1042 Centrum Rowerowe Olsztyn Team  00:01:53   153 
22 Nikodem Okrągły 1072   00:01:54   152 
23 Iga Rawdanowicz 1039 MTB Ostróda Team  00:01:59   156 
24 Nela Szostek 1074   00:02:12   140 
25 Maksymilian Wołosz 1077   00:02:28   117 
26 Bartosz Kosior 1032   00:02:40   108 
27 Alojzy Majcher 1038   00:02:41   108 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BARTOSZ MACIEROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:26   200 
2 Olaf Półkośnik 1044 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:11:37   196 
3 Borys świetlicki 1030 Belta Team Gdańsk  00:11:53   192 
4 Szymon Głogowski 1070 MSR Mrągowo  00:12:14   186 
5 Lena Florczak 1035 Belta Team Gdańsk  00:12:46   200 
6 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:15   192 
7 Wiktor Schillo 1084 MSR Mrągowo  00:14:08   161 
8 Wiktoria Bełbot 1055   00:15:28   165 
9 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:16:51   151 
10 Aleksander Judycki 1079 KRAMER S.A.  00:17:31   130 
11 Tomasz Janowski 1053 MTB Ostróda Team  00:20:19   112 
12 Marcelina Bazydło 1085 OLIKOM TEAM Pisz  00:20:49   122 
13 Aleksander Wołosz 1078   00:24:10   94 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 BARTOSZ MACIEROWSKI 1013 MTB EŁK- PROSTKI  00:11:26   200 
2 Olaf Półkośnik 1044 DABARTI / PIE3CKI TEAM   00:11:37   196 
3 Borys świetlicki 1030 Belta Team Gdańsk  00:11:53   192 
4 Szymon Głogowski 1070 MSR Mrągowo  00:12:14   186 
5 Lena Florczak 1035 Belta Team Gdańsk  00:12:46   200 
6 Anna Supińska 1010 MTB EŁK- PROSTKI  00:13:15   192 
7 Wiktor Schillo 1084 MSR Mrągowo  00:14:08   161 
8 Wiktoria Bełbot 1055   00:15:28   165 
9 Patrycja Żebrowska 1046 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team  00:16:51   151 
10 Aleksander Judycki 1079 KRAMER S.A.  00:17:31   130 
11 Tomasz Janowski 1053 MTB Ostróda Team  00:20:19   112 
12 Marcelina Bazydło 1085 OLIKOM TEAM Pisz  00:20:49   122 
13 Aleksander Wołosz 1078   00:24:10   94 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1069 MSR Mrągowo  00:15:59   200 
2 Wiktor Kajetaniak 1067 MSR Mrągowo  00:16:37   192 
3 Patryk Sobociński 1066 MSR Mrągowo  00:16:38   192 
4 Patryk Okrągły 1068 MSR Mrągowo  00:17:37   181 
5 MARTYNA WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:17:54   200 
6 Piotr Osiecki 1019   00:18:14   175 
7 Kacper Siergiej 1021   00:18:21   174 
8 Nina Szulińska 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:06   187 
9 MAKSYMILIAN WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:23   164 
10 Maja Kateszczenko 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:17   168 
11 Maksymilian Orłowski 1020 MSR Mrągowo  00:22:53   139 
12 Alex Szostek 1071 MSR Mrągowo  00:25:05   127 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Wiktor Jakubiak 1069 MSR Mrągowo  00:15:59   200 
2 Wiktor Kajetaniak 1067 MSR Mrągowo  00:16:37   192 
3 Patryk Sobociński 1066 MSR Mrągowo  00:16:38   192 
4 Patryk Okrągły 1068 MSR Mrągowo  00:17:37   181 
5 MARTYNA WIERZBICKA 1008 MTB EŁK- PROSTKI  00:17:54   200 
6 Piotr Osiecki 1019   00:18:14   175 
7 Kacper Siergiej 1021   00:18:21   174 
8 Nina Szulińska 1006 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:06   187 
9 MAKSYMILIAN WIERZBICKI 1009 MTB EŁK- PROSTKI  00:19:23   164 
10 Maja Kateszczenko 1005 MTB EŁK- PROSTKI  00:21:17   168 
11 Maksymilian Orłowski 1020 MSR Mrągowo  00:22:53   139 
12 Alex Szostek 1071 MSR Mrągowo  00:25:05   127 

Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1011 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:24:21   200 
2 Maciej Parzych 1064 MSR Mrągowo  00:26:18   185 
3 Kamil Gutowski 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:26:25   184 
4 Karol Balcerczyk 1065 MSR Mrągowo  00:26:26   184 
5 Jan KAŹMIEROWSKI 1061 SKK Sokół  00:27:42   175 
6 Aleksy Mróz 1058 MTB EŁK- PROSTKI  00:28:47   169 
7 Wiktor Gałas 1063   00:30:14   161 
8 Mikołaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:32:37   149 
Miejsce Imię Nazwisko Numer startowy Klub Czas Punkty
1 Justinas Pavlovas 1011 Sprint-Rowery.pl – DSK „Minu“  00:24:21   200 
2 Maciej Parzych 1064 MSR Mrągowo  00:26:18   185 
3 Kamil Gutowski 1015 MTB EŁK- PROSTKI  00:26:25   184 
4 Karol Balcerczyk 1065 MSR Mrągowo  00:26:26   184 
5 Jan KAŹMIEROWSKI 1061 SKK Sokół  00:27:42   175 
6 Aleksy Mróz 1058 MTB EŁK- PROSTKI  00:28:47   169 
7 Wiktor Gałas 1063   00:30:14   161 
8 Mikołaj Dawid 1022 Akademia Kolarstwa Olsztyn  00:32:37   149